Zapisy do LT PL - XI sezon - styczeń/luty

    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów
    2.Barmanik / Rings
    3.dmix1996 / FC Bartodzieje.
    4. Mahon / menele mahonka
    5. Jarosław / Old Squad Żory
    6. Donigi / WC Reda
    7.Dagmarina / FC Cyganka
    8. loleek / Fopa i Nietakt
    9. Tańczący z wilkami / FC KOXY
    10. rafal74 / Everton
    11.heman / WKS Jeziorki
    12.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ
    13. CaniLuj / Palące Laczki
    14. Jasny Pieron / FC Baryła
    15. DeeS7 / Strzelec Umianowice
    16. ArkadioMorales / FC Umianowice
    17. Dullux / Zryw Dabrowka
    18. Theodor T-Bag Bagwell / Bagwell Academy
    19. dudikn /FC Rokita
    20. Mazi / Wawa
    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów
    2.Barmanik / Rings
    3.dmix1996 / FC Bartodzieje.
    4. Mahon / menele mahonka
    5. Jarosław / Old Squad Żory
    6. Donigi / WC Reda
    7.Dagmarina / FC Cyganka
    8. loleek / Fopa i Nietakt
    9. Tańczący z wilkami / FC KOXY
    10. rafal74 / Everton
    11.heman / WKS Jeziorki
    12.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ
    13. CaniLuj / Palące Laczki
    14. Jasny Pieron / FC Baryła
    15. DeeS7 / Strzelec Umianowice
    16. ArkadioMorales / FC Umianowice
    17. Dullux / Zryw Dabrowka
    18. Theodor T-Bag Bagwell / Bagwell Academy
    19. dudikn /FC Rokita
    20. Mazi / Wawa
    21. PINIZ / POCISQ
    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów
    2.Barmanik / Rings
    3.dmix1996 / FC Bartodzieje.
    4. Mahon / menele mahonka
    5. Jarosław / Old Squad Żory
    6. Donigi / WC Reda
    7.Dagmarina / FC Cyganka
    8. loleek / Fopa i Nietakt
    9. Tańczący z wilkami / FC KOXY
    10. rafal74 / Everton
    11.heman / WKS Jeziorki
    12.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ
    13. CaniLuj / Palące Laczki
    14. Jasny Pieron / FC Baryła
    15. DeeS7 / Strzelec Umianowice
    16. ArkadioMorales / FC Umianowice
    17. Dullux / Zryw Dabrowka
    18. Theodor T-Bag Bagwell / Bagwell Academy
    19. dudikn /FC Rokita
    20. Mazi / Wawa
    21. PINIZ / POCISQ
    22. Leo Sanchez / Warsaw Eagles
    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów
    2.Barmanik / Rings
    3.dmix1996 / FC Bartodzieje.
    4. Mahon / menele mahonka
    5. Jarosław / Old Squad Żory
    6. Donigi / WC Reda
    7.Dagmarina / FC Cyganka
    8. loleek / Fopa i Nietakt
    9. Tańczący z wilkami / FC KOXY
    10. rafal74 / Everton
    11.heman / WKS Jeziorki
    12.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ
    13. CaniLuj / Palące Laczki
    14. Jasny Pieron / FC Baryła
    15. DeeS7 / Strzelec Umianowice
    16. ArkadioMorales / FC Umianowice
    17. Dullux / Zryw Dabrowka
    18. Theodor T-Bag Bagwell / Bagwell Academy
    19. dudikn /FC Rokita
    20. Mazi / Wawa
    21. PINIZ / POCISQ
    22. Leo Sanchez / Warsaw Eagles
    23. XiVv / Cazador
    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów2.Barmanik / Rings3.dmix1996 / FC Bartodzieje.4. Mahon / menele mahonka5. Jarosław / Old Squad Żory6. Donigi / WC Reda7.Dagmarina / FC Cyganka8. loleek / Fopa i Nietakt9. Tańczący z wilkami / FC KOXY10. rafal74 / Everton11.heman / WKS Jeziorki12.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ13. CaniLuj / Palące Laczki14. Jasny Pieron / FC Baryła15. DeeS7 / Strzelec Umianowice16. ArkadioMorales / FC Umianowice17. Dullux / Zryw Dabrowka18. Theodor T-Bag Bagwell / Bagwell Academy19. dudikn /FC Rokita20. Mazi / Wawa21. PINIZ / POCISQ22. Leo Sanchez / Warsaw Eagles 23.Margeritka/FC LEADIS
    1. Janusz / LKS Ursus DachnĂłw
    2.Barmanik / Rings
    3.dmix1996 / FC Bartodzieje.
    4. Mahon / menele mahonka
    5. Jarosław / Old Squad Żory
    6. Donigi / WC Reda
    7.Dagmarina / FC Cyganka
    8. loleek / Fopa i Nietakt
    9. Tańczący z wilkami / FC KOXY
    10. rafal74 / Everton
    11.heman / WKS Jeziorki
    12.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ
    13. CaniLuj / PalÄ…ce Laczki
    14. Jasny Pieron / FC Baryła
    15. DeeS7 / Strzelec Umianowice
    16. ArkadioMorales / FC Umianowice
    17. Dullux / Zryw Dabrowka
    18. Theodor T-Bag Bagwell / Bagwell Academy
    19. dudikn /FC Rokita
    20. Mazi / Wawa
    21. PINIZ / POCISQ
    22. Leo Sanchez / Warsaw Eagles
    23. XiVv / Cazador
    24. Margeritka / FC LEADIS
    25. dzordz_b / LKS Czarni Lwów
    26. Nawalka / Jägermeister
    Zapisy zamknięte - lista Uczestników:

    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów - 237
    2.Barmanik / Rings - 884
    3.dmix1996 / FC Bartodzieje. - 5849
    4. Mahon / menele mahonka - 3299
    5. Jarosław / Old Squad Żory - 4301
    6. loleek / Fopa i Nietakt - 143
    7. Tańczący z wilkami / FC KOXY - 9147
    8. rafal74 / Everton - 1091
    9.heman / WKS Jeziorki - 4185
    10.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW Łódż - 8497
    11. CaniLuj / Palące Laczki - 9389
    12. Jasny Pieron / FC Baryła - 5922
    13. DeeS7 / Strzelec Umianowice - 5437
    14. Dullux / Zryw Dabrowka - 43
    15. Theodor T-Bag Bagwell / Bagwell Academy - 7605
    16. Mazi / Wawa - 4407
    17. Leo Sanchez / Warsaw Eagles - 7606
    18. XiVv / Cazador - 6273
    19. acer79 / Olimpia G-dz - 11377

    1. dudikn /FC Rokita - obecnie gra
    2. Dagmarina / FC Cyganka - zespół wycofał się
    3. ArkadioMorales / FC Umianowice - 6199 - zajęte MT
    4. Margeritka / FC LEADIS - 10982 - zajęte MT
    5. PINIZ / POCISQ - 434 - zajęte MT
    6. dzordz_b / LKS Czarni Lwów - 838 - zajęte MT
    7. Nawalka / Jägermeister - 995 - zajęte MT
    8. Donigi / WC Reda - 4327 - zajęte MT

    Proszę zostawić wolne terminy styczeń/luty 2020 - nowy seon rusza 02/01/2020, a zajęte można mieć jedynie srody i piątki.

    Post was edited 5 times, last by “woooojtaaaas” ().