Rozgrywki LT PL - IVA liga - X sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - IVA liga - X sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : Twister (b)
    Petarda : Korzyniec
    FKS Stal Mielec : Wisła Puławy
    Cebularnia : LKS Uście Gorlickie
    FC POLACY RODACY : Jaga 1
    KksStartPruszcz : MKS Stal Jasień
    heFALUNpy (b) : kaliszfornia
    Fc Barcelona8 : Chelsea KnO FC
    Andrus : FC Bartekx (b)


    Kolejka 19 - 26.11.2019

    FC Bartekx (b) : Twister (b)
    Chelsea KnO FC : Andrus
    Petarda : K.S. Jaroslawiec
    Korzyniec : FKS Stal Mielec
    Wisła Puławy : Cebularnia
    LKS Uście Gorlickie : FC POLACY RODACY
    Jaga 1 : KksStartPruszcz
    MKS Stal Jasień : heFALUNpy (b)
    kaliszfornia : Fc Barcelona8


    Kolejka 20 - 28.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : FC Bartekx (b)
    FKS Stal Mielec : Petarda
    Cebularnia : Korzyniec
    FC POLACY RODACY : Wisła Puławy
    KksStartPruszcz : LKS Uście Gorlickie
    heFALUNpy (b) : Jaga 1
    Fc Barcelona8 : MKS Stal Jasień
    Andrus : kaliszfornia
    Twister (b) : Chelsea KnO FC


    Kolejka 21 - 30.11.2019

    FKS Stal Mielec : K.S. Jaroslawiec
    Petarda : Cebularnia
    Korzyniec : FC POLACY RODACY
    Wisła Puławy : KksStartPruszcz
    LKS Uście Gorlickie : heFALUNpy (b)
    Jaga 1 : Fc Barcelona8
    MKS Stal Jasień : Andrus
    Chelsea KnO FC : FC Bartekx (b)
    kaliszfornia : Twister (b)


    Kolejka 22 - 01.12.2019

    K.S. Jaroslawiec : Chelsea KnO FC
    Cebularnia : FKS Stal Mielec
    FC POLACY RODACY : Petarda
    KksStartPruszcz : Korzyniec
    heFALUNpy (b) : Wisła Puławy
    Fc Barcelona8 : LKS Uście Gorlickie
    Andrus : Jaga 1
    FC Bartekx (b) : kaliszfornia
    Twister (b) : MKS Stal Jasień


    Kolejka 23 - 02.12.2019

    Cebularnia : K.S. Jaroslawiec
    FKS Stal Mielec : FC POLACY RODACY
    Petarda : KksStartPruszcz
    Korzyniec : heFALUNpy (b)
    Wisła Puławy : Fc Barcelona8
    LKS Uście Gorlickie : Andrus
    kaliszfornia : Chelsea KnO FC
    MKS Stal Jasień : FC Bartekx (b)
    Jaga 1 : Twister (b)


    Kolejka 24 - 03.12.2019

    K.S. Jaroslawiec : kaliszfornia
    FC POLACY RODACY : Cebularnia
    KksStartPruszcz : FKS Stal Mielec
    heFALUNpy (b) : Petarda
    Fc Barcelona8 : Korzyniec
    Andrus : Wisła Puławy
    Chelsea KnO FC : MKS Stal Jasień
    FC Bartekx (b) : Jaga 1
    Twister (b) : LKS Uście Gorlickie


    Kolejka 25 - 05.12.2019

    FC POLACY RODACY : K.S. Jaroslawiec
    Cebularnia : KksStartPruszcz
    FKS Stal Mielec : heFALUNpy (b)
    Petarda : Fc Barcelona8
    Korzyniec : Andrus
    MKS Stal Jasień : kaliszfornia
    Jaga 1 : Chelsea KnO FC
    LKS Uście Gorlickie : FC Bartekx (b)
    Wisła Puławy : Twister (b)


    Kolejka 26 - 07.12.2019

    K.S. Jaroslawiec : MKS Stal Jasień
    KksStartPruszcz : FC POLACY RODACY
    heFALUNpy (b) : Cebularnia
    Fc Barcelona8 : FKS Stal Mielec
    Andrus : Petarda
    kaliszfornia : Jaga 1
    Chelsea KnO FC : LKS Uście Gorlickie
    FC Bartekx (b) : Wisła Puławy
    Twister (b) : Korzyniec


    Kolejka 27 - 08.12.2019

    Cebularnia : Fc Barcelona8
    FC POLACY RODACY : heFALUNpy (b)
    KksStartPruszcz : K.S. Jaroslawiec
    FKS Stal Mielec : Andrus
    Jaga 1 : MKS Stal Jasień
    LKS Uście Gorlickie : kaliszfornia
    Wisła Puławy : Chelsea KnO FC
    Korzyniec : FC Bartekx (b)
    Petarda : Twister (b)


    Kolejka 28 - 09.12.2019

    K.S. Jaroslawiec : Jaga 1
    heFALUNpy (b) : KksStartPruszcz
    Fc Barcelona8 : FC POLACY RODACY
    Andrus : Cebularnia
    MKS Stal Jasień : LKS Uście Gorlickie
    kaliszfornia : Wisła Puławy
    Chelsea KnO FC : Korzyniec
    FC Bartekx (b) : Petarda
    Twister (b) : FKS Stal Mielec


    Kolejka 29 - 10.12.2019

    heFALUNpy (b) : K.S. Jaroslawiec
    KksStartPruszcz : Fc Barcelona8
    FC POLACY RODACY : Andrus
    LKS Uście Gorlickie : Jaga 1
    Wisła Puławy : MKS Stal Jasień
    Korzyniec : kaliszfornia
    Petarda : Chelsea KnO FC
    FKS Stal Mielec : FC Bartekx (b)
    Cebularnia : Twister (b)


    Kolejka 30 - 12.12.2019

    K.S. Jaroslawiec : LKS Uście Gorlickie
    Fc Barcelona8 : heFALUNpy (b)
    Andrus : KksStartPruszcz
    Jaga 1 : Wisła Puławy
    MKS Stal Jasień : Korzyniec
    kaliszfornia : Petarda
    Chelsea KnO FC : FKS Stal Mielec
    FC Bartekx (b) : Cebularnia
    Twister (b) : FC POLACY RODACY


    Kolejka 31 - 14.12.2019

    Fc Barcelona8 : K.S. Jaroslawiec
    heFALUNpy (b) : Andrus
    Wisła Puławy : LKS Uście Gorlickie
    Korzyniec : Jaga 1
    Petarda : MKS Stal Jasień
    FKS Stal Mielec : kaliszfornia
    Cebularnia : Chelsea KnO FC
    FC POLACY RODACY : FC Bartekx (b)
    KksStartPruszcz : Twister (b)


    Kolejka 32 - 15.12.2019

    K.S. Jaroslawiec : Wisła Puławy
    Andrus : Fc Barcelona8
    LKS Uście Gorlickie : Korzyniec
    Jaga 1 : Petarda
    MKS Stal Jasień : FKS Stal Mielec
    kaliszfornia : Cebularnia
    Chelsea KnO FC : FC POLACY RODACY
    FC Bartekx (b) : KksStartPruszcz
    Twister (b) : heFALUNpy (b)


    Kolejka 33 - 16.12.2019

    Andrus : K.S. Jaroslawiec
    Korzyniec : Wisła Puławy
    Petarda : LKS Uście Gorlickie
    FKS Stal Mielec : Jaga 1
    Cebularnia : MKS Stal Jasień
    FC POLACY RODACY : kaliszfornia
    KksStartPruszcz : Chelsea KnO FC
    heFALUNpy (b) : FC Bartekx (b)
    Fc Barcelona8 : Twister (b)


    Kolejka 34 - 17.12.2019

    LKS Uście Gorlickie : FKS Stal Mielec
    Wisła Puławy : Petarda
    K.S. Jaroslawiec : Korzyniec
    Jaga 1 : Cebularnia
    MKS Stal Jasień : FC POLACY RODACY
    kaliszfornia : KksStartPruszcz
    Chelsea KnO FC : heFALUNpy (b)
    FC Bartekx (b) : Fc Barcelona8
    Twister (b) : Andrus

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 25.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : Twister (b) (1:1)
    Petarda : Korzyniec (2:0)
    FKS Stal Mielec : Wisła Puławy (0:3)
    Cebularnia : LKS Uście Gorlickie (1:0)
    FC POLACY RODACY : Jaga 1 (0:4)
    KksStartPruszcz : MKS Stal Jasień (1:0)
    heFALUNpy (b) : kaliszfornia (2:0)
    Fc Barcelona8 : Chelsea KnO FC (0:2)
    Andrus : FC Bartekx (b) (0:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 19 - 26.11.2019

    FC Bartekx (b) : Twister (b) (3:2)
    Chelsea KnO FC : Andrus (2:0)
    Petarda : K.S. Jaroslawiec (0:2)
    Korzyniec : FKS Stal Mielec (6:2)
    Wisła Puławy : Cebularnia (0:1)
    LKS Uście Gorlickie : FC POLACY RODACY (8:0)
    Jaga 1 : KksStartPruszcz (3:1)
    MKS Stal Jasień : heFALUNpy (b) (1:0)
    kaliszfornia : Fc Barcelona8 (0:0)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 20 - 28.11.2019

    K.S. Jaroslawiec : FC Bartekx (b) (2:1)
    FKS Stal Mielec : Petarda (0:3)
    Cebularnia : Korzyniec (2:0)
    FC POLACY RODACY : Wisła Puławy (0:1)
    KksStartPruszcz : LKS Uście Gorlickie (2:1)
    heFALUNpy (b) : Jaga 1 (0:2)
    Fc Barcelona8 : MKS Stal Jasień (1:2)
    Andrus : kaliszfornia (0:3)
    Twister (b) : Chelsea KnO FC (1:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 21 - 30.11.2019

    FKS Stal Mielec : K.S. Jaroslawiec (w/o0:0w/o)
    Petarda : Cebularnia (2:1)
    Korzyniec : FC POLACY RODACY (3:0)
    Wisła Puławy : KksStartPruszcz (0:2)
    LKS Uście Gorlickie : heFALUNpy (b) (0:1)
    Jaga 1 : Fc Barcelona8 (3:0)
    MKS Stal Jasień : Andrus (1:0)
    Chelsea KnO FC : FC Bartekx (b) (5:4)
    kaliszfornia : Twister (b) (2:3)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 22 - 01.12.2019

    K.S. Jaroslawiec : Chelsea KnO FC (0:2)
    Cebularnia : FKS Stal Mielec (3:0)
    FC POLACY RODACY : Petarda (0:3)
    KksStartPruszcz : Korzyniec (0:1)
    heFALUNpy (b) : Wisła Puławy (0:0)
    Fc Barcelona8 : LKS Uście Gorlickie (0:0)
    Andrus : Jaga 1 (1:3)
    FC Bartekx (b) : kaliszfornia (1:0)
    Twister (b) : MKS Stal Jasień (3:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 23 - 02.12.2019

    Cebularnia : K.S. Jaroslawiec (2:2)
    FKS Stal Mielec : FC POLACY RODACY (0:1)
    Petarda : KksStartPruszcz (0:1)
    Korzyniec : heFALUNpy (b) (1:0)
    Wisła Puławy : Fc Barcelona8 (1:1)
    LKS Uście Gorlickie : Andrus (2:3)
    kaliszfornia : Chelsea KnO FC (3:2)
    MKS Stal Jasień : FC Bartekx (b) (0:3)
    Jaga 1 : Twister (b) (2:3)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 24 - 03.12.2019

    K.S. Jaroslawiec : kaliszfornia (0:3w/o)
    FC POLACY RODACY : Cebularnia (1:6)
    KksStartPruszcz : FKS Stal Mielec (4:0)
    heFALUNpy (b) : Petarda (2:0)
    Fc Barcelona8 : Korzyniec (3:0)
    Andrus : Wisła Puławy (1:0)
    Chelsea KnO FC : MKS Stal Jasień (2:0)
    FC Bartekx (b) : Jaga 1 (1:2)
    Twister (b) : LKS Uście Gorlickie (3:2)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 25 - 05.12.2019

    FC POLACY RODACY : K.S. Jaroslawiec (w/o0:0w/o)
    Cebularnia : KksStartPruszcz (1:2)
    FKS Stal Mielec : heFALUNpy (b) (0:2)
    Petarda : Fc Barcelona8 (2:0)
    Korzyniec : Andrus (2:4)
    MKS Stal Jasień : kaliszfornia (0:2)
    Jaga 1 : Chelsea KnO FC (2:0)
    LKS Uście Gorlickie : FC Bartekx (b) (0:2)
    Wisła Puławy : Twister (b) (0:2)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 26 - 07.12.2019

    K.S. Jaroslawiec : MKS Stal Jasień (2:0)
    KksStartPruszcz : FC POLACY RODACY (4:0)
    heFALUNpy (b) : Cebularnia (3:1)
    Fc Barcelona8 : FKS Stal Mielec (3:0)
    Andrus : Petarda (2:1)
    kaliszfornia : Jaga 1 (1:0)
    Chelsea KnO FC : LKS Uście Gorlickie (0:0)
    FC Bartekx (b) : Wisła Puławy (3:1)
    Twister (b) : Korzyniec (2:0)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    New

    Kolejka 27 - 08.12.2019

    Cebularnia : Fc Barcelona8 (1:0)
    FC POLACY RODACY : heFALUNpy (b) (0:4)
    KksStartPruszcz : K.S. Jaroslawiec (4:2)
    FKS Stal Mielec : Andrus (1:0)
    Jaga 1 : MKS Stal Jasień (4:1)
    LKS Uście Gorlickie : kaliszfornia (2:1)
    Wisła Puławy : Chelsea KnO FC (0:2)
    Korzyniec : FC Bartekx (b) (0:2)
    Petarda : Twister (b) (1:0)

    Kolejka 28 - 09.12.2019

    K.S. Jaroslawiec : Jaga 1 (0:3)
    heFALUNpy (b) : KksStartPruszcz (0:0)
    Fc Barcelona8 : FC POLACY RODACY (7:0)
    Andrus : Cebularnia (1:1)
    MKS Stal Jasień : LKS Uście Gorlickie (0:0)
    kaliszfornia : Wisła Puławy (2:0)
    Chelsea KnO FC : Korzyniec (2:0)
    FC Bartekx (b) : Petarda (2:0)
    Twister (b) : FKS Stal Mielec (3:0)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    New

    Kolejka 29 - 10.12.2019

    heFALUNpy (b) : K.S. Jaroslawiec (1:2)
    KksStartPruszcz : Fc Barcelona8 (2:0)
    FC POLACY RODACY : Andrus (0:4)
    LKS Uście Gorlickie : Jaga 1 (0:4)
    Wisła Puławy : MKS Stal Jasień (1:1)
    Korzyniec : kaliszfornia (1:0)
    Petarda : Chelsea KnO FC (0:3)
    FKS Stal Mielec : FC Bartekx (b) (0:0)
    Cebularnia : Twister (b) (2:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    New

    Kolejka 30 - 12.12.2019

    K.S. Jaroslawiec : LKS Uście Gorlickie (2:1)
    Fc Barcelona8 : heFALUNpy (b) (0:3)
    Andrus : KksStartPruszcz (1:2)
    Jaga 1 : Wisła Puławy (6:2)
    MKS Stal Jasień : Korzyniec (3:0)
    kaliszfornia : Petarda (2:3)
    Chelsea KnO FC : FKS Stal Mielec (3:0w/o)
    FC Bartekx (b) : Cebularnia (5:1)
    Twister (b) : FC POLACY RODACY (11:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    New

    Kolejka 31 - 14.12.2019

    Fc Barcelona8 : K.S. Jaroslawiec (0:0)
    heFALUNpy (b) : Andrus (6:2)
    Wisła Puławy : LKS Uście Gorlickie (2:3)
    Korzyniec : Jaga 1 (0:5)
    Petarda : MKS Stal Jasień (5:1)
    FKS Stal Mielec : kaliszfornia (0:3w/o)
    Cebularnia : Chelsea KnO FC (0:2)
    FC POLACY RODACY : FC Bartekx (b) (2:11)
    KksStartPruszcz : Twister (b) (0:3)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o).
    Zespół FKS Stal Mielec ukrany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem odjęciem 5 punktów (1 w/o).