Rozgrywki LT PL - VB liga - IX sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - VB liga - IX sezon - II runda



    Kolejka 18 - 24.09.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : WOLNY LOS6
    Leech Pozz : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS2 : Dziki
    Lord Pretty Flacko Jodye : Amsterdamsche NV
    WOLNY LOS3 : Pro Gram
    FC Rokita : Klasyczny (s)
    WOLNY LOS4 : KS Senior
    Victoria Skomlin : posadzki ciechanów
    Orlęta : WOLNY LOS5


    Kolejka 19 - 26.09.2019

    WOLNY LOS5 : WOLNY LOS6
    posadzki ciechanów : Orlęta
    Leech Pozz : KS Gwiazda Bydgoszcz
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS2
    Dziki : Lord Pretty Flacko Jodye
    Amsterdamsche NV : WOLNY LOS3
    Pro Gram : FC Rokita
    Klasyczny (s) : WOLNY LOS4
    KS Senior : Victoria Skomlin


    Kolejka 20 - 28.09.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : WOLNY LOS5
    WOLNY LOS2 : Leech Pozz
    Lord Pretty Flacko Jodye : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS3 : Dziki
    FC Rokita : Amsterdamsche NV
    WOLNY LOS4 : Pro Gram
    Victoria Skomlin : Klasyczny (s)
    Orlęta : KS Senior
    WOLNY LOS6 : posadzki ciechanów


    Kolejka 21 - 29.09.2019

    WOLNY LOS2 : KS Gwiazda Bydgoszcz
    Leech Pozz : Lord Pretty Flacko Jodye
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS3
    Dziki : FC Rokita
    Amsterdamsche NV : WOLNY LOS4
    Pro Gram : Victoria Skomlin
    Klasyczny (s) : Orlęta
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS5
    KS Senior : WOLNY LOS6


    Kolejka 22 - 30.09.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : posadzki ciechanów
    Lord Pretty Flacko Jodye : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS3 : Leech Pozz
    FC Rokita : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS4 : Dziki
    Victoria Skomlin : Amsterdamsche NV
    Orlęta : Pro Gram
    WOLNY LOS5 : KS Senior
    WOLNY LOS6 : Klasyczny (s)


    Kolejka 23 - 01.10.2019

    Lord Pretty Flacko Jodye : KS Gwiazda Bydgoszcz
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS3
    Leech Pozz : FC Rokita
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS4
    Dziki : Victoria Skomlin
    Amsterdamsche NV : Orlęta
    KS Senior : posadzki ciechanów
    Klasyczny (s) : WOLNY LOS5
    Pro Gram : WOLNY LOS6


    Kolejka 24 - 03.10.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : KS Senior
    WOLNY LOS3 : Lord Pretty Flacko Jodye
    FC Rokita : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS4 : Leech Pozz
    Victoria Skomlin : WOLNY LOS1
    Orlęta : Dziki
    posadzki ciechanów : Klasyczny (s)
    WOLNY LOS5 : Pro Gram
    WOLNY LOS6 : Amsterdamsche NV


    Kolejka 25 - 05.10.2019

    WOLNY LOS3 : KS Gwiazda Bydgoszcz
    Lord Pretty Flacko Jodye : FC Rokita
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS4
    Leech Pozz : Victoria Skomlin
    WOLNY LOS1 : Orlęta
    Klasyczny (s) : KS Senior
    Pro Gram : posadzki ciechanów
    Amsterdamsche NV : WOLNY LOS5
    Dziki : WOLNY LOS6


    Kolejka 26 - 06.10.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : Klasyczny (s)
    FC Rokita : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS4 : Lord Pretty Flacko Jodye
    Victoria Skomlin : WOLNY LOS2
    Orlęta : Leech Pozz
    KS Senior : Pro Gram
    posadzki ciechanów : Amsterdamsche NV
    WOLNY LOS5 : Dziki
    WOLNY LOS6 : WOLNY LOS1


    Kolejka 27 - 07.10.2019

    Lord Pretty Flacko Jodye : Victoria Skomlin
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4
    FC Rokita : KS Gwiazda Bydgoszcz
    WOLNY LOS2 : Orlęta
    Pro Gram : Klasyczny (s)
    Amsterdamsche NV : KS Senior
    Dziki : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS5
    Leech Pozz : WOLNY LOS6


    Kolejka 28 - 08.10.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : Pro Gram
    WOLNY LOS4 : FC Rokita
    Victoria Skomlin : WOLNY LOS3
    Orlęta : Lord Pretty Flacko Jodye
    Klasyczny (s) : Amsterdamsche NV
    KS Senior : Dziki
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS5 : Leech Pozz
    WOLNY LOS6 : WOLNY LOS2


    Kolejka 29 - 10.10.2019

    WOLNY LOS4 : KS Gwiazda Bydgoszcz
    FC Rokita : Victoria Skomlin
    WOLNY LOS3 : Orlęta
    Amsterdamsche NV : Pro Gram
    Dziki : Klasyczny (s)
    WOLNY LOS1 : KS Senior
    Leech Pozz : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS5
    Lord Pretty Flacko Jodye : WOLNY LOS6


    Kolejka 30 - 12.10.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : Amsterdamsche NV
    Victoria Skomlin : WOLNY LOS4
    Orlęta : FC Rokita
    Pro Gram : Dziki
    Klasyczny (s) : WOLNY LOS1
    KS Senior : Leech Pozz
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS5 : Lord Pretty Flacko Jodye
    WOLNY LOS6 : WOLNY LOS3


    Kolejka 31 - 13.10.2019

    Victoria Skomlin : KS Gwiazda Bydgoszcz
    WOLNY LOS4 : Orlęta
    Dziki : Amsterdamsche NV
    WOLNY LOS1 : Pro Gram
    Leech Pozz : Klasyczny (s)
    WOLNY LOS2 : KS Senior
    Lord Pretty Flacko Jodye : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS5
    FC Rokita : WOLNY LOS6


    Kolejka 32 - 14.10.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : Dziki
    Orlęta : Victoria Skomlin
    Amsterdamsche NV : WOLNY LOS1
    Pro Gram : Leech Pozz
    Klasyczny (s) : WOLNY LOS2
    KS Senior : Lord Pretty Flacko Jodye
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS5 : FC Rokita
    WOLNY LOS6 : WOLNY LOS4


    Kolejka 33 - 15.10.2019

    Orlęta : KS Gwiazda Bydgoszcz
    WOLNY LOS1 : Dziki
    Leech Pozz : Amsterdamsche NV
    WOLNY LOS2 : Pro Gram
    Lord Pretty Flacko Jodye : Klasyczny (s)
    WOLNY LOS3 : KS Senior
    FC Rokita : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS5
    Victoria Skomlin : WOLNY LOS6


    Kolejka 34 - 17.10.2019

    Amsterdamsche NV : WOLNY LOS2
    Dziki : Leech Pozz
    KS Gwiazda Bydgoszcz : WOLNY LOS1
    Pro Gram : Lord Pretty Flacko Jodye
    Klasyczny (s) : WOLNY LOS3
    KS Senior : FC Rokita
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS4
    WOLNY LOS5 : Victoria Skomlin
    WOLNY LOS6 : Orlęta

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 24.09.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : WOLNY LOS6 (3:0)
    Leech Pozz : WOLNY LOS1 (3:0)
    WOLNY LOS2 : Dziki (0:3)
    Lord Pretty Flacko Jodye : Amsterdamsche NV (1:0)
    WOLNY LOS3 : Pro Gram (0:3)
    FC Rokita : Klasyczny (s) (2:0)
    WOLNY LOS4 : KS Senior (0:3)
    Victoria Skomlin : posadzki ciechanów (2:0)
    Orlęta : WOLNY LOS5 (3:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 19 - 26.09.2019

    WOLNY LOS5 : WOLNY LOS6 (0:0)
    posadzki ciechanów : Orlęta (1:1)
    Leech Pozz : KS Gwiazda Bydgoszcz (5:1)
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS2 (0:0)
    Dziki : Lord Pretty Flacko Jodye (0:3w/o)
    Amsterdamsche NV : WOLNY LOS3 (3:0)
    Pro Gram : FC Rokita (3:0)
    Klasyczny (s) : WOLNY LOS4 (3:0)
    KS Senior : Victoria Skomlin (4:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 20 - 28.09.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : WOLNY LOS5 (3:0)
    WOLNY LOS2 : Leech Pozz (0:3)
    Lord Pretty Flacko Jodye : WOLNY LOS1 (3:0)
    WOLNY LOS3 : Dziki (0:3)
    FC Rokita : Amsterdamsche NV (0:3)
    WOLNY LOS4 : Pro Gram (0:3)
    Victoria Skomlin : Klasyczny (s) (0:2)
    Orlęta : KS Senior (0:2)
    WOLNY LOS6 : posadzki ciechanów (0:3)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 21 - 29.09.2019

    WOLNY LOS2 : KS Gwiazda Bydgoszcz (0:3)
    Leech Pozz : Lord Pretty Flacko Jodye (0:0)
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS3 (0:0)
    Dziki : FC Rokita (0:3w/o)
    Amsterdamsche NV : WOLNY LOS4 (3:0)
    Pro Gram : Victoria Skomlin (2:0)
    Klasyczny (s) : Orlęta (0:3)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS5 (3:0)
    KS Senior : WOLNY LOS6 (3:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 22 - 30.09.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : posadzki ciechanów (2:1)
    Lord Pretty Flacko Jodye : WOLNY LOS2 (3:0)
    WOLNY LOS3 : Leech Pozz (0:3)
    FC Rokita : WOLNY LOS1 (3:0)
    WOLNY LOS4 : Dziki (0:3)
    Victoria Skomlin : Amsterdamsche NV (0:3)
    Orlęta : Pro Gram (0:1)
    WOLNY LOS5 : KS Senior (0:3)
    WOLNY LOS6 : Klasyczny (s) (0:3)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 23 - 01.10.2019

    Lord Pretty Flacko Jodye : KS Gwiazda Bydgoszcz (0:2)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS3 (0:0)
    Leech Pozz : FC Rokita (5:0)
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS4 (0:0)
    Dziki : Victoria Skomlin (0:3w/o)
    Amsterdamsche NV : Orlęta (3:0)
    KS Senior : posadzki ciechanów (4:1)
    Klasyczny (s) : WOLNY LOS5 (3:0)
    Pro Gram : WOLNY LOS6 (3:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 24 - 03.10.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : KS Senior (1:2)
    WOLNY LOS3 : Lord Pretty Flacko Jodye (0:3)
    FC Rokita : WOLNY LOS2 (3:0)
    WOLNY LOS4 : Leech Pozz (0:3)
    Victoria Skomlin : WOLNY LOS1 (3:0)
    Orlęta : Dziki (3:0w/o)
    posadzki ciechanów : Klasyczny (s) (0:0)
    WOLNY LOS5 : Pro Gram (0:3)
    WOLNY LOS6 : Amsterdamsche NV (0:3)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 25 - 05.10.2019

    WOLNY LOS3 : KS Gwiazda Bydgoszcz (0:3)
    Lord Pretty Flacko Jodye : FC Rokita (0:3w/o)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS4 (0:0)
    Leech Pozz : Victoria Skomlin (5:0)
    WOLNY LOS1 : Orlęta (0:3)
    Klasyczny (s) : KS Senior (0:5)
    Pro Gram : posadzki ciechanów (3:0)
    Amsterdamsche NV : WOLNY LOS5 (3:0)
    Dziki : WOLNY LOS6 (3:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 26 - 06.10.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : Klasyczny (s) (3:0)
    FC Rokita : WOLNY LOS3 (3:0)
    WOLNY LOS4 : Lord Pretty Flacko Jodye (0:3)
    Victoria Skomlin : WOLNY LOS2 (3:0)
    Orlęta : Leech Pozz (0:4)
    KS Senior : Pro Gram (0:1)
    posadzki ciechanów : Amsterdamsche NV (0:4)
    WOLNY LOS5 : Dziki (0:3)
    WOLNY LOS6 : WOLNY LOS1 (0:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 27 - 07.10.2019

    Lord Pretty Flacko Jodye : Victoria Skomlin (5:0)
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4 (0:0)
    FC Rokita : KS Gwiazda Bydgoszcz (1:2)
    WOLNY LOS2 : Orlęta (0:3)
    Pro Gram : Klasyczny (s) (1:0)
    Amsterdamsche NV : KS Senior (2:0)
    Dziki : posadzki ciechanów (0:3w/o)
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS5 (0:0)
    Leech Pozz : WOLNY LOS6 (3:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 28 - 08.10.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : Pro Gram (0:6)
    WOLNY LOS4 : FC Rokita (0:3)
    Victoria Skomlin : WOLNY LOS3 (3:0)
    Orlęta : Lord Pretty Flacko Jodye (3:0w/o)
    Klasyczny (s) : Amsterdamsche NV (0:4)
    KS Senior : Dziki (3:0w/o)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS1 (3:0)
    WOLNY LOS5 : Leech Pozz (0:3)
    WOLNY LOS6 : WOLNY LOS2 (0:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 29 - 10.10.2019

    WOLNY LOS4 : KS Gwiazda Bydgoszcz (0:3)
    FC Rokita : Victoria Skomlin (4:0)
    WOLNY LOS3 : Orlęta (0:3)
    Amsterdamsche NV : Pro Gram (2:1)
    Dziki : Klasyczny (s) (0:3w/o)
    WOLNY LOS1 : KS Senior (0:3)
    Leech Pozz : posadzki ciechanów (2:0)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS5 (0:0)
    Lord Pretty Flacko Jodye : WOLNY LOS6 (3:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 30 - 12.10.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : Amsterdamsche NV (0:7)
    Victoria Skomlin : WOLNY LOS4 (3:0)
    Orlęta : FC Rokita (2:0)
    Pro Gram : Dziki (3:0w/o)
    Klasyczny (s) : WOLNY LOS1 (3:0)
    KS Senior : Leech Pozz (0:3)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS2 (3:0)
    WOLNY LOS5 : Lord Pretty Flacko Jodye (0:3)
    WOLNY LOS6 : WOLNY LOS3 (0:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 31 - 13.10.2019

    Victoria Skomlin : KS Gwiazda Bydgoszcz (0:2)
    WOLNY LOS4 : Orlęta (0:3)
    Dziki : Amsterdamsche NV (0:3w/o)
    WOLNY LOS1 : Pro Gram (0:3)
    Leech Pozz : Klasyczny (s) (8:))
    WOLNY LOS2 : KS Senior (0;3)
    Lord Pretty Flacko Jodye : posadzki ciechanów (4:0)
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS5 (0:0)
    FC Rokita : WOLNY LOS6 (3:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 32 - 14.10.2019

    KS Gwiazda Bydgoszcz : Dziki (3:0w/o)
    Orlęta : Victoria Skomlin (3:4)
    Amsterdamsche NV : WOLNY LOS1 (3:0)
    Pro Gram : Leech Pozz (0:3)
    Klasyczny (s) : WOLNY LOS2 (3:0)
    KS Senior : Lord Pretty Flacko Jodye (1:1)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS3 (3:0)
    WOLNY LOS5 : FC Rokita (0;3)
    WOLNY LOS6 : WOLNY LOS4 (0:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 33 - 15.10.2019

    Orlęta : KS Gwiazda Bydgoszcz (4:0)
    WOLNY LOS1 : Dziki (0:3)
    Leech Pozz : Amsterdamsche NV (5:0)
    WOLNY LOS2 : Pro Gram (0:3)
    Lord Pretty Flacko Jodye : Klasyczny (s) (w/o0:0w/o)
    WOLNY LOS3 : KS Senior (0:3)
    FC Rokita : posadzki ciechanów (2:0)
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS5 (0:0)
    Victoria Skomlin : WOLNY LOS6 (3:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 34 - 17.10.2019

    Amsterdamsche NV : WOLNY LOS2 (3:0)
    Dziki : Leech Pozz (0:3w/o)
    KS Gwiazda Bydgoszcz : WOLNY LOS1 (3:0)
    Pro Gram : Lord Pretty Flacko Jodye (3:0)
    Klasyczny (s) : WOLNY LOS3 (3:0)
    KS Senior : FC Rokita (2:0)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS4 (3:0)
    WOLNY LOS5 : Victoria Skomlin (0:3)
    WOLNY LOS6 : Orlęta (0:3)

    Zespół Dziki został wycofany z rozgrywek.
    Zespół KS Gwiazda Bydgoszcz został wycofany z rozgrywek.



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 pkt (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Dziki ukarany odjęciem 20 pkt (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().