Chat-silnik gry

    Chat-silnik gry

    Dziś ok godziny 17:00 wystąpił błąd.
    Przestał działać chat w grze...zauważyłem też że w tym samym czasie silnik gry sfiksował.
    Co można podpatrzeć po wynikach meczy w mojej lidze.
    Tak się składa że byłem na ligówce….grałem w rywalem co ma SIŁĘ KADRY 6.9k....co ja mam tyle 11 z bonami pomad 6.9k....gość grał w 10 i tylko z bonem kapitana...grał bez bona ustawienia,zdrowia i gospodarza...i mimo tego przegrałem mecz 1:0
    Czołówka w mojej lidze też przegrała swoje mecze lub zremisowała z dużo słabszymi drużynami.
    Łączę to wszystko w jedno i uważam że powinno to zostać sprawdzone bo jest to niemożliwe wręcz nierealne aby taka sytuacja miała miejsce.
    Proszę o zgłoszenie do programisty i jak najszybsze rozwiązanie problemu.




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Oldboy“ ()

    Czasami zdarzają, się dziwne wyniki, które nazywamy terminem "wtopa".
    Na pewno każdy z nas miał z tym styczność, że przegrał spotkanie, które patrząc na sile drużyn nie miało prawa tak się skończyć.
    Najbliższa aktualizacja troszkę to poprawi ale nawet w realnej piłce tak się dzieje, więc nie oczekujmy, że zawsze musimy ograć drużynę bez mocy.
    Co do czatu, sprawa została zgłoszona.

    Pozdrawiam Team FutbolCup

    sunshaine schrieb:

    Czasami zdarzają, się dziwne wyniki, które nazywamy terminem "wtopa".
    Na pewno każdy z nas miał z tym styczność, że przegrał spotkanie, które patrząc na sile drużyn nie miało prawa tak się skończyć.
    Najbliższa aktualizacja troszkę to poprawi ale nawet w realnej piłce tak się dzieje, więc nie oczekujmy, że zawsze musimy ograć drużynę bez mocy.
    Co do czatu, sprawa została zgłoszona.

    Pozdrawiam Team FutbolCup



    Brawo....oby tak dalej....




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup: