SÜPER LİG 10. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    SÜPER LİG 10. HAFTA TAHMİN YARIŞMASI

    Bu haftaki tahmin yarışmamız başlamıştır. Her doğru tahmin için 3.000.000 € Kazanın.
    Derby Maçlarına özel ödül
    5.000.000 €

    Maç skor tahminlerinizi yorum olarak atınız.
    MENAJER adınızı da yazmayı unutmayınız. Menajer adı yazılmayan tahminler geçersiz sayılacaktır.

    Bu haftaki yarışmamızın bitiş tarihi:
    01/ 11 / 2019 Saat 19:00


    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği

    17.30 Alanyaspor – Başakşehir

    17.30 Trabzonspor – Göztepe

    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor – Sivasspor

    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor

    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK
    Takım Adı : hatserFC
    Menejer : hatser

    1 Kasım Cuma
    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor 2 - 1

    2 Kasım Cumartesi
    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği 1 - 1
    17.30 Alanyaspor – Başakşehir 1 - 2
    17.30 Trabzonspor – Göztepe 2 - 1
    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş 0 - 2

    3 Kasım Pazar
    14.00 Denizlispor – Sivasspor 1 - 1
    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 2 - 0
    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe 0 - 2

    4 Kasım Pazartesi
    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK 1 - 1
    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor=2-1

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği=2-0

    17.30 Alanyaspor – Başakşehir=2-3

    17.30 Trabzonspor – Göztepe=2-1

    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş=1-2

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor – Sivasspor=1-2

    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor=1-1

    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe=1-4

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK=1-3
    Menjeer adı=Emre090814
    Takım: Mabetsiz Şehir
    Menejer: memoli4179


    Galatasaray 2–0 Çaykur Rizespor

    Konyaspor 2–0 Gençlerbirliği

    Alanyaspor 0–1 Başakşehir

    Trabzonspor 2–1 Göztepe

    Antalyaspor 0–1 Beşiktaş

    Denizlispor 0–0 Sivasspor

    Kasımpaşa 1–2 Yeni Malatyaspor

    Kayserispor 0–3 Fenerbahçe

    Ankaragücü 1–1 Gaziantep FK
    Takım: Radyolojispor
    Menejer: Muson Ruzgari

    Galatasaray 2–0 Çaykur Rizespor

    Konyaspor 2–0 Gençlerbirliği

    Alanyaspor 0–1 Başakşehir

    Trabzonspor 2–1 Göztepe

    Antalyaspor 0–1 Beşiktaş

    Denizlispor 0–0 Sivasspor

    Kasımpaşa 1–2 Yeni Malatyaspor

    Kayserispor 0–3 Fenerbahçe

    Ankaragücü 1–1 Gaziantep FK
    Kulüp: FC OZİ
    Menajer: oziboz

    1 Kasım Cuma
    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor : 2 - 0

    2 Kasım Cumartesi
    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği : 2 - 0
    17.30 Alanyaspor – Başakşehir : 1 - 2
    17.30 Trabzonspor – Göztepe : 3 - 0
    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş : 0 - 2

    3 Kasım Pazar
    14.00 Denizlispor – Sivasspor : 1 - 1
    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor : 1 - 1
    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe : 0 - 3

    4 Kasım Pazartesi
    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK : 1 - 1




    Takım: proximuss
    Menejer: ercanmzl

    Galatasaray 3–0 Çaykur Rizespor

    Konyaspor 1–0 Gençlerbirliği

    Alanyaspor 1–1 Başakşehir

    Trabzonspor 3–1 Göztepe

    Antalyaspor 0–0 Beşiktaş

    Denizlispor 1–0 Sivasspor

    Kasımpaşa 1–1 Yeni Malatyaspor

    Kayserispor 0–0 Fenerbahçe

    Ankaragücü 1–1 Gaziantep FK
    Menejer adı: management

    Galatasaray – Çaykur Rizespor 2-0

    Konyaspor – Gençlerbirliği 1-1

    Alanyaspor – Başakşehir 2-2

    Trabzonspor – Göztepe 3-0

    Antalyaspor – Beşiktaş 1-2

    Denizlispor – Sivasspor 1-1

    Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 1-2

    Kayserispor – Fenerbahçe 1-3

    Ankaragücü – Gaziantep FK 1-0

    Post was edited 3 times, last by “management” ().

    Kulüp: Aveli SK
    Menejer: aveli

    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor: 2 - 0

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği: 2 - 1

    17.30 Alanyaspor – Başakşehir: 1 - 2

    17.30 Trabzonspor – Göztepe: 2 - 0

    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş: 0 - 3

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor – Sivasspor : 1 - 2

    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor: 1 - 1

    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe: 2 - 0

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK: 1 - 0
    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor 3-1

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği 3-1

    17.30 Alanyaspor – Başakşehir 2-1

    17.30 Trabzonspor – Göztepe 3-0

    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş 2-2

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor – Sivasspor 2-1

    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 1-2

    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe 2-3

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK 1-2

    menejer adı : muhammed 05
    Kulüp: 1980 BANDIRMAGÜCÜ
    Menajer: İbrahim1980

    1 Kasım Cuma
    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor : 2 - 0

    2 Kasım Cumartesi
    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği : 2 - 0
    17.30 Alanyaspor – Başakşehir : 2 - 2
    17.30 Trabzonspor – Göztepe : 2 - 0
    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş : 1 - 1

    3 Kasım Pazar
    14.00 Denizlispor – Sivasspor : 1 - 1
    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor : 2 - 1
    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe : 1 -2

    4 Kasım Pazartesi
    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK : 1 - 1
    chucky kral

    chuckyspor


    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor : 2 - 0

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği : 2-0
    17.30 Alanyaspor – Başakşehir :2-1
    17.30 Trabzonspor – Göztepe : 3 -1
    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş :1-2
    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor – Sivasspor : 1-1
    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor : 2 -1
    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe : 1-3

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK : 2-1

    Post was edited 1 time, last by “Chucky..” ().

    20.30 Galatasaray 1 – 0 Çaykur Rizespor

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor 1 – 0 Gençlerbirliği

    17.30 Alanyaspor 0 – 0 Başakşehir

    17.30 Trabzonspor 3 – 1 Göztepe

    20.00 Antalyaspor 1 – 0 Beşiktaş

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor 1 – 2 Sivasspor

    16.30 Kasımpaşa 1 – 2 Yeni Malatyaspor

    19.00 Kayserispor 0 – 4 Fenerbahçe

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü 1 – 2 Gaziantep FK
    Takım Adı : Real Keçiören
    Menejer : mehmetdnmzic
    1 Kasım Cuma
    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor 3 - 1
    2 Kasım Cumartesi
    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği 1 - 2
    17.30 Alanyaspor – Başakşehir 2 - 2
    17.30 Trabzonspor – Göztepe 4 - 0
    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş 0 - 2
    3 Kasım Pazar
    14.00 Denizlispor – Sivasspor 2 - 1
    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 1 - 2
    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe 0 - 3
    4 Kasım Pazartesi
    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK 2 - 0
    takım adı : yetenek_sizler menejer adı : aksoy_lu
    gs- rize : 3-0
    konya-gençlerbirliği : 3-1
    alanya-başakşehir : 2-3
    trabzon-göztepe: 3-1
    antalya-beşiktaş: 1-2
    denizli-sivas: 2-2
    kasımpaşa-y.malatya: 2-1
    kayseri-fenerbahçe: 0-3
    ankaragücü-gazişehir : 1-2
    geçen hafta menejer ismi mi yazmamışım uyarı için teşekkürler bundan sonra dikkat edeceğim :)
    Menejer Adı : Hasan Hüseyin EZERGEÇER
    Takım Adı : BAŞAKŞEHİR F.K

    1 Kasım Cuma
    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor 2-1
    2 Kasım Cumartesi
    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği 3-1
    17.30 Alanyaspor – Başakşehir 2-1
    17.30 Trabzonspor – Göztepe 2-1
    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş 1-2
    3 Kasım Pazar
    14.00 Denizlispor – Sivasspor 2-1
    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor 1-2
    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe 1-3
    4 Kasım Pazartesi
    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK 1-2
    Akın Üzgül

    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray 2–0 Çaykur Rizespor

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor 1–0 Gençlerbirliği

    17.30 Alanyaspor 2–1 Başakşehir

    17.30 Trabzonspor 3–1 Göztepe

    20.00 Antalyaspor 0–2 Beşiktaş

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor 2–1 Sivasspor

    16.30 Kasımpaşa 2–1 Yeni Malatyaspor

    19.00 Kayserispor 1–2 Fenerbahçe

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü 1–0 Gaziantep FK
    Menajer: En büyük

    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray - Çaykur Rizespor 2-0

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor - Gençlerbirliği 1-2
    17.30 Aytemiz Alanyaspor - Başakşehir 1-1
    17.30 Trabzonspor - Göztepe 3-1
    20.00 Antalyaspor - Beşiktaş 0-2

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor - Sivasspor 2-2
    16.30 Kasımpaşa - Yeni Malatyaspor 1-4
    19.00 Kayserispor - Fenerbahçe 1-1

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü - Gaziantep FK 0-2
    Menajer adı: ibrA11

    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray 2–0 Çaykur Rizespor

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor 1–0 Gençlerbirliği

    17.30 Alanyaspor 1–2 Başakşehir

    17.30 Trabzonspor 3–1 Göztepe

    20.00 Antalyaspor 1–1 Beşiktaş

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor 2–1 Sivasspor

    16.30 Kasımpaşa 1–2 Yeni Malatyaspor

    19.00 Kayserispor 1–1 Fenerbahçe

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü 0–0 Gaziantep FK
    Menajer Adı: Fatih Reis06

    1 Kasım Cuma

    20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor : 2-1

    2 Kasım Cumartesi

    15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği : 3-1

    17.30 Alanyaspor – Başakşehir : 2-1

    17.30 Trabzonspor – Göztepe : 2-0

    20.00 Antalyaspor – Beşiktaş : 1-2

    3 Kasım Pazar

    14.00 Denizlispor – Sivasspor :1-1

    16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor : 1-3

    19.00 Kayserispor – Fenerbahçe : 0-2

    4 Kasım Pazartesi

    20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK : 1-3