Rozgrywki LT PL - V liga - X sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - V liga - X sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.11.2019

    WOLNY LOS : KP POGOŃ SZCZECIN
    McKraków : Klasyczny
    Victoria Skomlin : Parszywa Jedenastka
    posadzki ciechanów : Twierdza_Wrocław
    Garbarnia Wadów : Torpedo Ruziec
    FC WOJAKI : Real Madrid Club De Futbol
    BTMS : TS Wisla Krakow R22
    Orlęta : FC UWERAMAGI
    Carbon Start Gniezno : FC Rokita


    Kolejka 2 - 03.11.2019

    WOLNY LOS :
    Carbon Start Gniezno
    FC Rokita : Orlęta
    KP POGOŃ SZCZECIN : Klasyczny
    Parszywa Jedenastka : McKraków
    Twierdza_Wrocław : Victoria Skomlin
    Torpedo Ruziec : posadzki ciechanów
    Real Madrid Club De Futbol : Garbarnia Wadów
    TS Wisla Krakow R22 : FC WOJAKI
    FC UWERAMAGI : BTMS


    Kolejka 3 - 04.11.2019

    Carbon Start Gniezno : KP POGOŃ SZCZECIN
    Klasyczny : Parszywa Jedenastka
    McKraków : Twierdza_Wrocław
    Victoria Skomlin : Torpedo Ruziec
    posadzki ciechanów : Real Madrid Club De Futbol
    Garbarnia Wadów : TS Wisla Krakow R22
    FC WOJAKI : FC UWERAMAGI
    BTMS : FC Rokita
    Orlęta : WOLNY LOS


    Kolejka 4 - 05.11.2019

    KP POGOŃ SZCZECIN : Parszywa Jedenastka
    Twierdza_Wrocław : Klasyczny
    Torpedo Ruziec : McKraków
    Real Madrid Club De Futbol : Victoria Skomlin
    TS Wisla Krakow R22 : posadzki ciechanów
    FC UWERAMAGI : Garbarnia Wadów
    FC Rokita : FC WOJAKI
    Carbon Start Gniezno : Orlęta
    WOLNY LOS : BTMS


    Kolejka 5 - 07.11.2019

    Orlęta : KP POGOŃ SZCZECIN
    Parszywa Jedenastka : Twierdza_Wrocław
    Klasyczny : Torpedo Ruziec
    McKraków : Real Madrid Club De Futbol
    Victoria Skomlin : TS Wisla Krakow R22
    posadzki ciechanów : FC UWERAMAGI
    Garbarnia Wadów : FC Rokita
    BTMS :
    Carbon Start Gniezno
    FC WOJAKI : WOLNY LOS


    Kolejka 6 - 09.11.2019

    KP POGOŃ SZCZECIN : Twierdza_Wrocław
    Torpedo Ruziec : Parszywa Jedenastka
    Real Madrid Club De Futbol : Klasyczny
    TS Wisla Krakow R22 : McKraków
    FC UWERAMAGI : Victoria Skomlin
    FC Rokita : posadzki ciechanów
    Orlęta : BTMS
    Carbon Start Gniezno : FC WOJAKI
    WOLNY LOS : Garbarnia Wadów


    Kolejka 7 - 10.11.2019

    BTMS : KP POGOŃ SZCZECIN
    Twierdza_Wrocław : Torpedo Ruziec
    Parszywa Jedenastka : Real Madrid Club De Futbol
    Klasyczny : TS Wisla Krakow R22
    McKraków : FC UWERAMAGI
    Victoria Skomlin : FC Rokita
    FC WOJAKI : Orlęta
    Garbarnia Wadów :
    Carbon Start Gniezno
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS


    Kolejka 8 - 11.11.2019

    KP POGOŃ SZCZECIN : Torpedo Ruziec
    Real Madrid Club De Futbol : Twierdza_Wrocław
    TS Wisla Krakow R22 : Parszywa Jedenastka
    FC UWERAMAGI : Klasyczny
    FC Rokita : McKraków
    BTMS : FC WOJAKI
    Orlęta : Garbarnia Wadów
    Carbon Start Gniezno : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS : Victoria Skomlin


    Kolejka 9 - 12.11.2019

    FC WOJAKI : KP POGOŃ SZCZECIN
    Torpedo Ruziec : Real Madrid Club De Futbol
    Twierdza_Wrocław : TS Wisla Krakow R22
    Parszywa Jedenastka : FC UWERAMAGI
    Klasyczny : FC Rokita
    Garbarnia Wadów : BTMS
    posadzki ciechanów : Orlęta
    Victoria Skomlin :
    Carbon Start Gniezno
    McKraków : WOLNY LOS


    Kolejka 10 - 14.11.2019

    FC UWERAMAGI : Twierdza_Wrocław
    TS Wisla Krakow R22 : Torpedo Ruziec
    KP POGOŃ SZCZECIN : Real Madrid Club De Futbol
    FC Rokita : Parszywa Jedenastka
    FC WOJAKI : Garbarnia Wadów
    BTMS : posadzki ciechanów
    Orlęta : Victoria Skomlin
    Carbon Start Gniezno : McKraków
    WOLNY LOS : Klasyczny


    Kolejka 11 - 16.11.2019

    Garbarnia Wadów : KP POGOŃ SZCZECIN
    Real Madrid Club De Futbol : TS Wisla Krakow R22
    Torpedo Ruziec : FC UWERAMAGI
    Twierdza_Wrocław : FC Rokita
    posadzki ciechanów : FC WOJAKI
    Victoria Skomlin : BTMS
    McKraków : Orlęta
    Klasyczny :
    Carbon Start Gniezno
    Parszywa Jedenastka : WOLNY LOS


    Kolejka 12 - 17.11.2019

    KP POGOŃ SZCZECIN : TS Wisla Krakow R22
    FC UWERAMAGI : Real Madrid Club De Futbol
    FC Rokita : Torpedo Ruziec
    Garbarnia Wadów : posadzki ciechanów
    FC WOJAKI : Victoria Skomlin
    BTMS : McKraków
    Orlęta : Klasyczny
    Carbon Start Gniezno : Parszywa Jedenastka
    WOLNY LOS : Twierdza_Wrocław


    Kolejka 13 - 18.11.2019

    posadzki ciechanów : KP POGOŃ SZCZECIN
    TS Wisla Krakow R22 : FC UWERAMAGI
    Real Madrid Club De Futbol : FC Rokita
    Victoria Skomlin : Garbarnia Wadów
    McKraków : FC WOJAKI
    Klasyczny : BTMS
    Parszywa Jedenastka : Orlęta
    Twierdza_Wrocław :
    Carbon Start Gniezno
    Torpedo Ruziec : WOLNY LOS


    Kolejka 14 - 19.11.2019

    KP POGOŃ SZCZECIN : FC UWERAMAGI
    FC Rokita : TS Wisla Krakow R22
    posadzki ciechanów : Victoria Skomlin
    Garbarnia Wadów : McKraków
    FC WOJAKI : Klasyczny
    BTMS : Parszywa Jedenastka
    Orlęta : Twierdza_Wrocław
    Carbon Start Gniezno : Torpedo Ruziec
    WOLNY LOS : Real Madrid Club De Futbol


    Kolejka 15 - 21.11.2019

    Victoria Skomlin : KP POGOŃ SZCZECIN
    FC UWERAMAGI : FC Rokita
    McKraków : posadzki ciechanów
    Klasyczny : Garbarnia Wadów
    Parszywa Jedenastka : FC WOJAKI
    Twierdza_Wrocław : BTMS
    Torpedo Ruziec : Orlęta
    Real Madrid Club De Futbol :
    Carbon Start Gniezno
    TS Wisla Krakow R22 : WOLNY LOS


    Kolejka 16 - 23.11.2019

    KP POGOŃ SZCZECIN : FC Rokita
    Victoria Skomlin : McKraków
    posadzki ciechanów : Klasyczny
    Garbarnia Wadów : Parszywa Jedenastka
    FC WOJAKI : Twierdza_Wrocław
    BTMS : Torpedo Ruziec
    Orlęta : Real Madrid Club De Futbol
    Carbon Start Gniezno : TS Wisla Krakow R22
    WOLNY LOS : FC UWERAMAGI


    Kolejka 17 - 24.11.2019

    Parszywa Jedenastka : posadzki ciechanów
    Klasyczny : Victoria Skomlin
    McKraków : KP POGOŃ SZCZECIN
    Twierdza_Wrocław : Garbarnia Wadów
    Torpedo Ruziec : FC WOJAKI
    Real Madrid Club De Futbol : BTMS
    TS Wisla Krakow R22 : Orlęta
    FC UWERAMAGI :
    Carbon Start Gniezno
    FC Rokita : WOLNY LOS

    Post was edited 4 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 02.11.2019

    WOLNY LOS : KP POGOŃ SZCZECIN (0:3)
    McKraków : Klasyczny (0:3)
    Victoria Skomlin : Parszywa Jedenastka (0:3w/o)
    posadzki ciechanów : Twierdza_Wrocław (0:4)
    Garbarnia Wadów : Torpedo Ruziec (0:4)
    FC WOJAKI : Real Madrid Club De Futbol (0:2)
    BTMS : TS Wisla Krakow R22 (0:3)
    Orlęta : FC UWERAMAGI (2:0)
    Carbon Start Gniezno : FC Rokita (3:0)



    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Victoria Skomlin ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 2 - 03.11.2019

    WOLNY LOS : Carbon Start Gniezno (0:3)
    FC Rokita : Orlęta (0:2)
    KP POGOŃ SZCZECIN : Klasyczny (4:0)
    Parszywa Jedenastka : McKraków (5:2)
    Twierdza_Wrocław : Victoria Skomlin (3:0w/o)
    Torpedo Ruziec : posadzki ciechanów (3:0)
    Real Madrid Club De Futbol : Garbarnia Wadów (4:0)
    TS Wisla Krakow R22 : FC WOJAKI (0:1)
    FC UWERAMAGI : BTMS (0:4)



    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Victoria Skomlin ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 3 - 04.11.2019

    Carbon Start Gniezno : KP POGOŃ SZCZECIN (2:0)
    Klasyczny : Parszywa Jedenastka (0:5)
    McKraków : Twierdza_Wrocław (0;3)
    Victoria Skomlin : Torpedo Ruziec (0:3w/o)
    posadzki ciechanów : Real Madrid Club De Futbol (0:4)
    Garbarnia Wadów : TS Wisla Krakow R22 (0:3)
    FC WOJAKI : FC UWERAMAGI (5:0)
    BTMS : FC Rokita (0:3)
    Orlęta : WOLNY LOS (3:0)



    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Victoria Skomlin ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 4 - 05.11.2019

    KP POGOŃ SZCZECIN : Parszywa Jedenastka (0:5)
    Twierdza_Wrocław : Klasyczny (4:0)
    Torpedo Ruziec : McKraków (3:0)
    Real Madrid Club De Futbol : Victoria Skomlin (3:0w/o)
    TS Wisla Krakow R22 : posadzki ciechanów (3:0)
    FC UWERAMAGI : Garbarnia Wadów (0:5)
    FC Rokita : FC WOJAKI (0:1)
    Carbon Start Gniezno : Orlęta (4:1)
    WOLNY LOS : BTMS (0:3)



    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Victoria Skomlin ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 5 - 07.11.2019

    Orlęta : KP POGOŃ SZCZECIN (3:0)
    Parszywa Jedenastka : Twierdza_Wrocław (0:4)
    Klasyczny : Torpedo Ruziec (0:7)
    McKraków : Real Madrid Club De Futbol (1:5)
    Victoria Skomlin : TS Wisla Krakow R22 (0:3w/o)
    posadzki ciechanów : FC UWERAMAGI (4:0)
    Garbarnia Wadów : FC Rokita (0:3)
    BTMS : Carbon Start Gniezno (0:3)
    FC WOJAKI : WOLNY LOS (3:0)



    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Victoria Skomlin ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 6 - 09.11.2019

    KP POGOŃ SZCZECIN : Twierdza_Wrocław (1:4)
    Torpedo Ruziec : Parszywa Jedenastka (0:1)
    Real Madrid Club De Futbol : Klasyczny (4:0)
    TS Wisla Krakow R22 : McKraków (2:0)
    FC UWERAMAGI : Victoria Skomlin (3:0w/o)
    FC Rokita : posadzki ciechanów (3:2)
    Orlęta : BTMS (3:1)
    Carbon Start Gniezno : FC WOJAKI (0:0)
    WOLNY LOS : Garbarnia Wadów (0:3)

    Kolejka 7 - 10.11.2019

    BTMS : KP POGOŃ SZCZECIN (5:0)
    Twierdza_Wrocław : Torpedo Ruziec (2:0)
    Parszywa Jedenastka : Real Madrid Club De Futbol (1:3)
    Klasyczny : TS Wisla Krakow R22 (1:0)
    McKraków : FC UWERAMAGI (4:0)
    Victoria Skomlin : FC Rokita (0:3w/o)
    FC WOJAKI : Orlęta (1:0)
    Garbarnia Wadów : Carbon Start Gniezno (0:4)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS (3:0)



    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Victoria Skomlin ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 8 - 11.11.2019

    KP POGOŃ SZCZECIN : Torpedo Ruziec (0:4)
    Real Madrid Club De Futbol : Twierdza_Wrocław (0:0)
    TS Wisla Krakow R22 : Parszywa Jedenastka (0:1)
    FC UWERAMAGI : Klasyczny (1:2)
    FC Rokita : McKraków (0:2)
    BTMS : FC WOJAKI (0:3)
    Orlęta : Garbarnia Wadów (3:0)
    Carbon Start Gniezno : posadzki ciechanów (0:0)
    WOLNY LOS : Victoria Skomlin (0:3)

    Kolejka 9 - 12.11.2019

    FC WOJAKI : KP POGOŃ SZCZECIN (0:0)
    Torpedo Ruziec : Real Madrid Club De Futbol (0:1)
    Twierdza_Wrocław : TS Wisla Krakow R22 (2:0)
    Parszywa Jedenastka : FC UWERAMAGI (4:0)
    Klasyczny : FC Rokita (0:3)
    Garbarnia Wadów : BTMS (1:3)
    posadzki ciechanów : Orlęta (0:2)
    Victoria Skomlin : Carbon Start Gniezno (0:3w/o)
    McKraków : WOLNY LOS (3:0)



    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Victoria Skomlin ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 10 - 14.11.2019

    FC UWERAMAGI : Twierdza_Wrocław (0:5)
    TS Wisla Krakow R22 : Torpedo Ruziec (1:2)
    KP POGOŃ SZCZECIN : Real Madrid Club De Futbol (1:0)
    FC Rokita : Parszywa Jedenastka (1:3)
    FC WOJAKI : Garbarnia Wadów (4:0)
    BTMS : posadzki ciechanów (1:1)
    Orlęta : Victoria Skomlin (3:0w/o)
    Carbon Start Gniezno : McKraków (2:0)
    WOLNY LOS : Klasyczny (0:3)



    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Victoria Skomlin ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 11 - 16.11.2019

    Garbarnia Wadów : KP POGOŃ SZCZECIN (0:3)
    Real Madrid Club De Futbol : TS Wisla Krakow R22 (2:0)
    Torpedo Ruziec : FC UWERAMAGI (4:0)
    Twierdza_Wrocław : FC Rokita (4:0)
    posadzki ciechanów : FC WOJAKI (0:3)
    Victoria Skomlin : BTMS (0:3w/o)
    McKraków : Orlęta (0:0)
    Klasyczny : Carbon Start Gniezno (0:2)
    Parszywa Jedenastka : WOLNY LOS (3:0)

    Kolejka 12 - 17.11.2019

    KP POGOŃ SZCZECIN : TS Wisla Krakow R22 (0:0)
    FC UWERAMAGI : Real Madrid Club De Futbol (0:3)
    FC Rokita : Torpedo Ruziec (0:4)
    Garbarnia Wadów : posadzki ciechanów (0:2)
    FC WOJAKI : Victoria Skomlin (3:0w/o)
    BTMS : McKraków (1:0)
    Orlęta : Klasyczny (4:0)
    Carbon Start Gniezno : Parszywa Jedenastka (1:0)
    WOLNY LOS : Twierdza_Wrocław (0:3)



    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Victoria Skomlin ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 13 - 18.11.2019

    posadzki ciechanów : KP POGOŃ SZCZECIN (0:3)
    TS Wisla Krakow R22 : FC UWERAMAGI (4:0)
    Real Madrid Club De Futbol : FC Rokita (0:0)
    Victoria Skomlin : Garbarnia Wadów (0:3w/o)
    McKraków : FC WOJAKI (0:4)
    Klasyczny : BTMS (0:0)
    Parszywa Jedenastka : Orlęta (0:0)
    Twierdza_Wrocław : Carbon Start Gniezno (2:0)
    Torpedo Ruziec : WOLNY LOS (3:0)



    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Victoria Skomlin ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 14 - 19.11.2019

    KP POGOŃ SZCZECIN : FC UWERAMAGI (4:0)
    FC Rokita : TS Wisla Krakow R22 (0:1)
    posadzki ciechanów : Victoria Skomlin (3:0w/o)
    Garbarnia Wadów : McKraków (0:4)
    FC WOJAKI : Klasyczny (3:0)
    BTMS : Parszywa Jedenastka (0:3)
    Orlęta : Twierdza_Wrocław (0:3)
    Carbon Start Gniezno : Torpedo Ruziec (1:2)
    WOLNY LOS : Real Madrid Club De Futbol (0:3)



    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Victoria Skomlin ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 15 - 21.11.2019

    Victoria Skomlin : KP POGOŃ SZCZECIN (0:3w/o)
    FC UWERAMAGI : FC Rokita (0:4)
    McKraków : posadzki ciechanów (0:1)
    Klasyczny : Garbarnia Wadów (0:2)
    Parszywa Jedenastka : FC WOJAKI (1:0)
    Twierdza_Wrocław : BTMS (4:0)
    Torpedo Ruziec : Orlęta (1:0)
    Real Madrid Club De Futbol : Carbon Start Gniezno (0:0)
    TS Wisla Krakow R22 : WOLNY LOS (3:0)



    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Victoria Skomlin ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Kolejka 16 - 23.11.2019

    KP POGOŃ SZCZECIN : FC Rokita (0:0)
    Victoria Skomlin : McKraków (0:3w/o)
    posadzki ciechanów : Klasyczny (2:2)
    Garbarnia Wadów : Parszywa Jedenastka (0:3)
    FC WOJAKI : Twierdza_Wrocław (0:3)
    BTMS : Torpedo Ruziec (0:3)
    Orlęta : Real Madrid Club De Futbol (0:5)
    Carbon Start Gniezno : TS Wisla Krakow R22 (0:0)
    WOLNY LOS : FC UWERAMAGI (0:3)



    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Victoria Skomlin ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 17 - 24.11.2019

    Parszywa Jedenastka : posadzki ciechanów (3:0)
    Klasyczny : Victoria Skomlin (3:0w/o)
    McKraków : KP POGOŃ SZCZECIN (0:5)
    Twierdza_Wrocław : Garbarnia Wadów (4:0)
    Torpedo Ruziec : FC WOJAKI (2:0)
    Real Madrid Club De Futbol : BTMS (3:0)
    TS Wisla Krakow R22 : Orlęta (0:1)
    FC UWERAMAGI : Carbon Start Gniezno (0:4)
    FC Rokita : WOLNY LOS (3:0)



    Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).
    Zespół Garbarnia Wadów ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o).
    Zespół Victoria Skomlin ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o).