Rozgrywki LT PL - III liga - X sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - III liga - X sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.11.2019

    ŁKS Łochów 1966 (b) : NaleśnikiTeam
    BKP Rakovia Gepard : Mszczonowianka Mszczonów
    Sportowa FC : FC PZGW
    KS Kretovia : LA Galaxy
    KKS Kolejowy : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    KGB : Twierdza Witkowo (s)
    KSV eXecut0R (s) : RWKS Sparta (b)
    unia niećkowo : OGIEŃ CZARNKÓW
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : 〽️ Trail Minutka CF


    Kolejka 2 - 03.11.2019

    ŁKS Łochów 1966 (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
    〽️ Trail Minutka CF : unia niećkowo
    NaleśnikiTeam : Mszczonowianka Mszczonów
    FC PZGW : BKP Rakovia Gepard
    LA Galaxy : Sportowa FC
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : KS Kretovia
    Twierdza Witkowo (s) : KKS Kolejowy
    RWKS Sparta (b) : KGB
    OGIEŃ CZARNKÓW : KSV eXecut0R (s)


    Kolejka 3 - 04.11.2019

    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : NaleśnikiTeam
    Mszczonowianka Mszczonów : FC PZGW
    BKP Rakovia Gepard : LA Galaxy
    Sportowa FC : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    KS Kretovia : Twierdza Witkowo (s)
    KKS Kolejowy : RWKS Sparta (b)
    KGB : OGIEŃ CZARNKÓW
    KSV eXecut0R (s) : 〽️ Trail Minutka CF
    unia niećkowo : ŁKS Łochów 1966 (b)


    Kolejka 4 - 05.11.2019

    NaleśnikiTeam : FC PZGW
    LA Galaxy : Mszczonowianka Mszczonów
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : BKP Rakovia Gepard
    Twierdza Witkowo (s) : Sportowa FC
    RWKS Sparta (b) : KS Kretovia
    OGIEŃ CZARNKÓW : KKS Kolejowy
    〽️ Trail Minutka CF : KGB
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : unia niećkowo
    ŁKS Łochów 1966 (b) : KSV eXecut0R (s)


    Kolejka 5 - 07.11.2019

    unia niećkowo : NaleśnikiTeam
    FC PZGW : LA Galaxy
    Mszczonowianka Mszczonów : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    BKP Rakovia Gepard : Twierdza Witkowo (s)
    Sportowa FC : RWKS Sparta (b)
    KS Kretovia : OGIEŃ CZARNKÓW
    KKS Kolejowy : 〽️ Trail Minutka CF
    KSV eXecut0R (s) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
    KGB : ŁKS Łochów 1966 (b)


    Kolejka 6 - 09.11.2019

    NaleśnikiTeam : LA Galaxy
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : FC PZGW
    Twierdza Witkowo (s) : Mszczonowianka Mszczonów
    RWKS Sparta (b) : BKP Rakovia Gepard
    OGIEŃ CZARNKÓW : Sportowa FC
    〽️ Trail Minutka CF : KS Kretovia
    unia niećkowo : KSV eXecut0R (s)
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : KGB
    ŁKS Łochów 1966 (b) : KKS Kolejowy


    Kolejka 7 - 10.11.2019

    KSV eXecut0R (s) : NaleśnikiTeam
    LA Galaxy : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    FC PZGW : Twierdza Witkowo (s)
    Mszczonowianka Mszczonów : RWKS Sparta (b)
    BKP Rakovia Gepard : OGIEŃ CZARNKÓW
    Sportowa FC : 〽️ Trail Minutka CF
    KGB : unia niećkowo
    KKS Kolejowy : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
    KS Kretovia : ŁKS Łochów 1966 (b)


    Kolejka 8 - 11.11.2019

    NaleśnikiTeam : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    Twierdza Witkowo (s) : LA Galaxy
    RWKS Sparta (b) : FC PZGW
    OGIEŃ CZARNKÓW : Mszczonowianka Mszczonów
    〽️ Trail Minutka CF : BKP Rakovia Gepard
    KSV eXecut0R (s) : KGB
    unia niećkowo : KKS Kolejowy
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : KS Kretovia
    ŁKS Łochów 1966 (b) : Sportowa FC


    Kolejka 9 - 12.11.2019

    KGB : NaleśnikiTeam
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Twierdza Witkowo (s)
    LA Galaxy : RWKS Sparta (b)
    FC PZGW : OGIEŃ CZARNKÓW
    Mszczonowianka Mszczonów : 〽️ Trail Minutka CF
    KKS Kolejowy : KSV eXecut0R (s)
    KS Kretovia : unia niećkowo
    Sportowa FC : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
    BKP Rakovia Gepard : ŁKS Łochów 1966 (b)


    Kolejka 10 - 14.11.2019

    OGIEŃ CZARNKÓW : LA Galaxy
    RWKS Sparta (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    NaleśnikiTeam : Twierdza Witkowo (s)
    〽️ Trail Minutka CF : FC PZGW
    KGB : KKS Kolejowy
    KSV eXecut0R (s) : KS Kretovia
    unia niećkowo : Sportowa FC
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : BKP Rakovia Gepard
    ŁKS Łochów 1966 (b) : Mszczonowianka Mszczonów


    Kolejka 11 - 16.11.2019

    KKS Kolejowy : NaleśnikiTeam
    Twierdza Witkowo (s) : RWKS Sparta (b)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
    LA Galaxy : 〽️ Trail Minutka CF
    KS Kretovia : KGB
    Sportowa FC : KSV eXecut0R (s)
    BKP Rakovia Gepard : unia niećkowo
    Mszczonowianka Mszczonów : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
    FC PZGW : ŁKS Łochów 1966 (b)


    Kolejka 12 - 17.11.2019

    NaleśnikiTeam : RWKS Sparta (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW : Twierdza Witkowo (s)
    〽️ Trail Minutka CF : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    KKS Kolejowy : KS Kretovia
    KGB : Sportowa FC
    KSV eXecut0R (s) : BKP Rakovia Gepard
    unia niećkowo : Mszczonowianka Mszczonów
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : FC PZGW
    ŁKS Łochów 1966 (b) : LA Galaxy


    Kolejka 13 - 18.11.2019

    KS Kretovia : NaleśnikiTeam
    RWKS Sparta (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
    Twierdza Witkowo (s) : 〽️ Trail Minutka CF
    Sportowa FC : KKS Kolejowy
    BKP Rakovia Gepard : KGB
    Mszczonowianka Mszczonów : KSV eXecut0R (s)
    FC PZGW : unia niećkowo
    LA Galaxy : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : ŁKS Łochów 1966 (b)


    Kolejka 14 - 19.11.2019

    NaleśnikiTeam : OGIEŃ CZARNKÓW
    〽️ Trail Minutka CF : RWKS Sparta (b)
    KS Kretovia : Sportowa FC
    KKS Kolejowy : BKP Rakovia Gepard
    KGB : Mszczonowianka Mszczonów
    KSV eXecut0R (s) : FC PZGW
    unia niećkowo : LA Galaxy
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    ŁKS Łochów 1966 (b) : Twierdza Witkowo (s)


    Kolejka 15 - 21.11.2019

    Sportowa FC : NaleśnikiTeam
    OGIEŃ CZARNKÓW : 〽️ Trail Minutka CF
    BKP Rakovia Gepard : KS Kretovia
    Mszczonowianka Mszczonów : KKS Kolejowy
    FC PZGW : KGB
    LA Galaxy : KSV eXecut0R (s)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : unia niećkowo
    Twierdza Witkowo (s) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
    RWKS Sparta (b) : ŁKS Łochów 1966 (b)


    Kolejka 16 - 23.11.2019

    NaleśnikiTeam : 〽️ Trail Minutka CF
    Sportowa FC : BKP Rakovia Gepard
    KS Kretovia : Mszczonowianka Mszczonów
    KKS Kolejowy : FC PZGW
    KGB : LA Galaxy
    KSV eXecut0R (s) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    unia niećkowo : Twierdza Witkowo (s)
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : RWKS Sparta (b)
    ŁKS Łochów 1966 (b) : OGIEŃ CZARNKÓW


    Kolejka 17 - 24.11.2019

    FC PZGW : KS Kretovia
    Mszczonowianka Mszczonów : Sportowa FC
    BKP Rakovia Gepard : NaleśnikiTeam
    LA Galaxy : KKS Kolejowy
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : KGB
    Twierdza Witkowo (s) : KSV eXecut0R (s)
    RWKS Sparta (b) : unia niećkowo
    OGIEŃ CZARNKÓW : GKS Zamczysko Odrzykoń (b)
    〽️ Trail Minutka CF : ŁKS Łochów 1966 (b)

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 02.11.2019

    ŁKS Łochów 1966 (b) : NaleśnikiTeam (0:0)
    BKP Rakovia Gepard : Mszczonowianka Mszczonów (3:0)
    Sportowa FC : FC PZGW (2:0)
    KS Kretovia : LA Galaxy (1:3)
    KKS Kolejowy : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (2:0)
    KGB : Twierdza Witkowo (s) (3:0w/o)
    KSV eXecut0R (s) : RWKS Sparta (b) (1:0)
    unia niećkowo : OGIEŃ CZARNKÓW (1:2)
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : 〽️ Trail Minutka CF (1:0)



    Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół NaleśnikiTeam ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FC PZGW ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół Mszczonowianka Mszczonów ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół KGB ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 2 - 03.11.2019

    ŁKS Łochów 1966 (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (1:0)
    〽️ Trail Minutka CF : unia niećkowo (2:0)
    NaleśnikiTeam : Mszczonowianka Mszczonów (3:0)
    FC PZGW : BKP Rakovia Gepard (4:2)
    LA Galaxy : Sportowa FC (0:2)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : KS Kretovia (4:1)
    Twierdza Witkowo (s) : KKS Kolejowy (0:3w/o)
    RWKS Sparta (b) : KGB (2:1)
    OGIEŃ CZARNKÓW : KSV eXecut0R (s) (2:0)



    Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół NaleśnikiTeam ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FC PZGW ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół Mszczonowianka Mszczonów ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół KGB ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 3 - 04.11.2019

    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : NaleśnikiTeam (1:1)
    Mszczonowianka Mszczonów : FC PZGW (0:2)
    BKP Rakovia Gepard : LA Galaxy (0:0)
    Sportowa FC : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:2)
    KS Kretovia : Twierdza Witkowo (s) (3:0w/o)
    KKS Kolejowy : RWKS Sparta (b) (3:1)
    KGB : OGIEŃ CZARNKÓW (1:0)
    KSV eXecut0R (s) : 〽️ Trail Minutka CF (1:3)
    unia niećkowo : ŁKS Łochów 1966 (b) (3:4)



    Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół NaleśnikiTeam ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FC PZGW ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół Mszczonowianka Mszczonów ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół KGB ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 4 - 05.11.2019

    NaleśnikiTeam : FC PZGW (0:0)
    LA Galaxy : Mszczonowianka Mszczonów (3:2)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : BKP Rakovia Gepard (6:0)
    Twierdza Witkowo (s) : Sportowa FC (0:3w/o)
    RWKS Sparta (b) : KS Kretovia (1:0)
    OGIEŃ CZARNKÓW : KKS Kolejowy (0:1)
    〽️ Trail Minutka CF : KGB (1:0)
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : unia niećkowo (3:4)
    ŁKS Łochów 1966 (b) : KSV eXecut0R (s) (3:1)



    Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół NaleśnikiTeam ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FC PZGW ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół Mszczonowianka Mszczonów ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół KGB ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 5 - 07.11.2019

    unia niećkowo : NaleśnikiTeam (2:2)
    FC PZGW : LA Galaxy (0:1)
    Mszczonowianka Mszczonów : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:3w/o)
    BKP Rakovia Gepard : Twierdza Witkowo (s) (3:0w/o)
    Sportowa FC : RWKS Sparta (b) (3:2)
    KS Kretovia : OGIEŃ CZARNKÓW (1:1)
    KKS Kolejowy : 〽️ Trail Minutka CF (0:0)
    KSV eXecut0R (s) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (2:1)
    KGB : ŁKS Łochów 1966 (b) (1:0)



    Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół NaleśnikiTeam ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FC PZGW ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół Mszczonowianka Mszczonów ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół KGB ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 6 - 09.11.2019

    NaleśnikiTeam : LA Galaxy (2:0)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : FC PZGW (6:2)
    Twierdza Witkowo (s) : Mszczonowianka Mszczonów (0:3w/o)
    RWKS Sparta (b) : BKP Rakovia Gepard (0:0)
    OGIEŃ CZARNKÓW : Sportowa FC (0:0)
    〽️ Trail Minutka CF : KS Kretovia (1:0)
    unia niećkowo : KSV eXecut0R (s) (3:1)
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : KGB (1:1)
    ŁKS Łochów 1966 (b) : KKS Kolejowy (0:0)

    Kolejka 7 - 10.11.2019

    KSV eXecut0R (s) : NaleśnikiTeam (0:3)
    LA Galaxy : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:3)
    FC PZGW : Twierdza Witkowo (s) (3:0w/o)
    Mszczonowianka Mszczonów : RWKS Sparta (b) (0:3w/o)
    BKP Rakovia Gepard : OGIEŃ CZARNKÓW (2:2)
    Sportowa FC : 〽️ Trail Minutka CF (5:3)
    KGB : unia niećkowo (0:2)
    KKS Kolejowy : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (0:0)
    KS Kretovia : ŁKS Łochów 1966 (b) (2:2)



    Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół NaleśnikiTeam ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FC PZGW ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół Mszczonowianka Mszczonów ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół KGB ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 8 - 11.11.2019

    NaleśnikiTeam : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:2)
    Twierdza Witkowo (s) : LA Galaxy (0:3w/o)
    RWKS Sparta (b) : FC PZGW (3:0)
    OGIEŃ CZARNKÓW : Mszczonowianka Mszczonów (3:0w/o)
    〽️ Trail Minutka CF : BKP Rakovia Gepard (1:0)
    KSV eXecut0R (s) : KGB (3:2)
    unia niećkowo : KKS Kolejowy b](2:1)[/b]
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : KS Kretovia (1:3)
    ŁKS Łochów 1966 (b) : Sportowa FC (3:1)

    Kolejka 9 - 12.11.2019

    KGB : NaleśnikiTeam (0:2)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Twierdza Witkowo (s) (3:0w/o)
    LA Galaxy : RWKS Sparta (b) (0:1)
    FC PZGW : OGIEŃ CZARNKÓW (0:2)
    Mszczonowianka Mszczonów : 〽️ Trail Minutka CF (0:3w/o)
    KKS Kolejowy : KSV eXecut0R (s) (2:0)
    KS Kretovia : unia niećkowo (2:1)
    Sportowa FC : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (3:1)
    BKP Rakovia Gepard : ŁKS Łochów 1966 (b) (0:0)



    Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół NaleśnikiTeam ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FC PZGW ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół Mszczonowianka Mszczonów ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół KGB ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 10 - 14.11.2019

    OGIEŃ CZARNKÓW : LA Galaxy (3:3)
    RWKS Sparta (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:2)
    NaleśnikiTeam : Twierdza Witkowo (s) (3:0w/o)
    〽️ Trail Minutka CF : FC PZGW (3:1)
    KGB : KKS Kolejowy (0:1)
    KSV eXecut0R (s) : KS Kretovia (0:1)
    unia niećkowo : Sportowa FC (1:0)
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : BKP Rakovia Gepard (3:2)
    ŁKS Łochów 1966 (b) : Mszczonowianka Mszczonów (3:0w/o)



    Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół NaleśnikiTeam ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FC PZGW ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół Mszczonowianka Mszczonów ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół KGB ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 11 - 16.11.2019

    KKS Kolejowy : NaleśnikiTeam (1:0)
    Twierdza Witkowo (s) : RWKS Sparta (b) (0:3w/o)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (4:0)
    LA Galaxy : 〽️ Trail Minutka CF (1:0)
    KS Kretovia : KGB (2:0)
    Sportowa FC : KSV eXecut0R (s) (3:0)
    BKP Rakovia Gepard : unia niećkowo (1:0)
    Mszczonowianka Mszczonów : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (0:3w/o)
    FC PZGW : ŁKS Łochów 1966 (b) (1:2)

    Kolejka 12 - 17.11.2019

    NaleśnikiTeam : RWKS Sparta (b) (1:1)
    OGIEŃ CZARNKÓW : Twierdza Witkowo (s) (3:0w/o)
    〽️ Trail Minutka CF : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (2:4)
    KKS Kolejowy : KS Kretovia (2:1)
    KGB : Sportowa FC (1:3)
    KSV eXecut0R (s) : BKP Rakovia Gepard (0:2)
    unia niećkowo : Mszczonowianka Mszczonów (3:0w/o)
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : FC PZGW (2:1)
    ŁKS Łochów 1966 (b) : LA Galaxy (0:0)



    Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół NaleśnikiTeam ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FC PZGW ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół Mszczonowianka Mszczonów ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół KGB ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 13 - 18.11.2019

    KS Kretovia : NaleśnikiTeam (0:0)
    RWKS Sparta (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (1:0)
    Twierdza Witkowo (s) : 〽️ Trail Minutka CF (0:3w/o)
    Sportowa FC : KKS Kolejowy (0:1)
    BKP Rakovia Gepard : KGB (3:2)
    Mszczonowianka Mszczonów : KSV eXecut0R (s) (0:3w/o)
    FC PZGW : unia niećkowo (0:1)
    LA Galaxy : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (0:0)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : ŁKS Łochów 1966 (b) (3:0)



    Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół NaleśnikiTeam ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FC PZGW ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół Mszczonowianka Mszczonów ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół KGB ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 14 - 19.11.2019

    NaleśnikiTeam : OGIEŃ CZARNKÓW (0:1)
    〽️ Trail Minutka CF : RWKS Sparta (b) (1:0)
    KS Kretovia : Sportowa FC (0:2)
    KKS Kolejowy : BKP Rakovia Gepard (0:0)
    KGB : Mszczonowianka Mszczonów (3:0w/o)
    KSV eXecut0R (s) : FC PZGW (0:2)
    unia niećkowo : LA Galaxy (1:1)
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:2)
    ŁKS Łochów 1966 (b) : Twierdza Witkowo (s) (3:0w/o)



    Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół NaleśnikiTeam ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FC PZGW ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół Mszczonowianka Mszczonów ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół KGB ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Kolejka 15 - 21.11.2019

    Sportowa FC : NaleśnikiTeam (1:0)
    OGIEŃ CZARNKÓW : 〽️ Trail Minutka CF (2:0)
    BKP Rakovia Gepard : KS Kretovia (2:0)
    Mszczonowianka Mszczonów : KKS Kolejowy (0:3w/o)
    FC PZGW : KGB (2:4)
    LA Galaxy : KSV eXecut0R (s) (2:0)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : unia niećkowo (3:0)
    Twierdza Witkowo (s) : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (0:3w/o)
    RWKS Sparta (b) : ŁKS Łochów 1966 (b) (0:2)



    Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół NaleśnikiTeam ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FC PZGW ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół Mszczonowianka Mszczonów ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół KGB ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 16 - 23.11.2019

    NaleśnikiTeam : 〽️ Trail Minutka CF (3:1)
    Sportowa FC : BKP Rakovia Gepard (5:4)
    KS Kretovia : Mszczonowianka Mszczonów (3:0w/o)
    KKS Kolejowy : FC PZGW (1:0)
    KGB : LA Galaxy (0:1)
    KSV eXecut0R (s) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:3)
    unia niećkowo : Twierdza Witkowo (s) (3:0w/o)
    GKS Zamczysko Odrzykoń (b) : RWKS Sparta (b) (0:0)
    ŁKS Łochów 1966 (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (1:0)



    Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół NaleśnikiTeam ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FC PZGW ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół Mszczonowianka Mszczonów ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół KGB ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 17 - 24.11.2019

    FC PZGW : KS Kretovia (0:2)
    Mszczonowianka Mszczonów : Sportowa FC (0:3w/o)
    BKP Rakovia Gepard : NaleśnikiTeam (3:0w/o)
    LA Galaxy : KKS Kolejowy (0:1)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : KGB (3:0)
    Twierdza Witkowo (s) : KSV eXecut0R (s) (0:3w/o)
    RWKS Sparta (b) : unia niećkowo (2:3)
    OGIEŃ CZARNKÓW : GKS Zamczysko Odrzykoń (b) (3:1)
    〽️ Trail Minutka CF : ŁKS Łochów 1966 (b) (0:0)



    Zespół LA Galaxy ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół NaleśnikiTeam ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FC PZGW ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół Mszczonowianka Mszczonów ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o).
    Zespół KGB ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).