SÜPER LİG 10. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    Takım: AfyonkarahisarSK
    Menejer: AKİF MESÇİ

    Galatasaray 1–1 Çaykur Rizespor

    Konyaspor 2–1 Gençlerbirliği

    Alanyaspor 1–1 Başakşehir

    Trabzonspor 0–1 Göztepe

    Antalyaspor 1–3 Beşiktaş

    Denizlispor 1–3 Sivasspor

    Kasımpaşa 1–2 Yeni Malatyaspor

    Kayserispor 0–3 Fenerbahçe

    Ankaragücü 0–0 Gaziantep FK
    Menejer : mutlu43

    1 Kasım Cuma
    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor 1 - 1

    2 Kasım Cumartesi
    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği 1 - 3
    17.30 Alanyaspor – Başakşehir 2 - 2
    17.30 Trabzonspor – Göztepe 2 - 2
    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş 0 - 2

    3 Kasım Pazar
    14.00 Denizlispor – Sivasspor 1 - 1
    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 1 - 1
    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe 1- 1

    4 Kasım Pazartesi
    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK 1 - 1
    Takım: DeLiCe
    Menejer: Sugaremro


    Galatasaray 1–1 Çaykur Rizespor

    Konyaspor 2–0 Gençlerbirliği

    Alanyaspor 1–1 Başakşehir

    Trabzonspor 2–1 Göztepe

    Antalyaspor 0–3 Beşiktaş

    Denizlispor 2–1 Sivasspor

    Kasımpaşa 1–1 Yeni Malatyaspor

    Kayserispor 0–2 Fenerbahçe

    Ankaragücü 2–1 Gaziantep FK
    Menajer Adı:haskyy35
    Takım Adı:GOTCHAİSTLER SK

    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor 2-1

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği 2-0

    17.30 Alanyaspor – Başakşehir 1-1

    17.30 Trabzonspor – Göztepe 3-0

    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş 1-1

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor – Sivasspor 1-1

    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 1-1

    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe 1-3

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK 1-1

    takım adı:dertaspor menejer adı:dertat

    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor 1-1

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği 1-1

    17.30 Alanyaspor – Başakşehir 1-1

    17.30 Trabzonspor – Göztepe 3-0

    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş 1-2

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor – Sivasspor 1-0

    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 1-3

    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe 0-2

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK 0-1
    menejer adı: segu

    Takım adı : FC Bergamaspor

    1 Kasım Cuma
    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor=2-1
    2 Kasım Cumartesi
    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği=1-0
    17.30 Alanyaspor – Başakşehir=1-1
    17.30 Trabzonspor – Göztepe=2-1
    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş=1-0
    3 Kasım Pazar
    14.00 Denizlispor – Sivasspor=1-2
    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor=0-0
    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe=1-2
    4 Kasım Pazartesi
    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK= 0-2
    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor 2 - 1
    2 Kasım Cumartesi
    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği 3 - 1
    17.30 Alanyaspor – Başakşehir 2 - 2
    17.30 Trabzonspor – Göztepe 2 - 1
    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş 0 - 2
    3 Kasım Pazar
    14.00 Denizlispor – Sivasspor 2 - 1
    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 1 - 2
    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe 0 - 2
    4 Kasım Pazartesi20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK 2 - 1
    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor 1 - 0

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği 2 - 1

    17.30 Alanyaspor – Başakşehir 2 - 0

    17.30 Trabzonspor – Göztepe 3 - 0

    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş 1 - 1

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor – Sivasspor 0-1

    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 0-2

    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe 0-2

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK 0-0


    menajer adı: mehfat23
    İnstagram adresim

    Takım Adı: Aytemiz Alanyaspor
    Eski Nick: mehfat23
    Eski Takım Adı: ►GSFB SPOR◄
    Oyunun en çok aboneli gazetesi için tıkla.


    Süper Lig Tahmin Yarişması

    Menajer: risayyy
    Takım: avess

    Galatasaray – Çaykur Rizespor 2-1

    Konyaspor – Gençlerbirliği 1-0

    Alanyaspor – Başakşehir 2-3

    Trabzonspor – Göztepe 2-1

    Antalyaspor – Beşiktaş 1-0

    Denizlispor – Sivasspor 1-3

    Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 2-2

    Kayserispor – Fenerbahçe 1-2

    Ankaragücü – Gaziantep FK 1-1
    1 Kasım Cuma
    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor 2-0
    2 Kasım Cumartesi
    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği 2-0
    17.30 Alanyaspor – Başakşehir 2-1
    17.30 Trabzonspor – Göztepe 3-1
    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş 1-2
    3 Kasım Pazar
    14.00 Denizlispor – Sivasspor 1-1
    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 1-2
    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe 1-2
    4 Kasım Pazartesi
    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK 1-2
    Menajer: mye25 Takım: Türkiyemspor FK
    Menajer: aaasss

    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray - Çaykur Rizespor 3-0

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor - Gençlerbirliği 1-0
    17.30 Aytemiz Alanyaspor - Başakşehir 2-3
    17.30 Trabzonspor - Göztepe 4-1
    20.00 Antalyaspor - Beşiktaş 0-1

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor - Sivasspor 0-0
    16.30 Kasımpaşa - Yeni Malatyaspor 1-1
    19.00 Kayserispor - Fenerbahçe 1-2

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü - Gaziantep FK 2-1
    Menajer:bayram43

    01 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor : 2 - 0

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği : 1 - 1
    17.30 Alanyaspor – Başakşehir : 2 - 2
    17.30 Trabzonspor – Göztepe : 2 - 0
    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş : 1 - 1

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor – Sivasspor : 1 - 1
    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor : 2 - 1
    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe : 1 -2

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK : 1 - 1
    Menajer adı: Alperen S.
    Takım Adı: AB Academy FC

    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor 2-0

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği 2-1

    17.30 Alanyaspor – Başakşehir 2-1

    17.30 Trabzonspor – Göztepe 3-0

    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş 1-1

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor – Sivasspor 2-1

    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 2-1

    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe 1-1

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK 0-1
    Menajer adı:bravemertxox Takım adı:Adanaspor DHF
    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor 3-0

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği 1-0

    17.30 Alanyaspor – Başakşehir 2-2

    17.30 Trabzonspor – Göztepe 2-0

    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş 2-1

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor – Sivasspor 1-2

    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 1-2

    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe 2-3

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK 1-1
    Menejer : hatser 1 Doğru

    Menjeer adı=Emre090814
    1 Doğru

    Menejer: memoli4179
    1 Doğru

    Menejer: Muson Ruzgari
    1 Doğru

    Menajer: oziboz
    1 Doğru

    Menejer adı: management
    3 Doğru

    Menejer: aveli
    1 Doğru

    menejer adı : muhammed 05
    1 Doğru

    Menajer: İbrahim1980
    1 Doğru

    menejer : chucky kral
    2 Doğru

    menejer adı : aksoy_lu
    2 Doğru

    Menejer Adı : Hasan Hüseyin EZERGEÇER
    2 Doğru

    menejer: Akın Üzgül
    1 Doğru

    Menajer: En büyük
    1 Doğru

    Menajer adı: ibrA11
    1 Doğru

    Menajer Adı: Fatih Reis06
    1 Doğru

    Menejer: AKİF MESÇİ
    1 Doğru

    menejer adı:dertat
    2 Doğru

    Menajer: risayyy
    1 Doğru

    Menajer: mye25
    3 Doğru

    Menajer:bayram43
    2 Doğru

    Menajer adı: Alperen S.
    1 Doğru

    Kazanan Arkadaşları tebrik ederiz. Ödüller en kısa zamanda yatırılacaktır.