SÜPER LİG 3. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    SÜPER LİG 3. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    Bu haftaki tahmin yarışmamız başlamıştır. Her doğru tahmin için 3.000.000 € Kazanın.
    FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. Maçına özel ödül 5.000.000 €


    Maç skor tahminlerinizi yorum olarak atınız.
    MENAJER adınızı da yazmayı unutmayınız. Menejer adı yazılmayan tahminler geçersiz sayılacaktır.

    Bu haftaki yarışmamızın bitiş tarihi: 01 / 09 / 2019 Saat 20:00

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş.

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş.
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş.
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR

    Post was edited 1 time, last by “ÇARŞI33” ().

    Karizma united
    quarizma

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 3-1
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY 1-2A.Ş.

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 1-1
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 1-3
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-1

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-3
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2-2
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 3-1
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR
    2-3

    Post was edited 1 time, last by “quarizma19” ().

    ÇARŞI33 wrote:

    quarizma19 wrote:

    Sayın admin bir önceki haftanın ödülü hala hesabıma gelmedi bi sebebi var mı ?


    Boyacı küpü değil ki batıralım çıkaralım hooop bitsin. Bu acele nedir sabah sabah Bismillah. tahminleri inceleyelim kim ne yapmış ne yapmamış. Sabırlı olmamız lazım biraz. En kısa zamanda inşallah.



    admin bey kusura bakmayın kulüp maddi açıdan zor durumda bende kulübü düşünüyorum
    Reus Rambo

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 2-2
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 2-1

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 1-0
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 1-1
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-2

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-2
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2-1
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 3-1
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 2-1

    quarizma19 wrote:

    ÇARŞI33 wrote:

    quarizma19 wrote:

    Sayın admin bir önceki haftanın ödülü hala hesabıma gelmedi bi sebebi var mı ?


    Boyacı küpü değil ki batıralım çıkaralım hooop bitsin. Bu acele nedir sabah sabah Bismillah. tahminleri inceleyelim kim ne yapmış ne yapmamış. Sabırlı olmamız lazım biraz. En kısa zamanda inşallah.



    admin bey kusura bakmayın kulüp maddi açıdan zor durumda bende kulübü düşünüyorum


    Genç oyuncu prim sistemi ve tahmin yarışmasını klüplerin maddi sıkıntılarını giderebilmek için başlattık. Sİzleri düşündüğümüzden ekstra işler açtık başımıza yoksa niye ugraşalım Bu kadar etkinlik düzenleyen hiç bir Ülkenin serverlerinde yok.

    Bizi de anlayın 24 saat pc başında değiliz hepimizin bir hayatı var biraz sabır lütfen bir kaç gün içerisinde yatırılacak ödüller zaten.
    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 MKE. ANKARAGÜCÜ
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR 1 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
    21:45 GÖZTEPE A.Ş. 0 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

    01.09.2019
    9:15 GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
    21:45 YENİ MALATYASPOR 2 - 1 ALANYASPOR
    Takım : Radioactive17
    Menajer : Alp-sarp
    Herkese bol şans .
    haskyy35

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 1-1
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 1-2

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 2-0
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 1-1
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-1

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0-1
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4-1
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 3-2
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 3-0
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1MKE. ANKARAGÜCÜ
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 0-2 GALATASARAY A.Ş.

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR 1 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.2- 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

    01.09.2019
    9:15 GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş. 2- 1 TRABZONSPOR A.Ş.
    21:45 YENİ MALATYASPOR 2 - 2 ALANYASPOR
    FK Lokomotiv Moskova (Görkem Perisic)
    Menejer: Raquel Murillo

    KASIMPAŞA A.Ş. 1-1 MKE. ANKARAGÜCÜ
    İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
    1-2 GALATASARAY A.Ş.

    KONYASPOR
    1-0 ANTALYASPOR A.Ş.
    GÖZTEPE A.Ş.
    1-1 YUKATEL DENİZLİSPOR
    BEŞİKTAŞ A.Ş.
    3-2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

    GENÇLERBİRLİĞİ
    0-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    DEMİR GRUP SİVASSPOR 2-1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP
    FENERBAHÇE A.Ş.
    3- 2 TRABZONSPOR A.Ş.
    YENİ MALATYASPOR
    3 - 0 ALANYASPOR
    F.C Santos

    Post was edited 4 times, last by “kingyuse” ().

    teşşekkürler etkinlik için

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 MKE. ANKARAGÜCÜ
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR 1 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
    21:45 GÖZTEPE A.Ş. 0 - 2 YUKATEL DENİZLİSPOR
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
    01.09.2019
    9:15 GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
    21:45 YENİ MALATYASPOR 2 - 1 ALANYASPOR
    menajer adı :hakan_phoenix
    kulüp adı:NaRLıBeL S.K
    CARPE DIEM
    30.08.2019
    KASIMPAŞA A.Ş -2 - 1- MKE ANKARAGÜCÜ
    İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.

    31.08.2019
    KONYASPOR 1- 1 ANTALYASPOR A.Ş.
    GÖZTEPE A.Ş. 1- 3 YUKATEL DENİZLİSPOR
    BEŞİKTAŞ A.Ş 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

    01.09.2019
    GENÇLERBİRLİĞİ 0- 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
    FENERBAHÇE A.Ş .2- 2 TRABZONSPOR A.Ş.
    YENİ MALATYASPOR 2 - 1 ALANYASPOR

    Takım adı: Blotfoul FC
    Menajer adı: blotfoul city

    Herkese başarılarr :)
    Menajer: Fatih Reis06


    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ :1-1
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. :0-2

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. :2-1
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR :1-3
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. :2-1

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK :0-2
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ :2-0
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş.:2-2
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR:1-2

    3. Hafta skor tahminleri; SUSKUN3434

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 1.3
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 1.3

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 2.1
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 0.2
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3.0

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1.3
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1.1
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 3.1
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 2.1

    Post was edited 2 times, last by “suskun3434” ().

    Majesteleri

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 1-1
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. 0-1

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 2-1
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 1-0
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-1

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0-2
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3-1
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 3-1
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 1-1

    TAKIM İSMİ:DERTASPOR MENEJER:DERTAT

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ (2-0)
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. (0-3)

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. (1-1)
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR (1-2)
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (2-0)

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (0-2)
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ (2-0)
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. (2-0)
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR(2-2)
    30.08.2019 
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ 2-0
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR -GALATASARAY A.Ş. 0-2

    31.08.2019 
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. 1-1
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR 1-3
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-1

    01.09.2019 
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0-2
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1-0
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. 2-0
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR 0-0

    Takım adı:AfyonkarahisarSK Menejer; AKİF MESÇİ
    TAKIM İSMİ:BAŞAKŞEHİR F.K
    MENEJER ADI:HASAN HÜSEYİN EZERGEÇER

    30.08.2019
    20:30 KASIMPAŞA A.Ş .- MKE ANKARAGÜCÜ (2-0)
    20:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - GALATASARAY A.Ş. (0-3)

    31.08.2019
    19:15 KONYASPOR-ANTALYASPOR A.Ş. (1-1)
    21:45 GÖZTEPE A.Ş.-YUKATEL DENİZLİSPOR (1-2)
    21:45 BEŞİKTAŞ A.Ş.-ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (2-0)

    01.09.2019
    19:15 GENÇLERBİRLİĞİ-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (0-2)
    19:15 DEMİR GRUP SİVASSPOR-GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ (2-0)
    21:45 FENERBAHÇE A.Ş.-TRABZONSPOR A.Ş. (2-0)
    21:45 YENİ MALATYASPOR-ALANYASPOR(2-2)
    Menejer: juninho123

    KASIMPAŞA A.Ş. 2-1 MKE. ANKARAGÜCÜ
    İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1-2 GALATASARAY A.Ş.

    KONYASPOR 1-0 ANTALYASPOR A.Ş.
    GÖZTEPE A.Ş. 2-1 YUKATEL DENİZLİSPOR
    BEŞİKTAŞ A.Ş. 2-2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

    GENÇLERBİRLİĞİ 1-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    DEMİR GRUP SİVASSPOR 2-1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP
    FENERBAHÇE A.Ş. 1- 0 TRABZONSPOR A.Ş.
    YENİ MALATYASPOR 2 - 1 ALANYASPOR