Priorytety, które powinny zostać wprowadzone przy najbliższej aktualizacji

Priorytety, które powinny zostać wprowadzone przy najbliższej aktualizacji

Witam! Każdemu z nas z pewnością zależy, aby PLAYZO "wepchnęła" trochę świeżości w grę. Cel jest prosty - nie przesadzić (jak np. na niemieckim serwerze gdzie padają nieziemskie wyniki) i przede wszystkim sprowadzić do nas nowy napływ graczy co uprzyjemni nam rozgrywkę. Proponuję zrobić listę priorytetowych pomysłów, które powinny zostać wprowadzone przy najbliższej aktualizacji. Może jeśli zbierze się nas większa liczba i do administracji dojdzie informacja, że odzew jest większy coś ruszy w tej sprawie i zobaczymy więcej udogodnień przy najbliższym update. Lista rzeczy, które na pewno zostaną zmienione znajdziemy pod linkiem: Aktualizacja - Informacje

* Przyjrzenie się zgłoszonym propozycją które znajdują się w archiwum.
      * Aktualizacja półki z trofeami - PLAYZO noworoczny turniej 2018 oraz Drużyna klasy światowej mijają się z celem i są niemożliwymi do zdobycia.
      * Kwestia bytu w Ekstraklasie a sponsorzy - o ile awansowanie w jakiś sposób daje nam większe możliwości finansowe od sponsorów, tyle samo utrzymywanie się w Ekstraklasie nie dość, że nic nam nie daje to dodatkowo po upływie kontraktu sponsorskiego po awansie z 1 ligi po jakimś czasie upływa. Nie chodzi mi o to, abyśmy nagle mieli umowy opiewające na kilkanaście milinów ale żeby to po prostu miało jakiś sens
      * Nagrody za odpowiednio zajęte miejsce w EKSTRAKLASIE oraz te, które dają nam awans do wyższych lig (nie moja propozycja, tylko nadmieniam ale jest piekielnie ważna)
      *

Zapraszam do dyskusji i dopisywanie swoich propozycji, jeszcze nie jest za późno. Pozdrawiam!
      Ja uważam, że jeżeli każdy serwer to oddzielna historia(bo tak jest) to u nas powinna być ekipa do programowania i wprowadzania nowości. Kiedyś tak było. Może to u nas jest więcej konstruktywnych osób i dużo bardziej zaangażowanych w tą grę(co widać gołym okiem).

Co z tego, że napiszemy co trzeba zrobić jak na niemieckim powiedzą, że im to niepotrzebne i nie wprowadzą...o to mi chodzi.

Ja przebudowałbym system premium, bo w tej chwili jest on zupełnie niepotrzebny do gry(tylko dla niecierpliwych i to wyłącznie).
      - Dodałbym premium mecz towarzyski (może ktoś chce więcej meczy dziennie)

Brakuje mi w turniejach kolumny ile jest zapisanych drużyn na turniej (za każdym razem muszę najeżdżać myszką na gwiazdkę) a wystarczy dodać kolumnę, przecież to i tak jest wyciągane z bazy.

Przebudował system artykułów aby pojawiało się kilka na stronie głównej i się zmieniały w systemie random.

Dodał opcję premium lub nie, jakie miejsca i w jakiej ilości zostały zajęte na stadionie, ile miejsc siedzących, VIP, stojących.

Aaa no i szperacz nie szuka na międzynarodowym futbolcup, bo takiego nie ma i nie będzie.

Jeżeli chodzi o Ekstraklasę to powinno się dać klubom coś co je zmotywuje do gry na tym poziomie, bo powtórzy się sytuacja taka co kiedyś, że po zdobyciu mistrzostwa lub gry kilka sezonów w Ekstraklapie po prostu już nie chce się grać i kluby upadają.

No i w sumie tyle...i tak nie wprowadzą nawet 10% tego co napiszemy. Trzeba się cieszyć, że serwer uruchomili a nie jeszcze wymagać...z tym bym wielki problem.
      FC DANLIGHT

Heterokrates wrote:

* Aktualizacja półki z trofeami - PLAYZO noworoczny turniej 2018 oraz Drużyna klasy światowej mijają się z celem i są niemożliwymi do zdobycia.

W tym punkcie mogę się trochę wypowiedzieć.
      Puchar ten był do wygrania jednorazowo w momencie przejęcia gry przez playzo GmbH.
      Nie ma on żadnego wpływu na zapalenie się ostatecznego pucharu "Król świata".
      Na temat tego jednorazowego trofeum była gorąca dyskusja i moderatorzy na wszystkich serwerach są jednomyślni, że powinien zapalać się za jakieś osiągnięcia w grze np. jako turniej noworoczny.
      Decyzja należy do właścicieli.
      Co do propozycji i dyskusji powiem w ten sposób, że dział "Pomysły i propozycje" jest stworzony dla Was więc śmiało zgłaszać.
      Zrobimy co w naszej mocy aby dobry pomysł nie tylko dotarł ale i został wdrożony.
      Jednakże zgodnie z tym co napisał @danlight czasami odbijamy się od ściany...

Pozdrawiam Team FutbolCup