Zapisy do LT PL - XI sezon - styczeń/luty

    Zapisy do LT PL - XI sezon - styczeń/luty



    Osoby chcące dołączyć do LT proszone są o:

    a) zapoznanie się z regulaminem dla zapisujących się: Regulamin zapisujących się do LT
    b) zapoznanie się z regulaminem LT: Regulamin LT PL
    c) kontynuowanie zapsiy wg wzoru
    d) zostawienie "pustych" MT na styczeń/luty - zajęte mogą być wyłącznie środy oraz piątki z MT.

    Zapisy trwają do końca listopada (30/11/2019).

    Osoby zapisujące się proszone są o podanie nazwy managera i klubu z gry, poniżej przykad:

    LP. / Nazwa managera / Klub
    1. woooojtaaaas / Kolonia City

    Kolejne osoby proszone są o kopiowanie listy z dotychczas zapisanymi graczami, tak aby zachować historię zapisów.

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów2.
    2.Barmanik / Rings3.
    3.dmix1996 / FC Bartodzieje.
    4. Mahon / menele mahonka
    5. jaroslaw/ Old Squad Żory
    6. Donigi / WC Reda
    7.Dagmarina / FC Cyganka
    8. loleek / Fopa i Nietakt
    9. Tańczący z wilkami/ FC KOXY
    10. Everton / rafal74 (na prośbę gracza)
    11.heman / WKS Jeziorki
    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów2.
    2.Barmanik / Rings
    3.3.dmix1996 / FC Bartodzieje.
    4. Mahon / menele mahonka
    5. jaroslaw/ Old Squad Żory
    6. Donigi / WC Reda
    7.Dagmarina / FC Cyganka
    8. loleek / Fopa i Nietakt
    9. Tańczący z wilkami/ FC KOXY
    10. rafal74/Everton
    11.heman / WKS Jeziorki

    Post was edited 1 time, last by “rafal74” ().

    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów2
    .2.Barmanik / Rings3.
    3.dmix1996 / FC Bartodzieje.
    4. Mahon / menele mahonka
    5. jaroslaw/ Old Squad Żory
    6. Donigi / WC Reda
    7.Dagmarina / FC Cyganka
    8. loleek / Fopa i Nietakt
    9. Tańczący z wilkami/ FC KOXY
    10. rafal74/Everton
    11.heman / WKS Jeziorki
    12Robin Lipski/RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ
    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów2
    .2.Barmanik / Rings3.
    3.dmix1996 / FC Bartodzieje.
    4. Mahon / menele mahonka
    5. Jarosław / Old Squad Żory
    6. Donigi / WC Reda
    7.Dagmarina / FC Cyganka
    8. loleek / Fopa i Nietakt
    9. Tańczący z wilkami / FC KOXY
    10. rafal74 / Everton
    11.heman / WKS Jeziorki
    12.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ
    13. CaniLuj / Palące Laczki
    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów2
    .2.Barmanik / Rings3.
    3.dmix1996 / FC Bartodzieje.
    4. Mahon / menele mahonka5. Jarosław / Old Squad Żory
    6. Donigi / WC Reda
    7.Dagmarina / FC Cyganka
    8. loleek / Fopa i Nietakt
    9. Tańczący z wilkami / FC KOXY
    10. rafal74 / Everton
    11.heman / WKS Jeziorki
    12.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ
    13. CaniLuj / Palące Laczki
    14. Jasny Pieron / FC Baryła
    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów2
    .2.Barmanik / Rings3.
    3.dmix1996 / FC Bartodzieje.
    4. Mahon / menele mahonka5. Jarosław / Old Squad Żory
    6. Donigi / WC Reda
    7.Dagmarina / FC Cyganka
    8. loleek / Fopa i Nietakt
    9. Tańczący z wilkami / FC KOXY
    10. rafal74 / Everton
    11.heman / WKS Jeziorki
    12.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ
    13. CaniLuj / Palące Laczki
    14. Jasny Pieron / FC Baryła
    15. DeeS7 / Strzelec Umianowice
    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów2
    .2.Barmanik / Rings3.
    3.dmix1996 / FC Bartodzieje.
    4. Mahon / menele mahonka5. Jarosław / Old Squad Żory
    6. Donigi / WC Reda
    7.Dagmarina / FC Cyganka
    8. loleek / Fopa i Nietakt
    9. Tańczący z wilkami / FC KOXY
    10. rafal74 / Everton
    11.heman / WKS Jeziorki
    12.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ
    13. CaniLuj / Palące Laczki
    14. Jasny Pieron / FC Baryła
    15. DeeS7 / Strzelec Umianowice
    16. ArkadioMorales / FC Umianowice
    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów2.
    2.Barmanik / Rings3.
    3.dmix1996 / FC Bartodzieje.
    4. Mahon / menele mahonka
    5. Jarosław / Old Squad Żory
    6. Donigi / WC Reda
    7.Dagmarina / FC Cyganka
    8. loleek / Fopa i Nietakt
    9. Tańczący z wilkami / FC KOXY
    10. rafal74 / Everton
    11.heman / WKS Jeziorki
    12.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ
    13. CaniLuj / Palące Laczki
    14. Jasny Pieron / FC Baryła
    15. DeeS7 / Strzelec Umianowice
    16. ArkadioMorales / FC Umianowice
    17. Dullux / Zryw Dabrowka
    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów
    2.Barmanik / Rings
    3.dmix1996 / FC Bartodzieje.
    4. Mahon / menele mahonka
    5. Jarosław / Old Squad Żory
    6. Donigi / WC Reda
    7.Dagmarina / FC Cyganka
    8. loleek / Fopa i Nietakt
    9. Tańczący z wilkami / FC KOXY
    10. rafal74 / Everton
    11.heman / WKS Jeziorki
    12.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ
    13. CaniLuj / Palące Laczki
    14. Jasny Pieron / FC Baryła
    15. DeeS7 / Strzelec Umianowice
    16. ArkadioMorales / FC Umianowice
    17. Dullux / Zryw Dabrowka
    18. Theodor T-Bag Bagwell / Bagwell Academy

    Post was edited 1 time, last by “T_Bag” ().

    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów2.Barmanik / Rings3.dmix1996 / FC Bartodzieje.4. Mahon / menele mahonka5. Jarosław / Old Squad Żory6. Donigi / WC Reda7.Dagmarina / FC Cyganka8. loleek / Fopa i Nietakt9. Tańczący z wilkami / FC KOXY10. rafal74 / Everton11.heman / WKS Jeziorki12.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ13. CaniLuj / Palące Laczki14. Jasny Pieron / FC Baryła15. DeeS7 / Strzelec Umianowice16. ArkadioMorales / FC Umianowice17. Dullux / Zryw Dabrowka18. Theodor T-Bag Bagwell / Bagwell Academ 19 dudikn /FC Rokita