Bitwa klanów - Dyskusje

Gratulację dla stowarzyszenia G-8 za wygrany turniej w pełni zasłużenie, w końcu aż dwóch przedstawicieli na podium , swoim za wygraną w małych punktach, a stowarzyszeniom ZUPF oraz WDFC za walkę do końca :thumbup:. Turniej trzeba uznać za udany o bardzo wysokim poziomie szczególnie w finale, a jeśli chodzi o te dodatkowe punkty to nie jest zły pomysł lecz do dopracowania, bo obecnie te punkty były zbyt duże. Moja propozycja punktowa jest taka: 10-7-5, myślę że to uczciwa propozycja :)

pozdrawiam
      a ja bym był za opcją żeby w finale pkt każde miejsce np:

1. 12 pkt
      2. 10 pkt
      3. 7 pkt
      4. 5 pkt
      5. 4 pkt
      6. 3 pkt
      7. 2 pkt
      8. 1 pkt

coś w tym stylu, wtedy każdy w finale będzie się czuł dowartościowany walką o wyższą lokatę, bo to zawsze jakieś pkty dla klanu

kwestia to rozważenia przy następnym turku :)
      Wielkie propsy dla G-8 8) Obstawiałem na was tak jak pisałem, gdzie moja nagroda? =O My, jako ZUPF ani myśleliśmy o ustawianiu spotkań, od początku gramy dla pokazu, pieniędzy, pięknych Pań i prestiżu a nie dla odstawiania takich przekrętów... Dzięki za udaną zabawę i proponuję aby taki turniej odbywał sie nie często, a np. dwa razy do roku żeby było czuć prestiż i nie kolidowało to za bardzo z naszymi wewnętrznymi projektami bo takowe też na pewno każdy z nas ma :D Niech się teraz BTF wykaże - w końcu vice mistrzowie i trójka przedstawicieli w finale :)
      Gratulacje dla G-8 za wygranie turnieju :thumbsup: i dla Soona za piękną postawę w finale mimo samotnej gry. Turniej uważam za udany i stojący na wysokim poziomie, co pokazał finał. Też jestem zdania, że z dodatkowymi punktami coś trzeba zmienić. Zarówno propozycja Niemczyca jak i Martino są godne rozważenia.
      Oczywiście gratuluję również ZUPF wymarzonego miejsca w TOP 4 najlepszych Stowarzyszeń na polskim serwerze futbolcup.