SÜPER LİG 7. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    SÜPER LİG 7. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    Bu haftaki tahmin yarışmamız başlamıştır. Her doğru tahmin için 3.000.000 € Kazanın.
    Derby Maçlarına özel ödül 5.000.000 €

    Maç skor tahminlerinizi yorum olarak atınız.
    MENAJER adınızı da yazmayı unutmayınız. Menajer adı yazılmayan tahminler geçersiz sayılacaktır.

    Bu haftaki yarışmamızın bitiş tarihi: 04 / 10 / 2019 Saat 20:00




    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor

    17.30 Göztepe - Kayserispor

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor
    Menejer adı: management

    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 1-0

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2-0

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 1-1

    17.30 Göztepe - Kayserispor 2-1

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 0-1

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 2-1

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-3

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 1-0

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 0-2

    Menejer : hatser

    Menejer : hatser

    4 Ekim Cuma
    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2-1
    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 3-0

    5 Ekim Cumartesi
    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 1-1
    17.30 Göztepe - Kayserispor 2-1
    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 0-3

    6 Ekim Pazar
    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 1-1
    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-1
    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 1-2
    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 1-2

    Takım Adı : HatserFC
    Menejer : hatser
    Menejer adı: Akif MESÇİ

    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2-1

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2-1

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 1-2

    17.30 Göztepe - Kayserispor 1-1

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 1-3

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 2-0

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-2

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 0-2

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 1-1
    Kulüp adı: FC OZİ
    Menajer: oziboz

    4 Ekim Cuma
    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor = 2 - 1
    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor =
    2 - 1

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor = 1 - 1
    17.30 Göztepe - Kayserispor =
    2 - 1
    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray =
    0 - 3

    6 Ekim Pazar
    14.00 Sivasspor - Ankaragücü = 2 - 1
    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor =
    2 - 1
    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir =
    1 - 2
    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor =
    1 - 3


    4 Ekim Cuma20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor = 2 - 1
    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor = 2 - 1

    5 Ekim Cumartesi15.00 Kasımpaşa-Konyaspor = 1 - 1
    17.30 Göztepe - Kayserispor = 2 - 1
    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray = 0 - 36 Ekim Pazar14.00 Sivasspor - Ankaragücü = 2 - 1
    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor = 2 - 1
    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir = 1 - 2
    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor = 1 - 3

    Menajer ad:yusufdy
    Takım Adı:DST SK
    4 Ekim Cuma
    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2-0
    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2-0

    5 Ekim Cumartesi
    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 1-0
    17.30 Göztepe - Kayserispor 1-0
    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 0-2

    6 Ekim Pazar
    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 2-1
    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 2-1
    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 0-1
    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 0-2

    takım: ulubey gurbet spor
    menejer: ekirpitci
    Takım: Mabetsiz Şehir
    Menejer: memoli4179

    Yeni Malatyaspor 2-1 Denizlispor

    Fenerbahçe 2-0 Antalyaspor

    Kasımpaşa 1-1 Konyaspor

    Göztepe 2-0 Kayserispor

    Gençlerbirliği 0-2 Galatasaray

    Sivasspor 1-1 Ankaragücü

    Beşiktaş 1-0 Alanyaspor

    Gazişehir Gaziantep 0-1 Başakşehir

    Çaykur Rizespor 1-3 Trabzonspor
    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2-1

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2-0

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 0-1

    17.30 Göztepe - Kayserispor 1-1

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 0-2

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 2-1

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-2

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 2-1

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 1-1

    Menajer adı: Sontaktikbükücü
    Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2-1
    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2-2
    5 Ekim Cumartesi15.00
    Kasımpaşa-Konyaspor 2-1
    17.30 Göztepe - Kayserispor 2-1
    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 0-1
    6 Ekim Pazar14.00 Sivasspor - Ankaragücü 2-1
    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-0
    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 1-2
    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 2-2
    Menajer = Dadaş.1

    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2 - 1

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2 -1

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 1 -1

    17.30 Göztepe - Kayserispor 1 - 1

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 1-2

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 2 -1

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 2-1

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 2-2

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 1-3
    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2-1

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 3-0

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 2-1

    17.30 Göztepe - Kayserispor 1-0

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 0-3

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 3-1

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-2

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 2-1

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 1-3


    menejer adı : muhammed 05
    Menajer: Fatih Reis06

    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor : 2-1

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor : 2-0

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor : 0-2

    17.30 Göztepe - Kayserispor :1-0

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray : 0-2

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü : 1-2

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor : 1-3

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir : 1-1

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor : 0-2
    Menajer Adı: Majesteleri

    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2-1

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 3-1

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 0-0

    17.30 Göztepe - Kayserispor 1-0

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 1-1

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 2-2

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-1

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 1-2

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 1-1
    Menajer: En büyük

    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2-1

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 2-1

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 1-1

    17.30 Göztepe - Kayserispor 2-3

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 2-1

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 3-0

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 0-1

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 1-2

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 0-3
    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor=3-1

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor=3-1

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor=1-2

    17.30 Göztepe - Kayserispor=2-1

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray=0-2

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü=2-2

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor=2-1

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir=1-3

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor=1-2
    Mener adı=Emre090814
    Düzeltme 1 ekimde yapıldı yine menejer adımı yazmayı unuttum
    Menejer: rehber
    Takım:yedeklastik
    4 Ekim Cuma

    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2-2

    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 1-2

    5 Ekim Cumartesi

    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 2-0

    17.30 Göztepe - Kayserispor 0-2

    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 1-1

    6 Ekim Pazar

    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 2-0

    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-2

    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 1-1

    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 1-2
    Kulüp: Aveli SK
    Menejer: Aveli

    4 Ekim Cuma
    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor : 3 - 1
    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor : 3 - 1

    5 Ekim Cumartesi
    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor : 1 - 1
    17.30 Göztepe - Kayserispor : 2 - 1
    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray : 0 - 2

    6 Ekim Pazar
    14.00 Sivasspor - Ankaragücü : 2 - 0
    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor : 2 - 1
    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir : 1 - 2
    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor : 0 - 2

    7.HAFTA TAHMİNLER

    menejer adı: aksoy_lu

    takım ismi: yetenek_sizler

    yeni malatya-denizli: 2-1

    fb-antalya: 3-0

    kasımpaşa-konya: 1-1

    göztepe-kayseri;: 3-1

    gençlerbirliği-gs: 1-3

    sivas-ankaragücü: 3-2

    bjk-alanya: 2-1

    gazişehir-başakşehir: 2-2

    rize-trabzon: 1-2
    Menajer Adı: Hasan Hüseyin EZERGEÇER
    Takım Adı: BAŞAKŞEHİR.FK
    4 Ekim Cuma
    20.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor 2-1
    20.30 Fenerbahçe - Antalyaspor 3-1
    5 Ekim Cumartesi
    15.00 Kasımpaşa-Konyaspor 1-1
    17.30 Göztepe - Kayserispor 1-1
    20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray 0-2
    6 Ekim Pazar
    14.00 Sivasspor - Ankaragücü 1-1
    16.30 Beşiktaş - Alanyaspor 1-2
    19.00 Gazişehir Gaziantep - Başakşehir 1-3
    19.00 Çaykur Rizespor - Trabzonspor 1-2