SÜPER LİG 9. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    SÜPER LİG 9. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI


    Bu haftaki tahmin yarışmamız başlamıştır. Her doğru tahmin için 3.000.000 € Kazanın.
    Derby Maçlarına özel ödül
    5.000.000 €

    Maç skor tahminlerinizi yorum olarak atınız.
    MENAJER adınızı da yazmayı unutmayınız. Menajer adı yazılmayan tahminler geçersiz sayılacaktır.

    Bu haftaki yarışmamızın bitiş tarihi:
    25 / 10 / 2019 Saat 20:00


    25.10.2019
    20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ

    26.10.2019
    15:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - ANTALYASPOR A.Ş.
    17:30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR


    27.10.2019
    14:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - YUKATEL DENİZLİSPOR
    16:30 GÖZTEPE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.
    19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.

    28.10.2019
    20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - TRABZONSPOR A.Ş.
    menajer adı : ibrA11

    25.10.2019
    20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1-1 MKE ANKARAGÜCÜ

    26.10.2019
    15:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR 1-1 ANTALYASPOR A.Ş.
    17:30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1-2 AYTEMİZ ALANYASPOR
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. 1-0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR

    27.10.2019
    14:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR 2-2 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ 0-0 YUKATEL DENİZLİSPOR
    16:30 GÖZTEPE A.Ş. 2-1 KASIMPAŞA A.Ş.
    19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1-2 GALATASARAY A.Ş.

    28.10.2019
    20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-2 TRABZONSPOR A.Ş.
    Kulüp adı: FC OZİ
    Menajer: oziboz

    25.10.2019
    20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ: 2 - 1

    26.10.2019
    15:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - ANTALYASPOR A.Ş.: 2 - 1
    17:30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR:
    1 - 2
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR:
    3 - 0

    27.10.2019

    14:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR: 2 - 1
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - YUKATEL DENİZLİSPOR:
    2 - 1
    16:30 GÖZTEPE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.:
    1 - 1
    19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.:
    1 - 2

    28.10.2019

    20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - TRABZONSPOR A.Ş.: 1 - 2



    chucky kral
    chuckyspor


    25.10.2019 20:30

    ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ 1-2

    26.10.2019 15:00
    DEMİR GRUP SİVASSPOR - ANTALYASPOR A.Ş. 2-1

    17:30
    GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR 1-3

    20:00
    FENERBAHÇE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2-0

    27.10.2019 14:00
    BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 3-1

    16:30
    GENÇLERBİRLİĞİ - YUKATEL DENİZLİSPOR 1-1

    16:30
    GÖZTEPE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş. 2-1

    19:00
    BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. 1-1

    28.10.2019 20:00

    MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - TRABZONSPOR A.Ş.1-3
    25.10.2019
    20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ 1-1

    26.10.2019
    15:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - ANTALYASPOR A.Ş. 1-1
    17:30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR: 1 -1
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR: 2 - 1

    27.10.2019
    14:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR: 2 - 0
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - YUKATEL DENİZLİSPOR: 2 - 2
    16:30 GÖZTEPE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.: 1 - 1
    19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.: 0 - 0

    28.10.2019
    20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - TRABZONSPOR A.Ş.: 1- 1

    Takım Adı : hatserFC
    Menejer : hatser
    Menejer adı: management

    25.10.2019
    ÇAYKUR RİZESPOR - MKE ANKARAGÜCÜ 2-1

    26.10.2019
    SİVASSPOR - ANTALYASPOR 2-0
    GAZİANTEP FK - AYTEMİZ ALANYASPOR 1-1
    FENERBAHÇE. - KONYASPOR 3-1


    27.10.2019
    YENİ MALATYASPOR - KAYSERİSPOR 1-0
    GENÇLERBİRLİĞİ - DENİZLİSPOR 2-1
    GÖZTEPE - KASIMPAŞA 1-0
    BEŞİKTAŞ - GALATASARAY 1-2

    28.10.2019
    MEDİPOL BAŞAKŞEHİR - TRABZONSPOR 1-3
    25.10.2019
    20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ=1-1

    26.10.2019
    15:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - ANTALYASPOR A.Ş.=3-1
    17:30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR=2-1
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR=2-1


    27.10.2019
    14:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR=3-0
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - YUKATEL DENİZLİSPOR=2-1
    16:30 GÖZTEPE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş.=1-1
    19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş.=1-1

    28.10.2019
    20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - TRABZONSPOR A.Ş.=2-2
    Menejer adı=Emre090814
    25.10.2019
    20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ= 1 -1

    26.10.2019
    15:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - ANTALYASPOR A.Ş.= 2 - 1
    17:30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR= 1 - 2
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR = 2 - 1


    27.10.2019
    14:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR = 2 - 1
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - YUKATEL DENİZLİSPOR = 1 - 1
    16:30 GÖZTEPE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş. = 1 - 1
    19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. = 1 - 2

    28.10.2019
    20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - TRABZONSPOR A.Ş. = 1 - 2

    Kulup= Aveli SK
    Menejer= aveli
    Menajer Adı: Fatih Reis06

    25.10.2019
    20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ :2-1

    26.10.2019
    15:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - ANTALYASPOR A.Ş. :3-1
    17:30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR :1-3
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR: 2-0

    27.10.2019
    14:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR : 4-1
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - YUKATEL DENİZLİSPOR : 3-0
    16:30 GÖZTEPE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş. : 2-1
    19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. :1-1

    28.10.2019
    20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - TRABZONSPOR A.Ş. : 2-0
    kulup adı:Juventus FC.
    menajer adı: juninho123

    25.10.2019
    20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ 1-2

    26.10.2019
    15:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - ANTALYASPOR A.Ş. 3-1
    17:30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR 2-1
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2-1

    27.10.2019
    14:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 2-3
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - YUKATEL DENİZLİSPOR 2-2
    16:30 GÖZTEPE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş. 2-1
    19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. 1-3

    28.10.2019
    20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - TRABZONSPOR A.Ş. 1-1
    Menajer adı:Sugaremro:
    Takım Adı:Delice

    25.10.2019
    20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ 2-0

    26.10.2019
    15:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - ANTALYASPOR A.Ş. 3-1
    17:30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR 1-1
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2-0

    27.10.2019
    14:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 2-0
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - YUKATEL DENİZLİSPOR 1-1
    16:30 GÖZTEPE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş. 2-1
    19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. 1-1

    28.10.2019
    20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - TRABZONSPOR A.Ş. 1-1
    Menejer: ekirpitci

    25.10.2019
    20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ 2-0

    26.10.2019
    15:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - ANTALYASPOR A.Ş. 2.0
    17:30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR 1-2
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR. 2-1


    27.10.2019
    14:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR. 2-0
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - YUKATEL DENİZLİSPOR. 2-0
    16:30 GÖZTEPE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş
    . 2-0
    19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. 1-1

    28.10.2019
    20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - TRABZONSPOR A.Ş. 1-2
    menajer adı : aaasss

    25.10.2019
    20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-1 MKE ANKARAGÜCÜ

    26.10.2019
    15:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR 1-0 ANTALYASPOR A.Ş.
    17:30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0-0 AYTEMİZ ALANYASPOR
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. 4-0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR

    27.10.2019
    14:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR 5-1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ 0-0 YUKATEL DENİZLİSPOR
    16:30 GÖZTEPE A.Ş. 2-1 KASIMPAŞA A.Ş.
    19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1-2 GALATASARAY A.Ş.

    28.10.2019
    20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2-2 TRABZONSPOR A.Ş

    Post was edited 1 time, last by “aaasss” ().

    25.10.2019
    20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 -2 MKE ANKARAGÜCÜ

    26.10.2019
    15:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR 3-1 ANTALYASPOR A.Ş.
    17:30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.0 -3 AYTEMİZ ALANYASPOR
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. 1-1 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR

    27.10.2019
    14:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR 3-1 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ 3-2 YUKATEL DENİZLİSPOR
    16:30 GÖZTEPE A.Ş. 2- 2 KASIMPAŞA A.Ş.
    19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 0-0 GALATASARAY A.Ş.

    28.10.2019
    20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2- 2 TRABZONSPOR A.Ş.
    Menajer Adı: Majesteleri

    25.10.2019
    20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ 2-1

    26.10.2019
    15:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - ANTALYASPOR A.Ş. 1-1
    17:30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AYTEMİZ ALANYASPOR 2-2
    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2-0

    27.10.2019
    14:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 3-1
    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - YUKATEL DENİZLİSPOR 2-0
    16:30 GÖZTEPE A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş. 1-0
    19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. 0-0

    28.10.2019
    20:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - TRABZONSPOR A.Ş. 1-0
    menajer adı : AKİF MESÇİ
    25.10.2019 20:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-1 MKE ANKARAGÜCÜ

    26.10.201915:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR 1-3 ANTALYASPOR A.Ş.

    17:30 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2-2 AYTEMİZ ALANYASPOR

    20:00 FENERBAHÇE A.Ş. 2-0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR

    27.10.201914:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR0-0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR

    16:30 GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 YUKATEL DENİZLİSPOR
    16:30 GÖZTEPE A.Ş. 0-1 KASIMPAŞA A.Ş.
    19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 1-1 GALATASARAY A.Ş.
    28.10.201920:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2-2 TRABZONSPOR A.Ş.
    Menajer: En būyūk

    25.10.2019

    20.30 Çaykur Rizespor - Ankaragücü 2-0

    26.10.2019

    15.00 Sivasspor - Antalyaspor 3-0

    17.30 Gaziantep FK - Alanyaspor 0-2

    20.00 Fenerbahçe - Konyaspor 2-0

    27.10.2019

    14.00 Yeni Malatyaspor - Kayserispor 3-1

    16.30 Gençlerbirliği - Denizlispor 1-1

    16.30 Göztepe - Kasımpaşa 1-2

    19.00 Beşiktaş - Galatasaray 0-1

    28.10.2019

    20.00 Başakşehir - Trabzonspor 2-1
    Takım: Mabetsiz Şehir
    Menejer: memoli4179


    ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1-1 MKE ANKARAGÜCÜ
    DEMİR GRUP SİVASSPOR 2-1 ANTALYASPOR A.Ş.
    GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1-2 AYTEMİZ ALANYASPOR
    FENERBAHÇE A.Ş. 0-0 İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
    BTC TURK YENİ MALATYASPOR 1-0 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
    GENÇLERBİRLİĞİ 2-1 YUKATEL DENİZLİSPOR
    GÖZTEPE A.Ş. 1-1 KASIMPAŞA A.Ş.
    BEŞİKTAŞ A.Ş. 1-1 GALATASARAY A.Ş.
    MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1-1 TRABZONSPOR A.Ş.
    Merhaba

    Takım Adı: FC BERGAMASPOR
    Menejer: segu

    25.10.2019

    20.30 Çaykur Rizespor - Ankaragücü 1-0
    26.10.2019

    15.00 Sivasspor - Antalyaspor 0-0

    17.30 Gaziantep FK - Alanyaspor 1-2

    20.00 Fenerbahçe - Konyaspor 2-0

    27.10.2019
    14.00 Yeni Malatyaspor - Kayserispor 3-1
    16.30 Gençlerbirliği - Denizlispor 2-1
    16.30 Göztepe - Kasımpaşa 0-0
    19.00 Beşiktaş - Galatasaray 0-0

    28.10.2019
    20.00 Başakşehir - Trabzonspor 1-2