Güncelleme

Yetenek avcısı sekmesindeki gorseller güncellenmis. Ama oyundaki diğer görseler değişmemiş. Diğer gorseller sonraki güncelleme ile mi değişecek? Güncelleme ile ilgili bir diger sorum maç skorları ile ilgili. Alman serverinde maç skorları ile ilgili güncelleme sonrası maç başına 10+ farklı galibiyetler alınır hale geldi. Bu bazı menejerlere keyif verebilir ama bence böyle skorların artması gerçekçiliği azalttı. Maç skoru guncellemesi Turkiye serverine gelecek mi?
      O resmin size gözükmesinde bir hata olması gerekli , daha güncelleme gelmedi ve öyle ayrı grafiklerle de güncelleme olmaz. Tek seferde herşey yüklenir güncellemede.

Maç konusuna gelirsek evet Almanyada güncelleme oldu ama çok eleştiri aldı , tekrar üzerinde oynanıyor. Yeni ayarlanmış hali ile TR serverına gelecektir.

Marques schrieb:

O resmin size gözükmesinde bir hata olması gerekli , daha güncelleme gelmedi ve öyle ayrı grafiklerle de güncelleme olmaz. Tek seferde herşey yüklenir güncellemede.

Maç konusuna gelirsek evet Almanyada güncelleme oldu ama çok eleştiri aldı , tekrar üzerinde oynanıyor. Yeni ayarlanmış hali ile TR serverına gelecektir.

Evet bende şaşırdım. Hatta guncelleme ile gelen diğer yeniliklerin olup olmadığını kontrol ettim. Sadece yetenek avcısı sekmesinde değişiklik olması dikkatimi cekti. Sorma ihtiyacı duydum. Şimdi cevabınızı gördükten sonra tekrar kontrol edince tekrar eski gorsele döndüğünü gördüm. Galiba hataydı.

Maç skoru guncellemesinde düzenlemeye gidilmesine sevindim. Çünkü oyun gerçekçilikten ciddi anlamda uzaklaşmıştı.