Większa motywacja za grę na najwyższym poziomie

Większa motywacja za grę na najwyższym poziomie

Uważam, że powinno się wprowadzić jakieś bonusy za grę na najwyższym poziomie.

Ja widzę to tak: dodać możliwość rozwoju atrybutów graczy, które wpływają na grę za np...punkty motywacji. Dostawałoby się np. 1 pkt za każdy spędzony dzień w Ekstraklasie. Punkty wymieniane byłyby na rozwój atrybutów graczy (niezawodność, dyscyplina itp - ogólnie przydałoby się więcej wprowadzić) - wówczas rozwój gracza przebiega normalnie ale dzięki takiemu zabiegowi podczas meczu jest lepszy od swojego przeciwnika mimo, że ma tyle samo siły.

Na dzień dzisiejszy zauważyłem, że wpływ na rozgrywkę ma atrybut doświadczenie. Za mało.

Ja do dzisiaj zastanawiam się jak oblicza ten silnik gdy siła 11 obu drużyn jest taka sama xd - wynik losowy pewnie z większym procentem na remis...

Pomysł ma służyć do aktywnej gry, bo wiemy jak wygląda kilka sezonów na najwyższym poziomie...robi się nudne i po jakimś czasie wiele osób rezygnuje z gry.

Pomysł można rozbudować o dodanie takich punktów każdemu mistrzowi ligi, bo dzisiaj oprócz awansu i większej kasy od sponsora to nic nie daje.
      FC DANLIGHT