SÜPER LİG 2. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    OnurTash

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-0

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 2-1

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-1
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 1-1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 1-0
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 2-0

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1-0
    Takım Adı : ASLANCİMBOM14
    Menajer : çetinak14
    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-0

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-0
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-2

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 2-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-0
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2-0
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 2-0

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1-1

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe ( 3 - 1 )

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor ( 0 - 0 )
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa ( 1 - 2 )
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe ( 1 - 3 )

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor ( 0 - 2 )
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor ( 2 - 1 )
    21.45 Galatasaray-Konyaspor ( 2 - 0 )
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor ( 1 - 1 )


    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği ( 0 - 1 )

    menejer: Çarşı33
    Takım Adı: 1980 BANDIRMAGÜCÜ

    Menejer Adı: İbrahim1980

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI
    23 Ağustos Cuma: 20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-0
    24 Ağustos Cumartesi: 19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 1-0
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-2
    25 Ağustos Pazar: 19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-1
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 3-0
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 2-1
    26 Ağustos Pazartesi: 20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 0-1
    Menajer adı : Marques.

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-1

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 2-1

    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1

    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-1

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-2

    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-1

    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2-0

    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 2-2

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 0-2
    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş 2 - 0 Göztepe

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü 0 - 0 İstikbal Mobilya Kayserispor
    21.45 Alanyaspor 2 -1 Kasımpaşa
    21.45 Medipol Başakşehir 0 - 2 Fenerbahçe

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor 2 - 2 Demir Grup Sivasspor
    19.15 Trabzonspor 2 - 2 Yeni Malatyaspor
    21.45 Galatasaray 1 - 1 Konyaspor
    21.45 Antalyaspor 1 - 0 Yukatel Denizlispor

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep 0 - 0 Gençlerbirliği
    Menajer : Alp-sarp
    Takım : Radioactive17
    Menajer: En büyük

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş 2-0 Göztepe

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü 1-1 İstikbal Mobilya Kayserispor
    21.45 Alanyaspor 2-1 Kasımpaşa
    21.45 Medipol Başakşehir 0-2 Fenerbahçe

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor 1-1 Demir Grup Sivasspor
    19.15 Trabzonspor 1-2 Yeni Malatyaspor
    21.45 Galatasaray 0-0 Konyaspor
    21.45 Antalyaspor 2-2 Yukatel Denizlispor

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep 0-2 Gençlerbirliği
    Menajer: Fatih Reis06


    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe: 1-0

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor:1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa :2-0
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe :0-2

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor :1-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor :3-0
    21.45 Galatasaray-Konyaspor :3-1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor:2-0

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği:1-3
    Peaky Blinders / Akın Üzgül

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş 2-0 Göztepe

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü 2-1 İstikbal Mobilya Kayserispor

    21.45 Alanyaspor 1-2 Kasımpaşa

    21.45 Medipol Başakşehir 2-1 Fenerbahçe

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor 1-2 Demir Grup Sivasspor

    19.15 Trabzonspor 2-1 Yeni Malatyaspor

    21.45 Galatasaray 2-0 Konyaspor

    21.45 Antalyaspor 1-1 Yukatel Denizlispor

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep 0-2 Gençlerbirliği

    kazanırız

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 3-0

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 1-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 2-2

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 0-0
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 3-0
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2-0
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 2-2

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 0-2

    menejer: Ejder Kral

    Klüp : Fırtına Karadeniz

    Post was edited 1 time, last by “EjderKral” ().

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma: 

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-1

    24 Ağustos Cumartesi: 

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 1-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 0-2

    25 Ağustos Pazar: 

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-0
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 1-0
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 0-0

    26 Ağustos Pazartesi: 

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1-1

    Menejer; AKİF MESÇİ
    Takım; AfyonkarahisarSK

    Post was edited 2 times, last by “akfmsc03” ().

    Takım Adı: *GalatasarayFC*
    Menajer: YasinSefa

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma:
    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-0

    24 Ağustos Cumartesi:
    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 2-0
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 1-0
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-3

    25 Ağustos Pazar:
    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2-1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 1-0

    26 Ağustos Pazartesi:
    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 0-0
    Takım - Karizma United
    Menejer - quarizma

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 3-1

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-2
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-2
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe
    1-2
    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 3-1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 4-1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 2-2

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1-3

    Post was edited 2 times, last by “quarizma19” ().

    skor tahmini

    menajer:nejdet42 takım:bayavsarspor

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-1

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-0
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 0-0

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 3-1
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-2
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 3-1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 0-0

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 0-1
    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI
    23 Ağustos Cuma:
    20.30 Beşiktaş-Göztepe 1-2
    24 Ağustos Cumartesi:
    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-4
    25 Ağustos Pazar:
    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 3-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-3
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 1-2
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 2-2
    26 Ağustos Pazartesi:
    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1-2


    menjer adı:yusufdy
    Menejer Adı: city_kent

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-1

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-2

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 2-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 1-1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2-1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 0-1

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 0-2
    Menejer adı : mutlu43

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş 2-Göztepe 0

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü 2-İstikbal Mobilya Kayserispor 2
    21.45 Alanyaspor2-Kasımpaşa 1
    21.45 Medipol Başakşehir1-Fenerbahçe 1

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor1-Demir Grup Sivasspor 2
    19.15 Trabzonspor2-Yeni Malatyaspor 1
    21.45 Galatasaray2-Konyaspor 0
    21.45 Antalyaspor1-Yukatel Denizlispor 1

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep0-Gençlerbirliği2
    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-0

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-1

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 2-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 3-0
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 1-1

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1-1
    ReisBulut

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma: 

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-1

    24 Ağustos Cumartesi: 

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-2
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-2
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 2-2

    25 Ağustos Pazar: 

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-1
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2-0
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 2-1

    26 Ağustos Pazartesi: 

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 0-2
    F Turan


    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI
    23 Ağustos Cuma:
    20.30 Beşiktaş-Göztepe 1-1

    24 Ağustos Cumartesi:
    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 1-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-1

    25 Ağustos Pazar:
    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-1
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 1-1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 1-1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 1-1

    26 Ağustos Pazartesi:
    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1-1