Rozgrywki LT PL - II liga - X sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - X sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.11.2019

    FC Köybaši : Unia Skierniewice (b)
    Victoria Pomorzowice : FC Brzeziny
    Manchester Aig United : La Masía Barcelona
    MKS Orneta : ZIAJOK FC
    Polonia Przemyśl : Black Devils (s)
    The Gunners (s) : BuenosAmarenoS
    Cargovia Kargowa (b) : Real Madrid (s)
    MaxiMilan : FC Masters Gliwice
    Pogoń Dołuje : Wodnik Callander (b)


    Kolejka 19 - 26.11.2019

    Wodnik Callander (b) : Unia Skierniewice (b)
    FC Masters Gliwice : Pogoń Dołuje
    Victoria Pomorzowice : FC Köybaši
    FC Brzeziny : Manchester Aig United
    La Masía Barcelona : MKS Orneta
    ZIAJOK FC : Polonia Przemyśl
    Black Devils (s) : The Gunners (s)
    BuenosAmarenoS : Cargovia Kargowa (b)
    Real Madrid (s) : MaxiMilan


    Kolejka 20 - 28.11.2019

    FC Köybaši : Wodnik Callander (b)
    Manchester Aig United : Victoria Pomorzowice
    MKS Orneta : FC Brzeziny
    Polonia Przemyśl : La Masía Barcelona
    The Gunners (s) : ZIAJOK FC
    Cargovia Kargowa (b) : Black Devils (s)
    MaxiMilan : BuenosAmarenoS
    Pogoń Dołuje : Real Madrid (s)
    Unia Skierniewice (b) : FC Masters Gliwice


    Kolejka 21 - 30.11.2019

    Manchester Aig United : FC Köybaši
    Victoria Pomorzowice : MKS Orneta
    FC Brzeziny : Polonia Przemyśl
    La Masía Barcelona : The Gunners (s)
    ZIAJOK FC : Cargovia Kargowa (b)
    Black Devils (s) : MaxiMilan
    BuenosAmarenoS : Pogoń Dołuje
    FC Masters Gliwice : Wodnik Callander (b)
    Real Madrid (s) : Unia Skierniewice (b)


    Kolejka 22 - 01.12.2019

    FC Köybaši : FC Masters Gliwice
    MKS Orneta : Manchester Aig United
    Polonia Przemyśl : Victoria Pomorzowice
    The Gunners (s) : FC Brzeziny
    Cargovia Kargowa (b) : La Masía Barcelona
    MaxiMilan : ZIAJOK FC
    Pogoń Dołuje : Black Devils (s)
    Wodnik Callander (b) : Real Madrid (s)
    Unia Skierniewice (b) : BuenosAmarenoS


    Kolejka 23 - 02.12.2019

    MKS Orneta : FC Köybaši
    Manchester Aig United : Polonia Przemyśl
    Victoria Pomorzowice : The Gunners (s)
    FC Brzeziny : Cargovia Kargowa (b)
    La Masía Barcelona : MaxiMilan
    ZIAJOK FC : Pogoń Dołuje
    Real Madrid (s) : FC Masters Gliwice
    BuenosAmarenoS : Wodnik Callander (b)
    Black Devils (s) : Unia Skierniewice (b)


    Kolejka 24 - 03.12.2019

    FC Köybaši : Real Madrid (s)
    Polonia Przemyśl : MKS Orneta
    The Gunners (s) : Manchester Aig United
    Cargovia Kargowa (b) : Victoria Pomorzowice
    MaxiMilan : FC Brzeziny
    Pogoń Dołuje : La Masía Barcelona
    FC Masters Gliwice : BuenosAmarenoS
    Wodnik Callander (b) : Black Devils (s)
    Unia Skierniewice (b) : ZIAJOK FC


    Kolejka 25 - 05.12.2019

    Polonia Przemyśl : FC Köybaši
    MKS Orneta : The Gunners (s)
    Manchester Aig United : Cargovia Kargowa (b)
    Victoria Pomorzowice : MaxiMilan
    FC Brzeziny : Pogoń Dołuje
    BuenosAmarenoS : Real Madrid (s)
    Black Devils (s) : FC Masters Gliwice
    ZIAJOK FC : Wodnik Callander (b)
    La Masía Barcelona : Unia Skierniewice (b)


    Kolejka 26 - 07.12.2019

    FC Köybaši : BuenosAmarenoS
    The Gunners (s) : Polonia Przemyśl
    Cargovia Kargowa (b) : MKS Orneta
    MaxiMilan : Manchester Aig United
    Pogoń Dołuje : Victoria Pomorzowice
    Real Madrid (s) : Black Devils (s)
    FC Masters Gliwice : ZIAJOK FC
    Wodnik Callander (b) : La Masía Barcelona
    Unia Skierniewice (b) : FC Brzeziny


    Kolejka 27 - 08.12.2019

    MKS Orneta : MaxiMilan
    Polonia Przemyśl : Cargovia Kargowa (b)
    The Gunners (s) : FC Köybaši
    Manchester Aig United : Pogoń Dołuje
    Black Devils (s) : BuenosAmarenoS
    ZIAJOK FC : Real Madrid (s)
    La Masía Barcelona : FC Masters Gliwice
    FC Brzeziny : Wodnik Callander (b)
    Victoria Pomorzowice : Unia Skierniewice (b)


    Kolejka 28 - 09.12.2019

    FC Köybaši : Black Devils (s)
    Cargovia Kargowa (b) : The Gunners (s)
    MaxiMilan : Polonia Przemyśl
    Pogoń Dołuje : MKS Orneta
    BuenosAmarenoS : ZIAJOK FC
    Real Madrid (s) : La Masía Barcelona
    FC Masters Gliwice : FC Brzeziny
    Wodnik Callander (b) : Victoria Pomorzowice
    Unia Skierniewice (b) : Manchester Aig United


    Kolejka 29 - 10.12.2019

    Cargovia Kargowa (b) : FC Köybaši
    The Gunners (s) : MaxiMilan
    Polonia Przemyśl : Pogoń Dołuje
    ZIAJOK FC : Black Devils (s)
    La Masía Barcelona : BuenosAmarenoS
    FC Brzeziny : Real Madrid (s)
    Victoria Pomorzowice : FC Masters Gliwice
    Manchester Aig United : Wodnik Callander (b)
    MKS Orneta : Unia Skierniewice (b)


    Kolejka 30 - 12.12.2019

    FC Köybaši : ZIAJOK FC
    MaxiMilan : Cargovia Kargowa (b)
    Pogoń Dołuje : The Gunners (s)
    Black Devils (s) : La Masía Barcelona
    BuenosAmarenoS : FC Brzeziny
    Real Madrid (s) : Victoria Pomorzowice
    FC Masters Gliwice : Manchester Aig United
    Wodnik Callander (b) : MKS Orneta
    Unia Skierniewice (b) : Polonia Przemyśl


    Kolejka 31 - 14.12.2019

    MaxiMilan : FC Köybaši
    Cargovia Kargowa (b) : Pogoń Dołuje
    La Masía Barcelona : ZIAJOK FC
    FC Brzeziny : Black Devils (s)
    Victoria Pomorzowice : BuenosAmarenoS
    Manchester Aig United : Real Madrid (s)
    MKS Orneta : FC Masters Gliwice
    Polonia Przemyśl : Wodnik Callander (b)
    The Gunners (s) : Unia Skierniewice (b)


    Kolejka 32 - 15.12.2019

    FC Köybaši : La Masía Barcelona
    Pogoń Dołuje : MaxiMilan
    ZIAJOK FC : FC Brzeziny
    Black Devils (s) : Victoria Pomorzowice
    BuenosAmarenoS : Manchester Aig United
    Real Madrid (s) : MKS Orneta
    FC Masters Gliwice : Polonia Przemyśl
    Wodnik Callander (b) : The Gunners (s)
    Unia Skierniewice (b) : Cargovia Kargowa (b)


    Kolejka 33 - 16.12.2019

    Pogoń Dołuje : FC Köybaši
    FC Brzeziny : La Masía Barcelona
    Victoria Pomorzowice : ZIAJOK FC
    Manchester Aig United : Black Devils (s)
    MKS Orneta : BuenosAmarenoS
    Polonia Przemyśl : Real Madrid (s)
    The Gunners (s) : FC Masters Gliwice
    Cargovia Kargowa (b) : Wodnik Callander (b)
    MaxiMilan : Unia Skierniewice (b)


    Kolejka 34 - 17.12.2019

    ZIAJOK FC : Manchester Aig United
    La Masía Barcelona : Victoria Pomorzowice
    FC Köybaši : FC Brzeziny
    Black Devils (s) : MKS Orneta
    BuenosAmarenoS : Polonia Przemyśl
    Real Madrid (s) : The Gunners (s)
    FC Masters Gliwice : Cargovia Kargowa (b)
    Wodnik Callander (b) : MaxiMilan
    Unia Skierniewice (b) : Pogoń Dołuje

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 25.11.2019

    FC Köybaši : Unia Skierniewice (b) (2:2)
    Victoria Pomorzowice : FC Brzeziny (1:0)
    Manchester Aig United : La Masía Barcelona (0:3w/o)
    MKS Orneta : ZIAJOK FC (1:0)
    Polonia Przemyśl : Black Devils (s) (1:0)
    The Gunners (s) : BuenosAmarenoS (2:0)
    Cargovia Kargowa (b) : Real Madrid (s) (2:0)
    MaxiMilan : FC Masters Gliwice (0:1)
    Pogoń Dołuje : Wodnik Callander (b) (2:0)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 19 - 26.11.2019

    Wodnik Callander (b) : Unia Skierniewice (b) (3:3)
    FC Masters Gliwice : Pogoń Dołuje (2:0)
    Victoria Pomorzowice : FC Köybaši (6:2)
    FC Brzeziny : Manchester Aig United (3:0w/o)
    La Masía Barcelona : MKS Orneta (0:2)
    ZIAJOK FC : Polonia Przemyśl (0:0)
    Black Devils (s) : The Gunners (s) (5:3)
    BuenosAmarenoS : Cargovia Kargowa (b) (1:3)
    Real Madrid (s) : MaxiMilan (1:1)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 20 - 28.11.2019

    FC Köybaši : Wodnik Callander (b) (1:3)
    Manchester Aig United : Victoria Pomorzowice (0:3w/o)
    MKS Orneta : FC Brzeziny (3:1)
    Polonia Przemyśl : La Masía Barcelona (1:0)
    The Gunners (s) : ZIAJOK FC (3:4)
    Cargovia Kargowa (b) : Black Devils (s) (0:2)
    MaxiMilan : BuenosAmarenoS (0:0)
    Pogoń Dołuje : Real Madrid (s) (2:0)
    Unia Skierniewice (b) : FC Masters Gliwice (0:1)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 21 - 30.11.2019

    Manchester Aig United : FC Köybaši (0:3w/o)
    Victoria Pomorzowice : MKS Orneta (2:0)
    FC Brzeziny : Polonia Przemyśl (4:0)
    La Masía Barcelona : The Gunners (s) (0:2)
    ZIAJOK FC : Cargovia Kargowa (b) (0:1)
    Black Devils (s) : MaxiMilan (4:1)
    BuenosAmarenoS : Pogoń Dołuje (0:4)
    FC Masters Gliwice : Wodnik Callander (b) (2:0)
    Real Madrid (s) : Unia Skierniewice (b) (0:1)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 22 - 01.12.2019

    FC Köybaši : FC Masters Gliwice (0:2)
    MKS Orneta : Manchester Aig United (3:0w/o)
    Polonia Przemyśl : Victoria Pomorzowice (0:3)
    The Gunners (s) : FC Brzeziny (3:1)
    Cargovia Kargowa (b) : La Masía Barcelona (1:1)
    MaxiMilan : ZIAJOK FC (0:2)
    Pogoń Dołuje : Black Devils (s) (0:2)
    Wodnik Callander (b) : Real Madrid (s) (0:1)
    Unia Skierniewice (b) : BuenosAmarenoS (3:0)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 23 - 02.12.2019

    MKS Orneta : FC Köybaši (0:0)
    Manchester Aig United : Polonia Przemyśl (0:3w/o)
    Victoria Pomorzowice : The Gunners (s) (1:2)
    FC Brzeziny : Cargovia Kargowa (b) (0:5)
    La Masía Barcelona : MaxiMilan (2:4)
    ZIAJOK FC : Pogoń Dołuje (0:2)
    Real Madrid (s) : FC Masters Gliwice (0:0)
    BuenosAmarenoS : Wodnik Callander (b) (0:4)
    Black Devils (s) : Unia Skierniewice (b) (4:0)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 4 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 24 - 03.12.2019

    FC Köybaši : Real Madrid (s) (2:2)
    Polonia Przemyśl : MKS Orneta (1:3)
    The Gunners (s) : Manchester Aig United (3:0w/o)
    Cargovia Kargowa (b) : Victoria Pomorzowice (1:0)
    MaxiMilan : FC Brzeziny (0:1)
    Pogoń Dołuje : La Masía Barcelona (3:0)
    FC Masters Gliwice : BuenosAmarenoS (4:0)
    Wodnik Callander (b) : Black Devils (s) (0:2)
    Unia Skierniewice (b) : ZIAJOK FC (0:1)




    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 25 - 05.12.2019

    Polonia Przemyśl : FC Köybaši (w/o0:0w/o)
    MKS Orneta : The Gunners (s) (0:2)
    Manchester Aig United : Cargovia Kargowa (b) (0:3w/o)
    Victoria Pomorzowice : MaxiMilan (2:0)
    FC Brzeziny : Pogoń Dołuje (0:2)
    BuenosAmarenoS : Real Madrid (s) (0:5)
    Black Devils (s) : FC Masters Gliwice (2:3)
    ZIAJOK FC : Wodnik Callander (b) (0:1)
    La Masía Barcelona : Unia Skierniewice (b) (0:4)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 26 - 07.12.2019

    FC Köybaši : BuenosAmarenoS (2:0)
    The Gunners (s) : Polonia Przemyśl (2:0)
    Cargovia Kargowa (b) : MKS Orneta (1:0)
    MaxiMilan : Manchester Aig United (3:0w/o)
    Pogoń Dołuje : Victoria Pomorzowice (2:1)
    Real Madrid (s) : Black Devils (s) (0:3)
    FC Masters Gliwice : ZIAJOK FC (4:3)
    Wodnik Callander (b) : La Masía Barcelona (4:0)
    Unia Skierniewice (b) : FC Brzeziny (0:1)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 27 - 08.12.2019

    MKS Orneta : MaxiMilan (0:0)
    Polonia Przemyśl : Cargovia Kargowa (b) (1:0)
    The Gunners (s) : FC Köybaši (1:2)
    Manchester Aig United : Pogoń Dołuje (0:3w/o)
    Black Devils (s) : BuenosAmarenoS (3:0)
    ZIAJOK FC : Real Madrid (s) (0:1)
    La Masía Barcelona : FC Masters Gliwice (0:4)
    FC Brzeziny : Wodnik Callander (b) (0:0)
    Victoria Pomorzowice : Unia Skierniewice (b) (2:0)

    Kolejka 28 - 09.12.2019

    FC Köybaši : Black Devils (s) (0:0)
    Cargovia Kargowa (b) : The Gunners (s) (0:0)
    MaxiMilan : Polonia Przemyśl (0:1)
    Pogoń Dołuje : MKS Orneta (0:1)
    BuenosAmarenoS : ZIAJOK FC (0:2)
    Real Madrid (s) : La Masía Barcelona (3:0)
    FC Masters Gliwice : FC Brzeziny (3:1)
    Wodnik Callander (b) : Victoria Pomorzowice (1:2)
    Unia Skierniewice (b) : Manchester Aig United (3:0w/o)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 29 - 10.12.2019

    Cargovia Kargowa (b) : FC Köybaši (1:0)
    The Gunners (s) : MaxiMilan (4:2)
    Polonia Przemyśl : Pogoń Dołuje (0:2)
    ZIAJOK FC : Black Devils (s) (0:2)
    La Masía Barcelona : BuenosAmarenoS (1:5)
    FC Brzeziny : Real Madrid (s) (0:0)
    Victoria Pomorzowice : FC Masters Gliwice (0:2)
    Manchester Aig United : Wodnik Callander (b) (0:3w/o)
    MKS Orneta : Unia Skierniewice (b) (2:1)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 30 - 12.12.2019

    FC Köybaši : ZIAJOK FC (0:2)
    MaxiMilan : Cargovia Kargowa (b) (1:0)
    Pogoń Dołuje : The Gunners (s) (4:1)
    Black Devils (s) : La Masía Barcelona (10:0)
    BuenosAmarenoS : FC Brzeziny (1:1)
    Real Madrid (s) : Victoria Pomorzowice (1:3)
    FC Masters Gliwice : Manchester Aig United (3:0w/o)
    Wodnik Callander (b) : MKS Orneta (3:2)
    Unia Skierniewice (b) : Polonia Przemyśl (4:3)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 31 - 14.12.2019

    MaxiMilan : FC Köybaši (2:1)
    Cargovia Kargowa (b) : Pogoń Dołuje (1:1)
    La Masía Barcelona : ZIAJOK FC (0:5)
    FC Brzeziny : Black Devils (s) (3:6)
    Victoria Pomorzowice : BuenosAmarenoS (7:2)
    Manchester Aig United : Real Madrid (s) (0:3w/o)
    MKS Orneta : FC Masters Gliwice (2:4)
    Polonia Przemyśl : Wodnik Callander (b) (1:4)
    The Gunners (s) : Unia Skierniewice (b) (3:1)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 32 - 15.12.2019

    FC Köybaši : La Masía Barcelona (3:0)
    Pogoń Dołuje : MaxiMilan (4:2)
    ZIAJOK FC : FC Brzeziny (4:1)
    Black Devils (s) : Victoria Pomorzowice (2:0)
    BuenosAmarenoS : Manchester Aig United (3:0w/o)
    Real Madrid (s) : MKS Orneta (0:0)
    FC Masters Gliwice : Polonia Przemyśl (5:2)
    Wodnik Callander (b) : The Gunners (s) (2:2)
    Unia Skierniewice (b) : Cargovia Kargowa (b) (2:4)

    Kolejka 33 - 16.12.2019

    Pogoń Dołuje : FC Köybaši (2:2)
    FC Brzeziny : La Masía Barcelona (7:0)
    Victoria Pomorzowice : ZIAJOK FC (0:1)
    Manchester Aig United : Black Devils (s) (0:3w/o)
    MKS Orneta : BuenosAmarenoS (6:2)
    Polonia Przemyśl : Real Madrid (s) (1:4)
    The Gunners (s) : FC Masters Gliwice (0:2)
    Cargovia Kargowa (b) : Wodnik Callander (b) (1:1)
    MaxiMilan : Unia Skierniewice (b) (0:3)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 34 - 17.12.2019

    ZIAJOK FC : Manchester Aig United (3:0w/o)
    La Masía Barcelona : Victoria Pomorzowice (0:6)
    FC Köybaši : FC Brzeziny (2:2)
    Black Devils (s) : MKS Orneta (6:2)
    BuenosAmarenoS : Polonia Przemyśl (0:4)
    Real Madrid (s) : The Gunners (s) (2:3)
    FC Masters Gliwice : Cargovia Kargowa (b) (2:2)
    Wodnik Callander (b) : MaxiMilan (0:0)
    Unia Skierniewice (b) : Pogoń Dołuje (0:2)

    Zespół Manchester Aig United wycofany z rozgrywek.



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).