SÜPER LİG 7. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    Takım Adı : ASLANCİMBOM14
    Menajer Adı : çetinak14

    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2-0

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 3-0

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 3-1

    17.30 Göztepe - Kayserispor 2-0

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 1-2

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 2-0

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-1

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 1-2

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 0-3
    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2-1

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2-0

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 2-1

    17.30 Göztepe - Kayserispor 2-0


    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 1-2

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 3-1

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-2

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 1-2

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 1-3

    Menajer: mye25
    Takım: Türkiyemspor FK
    takım adı:dertaspor menejer adı:dertat



    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor (2_0)

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor (3-0)

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor(1-0)

    17.30 Göztepe - Kayserispor(1-0)

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray(1-1)

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü(2-0)

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor(1-1)

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir(1-2)

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor(1-3)
    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 1-1

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2-0

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 1-2

    17.30 Göztepe - Kayserispor 1-2

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 0-2

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 0-2

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-2

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 0-1

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 1-3
    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor 1 - 0 Denizlispor

    20.30 Fenerbahçe 2 - 0 Antalyaspor

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa 1 - 0 Konyaspor

    17.30 Göztepe 2 - 1 Kayserispor

    20.00 Gençlerbirliği 2 - 1 Galatasaray

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor 2 - 1 Ankaragücü

    16.30 Beşiktaş 1 - 1 Alanyaspor

    19.00 Gazişehir Gaziantep 1 - 1 Başakşehir

    19.00 Çaykur Rizespor 2 - 1 Trabzonspor

    Menajer ; Alp-sarp
    Kulüp ; Radioactive17
    Menajer:bravemertxox Takım adı:Adanaspor DHF
    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 3-2

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2-0

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 1-0

    17.30 Göztepe - Kayserispor 1-1

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 1-2

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 2-1

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-1

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 1-2

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 1-1
    Menejer adı: mutlu43

    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 1-0

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2-0

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 1-1

    17.30 Göztepe - Kayserispor 1-1

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 1-1

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 2-1

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 3-1

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 1-0

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 2-2
    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor 1 - 1 Denizlispor

    20.30 Fenerbahçe 2 - 0 Antalyaspor

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa 2 - 1 Konyaspor

    17.30 Göztepe 2 - 1 Kayserispor

    20.00 Gençlerbirliği 2 - 2 Galatasaray

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor 2 - 1 Ankaragücü

    16.30 Beşiktaş 2 - 2 Alanyaspor

    19.00 Gazişehir Gaziantep 1 - 2 Başakşehir

    19.00 Çaykur Rizespor 0 - 1 Trabzonspor

    Menajer ; klan217
    Menajer : Çarşı33

    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor ( 2 - 0 )

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor ( 3 - 1 )

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor ( 1 - 1 )

    17.30 Göztepe - Kayserispor ( 0 - 1 )

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray ( 0 - 2 )

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü ( 2 - 1 )

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor ( 2 - 1 )

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir ( 0 - 2 )

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor ( 0 - 3 )
    Menejer adı: bayram43
    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 1-0
    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2-0

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 1-1
    17.30 Göztepe - Kayserispor 2-1
    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 0-3

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 2-1
    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-2
    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 1-1
    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 0-2
    Menejer adı: bayram43
    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 1-0
    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2-0

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 1-1
    17.30 Göztepe - Kayserispor 2-1
    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 0-3

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 2-1
    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-2
    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 1-1
    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 0-2
    Menejer adı: aaasss
    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 1-0
    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 3-0

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 0-0
    17.30 Göztepe - Kayserispor 1-0
    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 1-3

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 2-0
    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-0
    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 0-1
    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 1-2
    4 Ekim Cuma
    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2-1
    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2-0

    5 Ekim Cumartesi
    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 1-1
    17.30 Göztepe - Kayserispor 1-2
    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 0-2

    6 Ekim Pazar
    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 3-1
    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-2
    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 2-1
    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 0-1

    Takım Adı : Juventus FC.
    Menejer : juninho123
    4 Ekim Cuma
    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2-1
    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2-0

    5 Ekim Cumartesi
    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 1-1
    17.30 Göztepe - Kayserispor 1-2
    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 0-2

    6 Ekim Pazar
    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 3-1
    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-2
    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 2-1
    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 0-1

    Takım Adı : Peaky Blinders
    Menejer : Akın Üzgül
    Menajer adı : Manager Tarık

    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor 2-1 Denizlispor

    20.30 Fenerbahçe 2-0 Antalyaspor

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa 2-0 Konyaspor

    17.30 Göztepe 1-1 Kayserispor

    20.00 Gençlerbirliği 0-2 Galatasaray

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor 1-0 Ankaragücü

    16.30 Beşiktaş 1-1 Alanyaspor

    19.00 Gazişehir Gaziantep 0-3 Başakşehir

    19.00 Çaykur Rizespor 1-2 Trabzonspor
    Menejer : hatser 2 doğru

    Menajer: oziboz
    1 doğru

    Menajer ad:yusufdy
    1 doğru

    menajer : haciyanki
    1 doğru

    menejer adı : muhammed 05
    1 doğru

    Menajer Adı: Majesteleri
    1 doğru

    Menajer: En büyük
    1 doğru

    Mener adı=Emre090814
    1 doğru

    Menejer: rehber
    1 doğru

    Menejer: Aveli
    1 doğru

    menejer adı: aksoy_lu
    1 doğru

    Menajer Adı: Hasan Hüseyin EZERGEÇER
    1 doğru

    Menajer Adı : çetinak14
    1 doğru

    menajer: mye25
    2 doğru

    menejer adı:dertat
    1 doğru

    Menajer:bravemertxox
    1 doğru

    Menajer ; klan217
    1 doğru

    Menejer adı: aaasss
    1 doğru

    Menejer : Akın Üzgül
    1 doğru

    Menejer : juninho123 1 doğru

    Menajer adı : Manager Tarık 1 doğru

    Post was edited 2 times, last by “ÇARŞI33” ().