SÜPER LİG 3. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    melekmete

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 2-1
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 1-0

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 2-0
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 1-3
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-1

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2-3
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2-1
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 2-2
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 2-1
    OnurTash

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 3-1
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 0-1

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 0-1
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 0-0
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-0

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-0
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1-0
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 0-0
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 1-1
    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 2-1
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 2-3

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 2-0
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 2-2
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-1

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0-3
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2-1
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 2-1
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 2-1

    menejer adı: muhammed 05

    Post was edited 1 time, last by “muhammed05” ().

    Menajer adı : Manager Tarık
    Takım adı : Anadolu Selçukluspor 1955
    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .1-1 MKE ANKARAGÜCÜ
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 0-2 GALATASARAY A.Ş.

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR 0-1 ANTALYASPOR A.Ş.
    21:45 GÖZTEPE A.Ş. 0-2 YUKATEL DENİZLİSPOR
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2-1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ 1-1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR 1-0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş. 2-2 TRABZONSPOR A.Ş.
    21:45 YENİ MALATYASPOR 1-0 ALANYASPOR
    Menejer: F Turan

    KASIMPAŞA A.Ş. 1-1 MKE. ANKARAGÜCÜ
    İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1-2 GALATASARAY A.Ş.

    KONYASPOR 1-1 ANTALYASPOR A.Ş.
    GÖZTEPE A.Ş. 1-1 YUKATEL DENİZLİSPOR
    BEŞİKTAŞ A.Ş. 2-1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

    GENÇLERBİRLİĞİ 1-1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    EMİR GRUP SİVASSPOR 1-1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP
    FENERBAHÇE A.Ş. 1-2 TRABZONSPOR A.Ş.
    YENİ MALATYASPOR 1-1 ALANYASPOR


    Post was edited 1 time, last by “Furkan” ().

    kulüp adı: bayavsarspor
    menajer: nejdet42


    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 2-1
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 1-2

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 0-0
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 3-1
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-1

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0-1
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2-0
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 2-2
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 1-1
    Menajer: b4dwolf1

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 2-2
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 1-3

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 0-1
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 2-0
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1-0

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-2
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2-1
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 2-1
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 0-0
    Menejer: svkt24



    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 1
    GALATASARAY A.Ş.

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR - ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1
    21:45 GÖZTEPE A.Ş. - YUKATEL DENİZLİSPOR 1 - 0
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 1
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1
    21:45 YENİ MALATYASPOR - ALANYASPOR 2 - 1
    Menejer: Amerigo28

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 1- 2
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 0 - 2

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 2 - 1
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 2
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 1 - 3
    OsmanDALKILIÇ
    OSMAN DALKILIÇ FUTBOL KULÜBÜ

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 3-1
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 0-1

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 0-1
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 0-0
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-0

    01.09.2019 19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-0
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP
    FUTBOL KULÜBÜ 1-0
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş
    .-TRABZONSPOR A.Ş. 0-0
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 1-1

    TAKIM:HYO MENEJER:Onur General

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 1-0
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 2-2

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 0-0
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 0-2
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-1

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2-1
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4-1
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 3-1
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 3-0

    3.hafta süper lig tahmin yarışması

    Takım Adı : ASLANCİMBOM14
    Menajer : çetinak14

    30.08.2019

    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 2-0

    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 0-2

    31.08.2019

    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 1-0

    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 1-2

    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-0

    01.09.2019

    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-2

    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1-0

    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 1-1

    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 2-0
    menejer: rehber
    takım yedek lastıik
    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 3-2
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY 1-2

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş.0-0
    1:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 1-3
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-1

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0-2
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3-1
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 1-3
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 2-2
    Takım adı: GOP BJK
    Menajer: kralmami_19032

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ (2-1)
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. (0-2)

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. (1-0)
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR (1-0)
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (2-0)

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (1-2)
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ (2-1)
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. (1-1)
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR (1-0)
    Menejer Adı: memoli4179
    Takım Adı: Mabetsiz Şehir

    KASIMPAŞA A.Ş. 1-0 MKE. ANKARAGÜCÜ
    İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 0-1 GALATASARAY A.Ş.

    KONYASPOR 0-0 ANTALYASPOR A.Ş.
    GÖZTEPE A.Ş. 2-0 YUKATEL DENİZLİSPOR
    BEŞİKTAŞ A.Ş. 2-1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

    GENÇLERBİRLİĞİ 0-1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    DEMİR GRUP SİVASSPOR 2-0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP
    FENERBAHÇE A.Ş. 1- 1 TRABZONSPOR A.Ş.
    YENİ MALATYASPOR 1 - 0 ALANYASPOR
    Menajer adı : louie111
    Takım adı : fclouie

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .1-1 MKE ANKARAGÜCÜ
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1-2 GALATASARAY A.Ş.

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR 1-1 ANTALYASPOR A.Ş.
    21:45 GÖZTEPE A.Ş. 1-2 YUKATEL DENİZLİSPOR
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2-1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ 0-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR 1-0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş. 2-1 TRABZONSPOR A.Ş.
    21:45 YENİ MALATYASPOR 2-2 ALANYASPOR

    Furkan wrote:

    Menejer: F Turan

    KASIMPAŞA A.Ş. 1-1 MKE. ANKARAGÜCÜ
    İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1-2 GALATASARAY A.Ş.

    KONYASPOR 1-1 ANTALYASPOR A.Ş.
    GÖZTEPE A.Ş. 1-1 YUKATEL DENİZLİSPOR
    BEŞİKTAŞ A.Ş. 2-1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

    GENÇLERBİRLİĞİ 1-1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    EMİR GRUP SİVASSPOR 1-1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP
    FENERBAHÇE A.Ş. 1-2 TRABZONSPOR A.Ş.
    YENİ MALATYASPOR 1-1 ALANYASPOR


    2. Hafta tahminlerinde bütün maçlara 1 - 1 oynadın bu haftada 1 - 1 oynayıp 2 - 3 maçına 2 - 1 yaptın. yaptığın şey çok etik bir hareket değil. 2. hafta da hiç bir şekilde ödül verilmedi sana.

    Lütfen iyi niyetimizi suistimal etmeyin Kurunun yanında Yaşlarda yanmasın. Emek harcıyoruz etkinlik getiriyoruz pişman etmeyin bizi. Tahminlerini daha uygun bir şekilde yapabilirsen çok daha iyi olur. Yoksa hiçbir şekilde tahminlerin kabul edilmeyecektir.
    Menajer: En büyük

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş . 2-1 MKE ANKARAGÜCÜ
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1-3 GALATASARAY A.Ş.

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR 2-1 ANTALYASPOR A.Ş.
    21:45 GÖZTEPE A.Ş. 1-4 YUKATEL DENİZLİSPOR
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş. 3-1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ 0-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR 3-2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş. 2-0 TRABZONSPOR A.Ş.
    21:45 YENİ MALATYASPOR 1-1 ALANYASPOR
    Menajer:bravemertxox Takım:Adanaspor DHF
    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 2-1
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 1-1

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 1-1
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 1-1
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-0
    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-2
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2-1
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 2-2
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 2-2

    Menejer : hatser

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 2-1
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 1-2


    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 1-1
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 1-0
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-0

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-2
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1-1
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 2-1
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 1-1

    Menejer : hatser
    Klüp Adı : HatserFC

    Post was edited 1 time, last by “hatser” ().