TYPEREK G-8 - VII EDITION

      2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00
      KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 2:0
      FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 1:0
      TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 1:0

      1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00
      wiktoria radom vs. Torcida 2:1
      Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 1:1

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 1:2
      STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 0:2
      FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 1:2

      1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      Motor Lublin 1950 vs. LECH_POZNAŃ 2:0
      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. WC Chlorki 1:1
      2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00

      KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 3:0
      FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 2:2
      TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 3:0

      1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00

      wiktoria radom vs. Torcida 1:2
      Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 1:2

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00

      KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 2:1
      STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 1:3
      FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 0:2

      1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00

      Motor Lublin 1950 vs. LECH_POZNAŃ 2:1
      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. WC Chlorki 1:2

      Post was edited 1 time, last by “StephenForest” ().

      2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00
      KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 2:1
      FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 1:1
      TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 2:0

      1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00
      wiktoria radom vs. Torcida 0:1
      Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 0:2

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 1:1
      STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 0:2
      FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 1:2

      1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      Motor Lublin 1950 vs. LECH_POZNAŃ 2:1
      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. WC Chlorki 0:2
      2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00
      KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 2:0
      FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 0:1
      TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 3:0

      1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00
      wiktoria radom vs. Torcida 0:2
      Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 2:1

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 1:3
      STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 2:2
      FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 0:4

      1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      Motor Lublin 1950 vs. LECH_POZNAŃ 3:1
      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. WC Chlorki 0:3
      2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00

      KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 2-0

      FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 1-0

      TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 2-0

      1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00

      wiktoria radom vs. Torcida 1-1

      Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 1-0

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00

      KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 0-1

      STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 0-2

      FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 0-2

      1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00

      Motor Lublin 1950 vs. LECH_POZNAŃ 2-0

      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. WC Chlorki 0-2
      2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00
      KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 2:1
      FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 1:3
      TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 2:0

      1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00
      wiktoria radom vs. Torcida 2:0
      Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 1:2

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 1:2
      STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 0:3
      FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 1:2

      1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      Motor Lublin 1950 vs. LECH_POZNAŃ 1:0
      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. WC Chlorki 0:3
      2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00

      KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 2-0

      FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 2-0

      TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 3-0

      1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00

      wiktoria radom vs. Torcida 1-0

      Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 1-0

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00

      KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 0-2

      STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 0-3

      FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 0-2

      1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00

      Motor Lublin 1950 vs. LECH_POZNAŃ 2-1

      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. WC Chlorki 0-2
      2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00
      KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 2:2
      FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 2:3
      TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 2:2

      1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00
      wiktoria radom vs. Torcida 0:2
      Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 3:1

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 2:3
      STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 0:3
      FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 1:3

      1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      Motor Lublin 1950 vs. LECH_POZNAŃ 1:2
      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. WC Chlorki 1:2
      2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00
      KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 1:0
      FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 1:0
      TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 2:0

      1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00
      wiktoria radom vs. Torcida 1:1
      Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 2:0

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 0:2
      STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 0:3
      FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 0:2

      1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      Motor Lublin 1950 vs. LECH_POZNAŃ 2:0
      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. WC Chlorki 0:3
      2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00
      KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 2:0
      FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 1:1
      TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 3:1

      1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00
      wiktoria radom vs. Torcida 0:1
      Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 2:3

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 1:2
      STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 0:1
      FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 0:0

      1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      Motor Lublin 1950 vs. LECH_POZNAŃ 2:0
      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. WC Chlorki 1:3
      2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00
      KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 2:0
      FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 2:0
      TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 2:0

      1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00
      wiktoria radom vs. Torcida 0:2
      Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 0:2

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 0:2
      STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 0:2
      FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 0:2

      1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      Motor Lublin 1950 vs. LECH_POZNAŃ 2:0
      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. WC Chlorki 0:2
      2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00

      KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 2;0

      FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 2;1

      TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 3;0

      1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00

      wiktoria radom vs. Torcida 2;1

      Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 2;0

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00

      KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 0-2

      STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 0-2

      FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 0-2

      1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00

      Motor Lublin 1950 vs. LECH_POZNAŃ 3-0

      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. WC Chlorki 2-0
      WYNIKI IX KOLEJKA:

      2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00
      KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 2-0
      FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 0-3
      TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 3-1

      1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00
      wiktoria radom vs. Torcida 1-0
      Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 3-1

      Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 1-1
      STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 1-3
      FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 0-0

      1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00
      Motor Lublin 1950 vs. LECH_POZNAŃ 2-0
      Ks Siarka Tarnobrzeg vs. WC Chlorki 1-1


      KLASYFIKACJA OGÓLNA:


      IX KOLEJKĘ TYPERKA WYGRYWA TORNADO1 ZDOBYWAJĄC 13 pkt. - (NAGRODA 350 K) - GRATULUJEMY :thumbsup:

      KLASYFIKACJA SKUTECZNOŚCI:

      MECZE DO TYPOWANIA KOLEJKA X:

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 21 - 21.11.2019 17:00:00
      ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Buhaje
      Pogoń Dołuje vs. C.F Wyspa
      soints vs. Stara Piaskowa

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 11 - 21.11.2019 17:00:00
      WKT vs. FC Kiedyś to było
      Jaga 1 vs. Stalówka

      1 liga 38 Kolejka: 9 - 22.11.2019 17:00:00
      Manchester Skiby vs. Jägermeister
      Victoria Spring vs. FC BANANAS
      BENKI vs. FC Gibasan

      1 liga 34 Kolejka: 15 - 22.11.2019 17:00:00
      FC PZGW vs. Klebark Mały FC
      FC Oberschlesien vs. Torpedo Ruziec

      Post was edited 4 times, last by “martinomartinez” ().

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 21 - 21.11.2019 17:00:00
      ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Buhaje 1:2
      Pogoń Dołuje vs. C.F Wyspa 2:1
      soints vs. Stara Piaskowa 2:0

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 11 - 21.11.2019 17:00:00
      WKT vs. FC Kiedyś to było 1:1
      Jaga 1 vs. Stalówka 2:0

      1 liga 38 Kolejka: 9 - 22.11.2019 17:00:00
      Manchester Skiby vs. Jägermeister 0:2
      Victoria Spring vs. FC BANANAS 0:1
      BENKI vs. FC Gibasan 3:1

      1 liga 34 Kolejka: 15 - 22.11.2019 17:00:00
      FC PZGW vs. Klebark Mały FC 1:0
      FC Oberschlesien vs. Torpedo Ruziec 3:0

      Ekstraklasa 1 Kolejka: 21 - 21.11.2019 17:00:00
      ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Buhaje 1:2
      Pogoń Dołuje vs. C.F Wyspa 2:1
      soints vs. Stara Piaskowa 2:1

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 11 - 21.11.2019 17:00:00
      WKT vs. FC Kiedyś to było 1:2
      Jaga 1 vs. Stalówka 1:2

      1 liga 38 Kolejka: 9 - 22.11.2019 17:00:00
      Manchester Skiby vs. Jägermeister 1:2
      Victoria Spring vs. FC BANANAS 2:1
      BENKI vs. FC Gibasan 1:2

      1 liga 34 Kolejka: 15 - 22.11.2019 17:00:00
      FC PZGW vs. Klebark Mały FC 0:2
      FC Oberschlesien vs. Torpedo Ruziec 2:0
      Ekstraklasa 1 Kolejka: 21 - 21.11.2019 17:00:00
      ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Buhaje 1:2
      Pogoń Dołuje vs. C.F Wyspa 0:1
      soints vs. Stara Piaskowa 2:1

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 11 - 21.11.2019 17:00:00
      WKT vs. FC Kiedyś to było 1:2
      Jaga 1 vs. Stalówka 1:2

      1 liga 38 Kolejka: 9 - 22.11.2019 17:00:00
      Manchester Skiby vs. Jägermeister 1:2
      Victoria Spring vs. FC BANANAS 2:0
      BENKI vs. FC Gibasan 0:2

      1 liga 34 Kolejka: 15 - 22.11.2019 17:00:00
      FC PZGW vs. Klebark Mały FC 0:2
      FC Oberschlesien vs. Torpedo Ruziec 2:0
      Ekstraklasa 1 Kolejka: 21 - 21.11.2019 17:00:00
      ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Buhaje 1:3
      Pogoń Dołuje vs. C.F Wyspa 0:2
      soints vs. Stara Piaskowa 3:1

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 11 - 21.11.2019 17:00:00
      WKT vs. FC Kiedyś to było 1:3
      Jaga 1 vs. Stalówka 2:0

      1 liga 38 Kolejka: 9 - 22.11.2019 17:00:00
      Manchester Skiby vs. Jägermeister 1:2
      Victoria Spring vs. FC BANANAS 0:2
      BENKI vs. FC Gibasan 2:0

      1 liga 34 Kolejka: 15 - 22.11.2019 17:00:00
      FC PZGW vs. Klebark Mały FC 2:0
      FC Oberschlesien vs. Torpedo Ruziec 2:2
      Ekstraklasa 1 Kolejka: 21 - 21.11.2019 17:00:00
      ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Buhaje 1:2
      Pogoń Dołuje vs. C.F Wyspa 1:0
      soints vs. Stara Piaskowa 3:0

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 11 - 21.11.2019 17:00:00
      WKT vs. FC Kiedyś to było 1:2
      Jaga 1 vs. Stalówka 0:1

      1 liga 38 Kolejka: 9 - 22.11.2019 17:00:00
      Manchester Skiby vs. Jägermeister 0:3
      Victoria Spring vs. FC BANANAS 1:1
      BENKI vs. FC Gibasan 1:2

      1 liga 34 Kolejka: 15 - 22.11.2019 17:00:00
      FC PZGW vs. Klebark Mały FC 1:2
      FC Oberschlesien vs. Torpedo Ruziec 3:1
      Ekstraklasa 1 Kolejka: 21 - 21.11.2019 17:00:00
      ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Buhaje 0:1
      Pogoń Dołuje vs. C.F Wyspa 2:1
      soints vs. Stara Piaskowa 2:0

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 11 - 21.11.2019 17:00:00
      WKT vs. FC Kiedyś to było 1:2
      Jaga 1 vs. Stalówka 2:0

      1 liga 38 Kolejka: 9 - 22.11.2019 17:00:00
      Manchester Skiby vs. Jägermeister 0:2
      Victoria Spring vs. FC BANANAS 1:2
      BENKI vs. FC Gibasan 0:1

      1 liga 34 Kolejka: 15 - 22.11.2019 17:00:00
      FC PZGW vs. Klebark Mały FC 0:2
      FC Oberschlesien vs. Torpedo Ruziec 3:1
      Ekstraklasa 1 Kolejka: 21 - 21.11.2019 17:00:00
      ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Buhaje 1:2
      Pogoń Dołuje vs. C.F Wyspa 1:0
      soints vs. Stara Piaskowa 2:0

      Ekstraklasa 7 Kolejka: 11 - 21.11.2019 17:00:00
      WKT vs. FC Kiedyś to było 1:1
      Jaga 1 vs. Stalówka 1:2

      1 liga 38 Kolejka: 9 - 22.11.2019 17:00:00
      Manchester Skiby vs. Jägermeister 0:1
      Victoria Spring vs. FC BANANAS 1:2
      BENKI vs. FC Gibasan 1:1

      1 liga 34 Kolejka: 15 - 22.11.2019 17:00:00
      FC PZGW vs. Klebark Mały FC 2:1
      FC Oberschlesien vs. Torpedo Ruziec 2:0