SÜPER LİG 2. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    SÜPER LİG 2. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    Bu haftaki tahmin yarışmamız başlamıştır. Her doğru tahmin için 3.000.000 € Kazanın

    Maç skor tahminlerinizi yorum olarak atınız.
    MENEJER adınızı da yazmayı unutmayınız. Menejer adı yazılmayan tahminler geçersiz sayılacaktır.

    Bu haftaki yarışmamızın bitiş tarihi: 23 / 08 / 2019 Saat 20:00

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor
    21.45 Galatasaray-Konyaspor
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği
    Reus Rambo

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 1-2

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-4

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 3-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-3
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 1-2
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 2-2

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1-2
    m.ekrem ESATPAŞALİ

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 3.1

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 2.1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 1.0
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 2.2

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1.2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 3.1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 3.1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 1.1

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1.2
    Majesteleri - FC_KASTAMONU

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-0

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-0
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-0
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-2

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-1
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 1-1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2-1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 2-1

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1-1
    menejer adı: rehber
    takım yedeklastik

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI
    23 Ağustos Cuma: 20.30 Beşiktaş-Göztepe 3-1
    24 Ağustos Cumartesi: 19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 2-1
    25 Ağustos Pazar: 19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-3
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-0
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 1-1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 1-2
    26 Ağustos Pazartesi: 20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1-4
    Menejar Adı: Hasan Hüseyin EZERGEÇER
    Takım Adı: BAŞAKŞEHİR F.C
    23 Ağustos Cuma: 20.30 Beşiktaş-Göztepe 3.1
    24 Ağustos Cumartesi: 19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 2.1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 1.0
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1.2
    25 Ağustos Pazar: 19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1.2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 3.1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 3.1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 1.1
    26 Ağustos Pazartesi: 20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1.2
    takım adı NaRLıBeL S.K menajer adı hakan_phoenix
    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI
    23 Ağustos Cuma: 20.30 Beşiktaş-Göztepe 1-1
    24 Ağustos Cumartesi: 19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-3
    25 Ağustos Pazar: 19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 3-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-3
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2-1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 1-1
    26 Ağustos Pazartesi: 20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1-1
    herkese bol şans
    CARPE DIEM
    Menajer Adı:Sugaremro
    Takım Adı:DeLiCe

    23 Ağustos Cuma: 20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-1
    24 Ağustos Cumartesi: 19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-3
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 1-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-2
    25 Ağustos Pazar: 19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-1
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-3
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2-1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 1-1
    26 Ağustos Pazartesi: 20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1-3
    MENAJER ADI : einan

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe = 2-0

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor = 1-0
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa =1-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe = 0-2

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor = 2-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor = 3-1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor = 3-0
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor = 2-0

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği = 0-2
    menejer adı: Raquel Murillo

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-2

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-2

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 2-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 1-1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 1-0
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 0-1

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 0-2
    F.C Santos

    Post was edited 1 time, last by “kingyuse” ().

    DERTAT wrote:

    MENAJER ADı:DERTAT takım ismi :dertaspor

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2.1

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1.1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 1.1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1.2

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 0.1
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2.1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2.0
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 1.2

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 0.0

    Post was edited 1 time, last by “dertat” ().

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI
    Beşiktaş-Göztepe 1-2
    MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-1
    Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 3-2
    Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-3
    Galatasaray-Konyaspor 1-2
    Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 2-2
    Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1-2
    Menajer adı:bravemertxox Takım Adı:Adanaspor DHF
    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-1

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-0
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-1

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-1
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-2
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2-0
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 1-0

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 0-1
    menejer adı: louie111
    takım fclouie

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI
    23 Ağustos Cuma: 20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-1
    24 Ağustos Cumartesi: 19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-0
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 1-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 0-2
    25 Ağustos Pazar: 19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-1
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-0
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2-0
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 1-0
    26 Ağustos Pazartesi: 20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 0-2
    chucky kral
    chuckyspor


    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-1

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 2-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-3

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-3
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2-1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 2-2

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 0-2
    menejer adı: muhammed 05

    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI
    23 Ağustos Cuma:
    20.30 Beşiktaş-Göztepe 1-2

    24 Ağustos Cumartesi:
    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-2
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 2-3

    25 Ağustos Pazar:
    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 3-2
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 3-1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 3-2

    26 Ağustos Pazartesi:
    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 2-2
    Takım: Mabetsiz Şehir
    Menejer: memoli4179

    Beşiktaş 2-0 Göztepe

    MKE Ankaragücü 1-0 İstikbal Mobilya Kayserispor
    Alanyaspor 2-1 Kasımpaşa
    Medipol Başakşehir 1-1 Fenerbahçe

    Çaykur Rizespor 0-1 Demir Grup Sivasspor
    Trabzonspor 1-0 Yeni Malatyaspor
    Galatasaray 3-1 Konyaspor
    Antalyaspor 0-0 Yukatel Denizlispor

    Gazişehir Gaziantep 0-1 Gençlerbirliği
    Beşiktaş 2-0 Göztepe MKE Ankaragücü 1-1 İstikbal Mobilya Kayserispor Alanyaspor 0-1 Kasımpaşa Medipol Başakşehir 1-3 Fenerbahçe Çaykur Rizespor 2-1 Demir Grup Sivasspor Trabzonspor 2-1Yeni Malatyaspor Galatasaray 3-0 Konyaspor Antalyaspor 1-0 Yukatel Denizlispor Gazişehir Gaziantep 0-2 Gençlerbirliği Görkem Perisic
    Kulüp:FK Lokomotiv Moskova

    eskici - FC Porto
    SÜPER LİG 2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

    23 Ağustos Cuma:
    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-1

    24 Ağustos Cumartesi:
    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 2-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-3

    25 Ağustos Pazar:
    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2-1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 2-2

    26 Ağustos Pazartesi:
    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 0-2
    juninho123 Juventus FC.

    23 Ağustos Cuma:

    20.30 Beşiktaş-Göztepe 2-1

    24 Ağustos Cumartesi:

    19.15 MKE Ankaragücü-İstikbal Mobilya Kayserispor 1-1
    21.45 Alanyaspor-Kasımpaşa 2-1
    21.45 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 1-1

    25 Ağustos Pazar:

    19.15 Çaykur Rizespor-Demir Grup Sivasspor 1-2
    19.15 Trabzonspor-Yeni Malatyaspor 2-1
    21.45 Galatasaray-Konyaspor 2-1
    21.45 Antalyaspor-Yukatel Denizlispor 2-1

    26 Ağustos Pazartesi:

    20.00 Gazişehir Gaziantep-Gençlerbirliği 1-1