TYPEREK G-8 - VII EDITION

      Ekstraklasa 4 Kolejka: 3 - 14.11.2019 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. Wodnik Callander. 2-1
      MaxiMilan vs. ŁKS Łochów 1966 2-1
      LA Galaxy vs. Chelsea KnO FC 0-2

      1 liga 2 Kolejka: 15 - 14.11.2019 17:00:00
      Fopa i Nietakt vs. SC Kolobrzeg 0-2
      MKS Stal Jasień vs. FC Brzozie Lubawskie 1-2

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 9 - 15.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Shooting Star 2-2
      K.S. Jaroslawiec vs. INA RAFCIA GOLENIOW 0-2

      2 liga 1 Kolejka: 12 - 15.11.2019 17:00:00
      Bawaria Motors vs. Dzikie Misie 2-3
      F.C.Kocudza vs. FC Tak 0-2
      Parszywa Jedenastka vs. KS Lagig 3-1
      Ekstraklasa 4 Kolejka: 3 - 14.11.2019 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. Wodnik Callander 2:1
      MaxiMilan vs. ŁKS Łochów 1966 1:0
      LA Galaxy vs. Chelsea KnO FC 0:2

      1 liga 2 Kolejka: 15 - 14.11.2019 17:00:00
      Fopa i Nietakt vs. SC Kolobrzeg 2:0
      MKS Stal Jasień vs. FC Brzozie Lubawskie 0:1

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 9 - 15.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Shooting Star 2:0
      K.S. Jaroslawiec vs. INA RAFCIA GOLENIOW 0:1

      2 liga 1 Kolejka: 12 - 15.11.2019 17:00:00
      Bawaria Motors vs. Dzikie Misie 1:0
      F.C.Kocudza vs. FC Tak 0:2
      Parszywa Jedenastka vs. KS Lagig 2:0
      Ekstraklasa 4 Kolejka: 3 - 14.11.2019 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. Wodnik Callander 1-0
      MaxiMilan vs. ŁKS Łochów 1966 2-0
      LA Galaxy vs. Chelsea KnO FC 2-2

      1 liga 2 Kolejka: 15 - 14.11.2019 17:00:00
      Fopa i Nietakt vs. SC Kolobrzeg 1-1
      MKS Stal Jasień vs. FC Brzozie Lubawskie 1-1

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 9 - 15.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Shooting Star 3-1
      K.S. Jaroslawiec vs. INA RAFCIA GOLENIOW 0-1

      2 liga 1 Kolejka: 12 - 15.11.2019 17:00:00
      Bawaria Motors vs. Dzikie Misie 2-1
      F.C.Kocudza vs. FC Tak 0-2
      Parszywa Jedenastka vs. KS Lagig 3-0
      Ekstraklasa 4 Kolejka: 3 - 14.11.2019 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. Wodnik Callander 3:2
      MaxiMilan vs. ŁKS Łochów 1966 2:0
      LA Galaxy vs. Chelsea KnO FC 0:2

      1 liga 2 Kolejka: 15 - 14.11.2019 17:00:00
      Fopa i Nietakt vs. SC Kolobrzeg 3:1
      MKS Stal Jasień vs. FC Brzozie Lubawskie 0:2

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 9 - 15.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Shooting Star 1:1
      K.S. Jaroslawiec vs. INA RAFCIA GOLENIOW 0:3

      2 liga 1 Kolejka: 12 - 15.11.2019 17:00:00
      Bawaria Motors vs. Dzikie Misie 2:1
      F.C.Kocudza vs. FC Tak 2:0
      Parszywa Jedenastka vs. KS Lagig 0:2
      Ekstraklasa 3 Kolejka: 3 - 14.11.2019 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. Wodnik Callander 2:1
      MaxiMilan vs. ŁKS Łochów 1966 2:1
      LA Galaxy vs. Chelsea KnO FC 1:1
      1 liga 2 Kolejka: 15 - 14.11.2019 17:00:00
      Fopa i Nietakt vs. SC Kolobrzeg 0:1
      MKS Stal Jasień vs. FC Brzozie Lubawskie 1:2
      Ekstraklasa 8 Kolejka: 9 - 15.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Shooting Star 1:1
      K.S. Jaroslawiec vs. INA RAFCIA GOLENIOW 0:3
      2 liga 1 Kolejka: 12 - 15.11.2019 17:00:00
      Bawaria Motors vs. Dzikie Misie 1:2
      F.C.Kocudza vs. FC Tak 1:0
      Parszywa Jedenastka vs. KS Lagig 2:1
      Ekstraklasa 4 Kolejka: 3 - 14.11.2019 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. Wodnik Callander 1:2
      MaxiMilan vs. ŁKS Łochów 1966 2:1
      LA Galaxy vs. Chelsea KnO FC 0:1

      1 liga 2 Kolejka: 15 - 14.11.2019 17:00:00
      Fopa i Nietakt vs. SC Kolobrzeg 0:1
      MKS Stal Jasień vs. FC Brzozie Lubawskie 0:1

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 9 - 15.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Shooting Star 3:1
      K.S. Jaroslawiec vs. INA RAFCIA GOLENIOW 0:2

      2 liga 1 Kolejka: 12 - 15.11.2019 17:00:00
      Bawaria Motors vs. Dzikie Misie 2:1
      F.C.Kocudza vs. FC Tak 0:0
      Parszywa Jedenastka vs. KS Lagig 2:2
      Ekstraklasa 4 Kolejka: 3 - 14.11.2019 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. Wodnik Callander 2:0
      MaxiMilan vs. ŁKS Łochów 1966 2:0
      LA Galaxy vs. Chelsea KnO FC 0:2

      1 liga 2 Kolejka: 15 - 14.11.2019 17:00:00
      Fopa i Nietakt vs. SC Kolobrzeg 2:0
      MKS Stal Jasień vs. FC Brzozie Lubawskie 0:2

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 9 - 15.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Shooting Star 2:0
      K.S. Jaroslawiec vs. INA RAFCIA GOLENIOW 0:2

      2 liga 1 Kolejka: 12 - 15.11.2019 17:00:00
      Bawaria Motors vs. Dzikie Misie 2:0
      F.C.Kocudza vs. FC Tak 0:2
      Parszywa Jedenastka vs. KS Lagig 2:0
      Ekstraklasa 4 Kolejka: 3 - 14.11.2019 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. Wodnik Callander 1-2
      MaxiMilan vs. ŁKS Łochów 1966 2-0
      LA Galaxy vs. Chelsea KnO FC 1-0

      1 liga 2 Kolejka: 15 - 14.11.2019 17:00:00
      Fopa i Nietakt vs. SC Kolobrzeg 0-1
      MKS Stal Jasień vs. FC Brzozie Lubawskie 1-2

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 9 - 15.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Shooting Star 2-1
      K.S. Jaroslawiec vs. INA RAFCIA GOLENIOW 0-1

      2 liga 1 Kolejka: 12 - 15.11.2019 17:00:00
      Bawaria Motors vs. Dzikie Misie 1-0
      F.C.Kocudza vs. FC Tak 0-2
      Parszywa Jedenastka vs. KS Lagig 3-1
      Ekstraklasa 3 Kolejka: 3 - 14.11.2019 17:00:00

      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. Wodnik Callander 0-1

      MaxiMilan vs. ŁKS Łochów 1966 2-0

      LA Galaxy vs. Chelsea KnO FC 0-1

      1 liga 2 Kolejka: 15 - 14.11.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. SC Kolobrzeg 0-1

      MKS Stal Jasień vs. FC Brzozie Lubawskie 0-1

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 9 - 15.11.2019 17:00:00

      Polonia Bytom vs. Shooting Star 2-0

      K.S. Jaroslawiec vs. INA RAFCIA GOLENIOW 0-2

      2 liga 1 Kolejka: 12 - 15.11.2019 17:00:00

      Bawaria Motors vs. Dzikie Misie 2-0

      F.C.Kocudza vs. FC Tak 0-3

      Parszywa Jedenastka vs. KS Lagig 2-0


      Wyniki VII kolejki:


      Ekstraklasa 4 Kolejka: 3 - 14.11.2019 17:00:00
      Gladiatorzy Z Miasta Noży vs. Wodnik Callander 3:4
      MaxiMilan vs. ŁKS Łochów 1966 1:0
      LA Galaxy vs. Chelsea KnO FC 1:1

      1 liga 2 Kolejka: 15 - 14.11.2019 17:00:00
      Fopa i Nietakt vs. SC Kolobrzeg 1:0
      MKS Stal Jasień vs. FC Brzozie Lubawskie 0:1

      Ekstraklasa 8 Kolejka: 9 - 15.11.2019 17:00:00
      Polonia Bytom vs. Shooting Star 1:0
      K.S. Jaroslawiec vs. INA RAFCIA GOLENIOW 0:2

      2 liga 1 Kolejka: 12 - 15.11.2019 17:00:00
      Bawaria Motors vs. Dzikie Misie 2:1
      F.C.Kocudza vs. FC Tak 1:4
      Parszywa Jedenastka vs. KS Lagig 1:0

      Tabela ogólna:



      Zwycięzcą tej kolejki został Niemczyc 14 pkt (Nagroda w wysokości 350.000)

      Tabela skuteczności:



      Następne spotkania:

      1 Liga 37 16.11.2019 17:00:00

      KS Kierasowo vs. Niepokonani - : -
      Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA - : -
      "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI - : -

      3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00

      Medyk Trzynastka vs. Pogoń - : -
      WC Reda vs. Bubusie - : -

      Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00

      RIOT II vs. Wojownicy Amareny - : -
      KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas - : -

      Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00

      JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława - : -
      WKT vs. Black Devils - : -
      Cebularnia vs. Unia Leszno - : -


      Typujemy do 16.11 do godz. 16:15

      Powodzenia

      Post was edited 1 time, last by “GL7” ().

      1 Liga 37 16.11.2019 17:00:00

      KS Kierasowo vs. Niepokonani -1 : 0-
      Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA -3 : 2-
      "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI -1 :1 -

      3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00

      Medyk Trzynastka vs. Pogoń -0 : 5-
      WC Reda vs. Bubusie - 0:3 -

      Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00

      RIOT II vs. Wojownicy Amareny -1 : 1-
      KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas -1 :1 -

      Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00

      JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława -2 :1 -
      WKT vs. Black Devils - 0:3
      Cebularnia vs. Unia Leszno -3 :1 -
      1 Liga 37 16.11.2019 17:00:00

      KS Kierasowo vs. Niepokonani 2:1
      Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA 2:2
      "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI 0:0

      3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00

      Medyk Trzynastka vs. Pogoń 0:3
      WC Reda vs. Bubusie 1:3

      Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00

      RIOT II vs. Wojownicy Amareny 0:1
      KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas 1:0

      Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00

      JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława 0:3
      WKT vs. Black Devils 1:3
      Cebularnia vs. Unia Leszno 1:1
      1 Liga 37 16.11.2019 17:00:00

      KS Kierasowo vs. Niepokonani 0 : 2
      Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA 2 : 1
      "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI 2 : 0

      3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00

      Medyk Trzynastka vs. Pogoń 0 : 4
      WC Reda vs. Bubusie 0 : 1

      Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00

      RIOT II vs. Wojownicy Amareny 2 : 1
      KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas 2 : 1

      Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00

      JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława 2 : 1
      WKT vs. Black Devils 0 : 3
      Cebularnia vs. Unia Leszno 2 : 1
      1 Liga 37 16.11.2019 17:00:00
      KS Kierasowo vs. Niepokonani 1:2
      Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA 1:2
      "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI 3:0

      3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00
      Medyk Trzynastka vs. Pogoń 0:5
      WC Reda vs. Bubusie 0:2

      Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00
      RIOT II vs. Wojownicy Amareny 1:0
      KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas 2:1

      Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00
      JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława 1:2
      WKT vs. Black Devils 0:3
      Cebularnia vs. Unia Leszno 2:0
      ]1 Liga 37 16.11.2019 17:00:00

      KS Kierasowo vs. Niepokonani 0 : 2
      Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA 1 : 0
      "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI 2 : 1

      3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00

      Medyk Trzynastka vs. Pogoń 0 : 4
      WC Reda vs. Bubusie 0 : 2

      Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00

      RIOT II vs. Wojownicy Amareny 1 : 0
      KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas 2 : 0

      Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00

      JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława 1 : 0
      WKT vs. Black Devils 0 : 3
      Cebularnia vs. Unia Leszno 3 : 1
      1 Liga 37 16.11.2019 17:00:00

      KS Kierasowo vs. Niepokonani - 0 : 2 -
      Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA - 0 : 2 -
      "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI - 2 : 0 -

      3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00

      Medyk Trzynastka vs. Pogoń - 0 : 4 -
      WC Reda vs. Bubusie - 0 : 2 -

      Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00

      RIOT II vs. Wojownicy Amareny -2 : 0 -
      KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas -0 : 1 -

      Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00

      JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława -1 : 0 -
      WKT vs. Black Devils - 1 : 3 -
      Cebularnia vs. Unia Leszno - 3 : 1 -
      1 Liga 37 16.11.2019 17:00:00

      KS Kierasowo vs. Niepokonani 1: 2
      Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA 2 : 0
      "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI 1 : 0

      3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00

      Medyk Trzynastka vs. Pogoń 0 : 4
      WC Reda vs. Bubusie 1 : 1

      Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00

      RIOT II vs. Wojownicy Amareny 1 : 1
      KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas 1 : 0

      Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00

      JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława 2 : 0
      WKT vs. Black Devils 1 : 2
      Cebularnia vs. Unia Leszno 2 : 1
      1 Liga 37 16.11.2019 17:00:00

      KS Kierasowo vs. Niepokonani - 0-2

      Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA -1-2

      "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI - 2-0

      3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00

      Medyk Trzynastka vs. Pogoń - 0-4

      WC Reda vs. Bubusie -0-2

      Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00

      RIOT II vs. Wojownicy Amareny - 1-1

      KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas - 1-0

      Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00

      JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława - 1-2

      WKT vs. Black Devils - 0-3

      Cebularnia vs. Unia Leszno - 3-0
      KS Kierasowo vs. Niepokonani 1 : 2
      Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA 2 : 0
      "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI 2 : 0

      3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00

      Medyk Trzynastka vs. Pogoń 0 : 4
      WC Reda vs. Bubusie 0 :2

      Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00

      RIOT II vs. Wojownicy Amareny 2 : 1
      KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas 2 : 1

      Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00

      JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława 2 : 1
      WKT vs. Black Devils 0 : 3
      Cebularnia vs. Unia Leszno 2 :0
      1 Liga 37 16.11.2019 17:00:00

      KS Kierasowo vs. Niepokonani 0:1
      Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA 2:1
      "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI 2:0

      3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00

      Medyk Trzynastka vs. Pogoń 0:4
      WC Reda vs. Bubusie 0:2

      Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00

      RIOT II vs. Wojownicy Amareny 2:1
      KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas 2:1

      Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00

      JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława 2:1
      WKT vs. Black Devils 0:2
      Cebularnia vs. Unia Leszno 2:1