TYPEREK G-8 - VII EDITION

      EKSTRAKLASA 8 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      Pomorzanin Cychry vs. Tuciak United Team 1:3
      unia niećkowo vs. Real Madrid 2:1
      K.S. Jaroslawiec vs. K.S Wda Świecie 1983 2:0

      1 liga 35 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      FC Barcelona Intersport vs. FC Barcelona. 0:0
      LKS Koszęcin vs. LECHIA PRUSZCZ GDANSKI 0:1

      Ekstraklasa 5 Kolejka: 1 - 09.11.2019 17:00:00
      iBuyPower vs. Fc Kasztan 1:0
      RUCH RADZIONKÓW vs. heFALUNpy 0:2
      KKS Kolejowy vs. KS Renkloda 2:0

      2 liga 119 Kolejka: 6 - 09.11.2019 17:00:00
      Kultywator fc vs. FC PrzemoTeam 0:1
      KS Płomień Morawsko vs. GreenTeam 0:2
      EKSTRAKLASA 8 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      Pomorzanin Cychry vs. Tuciak United Team 0:3
      unia niećkowo vs. Real Madrid 2:1
      K.S. Jaroslawiec vs. K.S Wda Świecie 1983 2:0

      1 liga 35 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      FC Barcelona Intersport vs. FC Barcelona. 2:0
      LKS Koszęcin vs. LECHIA PRUSZCZ GDANSKI 2:1

      Ekstraklasa 5 Kolejka: 1 - 09.11.2019 17:00:00
      iBuyPower vs. Fc Kasztan 4:0
      RUCH RADZIONKÓW vs. heFALUNpy 1:1
      KKS Kolejowy vs. KS Renkloda 1:2

      2 liga 119 Kolejka: 6 - 09.11.2019 17:00:00
      Kultywator fc vs. FC PrzemoTeam 0:3
      KS Płomień Morawsko vs. GreenTeam 0:1
      EKSTRAKLASA 8 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      Pomorzanin Cychry vs. Tuciak United Team 0:2
      unia niećkowo vs. Real Madrid 2:0
      K.S. Jaroslawiec vs. K.S Wda Świecie 1983 2:0

      1 liga 35 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      FC Barcelona Intersport vs. FC Barcelona. 1:0
      LKS Koszęcin vs. LECHIA PRUSZCZ GDANSKI 2:0

      Ekstraklasa 5 Kolejka: 1 - 09.11.2019 17:00:00
      iBuyPower vs. Fc Kasztan 2:0
      RUCH RADZIONKÓW vs. heFALUNpy 0:2
      KKS Kolejowy vs. KS Renkloda 2:1

      2 liga 119 Kolejka: 6 - 09.11.2019 17:00:00
      Kultywator fc vs. FC PrzemoTeam 0:2
      KS Płomień Morawsko vs. GreenTeam 0:2
      EKSTRAKLASA 8 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      Pomorzanin Cychry vs. Tuciak United Team 0:0
      unia niećkowo vs. Real Madrid 0:1
      K.S. Jaroslawiec vs. K.S Wda Świecie 1983 2:1

      1 liga 35 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      FC Barcelona Intersport vs. FC Barcelona. 2:1
      LKS Koszęcin vs. LECHIA PRUSZCZ GDANSKI 0:1

      Ekstraklasa 5 Kolejka: 1 - 09.11.2019 17:00:00
      iBuyPower vs. Fc Kasztan 2:0
      RUCH RADZIONKÓW vs. heFALUNpy 1:2
      KKS Kolejowy vs. KS Renkloda 1:0

      2 liga 119 Kolejka: 6 - 09.11.2019 17:00:00
      Kultywator fc vs. FC PrzemoTeam 0:2
      KS Płomień Morawsko vs. GreenTeam 1:3
      EKSTRAKLASA 8 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      Pomorzanin Cychry vs. Tuciak United Team 0:1
      unia niećkowo vs. Real Madrid 1:1
      K.S. Jaroslawiec vs. K.S Wda Świecie 1983 1:0

      1 liga 35 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      FC Barcelona Intersport vs. FC Barcelona. 2:0
      LKS Koszęcin vs. LECHIA PRUSZCZ GDANSKI 0:1

      Ekstraklasa 5 Kolejka: 1 - 09.11.2019 17:00:00
      iBuyPower vs. Fc Kasztan 3:0
      RUCH RADZIONKÓW vs. heFALUNpy 0:1
      KKS Kolejowy vs. KS Renkloda 1:0

      2 liga 119 Kolejka: 6 - 09.11.2019 17:00:00
      Kultywator fc vs. FC PrzemoTeam 0:1
      KS Płomień Morawsko vs. GreenTeam 1:2
      EKSTRAKLASA 8 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      Pomorzanin Cychry vs. Tuciak United Team 0:2
      unia niećkowo vs. Real Madrid 1:2
      K.S. Jaroslawiec vs. K.S Wda Świecie 1983 1:0

      1 liga 35 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      FC Barcelona Intersport vs. FC Barcelona. 1:0
      LKS Koszęcin vs. LECHIA PRUSZCZ GDANSKI 0:2

      Ekstraklasa 5 Kolejka: 1 - 09.11.2019 17:00:00
      iBuyPower vs. Fc Kasztan 2:0
      RUCH RADZIONKÓW vs. heFALUNpy 0:2
      KKS Kolejowy vs. KS Renkloda 2:0

      2 liga 119 Kolejka: 6 - 09.11.2019 17:00:00
      Kultywator fc vs. FC PrzemoTeam 1:1
      KS Płomień Morawsko vs. GreenTeam 0:2
      EKSTRAKLASA 8 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      Pomorzanin Cychry vs. Tuciak United Team 1:2
      unia niećkowo vs. Real Madrid 2:1
      K.S. Jaroslawiec vs. K.S Wda Świecie 1983 2:2

      1 liga 35 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      FC Barcelona Intersport vs. FC Barcelona. 0:1
      LKS Koszęcin vs. LECHIA PRUSZCZ GDANSKI 2:0

      Ekstraklasa 5 Kolejka: 1 - 09.11.2019 17:00:00
      iBuyPower vs. Fc Kasztan 3:0
      RUCH RADZIONKÓW vs. heFALUNpy 1:1
      KKS Kolejowy vs. KS Renkloda 2:0

      2 liga 119 Kolejka: 6 - 09.11.2019 17:00:00
      Kultywator fc vs. FC PrzemoTeam 2:0
      KS Płomień Morawsko vs. GreenTeam 0:2
      EKSTRAKLASA 8 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      Pomorzanin Cychry vs. Tuciak United Team 0:2
      unia niećkowo vs. Real Madrid 1:0
      K.S. Jaroslawiec vs. K.S Wda Świecie 1983 2:0

      1 liga 35 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      FC Barcelona Intersport vs. FC Barcelona. 2:0
      LKS Koszęcin vs. LECHIA PRUSZCZ GDANSKI 2:0

      Ekstraklasa 5 Kolejka: 1 - 09.11.2019 17:00:00
      iBuyPower vs. Fc Kasztan 2:0
      RUCH RADZIONKÓW vs. heFALUNpy 0:2
      KKS Kolejowy vs. KS Renkloda 1:0

      2 liga 119 Kolejka: 6 - 09.11.2019 17:00:00
      Kultywator fc vs. FC PrzemoTeam 0:2
      KS Płomień Morawsko vs. GreenTeam 0:2
      EKSTRAKLASA 8 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      Pomorzanin Cychry vs. Tuciak United Team 1:2
      unia niećkowo vs. Real Madrid 1:2
      K.S. Jaroslawiec vs. K.S Wda Świecie 1983 2:0

      1 liga 35 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      FC Barcelona Intersport vs. FC Barcelona. 2:2
      LKS Koszęcin vs. LECHIA PRUSZCZ GDANSKI 1:0

      Ekstraklasa 5 Kolejka: 1 - 09.11.2019 17:00:00
      iBuyPower vs. Fc Kasztan 3-0
      RUCH RADZIONKÓW vs. heFALUNpy 0:1
      KKS Kolejowy vs. KS Renkloda 1:1

      2 liga 119 Kolejka: 6 - 09.11.2019 17:00:00
      Kultywator fc vs. FC PrzemoTeam 1:2
      KS Płomień Morawsko vs. GreenTeam 2:3
      WYNIKI IV KOLEJKI:

      EKSTRAKLASA 8 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      Pomorzanin Cychry vs. Tuciak United Team 2-1
      unia niećkowo vs. Real Madrid 1-2
      K.S. Jaroslawiec vs. K.S Wda Świecie 1983 3-1

      1 liga 35 Kolejka: 2 - 08.11.2019 17:00:00
      FC Barcelona Intersport vs. FC Barcelona. 2-1
      LKS Koszęcin vs. LECHIA PRUSZCZ GDANSKI 0-2

      Ekstraklasa 5 Kolejka: 1 - 09.11.2019 17:00:00
      iBuyPower vs. Fc Kasztan 3-0
      RUCH RADZIONKÓW vs. heFALUNpy 0-1
      KKS Kolejowy vs. KS Renkloda 2-2

      2 liga 119 Kolejka: 6 - 09.11.2019 17:00:00

      Kultywator fc vs. FC PrzemoTeam 0-3
      KS Płomień Morawsko vs. GreenTeam 0-2


      KLASYFIKACJA OGÓLNA PO IV KOLEJKACH:


      IV-tą kolejkę rozgrywek po zaciętej walce wygrywa szwagier24 który zdobył 13 punktów i najwcześniej typował - nagroda 350 tys. - GRATULUJEMY :thumbsup:

      KLASYFIKACJA SKUTECZNOŚCI PO IV KOLEJKACH:

      MECZE DO TYPOWANIA V KOLEJKA:

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00
      RWKS Sparta vs. Pless Pszczyna
      Football Club Sośnica Brzeg vs. Everton
      Orkan Zapałów vs. STUDZIANKA

      Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00
      Metal gawro tarnow vs. ArcanaCabana
      TKS POLONIA WROCŁAW vs. FC Nawała

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00
      The Gunners vs. Kolonia City
      Los Blancos vs. Mlawianka Mława
      FC Kiedyś to było vs. JELONKI Warszawa

      1 liga 29 Kolejka: 18 - 11.11.2019 17:00:00
      MKS Orneta vs. MKS Świdnica
      Concordia Wedding vs. Hen Terespol

      CZAS TYPOWANIA 10.11.2019 godzina 16

      Post was edited 2 times, last by “martinomartinez” ().

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00
      RWKS Sparta 0:1 Pless Pszczyna
      Football Club Sośnica Brzeg 2:0 Everton
      Orkan Zapałów 0:2 STUDZIANKA

      Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00
      Metal gawro tarnow 3:0 ArcanaCabana
      TKS POLONIA WROCŁAW 0:3 FC Nawała

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00
      The Gunners 0:2 Kolonia City
      Los Blancos 0:1 Mlawianka Mława
      FC Kiedyś to było 1:2 JELONKI Warszawa

      1 liga 29 Kolejka: 18 - 11.11.2019 17:00:00
      MKS Orneta 2:0 MKS Świdnica
      Concordia Wedding 1:0 Hen Terespol

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00
      RWKS Sparta vs. Pless Pszczyna 2:0
      Football Club Sośnica Brzeg vs. Everton 2:0
      Orkan Zapałów vs. STUDZIANKA 0:2

      Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00
      Metal gawro tarnow vs. ArcanaCabana 2:0
      TKS POLONIA WROCŁAW vs. FC Nawała 0:3

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00
      The Gunners vs. Kolonia City 0:2
      Los Blancos vs. Mlawianka Mława 1:1
      FC Kiedyś to było vs. JELONKI Warszawa 2:0

      1 liga 29 Kolejka: 18 - 11.11.2019 17:00:00
      MKS Orneta vs. MKS Świdnica 2:0
      Concordia Wedding vs. Hen Terespol 0:2
      Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00
      RWKS Sparta vs. Pless Pszczyna 1:1
      Football Club Sośnica Brzeg vs. Everton 1:0
      Orkan Zapałów vs. STUDZIANKA 1:2

      Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00
      Metal gawro tarnow vs. ArcanaCabana 2:0
      TKS POLONIA WROCŁAW vs. FC Nawała 0:2

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00
      The Gunners vs. Kolonia City 2:1
      Los Blancos vs. Mlawianka Mława 1:1
      FC Kiedyś to było vs. JELONKI Warszawa 1:1

      1 liga 29 Kolejka: 18 - 11.11.2019 17:00:00
      MKS Orneta vs. MKS Świdnica 2:0
      Concordia Wedding vs. Hen Terespol 2:1
      Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00
      RWKS Sparta vs. Pless Pszczyna 1:2
      Football Club Sośnica Brzeg vs. Everton 2:1
      Orkan Zapałów vs. STUDZIANKA 1:2

      Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00
      Metal gawro tarnow vs. ArcanaCabana 2:1
      TKS POLONIA WROCŁAW vs. FC Nawała 0:3

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00
      The Gunners vs. Kolonia City 1:2
      Los Blancos vs. Mlawianka Mława 1:2
      FC Kiedyś to było vs. JELONKI Warszawa 1:1

      1 liga 29 Kolejka: 18 - 11.11.2019 17:00:00
      MKS Orneta vs. MKS Świdnica 2:0
      Concordia Wedding vs. Hen Terespol 0:1
      Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00
      RWKS Sparta vs. Pless Pszczyna 2:0
      Football Club Sośnica Brzeg vs. Everton 2:0
      Orkan Zapałów vs. STUDZIANKA 0:2

      Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00
      Metal gawro tarnow vs. ArcanaCabana 2:0
      TKS POLONIA WROCŁAW vs. FC Nawała 0:4

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00
      The Gunners vs. Kolonia City 0:2
      Los Blancos vs. Mlawianka Mława 1:1
      FC Kiedyś to było vs. JELONKI Warszawa 2:1

      1 liga 29 Kolejka: 18 - 11.11.2019 17:00:00
      MKS Orneta vs. MKS Świdnica 2:0
      Concordia Wedding vs. Hen Terespol 0:2
      Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00
      RWKS Sparta vs. Pless Pszczyna 0:2
      Football Club Sośnica Brzeg vs. Everton 0:1
      Orkan Zapałów vs. STUDZIANKA 0;2

      Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00
      Metal gawro tarnow vs. ArcanaCabana 0;0
      TKS POLONIA WROCŁAW vs. FC Nawała 1:0

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00
      The Gunners vs. Kolonia City 1:1
      Los Blancos vs. Mlawianka Mława 1:0
      FC Kiedyś to było vs. JELONKI Warszawa 0:2

      1 liga 29 Kolejka: 18 - 11.11.2019 17:00:00
      MKS Orneta vs. MKS Świdnica 2;0
      Concordia Wedding vs. Hen Terespol 0;3




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00
      RWKS Sparta vs. Pless Pszczyna 0:1
      Football Club Sośnica Brzeg vs. Everton 1:0
      Orkan Zapałów vs. STUDZIANKA 0:2

      Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00
      Metal gawro tarnow vs. ArcanaCabana 2:0
      TKS POLONIA WROCŁAW vs. FC Nawała 0:3

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00
      The Gunners vs. Kolonia City 1:2
      Los Blancos vs. Mlawianka Mława 0:1
      FC Kiedyś to było vs. JELONKI Warszawa 0:1

      1 liga 29 Kolejka: 18 - 11.11.2019 17:00:00
      MKS Orneta vs. MKS Świdnica 2:0
      Concordia Wedding vs. Hen Terespol 0:1
      Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00
      RWKS Sparta vs. Pless Pszczyna 1:2
      Football Club Sośnica Brzeg vs. Everton 2:1
      Orkan Zapałów vs. STUDZIANKA 0:2

      Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00
      Metal gawro tarnow vs. ArcanaCabana 3:0
      TKS POLONIA WROCŁAW vs. FC Nawała 0:4

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00
      The Gunners vs. Kolonia City 2:1
      Los Blancos vs. Mlawianka Mława 0:1
      FC Kiedyś to było vs. JELONKI Warszawa 1:0

      1 liga 29 Kolejka: 18 - 11.11.2019 17:00:00
      MKS Orneta vs. MKS Świdnica 2:0
      Concordia Wedding vs. Hen Terespol 0:1
      Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00

      RWKS Sparta vs. Pless Pszczyna 1-0

      Football Club Sośnica Brzeg vs. Everton 2-0

      Orkan Zapałów vs. STUDZIANKA 1-1

      Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00

      Metal gawro tarnow vs. ArcanaCabana 4-0

      TKS POLONIA WROCŁAW vs. FC Nawała 0-3

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00

      The Gunners vs. Kolonia City 1-2

      Los Blancos vs. Mlawianka Mława 1-0

      FC Kiedyś to było vs. JELONKI Warszawa 0-1

      1 liga 29 Kolejka: 18 - 11.11.2019 17:00:00

      MKS Orneta vs. MKS Świdnica 2-0

      Concordia Wedding vs. Hen Terespol 1-0
      Ekstraklasa 6 Kolejka: 20 - 10.11.2019 17:00:00
      RWKS Sparta vs. Pless Pszczyna 1 : 2
      Football Club Sośnica Brzeg vs. Everton 0 :1
      Orkan Zapałów vs. STUDZIANKA 1:0

      Liga Okręgowa Dolnośląskie 1 Kolejka: 14 - 10.11.2019 17:00:00
      Metal gawro tarnow vs. ArcanaCabana 1:0
      TKS POLONIA WROCŁAW vs. FC Nawała 1:0

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 1 - 11.11.2019 17:00:00
      The Gunners vs. Kolonia City 1:2
      Los Blancos vs. Mlawianka Mława 2:1
      FC Kiedyś to było vs. JELONKI Warszawa 1:2

      1 liga 29 Kolejka: 18 - 11.11.2019 17:00:00
      MKS Orneta vs. MKS Świdnica 0:1
      Concordia Wedding vs. Hen Terespol 0-1