SÜPER LİG 5. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    SÜPER LİG 5. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    Bu haftaki tahmin yarışmamız başlamıştır. Her doğru tahmin için 3.000.000 € Kazanın.

    Maç skor tahminlerinizi yorum olarak atınız.
    MENAJER adınızı da yazmayı unutmayınız. Menajer adı yazılmayan tahminler geçersiz sayılacaktır.

    Bu haftaki yarışmamızın bitiş tarihi:
    20 / 09 / 2019 Saat 18:00


    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR


    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ



    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş.


    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR 1-2

    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. 3-1
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR -2-2
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ 4-1

    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3-2
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR 1-3
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş. 2-4

    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. 2-2
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-1


    menejer adı : muhammed 05
    Menajer : Çarşı33

    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR ( 1 - 1 )


    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. ( 0 - 1 )
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR
    ( 1 - 2 )
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
    ( 3 - 0 )


    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ ( 1 - 1 )
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR
    ( 0 - 2 )
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş.
    ( 1 - 2 )


    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. ( 0 - 2 )
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    ( 2 - 1 )

    Menejer : hatser

    20.09.2019

    20:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR ( 1 - 1 )

    21.09.2019

    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. (1-0 )
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR ( 1 - 2 )
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ ( 2 - 0 )

    22.09.2019

    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ ( 2 - 1 )
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR ( 0 - 2 )
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş. ( 1 - 1 )

    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. ( 2 - 2 )
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ( 1 - 2 )

    Takım Adı : HatserFC
    Menejer : hatser
    Menajer: Fatih Reis06

    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR :1-1

    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. : 0-2
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR :1-2
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ :2-0

    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ :2-1
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR :0-2
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş. :1-3

    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. :0-1
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK :1-2
    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR=0-1


    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş.=0-2
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR=2-2
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ=3-0


    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ=3-2
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR=1-1
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş.=2-2


    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.=1-2
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK=0-0
    Menejer adı=Emre090814
    Menajer: Majesteleri

    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR 1-1

    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. 2-1
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR 1-0
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ 2-0

    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2-1
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR 1-0
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş. 2-1

    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. 1-1
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-0
    Menajer adı: Alperen S.

    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş. 1-2 KONYASPOR

    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. 1-1 ANTALYASPOR A.Ş.
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 2-1 YUKATEL DENİZLİSPOR
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. 2-0 MKE ANKARAGÜCÜ

    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ 0-2 AYTEMİZ ALANYASPOR
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0-2 GALATASARAY A.Ş.

    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR 0-1 TRABZONSPOR A.Ş.
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2-1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    Menejer: memoli4179
    Takım: Mabetsiz Şehir

    GÖZTEPE 1-1 KONYASPOR

    KASIMPAŞA 2-1 ANTALSPOR

    İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1 - 0 YUKATEL DENİZLİSPOR

    FENERBAHÇE 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ

    ÇAYKUR RİZESPOR 2-0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP

    GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR

    YENİ MALATYASPOR 0-0 GALATASARAY

    DEMİRGRUP SİVASPOR 1-2 TRABZONSPOR A.Ş.

    BEŞİKTAŞ 1-1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR

    Post was edited 1 time, last by “memoli4179” ().

    Takım Adı: BAŞAKŞEHİR.FK
    Menejar Adı: Hasan Hüseyin EZERGEÇER
    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR 1-1
    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. 0-1
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR 1-2
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ 3-0
    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1-1
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR 0-2
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş. 1-2
    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. 0-2
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2-1
    Menajer: En büyük

    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş. 1-1 KONYASPOR

    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. 2-1 ANTALYASPOR A.Ş.
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 0-1 YUKATEL DENİZLİSPOR
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. 3-0 MKE ANKARAGÜCÜ

    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ 1-1 AYTEMİZ ALANYASPOR
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1-3 GALATASARAY A.Ş.

    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR 1-2 TRABZONSPOR A.Ş.
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1-0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    MENEJER ADI:DERTAT TAKIM ADI:DERTASPOR

    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR (0-1)

    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. (1-1)
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR (1-1)
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ (3-0)

    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ (2-1)
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR (1-2)
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş. (2-2)
    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş.(1-1)
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (2-1)
    20.09.2019
    GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR 2-1

    21.09.2019
    KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. 1-1
    İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR 2-1
    FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ 2-0

    22.09.2019
    ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK 1-0
    GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR 2-2
    BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş. 1-1

    23.09.2019
    DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. 2-1
    BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2-1

    Post was edited 1 time, last by “management” ().

    20.09.201920:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR 1-2
    21.09.201915:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. 3-1
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR -2-2
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ 3-0
    22.09.201914:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1-1
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR 1-3
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş. 2-3
    23.09.201920:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. 1-2
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-1

    bayram43

    SÜPERLİG 5. HAFTA TAHMİNİ

    TAKIM ADI: ULUBEY GURBET SPOR
    MENEJER : ekirpitci

    20.09.2019 20:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR 1-2

    21.09.2019 15:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. 2-1
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR -2-2
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ 34-1

    22.09.2019 14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2-0
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR 1-3
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş. 2-2

    23.09.2019 20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. 1-1
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-1

    Post was edited 1 time, last by “ekirpitci” ().

    Reus Rambo

    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR 1 2

    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. 1 1
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR 1 1
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ 3 0

    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 1
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR 1 1
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş. 2 1

    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. 1 3
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 2
    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR 1-2

    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. 1-1
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR 2-0
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ 3-0

    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1-2
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR 0-1
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş. 1-1

    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. 1-0
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2-1


    menejer adı : Akif MESÇİ

    Takım adı AfyonkarahisarSK
    Menajer adı : Manager Tarık
    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş. 1-1 KONYASPOR

    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. 2-1 ANTALYASPOR A.Ş.
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1-2 YUKATEL DENİZLİSPOR
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. 3-0 MKE ANKARAGÜCÜ

    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1-0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ 2-1 AYTEMİZ ALANYASPOR
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR 0-2 GALATASARAY A.Ş.

    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR 0-2 TRABZONSPOR A.Ş.
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
    Menejer adı : mutlu43
    Takım adı. : #KUTAHYASPORR#
    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş.1 - KONYASPOR 1


    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. 2- ANTALYASPOR A.Ş. 1
    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 0 - YUKATEL DENİZLİSPOR 0
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. 2- MKE ANKARAGÜCÜ 1


    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1- GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ 1 - AYTEMİZ ALANYASPOR 1
    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR 2- GALATASARAY A.Ş.1


    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - TRABZONSPOR A.Ş. 1
    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2- MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0
    Menajer : BahriYavuz

    20.09.2019
    20:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR ( 0-2 )

    21.09.2019
    15:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. ( 1-1 )

    17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR ( 0-0 )

    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ ( 1-0 )

    22.09.2019
    14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ ( 3-2 )

    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR ( 1-4 )

    19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş. ( 0-2 )

    23.09.2019
    20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. ( 1-3 )

    20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ( 4-2 )
    KOCAELİSPOR KULÜBÜ KONGRE ÜYESİ


    Kocaelispor
    Kocaelispor 1966 Stadyumu


    Onurluyuz Gururluyuz KOCAELİSPORLUYUZ!