TYPEREK G-8 - VII EDITION

      2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00
      Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 1-0
      AS Roma. vs. FC MAXER 0-2
      San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 1-1

      2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00
      KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 0-2
      Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 2-1

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 2-0
      K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 2-1

      3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00
      Naprzód Miśki vs. Team Pablo 1-1
      Resteriss Victoria vs. Miner Zabrze 0-2
      JaworTeam vs. MKS Swierklany 0-3
      Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 2:1
      AS Roma. vs. FC MAXER 0:2
      San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 3:1

      2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00
      KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 0:2
      Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 2:1

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 1:3
      K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 0:1

      3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00
      Naprzód Miśki vs. Team Pablo 0:2
      Resteriss Victoria vs. Miner Zabrze 1:2
      JaworTeam vs. MKS Swierklany 0:3
      2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00
      Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 2:1
      AS Roma. vs. FC MAXER 0:2
      San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 1:0

      2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00
      KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 0:3
      Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 3:0

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 1:2
      K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 0:2

      3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00
      Naprzód Miśki vs. Team Pablo 2:0
      Resteriss Victoria vs. Miner Zabrze 0:1
      JaworTeam vs. MKS Swierklany 0:3
      2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00

      Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 3-0

      AS Roma. vs. FC MAXER 1-2

      San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 2-0

      2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00

      KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 0-3

      Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 2-0

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00

      Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 0-2

      K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 0-2

      3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00

      Naprzód Miśki vs. Team Pablo 2-1

      Resteriss Victoria vs. Miner Zabrze 0-2

      JaworTeam vs. MKS Swierklany 0-3

      Post was edited 2 times, last by “szwagier24” ().

      2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00
      Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 2:0
      AS Roma. vs. FC MAXER 0:1
      San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 1:1

      2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00
      KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 1:3
      Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 1:0

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 1:0
      K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 1:2

      3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00
      Naprzód Miśki vs. Team Pablo 0:0
      Resteriss Victoria vs. Miner Zabrze 2:1
      JaworTeam vs. MKS Swierklany 1:3
      2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00
      Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 2:0
      AS Roma. vs. FC MAXER 2:0
      San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 1:2

      2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00
      KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 1:0
      Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 0:2

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 0:3
      K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 1:1

      3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00
      Naprzód Miśki vs. Team Pablo 0:1
      Resteriss Victoria vs. Miner Zabrze 0:2
      JaworTeam vs. MKS Swierklany 2:0
      2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00
      Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 1:0
      AS Roma. vs. FC MAXER 0:0
      San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 2:1

      2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00
      KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 3:0
      Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 0:2

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 2:2
      K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 0:3

      3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00
      Naprzód Miśki vs. Team Pablo 4:0
      Resteriss Victoria vs. Miner Zabrze 3:3
      JaworTeam vs. MKS Swierklany 2:3
      2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00
      Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 3-0
      AS Roma. vs. FC MAXER 2-1
      San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 1-0

      2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00
      KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 0:2
      Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 0:2

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 0:1
      K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 1:1

      3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00
      Naprzód Miśki vs. Team Pablo 2:2
      Resteriss Victoria vs. Miner Zabrze 0:1
      JaworTeam vs. MKS Swierklany 0:3
      2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00
      Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 2-0
      AS Roma. vs. FC MAXER 2-1
      San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 2-0

      2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00
      KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 1-2
      Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 2-0

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 2-2
      K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 1-0

      3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00
      Naprzód Miśki vs. Team Pablo 2-0
      Resteriss Victoria vs. Miner Zabrze 0-2
      JaworTeam vs. MKS Swierklany 1-3
      2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00

      Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 3-1

      AS Roma. vs. FC MAXER 0-1

      San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 3-1

      2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00

      KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 1-2

      Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 2-0

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00

      Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 1-1

      K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 0-2

      3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00

      Naprzód Miśki vs. Team Pablo 2-1

      Resteriss Victoria vs. Miner Zabrze 0-2

      JaworTeam vs. MKS Swierklany 0-
      2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00
      Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 2:1
      AS Roma. vs. FC MAXER 0:1
      San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 1:1

      2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00
      KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 0:2
      Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 2:0

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 1:2
      K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 1:3

      3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00
      Naprzód Miśki vs. Team Pablo 2:0
      Resteriss Victoria vs. Miner Zabrze 0:2
      JaworTeam vs. MKS Swierklany 0:3
      2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00

      Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 1;0

      AS Roma. vs. FC MAXER 1;3

      San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 2;0

      2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00


      KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 0;2

      Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 3;1

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00


      Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 1;1

      K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 1;2

      3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00


      Naprzód Miśki vs. Team Pablo 3;0

      Resteriss Victoria vs. Miner Zabrze 0.;2

      JaworTeam vs. MKS Swierklany 0 ;4
      UWAGA UWAGA :!: :!: :!:

      MECZ BONUSOWY :!: :!: :!:


      Mecz bonusowy:
      34a. Mecz bonusowy jest wybierany przez prowadzącego

      34b. Czas typowania meczu bonusowego bedzie wynosil od 1h do 3h

      34c. Nagradzany jest tylko trafiony Dokladny wynik ( + 5 pkt do klasyfikacji Punktowej)

      34d. Podczas gdy trafia przynajmniej 2 osoby liczy się czas postu
      (Najszybszy wygrywa)


      Rozgrywki Liga Towarzyska PL - I liga - X sezon - Kolejka 17 - 24.11.2019, godzina 15.00
      Łęg Łowce : Internazionale Wodzisław Śląski


      typujemy dzisiaj do 12.30, nagroda 500 tys.