TYPEREK G-8 - VII EDITION

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00
      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 0 : 2
      FC Masters Gliwice vs. Twister 0 : 2

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00
      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 1 : 0
      DiiL FC vs. Christun 1 : 0

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00
      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 0 : 2

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 2 : 0
      KRS vs. FC Wyspa 0 : 3

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00
      thorrgall vs. Jazzmani 2 : 0
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 1 : 0
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 0 : 1
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00

      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 2-1

      FC Masters Gliwice vs. Twister 0-1

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00

      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 3-1

      DiiL FC vs. Christun 2-0

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 1-2

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00

      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 2-0

      KRS vs. FC Wyspa 0-2

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00

      thorrgall vs. Jazzmani 3-1

      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 2-0

      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 1-3
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00
      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 1:2
      FC Masters Gliwice vs. Twister 0:2

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00
      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 0:0
      DiiL FC vs. Christun 1:1

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00
      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 2 : 1

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 1 : 0
      KRS vs. FC Wyspa 0 : 2

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00
      thorrgall vs. Jazzmani 1 : 0
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 2:0
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 1: 3
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00
      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 1 : 2
      FC Masters Gliwice vs. Twister 1 : 2

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00
      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 1 : 0
      DiiL FC vs. Christun 1 : 0

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00
      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 0 : 2

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 2 : 0
      KRS vs. FC Wyspa 1 : 3

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00
      thorrgall vs. Jazzmani 1 : 0
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 1 : 1
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 0 : 1
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00
      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 0 : 1
      FC Masters Gliwice vs. Twister 0 : 2

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00
      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 1 : 1
      DiiL FC vs. Christun 2 : 0

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00
      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 0 : 2

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 1 : 0
      KRS vs. FC Wyspa 0 : 2

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00
      thorrgall vs. Jazzmani 2 : 0
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 2 : 2
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 0 : 1
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00
      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 1-3
      FC Masters Gliwice vs. Twister 1-3

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00
      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 0-1
      DiiL FC vs. Christun 0-0

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00
      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 0-1

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 0-0
      KRS vs. FC Wyspa 0-2

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00
      thorrgall vs. Jazzmani 3-0
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 2-0
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 0-1




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00
      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 0 : 2
      FC Masters Gliwice vs. Twister 0 : 2

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00
      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 2 : 0
      DiiL FC vs. Christun 2 : 1

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00
      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 0 : 1

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 2 : 0
      KRS vs. FC Wyspa 0 : 3

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00
      thorrgall vs. Jazzmani 2 : 0
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 0 : 1
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 0 : 2
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00
      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 1-2
      FC Masters Gliwice vs. Twister 0-2

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00
      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 2-0
      DiiL FC vs. Christun 1-1

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00
      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 0-1

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 2-0
      KRS vs. FC Wyspa 0-3

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00
      thorrgall vs. Jazzmani 2-1
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 1-0
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 0-2
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00
      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 0 : 2
      FC Masters Gliwice vs. Twister 0 : 2

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00
      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 2 : 0
      DiiL FC vs. Christun 2 : 0

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00
      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 0 : 2

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 2 : 0
      KRS vs. FC Wyspa 0 : 2

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00
      thorrgall vs. Jazzmani 2 : 0
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 2 : 0
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 0 : 2
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00
      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 1-1
      FC Masters Gliwice vs. Twister 0-1

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00
      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 1-0
      DiiL FC vs. Christun 0-2

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00
      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 2-1

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 0-1
      KRS vs. FC Wyspa 0-3

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00
      thorrgall vs. Jazzmani 2-1
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 2-0
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 0-0
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00
      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 2:2
      FC Masters Gliwice vs. Twister 0:2

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00
      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 1:1
      DiiL FC vs. Christun 0:1

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00
      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 1:1

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 2:1
      KRS vs. FC Wyspa 0:2

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00
      thorrgall vs. Jazzmani 3:1
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 2:0
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 2:0
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00
      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 0:1
      FC Masters Gliwice vs. Twister 2:1

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00
      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 1 : 1
      DiiL FC vs. Christun 1 : 1

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00
      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 1:2

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 2:0
      KRS vs. FC Wyspa 0:2

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00
      thorrgall vs. Jazzmani 2:0
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 1:1
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 2:1
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00
      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 2 : 1
      FC Masters Gliwice vs. Twister 1 : 2
      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00
      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 1 : 2
      DiiL FC vs. Christun 1 : 0
      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00
      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 0 : 2
      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 2 : 0KRS vs. FC Wyspa 0 : 3
      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00
      thorrgall vs. Jazzmani 2 : 0
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 1 : 0
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 0 : 1
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00

      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 0 : 2

      FC Masters Gliwice vs. Twister 1 : 3

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00

      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 3 : 1

      DiiL FC vs. Christun 1 : 0

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 2 : 1

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00

      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 1 : 1

      KRS vs. FC Wyspa 0 : 3

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00

      thorrgall vs. Jazzmani 2 : 1

      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 2 : 0

      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 0 : 3
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00

      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 1 : 2
      FC Masters Gliwice vs. Twister 0 : 2

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00

      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 2-1
      DiiL FC vs. Christun 1 : 0

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 1-3

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 2 : 0
      KRS vs. FC Wyspa 0 : 2

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00
      thorrgall vs. Jazzmani 2 : 1
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 1 : 0
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 0 : 1
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00
      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 1 : 2
      FC Masters Gliwice vs. Twister 0 : 2

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00
      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 2 : 1
      DiiL FC vs. Christun 2 : 0

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00
      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 1 : 2

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 2 : 0
      KRS vs. FC Wyspa 0 : 3

      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00
      thorrgall vs. Jazzmani 2 : 0
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 2 : 1
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 1 : 2
      WYNIKI II KOLEJKI:
      Ekstraklasa 2 Kolejka: 11 - 04.11.2019 17:00:00
      FC Köybaši vs. LKS Czaszyn 0-2
      FC Masters Gliwice vs. Twister 0-0

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 20 - 04.11.2019 17:00:00
      Tottenham Hotspur 1882 FC vs. Łęg Łowce 2-1
      DiiL FC vs. Christun 1-2

      1 liga 1 Kolejka: 4 - 04.11.2019 17:00:00
      KS Zaborów vs. Mistrz Czaniec 1-0

      2 liga 113 Kolejka: 10 - 05.11.2019 17:00:00
      Real Madrid Club De Futbol vs. LECH KONIN 0-1
      KRS vs. FC Wyspa 1-4
      Ekstraklasa 3 Kolejka: 11 - 05.11.2019 17:00:00

      thorrgall vs. Jazzmani 2-0
      TheDancers vs. NaleśnikiTeam 0-2
      Polkonia Warszawa vs. IMMORTAL SPARTANS 1-1


      KLASYFIKACJA OGÓLNA:



      Zwycięzcą tej kolejki został MamSchizy, który zdobył 10 pkt (Nagroda w wysokości 350 tysięcy) - GRATULUJEMY :thumbsup:

      KLASYFIKACJA SKUTECZNOŚCI:



      MECZE DO TYPOWANIA III KOLEJKA:
      Ekstraklasa 1 Kolejka: 9 - 06.11.2019 17:00:00
      LKS Czarni Lwów vs. FC Buhaje 3-1
      Perla Chmiel vs. Stara Piaskowa 3-2

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 16 - 06.11.2019 17:00:00
      9kompania vs. GKS Concordia 1-1
      Orkan Zapałów vs. Pless Pszczyna 1-1
      1 liga 33 Kolejka: 8 - 06.11.2019 17:00:00
      Miedź Legnica SA vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 3-1

      2 liga 2 Kolejka: 14 - 07.11.2019 17:00:00
      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. LechPoznań 0-2
      Chelsea Londyn FC vs. Amica Wronki 0-1

      2 liga 115 Kolejka: 9 - 07.11.2019 17:00:00
      Unia Chorzelin vs. Zryw Dabrowka 0-2
      KORONA WSCHOWA vs. Pieszkowo KS 0-0
      the redss vs. Arka Kartuzy 2-0

      CZAS TYPOWANIA 06.11.2019 godzina 16

      Post was edited 3 times, last by “martinomartinez” ().

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 9 - 06.11.2019 17:00:00
      LKS Czarni Lwów vs. FC Buhaje - 2-1
      Perla Chmiel vs. Stara Piaskowa - 2-0

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 16 - 06.11.2019 17:00:00
      9kompania vs. GKS Concordia - 1-0
      Orkan Zapałów vs. Pless Pszczyna - 1-3

      1 liga 33 Kolejka: 8 - 06.11.2019 17:00:00
      Miedź Legnica SA vs. MZKS 1929 Arka Gdynia - 2-2

      2 liga 2 Kolejka: 14 - 07.11.2019 17:00:00
      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. LechPoznań -1-0
      Chelsea Londyn FC vs. Amica Wronki - 1-0

      2 liga 115 Kolejka: 9 - 07.11.2019 17:00:00
      Unia Chorzelin vs. Zryw Dabrowka 0-1
      KORONA WSCHOWA vs. Pieszkowo KS - 0-0
      the redss vs. Arka Kartuzy - 2-0
      Ekstraklasa 1 Kolejka: 9 - 06.11.2019 17:00:00

      LKS Czarni Lwów vs. FC Buhaje 3;1

      Perla Chmiel vs. Stara Piaskowa 0;3

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 16 - 06.11.2019 17:00:00

      9kompania vs. GKS Concordia 2;0

      Orkan Zapałów vs. Pless Pszczyna 0;3

      1 liga 33 Kolejka: 8 - 06.11.2019 17:00:00

      Miedź Legnica SA vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 1;0

      2 liga 2 Kolejka: 14 - 07.11.2019 17:00:00

      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. LechPoznań 2;2

      Chelsea Londyn FC vs. Amica Wronki 0;2

      2 liga 115 Kolejka: 9 - 07.11.2019 17:00:00

      Unia Chorzelin vs. Zryw Dabrowka 1;2

      KORONA WSCHOWA vs. Pieszkowo KS 1;0

      the redss vs. Arka Kartuzy 3;0




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup: