Rozgrywki LT PL - II liga - X sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - X sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.11.2019

    Unia Skierniewice (b) : FC Köybaši
    FC Brzeziny : Victoria Pomorzowice
    La Masía Barcelona : Manchester Aig United
    ZIAJOK FC : MKS Orneta
    Black Devils (s) : Polonia Przemyśl
    BuenosAmarenoS : The Gunners (s)
    Real Madrid (s) : Cargovia Kargowa (b)
    FC Masters Gliwice : MaxiMilan
    Wodnik Callander (b) : Pogoń Dołuje


    Kolejka 2 - 03.11.2019

    Unia Skierniewice (b) : Wodnik Callander (b)
    Pogoń Dołuje : FC Masters Gliwice
    FC Köybaši : Victoria Pomorzowice
    Manchester Aig United : FC Brzeziny
    MKS Orneta : La Masía Barcelona
    Polonia Przemyśl : ZIAJOK FC
    The Gunners (s) : Black Devils (s)
    Cargovia Kargowa (b) : BuenosAmarenoS
    MaxiMilan : Real Madrid (s)


    Kolejka 3 - 04.11.2019

    Wodnik Callander (b) : FC Köybaši
    Victoria Pomorzowice : Manchester Aig United
    FC Brzeziny : MKS Orneta
    La Masía Barcelona : Polonia Przemyśl
    ZIAJOK FC : The Gunners (s)
    Black Devils (s) : Cargovia Kargowa (b)
    BuenosAmarenoS : MaxiMilan
    Real Madrid (s) : Pogoń Dołuje
    FC Masters Gliwice : Unia Skierniewice (b)


    Kolejka 4 - 05.11.2019

    FC Köybaši : Manchester Aig United
    MKS Orneta : Victoria Pomorzowice
    Polonia Przemyśl : FC Brzeziny
    The Gunners (s) : La Masía Barcelona
    Cargovia Kargowa (b) : ZIAJOK FC
    MaxiMilan : Black Devils (s)
    Pogoń Dołuje : BuenosAmarenoS
    Wodnik Callander (b) : FC Masters Gliwice
    Unia Skierniewice (b) : Real Madrid (s)


    Kolejka 5 - 07.11.2019

    FC Masters Gliwice : FC Köybaši
    Manchester Aig United : MKS Orneta
    Victoria Pomorzowice : Polonia Przemyśl
    FC Brzeziny : The Gunners (s)
    La Masía Barcelona : Cargovia Kargowa (b)
    ZIAJOK FC : MaxiMilan
    Black Devils (s) : Pogoń Dołuje
    Real Madrid (s) : Wodnik Callander (b)
    BuenosAmarenoS : Unia Skierniewice (b)


    Kolejka 6 - 09.11.2019

    FC Köybaši : MKS Orneta
    Polonia Przemyśl : Manchester Aig United
    The Gunners (s) : Victoria Pomorzowice
    Cargovia Kargowa (b) : FC Brzeziny
    MaxiMilan : La Masía Barcelona
    Pogoń Dołuje : ZIAJOK FC
    FC Masters Gliwice : Real Madrid (s)
    Wodnik Callander (b) : BuenosAmarenoS
    Unia Skierniewice (b) : Black Devils (s)


    Kolejka 7 - 10.11.2019

    Real Madrid (s) : FC Köybaši
    MKS Orneta : Polonia Przemyśl
    Manchester Aig United : The Gunners (s)
    Victoria Pomorzowice : Cargovia Kargowa (b)
    FC Brzeziny : MaxiMilan
    La Masía Barcelona : Pogoń Dołuje
    BuenosAmarenoS : FC Masters Gliwice
    Black Devils (s) : Wodnik Callander (b)
    ZIAJOK FC : Unia Skierniewice (b)


    Kolejka 8 - 11.11.2019

    FC Köybaši : Polonia Przemyśl
    The Gunners (s) : MKS Orneta
    Cargovia Kargowa (b) : Manchester Aig United
    MaxiMilan : Victoria Pomorzowice
    Pogoń Dołuje : FC Brzeziny
    Real Madrid (s) : BuenosAmarenoS
    FC Masters Gliwice : Black Devils (s)
    Wodnik Callander (b) : ZIAJOK FC
    Unia Skierniewice (b) : La Masía Barcelona


    Kolejka 9 - 12.11.2019

    BuenosAmarenoS : FC Köybaši
    Polonia Przemyśl : The Gunners (s)
    MKS Orneta : Cargovia Kargowa (b)
    Manchester Aig United : MaxiMilan
    Victoria Pomorzowice : Pogoń Dołuje
    Black Devils (s) : Real Madrid (s)
    ZIAJOK FC : FC Masters Gliwice
    La Masía Barcelona : Wodnik Callander (b)
    FC Brzeziny : Unia Skierniewice (b)


    Kolejka 10 - 14.11.2019

    MaxiMilan : MKS Orneta
    Cargovia Kargowa (b) : Polonia Przemyśl
    FC Köybaši : The Gunners (s)
    Pogoń Dołuje : Manchester Aig United
    BuenosAmarenoS : Black Devils (s)
    Real Madrid (s) : ZIAJOK FC
    FC Masters Gliwice : La Masía Barcelona
    Wodnik Callander (b) : FC Brzeziny
    Unia Skierniewice (b) : Victoria Pomorzowice


    Kolejka 11 - 16.11.2019

    Black Devils (s) : FC Köybaši
    The Gunners (s) : Cargovia Kargowa (b)
    Polonia Przemyśl : MaxiMilan
    MKS Orneta : Pogoń Dołuje
    ZIAJOK FC : BuenosAmarenoS
    La Masía Barcelona : Real Madrid (s)
    FC Brzeziny : FC Masters Gliwice
    Victoria Pomorzowice : Wodnik Callander (b)
    Manchester Aig United : Unia Skierniewice (b)


    Kolejka 12 - 17.11.2019

    FC Köybaši : Cargovia Kargowa (b)
    MaxiMilan : The Gunners (s)
    Pogoń Dołuje : Polonia Przemyśl
    Black Devils (s) : ZIAJOK FC
    BuenosAmarenoS : La Masía Barcelona
    Real Madrid (s) : FC Brzeziny
    FC Masters Gliwice : Victoria Pomorzowice
    Wodnik Callander (b) : Manchester Aig United
    Unia Skierniewice (b) : MKS Orneta


    Kolejka 13 - 18.11.2019

    ZIAJOK FC : FC Köybaši
    Cargovia Kargowa (b) : MaxiMilan
    The Gunners (s) : Pogoń Dołuje
    La Masía Barcelona : Black Devils (s)
    FC Brzeziny : BuenosAmarenoS
    Victoria Pomorzowice : Real Madrid (s)
    Manchester Aig United : FC Masters Gliwice
    MKS Orneta : Wodnik Callander (b)
    Polonia Przemyśl : Unia Skierniewice (b)


    Kolejka 14 - 19.11.2019

    FC Köybaši : MaxiMilan
    Pogoń Dołuje : Cargovia Kargowa (b)
    ZIAJOK FC : La Masía Barcelona
    Black Devils (s) : FC Brzeziny
    BuenosAmarenoS : Victoria Pomorzowice
    Real Madrid (s) : Manchester Aig United
    FC Masters Gliwice : MKS Orneta
    Wodnik Callander (b) : Polonia Przemyśl
    Unia Skierniewice (b) : The Gunners (s)


    Kolejka 15 - 21.11.2019

    La Masía Barcelona : FC Köybaši
    MaxiMilan : Pogoń Dołuje
    FC Brzeziny : ZIAJOK FC
    Victoria Pomorzowice : Black Devils (s)
    Manchester Aig United : BuenosAmarenoS
    MKS Orneta : Real Madrid (s)
    Polonia Przemyśl : FC Masters Gliwice
    The Gunners (s) : Wodnik Callander (b)
    Cargovia Kargowa (b) : Unia Skierniewice (b)


    Kolejka 16 - 23.11.2019

    FC Köybaši : Pogoń Dołuje
    La Masía Barcelona : FC Brzeziny
    ZIAJOK FC : Victoria Pomorzowice
    Black Devils (s) : Manchester Aig United
    BuenosAmarenoS : MKS Orneta
    Real Madrid (s) : Polonia Przemyśl
    FC Masters Gliwice : The Gunners (s)
    Wodnik Callander (b) : Cargovia Kargowa (b)
    Unia Skierniewice (b) : MaxiMilan


    Kolejka 17 - 24.11.2019

    Manchester Aig United : ZIAJOK FC
    Victoria Pomorzowice : La Masía Barcelona
    FC Brzeziny : FC Köybaši
    MKS Orneta : Black Devils (s)
    Polonia Przemyśl : BuenosAmarenoS
    The Gunners (s) : Real Madrid (s)
    Cargovia Kargowa (b) : FC Masters Gliwice
    MaxiMilan : Wodnik Callander (b)
    Pogoń Dołuje : Unia Skierniewice (b)

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 02.11.2019

    Unia Skierniewice (b) : FC Köybaši (1:1)
    FC Brzeziny : Victoria Pomorzowice (0:2)
    La Masía Barcelona : Manchester Aig United (3:0w/o)
    ZIAJOK FC : MKS Orneta (0:1)
    Black Devils (s) : Polonia Przemyśl (3:0)
    BuenosAmarenoS : The Gunners (s) (0:2)
    Real Madrid (s) : Cargovia Kargowa (b) (1:2)
    FC Masters Gliwice : MaxiMilan (3:1)
    Wodnik Callander (b) : Pogoń Dołuje (2:1)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 2 - 03.11.2019

    Unia Skierniewice (b) : Wodnik Callander (b) (1:1)
    Pogoń Dołuje : FC Masters Gliwice (1:0)
    FC Köybaši : Victoria Pomorzowice (0:2)
    Manchester Aig United : FC Brzeziny (0:3w/o)
    MKS Orneta : La Masía Barcelona (0:2)
    Polonia Przemyśl : ZIAJOK FC (0:2)
    The Gunners (s) : Black Devils (s) (0:2)
    Cargovia Kargowa (b) : BuenosAmarenoS (0:0)
    MaxiMilan : Real Madrid (s) (2:1)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 3 - 04.11.2019

    Wodnik Callander (b) : FC Köybaši (3:2)
    Victoria Pomorzowice : Manchester Aig United (3:0w/o)
    FC Brzeziny : MKS Orneta (0:1)
    La Masía Barcelona : Polonia Przemyśl (0:1)
    ZIAJOK FC : The Gunners (s) (1:0)
    Black Devils (s) : Cargovia Kargowa (b) (1:0)
    BuenosAmarenoS : MaxiMilan (0:1)
    Real Madrid (s) : Pogoń Dołuje (2:2)
    FC Masters Gliwice : Unia Skierniewice (b) (2:0)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 4 - 05.11.2019

    FC Köybaši : Manchester Aig United (3:0w/o)
    MKS Orneta : Victoria Pomorzowice (2:1)
    Polonia Przemyśl : FC Brzeziny (2:0)
    The Gunners (s) : La Masía Barcelona (1:0)
    Cargovia Kargowa (b) : ZIAJOK FC (3:1)
    MaxiMilan : Black Devils (s) (0:4)
    Pogoń Dołuje : BuenosAmarenoS (5:4)
    Wodnik Callander (b) : FC Masters Gliwice (0:1)
    Unia Skierniewice (b) : Real Madrid (s) (1:2)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 5 - 07.11.2019

    FC Masters Gliwice : FC Köybaši (2:0)
    Manchester Aig United : MKS Orneta (0:3w/o)
    Victoria Pomorzowice : Polonia Przemyśl (2:0)
    FC Brzeziny : The Gunners (s) (1:2)
    La Masía Barcelona : Cargovia Kargowa (b) (1:2)
    ZIAJOK FC : MaxiMilan (0:0)
    Black Devils (s) : Pogoń Dołuje (3:1)
    Real Madrid (s) : Wodnik Callander (b) (1:0)
    BuenosAmarenoS : Unia Skierniewice (b) (1:0)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 6 - 09.11.2019

    FC Köybaši : MKS Orneta (1:0)
    Polonia Przemyśl : Manchester Aig United (3:0w/o)
    The Gunners (s) : Victoria Pomorzowice (3:2)
    Cargovia Kargowa (b) : FC Brzeziny (2:0)
    MaxiMilan : La Masía Barcelona (2:1)
    Pogoń Dołuje : ZIAJOK FC (3:1)
    FC Masters Gliwice : Real Madrid (s) (2:0)
    Wodnik Callander (b) : BuenosAmarenoS (2:0)
    Unia Skierniewice (b) : Black Devils (s) (0:2)

    Kolejka 7 - 10.11.2019

    Real Madrid (s) : FC Köybaši (2:0)
    MKS Orneta : Polonia Przemyśl (3:0w/o)
    Manchester Aig United : The Gunners (s) (0:3w/o)
    Victoria Pomorzowice : Cargovia Kargowa (b) (1:0)
    FC Brzeziny : MaxiMilan (1:0)
    La Masía Barcelona : Pogoń Dołuje (3:4)
    BuenosAmarenoS : FC Masters Gliwice (2:1)
    Black Devils (s) : Wodnik Callander (b) (3:1)
    ZIAJOK FC : Unia Skierniewice (b) (0:1)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 8 - 11.11.2019

    FC Köybaši : Polonia Przemyśl (1:0)
    The Gunners (s) : MKS Orneta (0:1)
    Cargovia Kargowa (b) : Manchester Aig United (3:0w/o)
    MaxiMilan : Victoria Pomorzowice (1:0)
    Pogoń Dołuje : FC Brzeziny (2:0)
    Real Madrid (s) : BuenosAmarenoS (1:1)
    FC Masters Gliwice : Black Devils (s) (2:4)
    Wodnik Callander (b) : ZIAJOK FC (1:0)
    Unia Skierniewice (b) : La Masía Barcelona (0:2)

    Kolejka 9 - 12.11.2019

    BuenosAmarenoS : FC Köybaši (1:0)
    Polonia Przemyśl : The Gunners (s) (1:1)
    MKS Orneta : Cargovia Kargowa (b) (0:0)
    Manchester Aig United : MaxiMilan (0:3w/o)
    Victoria Pomorzowice : Pogoń Dołuje (1:2)
    Black Devils (s) : Real Madrid (s) (2:0)
    ZIAJOK FC : FC Masters Gliwice (2:1)
    La Masía Barcelona : Wodnik Callander (b) (1:0)
    FC Brzeziny : Unia Skierniewice (b) (2:1)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 10 - 14.11.2019

    MaxiMilan : MKS Orneta (1:1)
    Cargovia Kargowa (b) : Polonia Przemyśl (1:1)
    FC Köybaši : The Gunners (s) (2:1)
    Pogoń Dołuje : Manchester Aig United (3:0w/o)
    BuenosAmarenoS : Black Devils (s) (1:0)
    Real Madrid (s) : ZIAJOK FC (1:1)
    FC Masters Gliwice : La Masía Barcelona (0:0)
    Wodnik Callander (b) : FC Brzeziny (5:0)
    Unia Skierniewice (b) : Victoria Pomorzowice (2:2)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 11 - 16.11.2019

    Black Devils (s) : FC Köybaši (3:1)
    The Gunners (s) : Cargovia Kargowa (b) (0:1)
    Polonia Przemyśl : MaxiMilan (0:0)
    MKS Orneta : Pogoń Dołuje (0:2)
    ZIAJOK FC : BuenosAmarenoS (2:1)
    La Masía Barcelona : Real Madrid (s) (0:0)
    FC Brzeziny : FC Masters Gliwice (1:0)
    Victoria Pomorzowice : Wodnik Callander (b) (0:0)
    Manchester Aig United : Unia Skierniewice (b) (0:3w/o)

    Kolejka 12 - 17.11.2019

    FC Köybaši : Cargovia Kargowa (b) (0:1)
    MaxiMilan : The Gunners (s) (1:2)
    Pogoń Dołuje : Polonia Przemyśl (3:1)
    Black Devils (s) : ZIAJOK FC (1:1)
    BuenosAmarenoS : La Masía Barcelona (2:3)
    Real Madrid (s) : FC Brzeziny (6:0)
    FC Masters Gliwice : Victoria Pomorzowice (5:2)
    Wodnik Callander (b) : Manchester Aig United (3:0w/o)
    Unia Skierniewice (b) : MKS Orneta (0:0)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 13 - 18.11.2019

    ZIAJOK FC : FC Köybaši (0:1)
    Cargovia Kargowa (b) : MaxiMilan (2:0)
    The Gunners (s) : Pogoń Dołuje (2:1)
    La Masía Barcelona : Black Devils (s) (0:2)
    FC Brzeziny : BuenosAmarenoS (3:2)
    Victoria Pomorzowice : Real Madrid (s) (0:0)
    Manchester Aig United : FC Masters Gliwice (0:3w/o)
    MKS Orneta : Wodnik Callander (b) (0:0)
    Polonia Przemyśl : Unia Skierniewice (b) (3:2)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 14 - 19.11.2019

    FC Köybaši : MaxiMilan (0:0)
    Pogoń Dołuje : Cargovia Kargowa (b) (2:3)
    ZIAJOK FC : La Masía Barcelona (0:1)
    Black Devils (s) : FC Brzeziny (3:0)
    BuenosAmarenoS : Victoria Pomorzowice (1:1)
    Real Madrid (s) : Manchester Aig United (3:0w/o)
    FC Masters Gliwice : MKS Orneta (1:2)
    Wodnik Callander (b) : Polonia Przemyśl (3:1)
    Unia Skierniewice (b) : The Gunners (s) (0:1)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 15 - 21.11.2019

    La Masía Barcelona : FC Köybaši (0:1)
    MaxiMilan : Pogoń Dołuje (0:0)
    FC Brzeziny : ZIAJOK FC (2:3)
    Victoria Pomorzowice : Black Devils (s) (1:3)
    Manchester Aig United : BuenosAmarenoS (0:3w/o)
    MKS Orneta : Real Madrid (s) (1:0)
    Polonia Przemyśl : FC Masters Gliwice (1:3)
    The Gunners (s) : Wodnik Callander (b) (2:2)
    Cargovia Kargowa (b) : Unia Skierniewice (b) (1:1)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 16 - 23.11.2019

    FC Köybaši : Pogoń Dołuje (2:4)
    La Masía Barcelona : FC Brzeziny (0:0)
    ZIAJOK FC : Victoria Pomorzowice (2:1)
    Black Devils (s) : Manchester Aig United (3:0w/o)
    BuenosAmarenoS : MKS Orneta (3:5)
    Real Madrid (s) : Polonia Przemyśl (0:0)
    FC Masters Gliwice : The Gunners (s) (1:0)
    Wodnik Callander (b) : Cargovia Kargowa (b) (2:3)
    Unia Skierniewice (b) : MaxiMilan (0:3)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 17 - 24.11.2019

    Manchester Aig United : ZIAJOK FC (0:3w/o)
    Victoria Pomorzowice : La Masía Barcelona (0:0)
    FC Brzeziny : FC Köybaši (2;1)
    MKS Orneta : Black Devils (s) (0:2)
    Polonia Przemyśl : BuenosAmarenoS (2:0)
    The Gunners (s) : Real Madrid (s) (0:1)
    Cargovia Kargowa (b) : FC Masters Gliwice (1:2)
    MaxiMilan : Wodnik Callander (b) (0:0)
    Pogoń Dołuje : Unia Skierniewice (b) (2:2)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).