Rozgrywki LT PL - IVA liga - X sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - IVA liga - X sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.11.2019

    Twister (b) : K.S. Jaroslawiec
    Korzyniec : Petarda
    Wisła Puławy : FKS Stal Mielec
    LKS Uście Gorlickie : Cebularnia
    Jaga 1 : FC POLACY RODACY
    MKS Stal Jasień : KksStartPruszcz
    kaliszfornia : heFALUNpy (b)
    Chelsea KnO FC : Fc Barcelona8
    FC Bartekx (b) : Andrus


    Kolejka 2 - 03.11.2019

    Twister (b) : FC Bartekx (b)
    Andrus : Chelsea KnO FC
    K.S. Jaroslawiec : Petarda
    FKS Stal Mielec : Korzyniec
    Cebularnia : Wisła Puławy
    FC POLACY RODACY : LKS Uście Gorlickie
    KksStartPruszcz : Jaga 1
    heFALUNpy (b) : MKS Stal Jasień
    Fc Barcelona8 : kaliszfornia


    Kolejka 3 - 04.11.2019

    FC Bartekx (b) : K.S. Jaroslawiec
    Petarda : FKS Stal Mielec
    Korzyniec : Cebularnia
    Wisła Puławy : FC POLACY RODACY
    LKS Uście Gorlickie : KksStartPruszcz
    Jaga 1 : heFALUNpy (b)
    MKS Stal Jasień : Fc Barcelona8
    kaliszfornia : Andrus
    Chelsea KnO FC : Twister (b)


    Kolejka 4 - 05.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : FKS Stal Mielec
    Cebularnia : Petarda
    FC POLACY RODACY : Korzyniec
    KksStartPruszcz : Wisła Puławy
    heFALUNpy (b) : LKS Uście Gorlickie
    Fc Barcelona8 : Jaga 1
    Andrus : MKS Stal Jasień
    FC Bartekx (b) : Chelsea KnO FC
    Twister (b) : kaliszfornia


    Kolejka 5 - 07.11.2019

    Chelsea KnO FC : K.S. Jaroslawiec
    FKS Stal Mielec : Cebularnia
    Petarda : FC POLACY RODACY
    Korzyniec : KksStartPruszcz
    Wisła Puławy : heFALUNpy (b)
    LKS Uście Gorlickie : Fc Barcelona8
    Jaga 1 : Andrus
    kaliszfornia : FC Bartekx (b)
    MKS Stal Jasień : Twister (b)


    Kolejka 6 - 09.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : Cebularnia
    FC POLACY RODACY : FKS Stal Mielec
    KksStartPruszcz : Petarda
    heFALUNpy (b) : Korzyniec
    Fc Barcelona8 : Wisła Puławy
    Andrus : LKS Uście Gorlickie
    Chelsea KnO FC : kaliszfornia
    FC Bartekx (b) : MKS Stal Jasień
    Twister (b) : Jaga 1


    Kolejka 7 - 10.11.2019

    kaliszfornia : K.S. Jaroslawiec
    Cebularnia : FC POLACY RODACY
    FKS Stal Mielec : KksStartPruszcz
    Petarda : heFALUNpy (b)
    Korzyniec : Fc Barcelona8
    Wisła Puławy : Andrus
    MKS Stal Jasień : Chelsea KnO FC
    Jaga 1 : FC Bartekx (b)
    LKS Uście Gorlickie : Twister (b)


    Kolejka 8 - 11.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : FC POLACY RODACY
    KksStartPruszcz : Cebularnia
    heFALUNpy (b) : FKS Stal Mielec
    Fc Barcelona8 : Petarda
    Andrus : Korzyniec
    kaliszfornia : MKS Stal Jasień
    Chelsea KnO FC : Jaga 1
    FC Bartekx (b) : LKS Uście Gorlickie
    Twister (b) : Wisła Puławy


    Kolejka 9 - 12.11.2019

    MKS Stal Jasień : K.S. Jaroslawiec
    FC POLACY RODACY : KksStartPruszcz
    Cebularnia : heFALUNpy (b)
    FKS Stal Mielec : Fc Barcelona8
    Petarda : Andrus
    Jaga 1 : kaliszfornia
    LKS Uście Gorlickie : Chelsea KnO FC
    Wisła Puławy : FC Bartekx (b)
    Korzyniec : Twister (b)


    Kolejka 10 - 14.11.2019

    Fc Barcelona8 : Cebularnia
    heFALUNpy (b) : FC POLACY RODACY
    K.S. Jaroslawiec : KksStartPruszcz
    Andrus : FKS Stal Mielec
    MKS Stal Jasień : Jaga 1
    kaliszfornia : LKS Uście Gorlickie
    Chelsea KnO FC : Wisła Puławy
    FC Bartekx (b) : Korzyniec
    Twister (b) : Petarda


    Kolejka 11 - 16.11.2019

    Jaga 1 : K.S. Jaroslawiec
    KksStartPruszcz : heFALUNpy (b)
    FC POLACY RODACY : Fc Barcelona8
    Cebularnia : Andrus
    LKS Uście Gorlickie : MKS Stal Jasień
    Wisła Puławy : kaliszfornia
    Korzyniec : Chelsea KnO FC
    Petarda : FC Bartekx (b)
    FKS Stal Mielec : Twister (b)


    Kolejka 12 - 17.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : heFALUNpy (b)
    Fc Barcelona8 : KksStartPruszcz
    Andrus : FC POLACY RODACY
    Jaga 1 : LKS Uście Gorlickie
    MKS Stal Jasień : Wisła Puławy
    kaliszfornia : Korzyniec
    Chelsea KnO FC : Petarda
    FC Bartekx (b) : FKS Stal Mielec
    Twister (b) : Cebularnia


    Kolejka 13 - 18.11.2019

    LKS Uście Gorlickie : K.S. Jaroslawiec
    heFALUNpy (b) : Fc Barcelona8
    KksStartPruszcz : Andrus
    Wisła Puławy : Jaga 1
    Korzyniec : MKS Stal Jasień
    Petarda : kaliszfornia
    FKS Stal Mielec : Chelsea KnO FC
    Cebularnia : FC Bartekx (b)
    FC POLACY RODACY : Twister (b)


    Kolejka 14 - 19.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : Fc Barcelona8
    Andrus : heFALUNpy (b)
    LKS Uście Gorlickie : Wisła Puławy
    Jaga 1 : Korzyniec
    MKS Stal Jasień : Petarda
    kaliszfornia : FKS Stal Mielec
    Chelsea KnO FC : Cebularnia
    FC Bartekx (b) : FC POLACY RODACY
    Twister (b) : KksStartPruszcz


    Kolejka 15 - 21.11.2019

    Wisła Puławy : K.S. Jaroslawiec
    Fc Barcelona8 : Andrus
    Korzyniec : LKS Uście Gorlickie
    Petarda : Jaga 1
    FKS Stal Mielec : MKS Stal Jasień
    Cebularnia : kaliszfornia
    FC POLACY RODACY : Chelsea KnO FC
    KksStartPruszcz : FC Bartekx (b)
    heFALUNpy (b) : Twister (b)


    Kolejka 16 - 23.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : Andrus
    Wisła Puławy : Korzyniec
    LKS Uście Gorlickie : Petarda
    Jaga 1 : FKS Stal Mielec
    MKS Stal Jasień : Cebularnia
    kaliszfornia : FC POLACY RODACY
    Chelsea KnO FC : KksStartPruszcz
    FC Bartekx (b) : heFALUNpy (b)
    Twister (b) : Fc Barcelona8


    Kolejka 17 - 24.11.2019

    FKS Stal Mielec : LKS Uście Gorlickie
    Petarda : Wisła Puławy
    Korzyniec : K.S. Jaroslawiec
    Cebularnia : Jaga 1
    FC POLACY RODACY : MKS Stal Jasień
    KksStartPruszcz : kaliszfornia
    heFALUNpy (b) : Chelsea KnO FC
    Fc Barcelona8 : FC Bartekx (b)
    Andrus : Twister (b)

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 02.11.2019

    Twister (b) : K.S. Jaroslawiec (0:0)
    Korzyniec : Petarda (3;2)
    Wisła Puławy : FKS Stal Mielec (4:0)
    LKS Uście Gorlickie : Cebularnia (0:1)
    Jaga 1 : FC POLACY RODACY (5:0)
    MKS Stal Jasień : KksStartPruszcz (0:2)
    kaliszfornia : heFALUNpy (b) (0:0)
    Chelsea KnO FC : Fc Barcelona8 (3:2)
    FC Bartekx (b) : Andrus (3:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 2 - 03.11.2019

    Twister (b) : FC Bartekx (b) (1:0)
    Andrus : Chelsea KnO FC (0:0)
    K.S. Jaroslawiec : Petarda (1:0)
    FKS Stal Mielec : Korzyniec (0:3)
    Cebularnia : Wisła Puławy (2:3)
    FC POLACY RODACY : LKS Uście Gorlickie (1:4)
    KksStartPruszcz : Jaga 1 (1:3)
    heFALUNpy (b) : MKS Stal Jasień (2:0)
    Fc Barcelona8 : kaliszfornia (0:0)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 3 - 04.11.2019

    FC Bartekx (b) : K.S. Jaroslawiec (2:1)
    Petarda : FKS Stal Mielec (4:0)
    Korzyniec : Cebularnia (2:3)
    Wisła Puławy : FC POLACY RODACY (0:0)
    LKS Uście Gorlickie : KksStartPruszcz (1:0)
    Jaga 1 : heFALUNpy (b) (2:0)
    MKS Stal Jasień : Fc Barcelona8 (0:1)
    kaliszfornia : Andrus (0:1)
    Chelsea KnO FC : Twister (b) (0:2)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 4 - 05.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : FKS Stal Mielec (w/o0:0w/o)
    Cebularnia : Petarda (0:1)
    FC POLACY RODACY : Korzyniec (1:3)
    KksStartPruszcz : Wisła Puławy (2:0)
    heFALUNpy (b) : LKS Uście Gorlickie (2:1)
    Fc Barcelona8 : Jaga 1 (0:3)
    Andrus : MKS Stal Jasień (1:0)
    FC Bartekx (b) : Chelsea KnO FC (3:2)
    Twister (b) : kaliszfornia (0:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 5 - 07.11.2019

    Chelsea KnO FC : K.S. Jaroslawiec (2:0)
    FKS Stal Mielec : Cebularnia (0:0)
    Petarda : FC POLACY RODACY (6:0)
    Korzyniec : KksStartPruszcz (0:2)
    Wisła Puławy : heFALUNpy (b) (1:3)
    LKS Uście Gorlickie : Fc Barcelona8 (0:0)
    Jaga 1 : Andrus (2:0)
    kaliszfornia : FC Bartekx (b) (0:1)
    MKS Stal Jasień : Twister (b) (0:2)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 6 - 09.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : Cebularnia (1:0)
    FC POLACY RODACY : FKS Stal Mielec (0:5)
    KksStartPruszcz : Petarda (0:0)
    heFALUNpy (b) : Korzyniec (3:1)
    Fc Barcelona8 : Wisła Puławy (3:2)
    Andrus : LKS Uście Gorlickie (2:3)
    Chelsea KnO FC : kaliszfornia (1:0)
    FC Bartekx (b) : MKS Stal Jasień (0:0)
    Twister (b) : Jaga 1 (0:2)

    Kolejka 7 - 10.11.2019

    kaliszfornia : K.S. Jaroslawiec (0:1)
    Cebularnia : FC POLACY RODACY (5:0)
    FKS Stal Mielec : KksStartPruszcz (0:4)
    Petarda : heFALUNpy (b) (0:0)
    Korzyniec : Fc Barcelona8 (0:1)
    Wisła Puławy : Andrus (0:1)
    MKS Stal Jasień : Chelsea KnO FC (1:5)
    Jaga 1 : FC Bartekx (b) (2:0)
    LKS Uście Gorlickie : Twister (b) (0:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 8 - 11.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : FC POLACY RODACY (5:0)
    KksStartPruszcz : Cebularnia (2:0)
    heFALUNpy (b) : FKS Stal Mielec (4:0)
    Fc Barcelona8 : Petarda (2:1)
    Andrus : Korzyniec (2:0)
    kaliszfornia : MKS Stal Jasień (2:0)
    Chelsea KnO FC : Jaga 1 (3:2)
    FC Bartekx (b) : LKS Uście Gorlickie (2:4)
    Twister (b) : Wisła Puławy (2:0)

    Kolejka 9 - 12.11.2019

    MKS Stal Jasień : K.S. Jaroslawiec (0:0)
    FC POLACY RODACY : KksStartPruszcz (0:6)
    Cebularnia : heFALUNpy (b) (1:3)
    FKS Stal Mielec : Fc Barcelona8 (0:3)
    Petarda : AndrusJ (1:2)
    aga 1 : kaliszfornia (1:2)
    LKS Uście Gorlickie : Chelsea KnO FC (1:0)
    Wisła Puławy : FC Bartekx (b) (0:2)
    Korzyniec : Twister (b) (0:2)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 10 - 14.11.2019

    Fc Barcelona8 : Cebularnia (0:2)
    heFALUNpy (b) : FC POLACY RODACY (4:0)
    K.S. Jaroslawiec : KksStartPruszcz (1:0)
    Andrus : FKS Stal Mielec (0:0)
    MKS Stal Jasień : Jaga 1 (0:3)
    kaliszfornia : LKS Uście Gorlickie (1:1)
    Chelsea KnO FC : Wisła Puławy (1:1)
    FC Bartekx (b) : Korzyniec (3:0)
    Twister (b) : Petarda (3:0)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 11 - 16.11.2019

    Jaga 1 : K.S. Jaroslawiec (1:2)
    KksStartPruszcz : heFALUNpy (b) (2:3)
    FC POLACY RODACY : Fc Barcelona8 (0:6)
    Cebularnia : Andrus (0:2)
    LKS Uście Gorlickie : MKS Stal Jasień (3:2)
    Wisła Puławy : kaliszfornia (0:0)
    Korzyniec : Chelsea KnO FC (0:0)
    Petarda : FC Bartekx (b) (0:1)
    FKS Stal Mielec : Twister (b) (0:3)

    Kolejka 12 - 17.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : heFALUNpy (b) (1:3)
    Fc Barcelona8 : KksStartPruszcz (1:3)
    Andrus : FC POLACY RODACY (3:0)
    Jaga 1 : LKS Uście Gorlickie (0:1)
    MKS Stal Jasień : Wisła Puławy (0:0)
    kaliszfornia : Korzyniec (2:0)
    Chelsea KnO FC : Petarda (2:0)
    FC Bartekx (b) : FKS Stal Mielec (4:0)
    Twister (b) : Cebularnia (1:0)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 13 - 18.11.2019

    LKS Uście Gorlickie : K.S. Jaroslawiec (1:2)
    heFALUNpy (b) : Fc Barcelona8 (1:0)
    KksStartPruszcz : Andrus (1:0)
    Wisła Puławy : Jaga 1 (0:3)
    Korzyniec : MKS Stal Jasień (0:1)
    Petarda : kaliszfornia (1:0)
    FKS Stal Mielec : Chelsea KnO FC (0:4)
    Cebularnia : FC Bartekx (b) (1:1)
    FC POLACY RODACY : Twister (b) (0:4)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 14 - 19.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : Fc Barcelona8 (1:1)
    Andrus : heFALUNpy (b) (2:1)
    LKS Uście Gorlickie : Wisła Puławy (0:1)
    Jaga 1 : Korzyniec (4:0)
    MKS Stal Jasień : Petarda (0:1)
    kaliszfornia : FKS Stal Mielec (4:0)
    Chelsea KnO FC : Cebularnia (1:0)
    FC Bartekx (b) : FC POLACY RODACY (9:0)
    Twister (b) : KksStartPruszcz (3:2)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 15 - 21.11.2019

    Wisła Puławy : K.S. Jaroslawiec (0:1)
    Fc Barcelona8 : Andrus (1:1)
    Korzyniec : LKS Uście Gorlickie (1:0)
    Petarda : Jaga 1 (0:2)
    FKS Stal Mielec : MKS Stal Jasień (0:3)
    Cebularnia : kaliszfornia (1:3)
    FC POLACY RODACY : Chelsea KnO FC (0:5)
    KksStartPruszcz : FC Bartekx (b) (1:1)
    heFALUNpy (b) : Twister (b) (1:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 16 - 23.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : Andrus (0:1)
    Wisła Puławy : Korzyniec (0:1)
    LKS Uście Gorlickie : Petarda (0:2)
    Jaga 1 : FKS Stal Mielec (5:0)
    MKS Stal Jasień : Cebularnia (2:4)
    kaliszfornia : FC POLACY RODACY (4:0)
    Chelsea KnO FC : KksStartPruszcz (0:0)
    FC Bartekx (b) : heFALUNpy (b) (1:1)
    Twister (b) : Fc Barcelona8 (2:0)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 17 - 24.11.2019

    FKS Stal Mielec : LKS Uście Gorlickie (0:3)
    Petarda : Wisła Puławy (0:0)
    Korzyniec : K.S. Jaroslawiec (2:1)
    Cebularnia : Jaga 1 (0:2)
    FC POLACY RODACY : MKS Stal Jasień (0:4)
    KksStartPruszcz : kaliszfornia (2:1)
    heFALUNpy (b) : Chelsea KnO FC (0:1)
    Fc Barcelona8 : FC Bartekx (b) (2:0)
    Andrus : Twister (b) (1:0)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).