Sticky Ogłoszenia - UEFA Europa Conference League

    Drodzy Menadżerowie!

    W miesiącu marcu wystartuje Turniej UEFA Europa Conference League rozgrywany za pomocą meczy towarzyskich.
    Czas trwania turnieju: 4 - 5 miesiące, w zależności od liczby uczestników.
    Terminy rozgrywania spotkań oraz wszelkie informacje organizacyjne można znaleźć w dziale:

    Regulamin - UEFA Europa Conference League

    W fazie grupowej turnieju (po zakończeniu fazy eliminacji) będzie brać udział 32 drużyn (bądź mniej jeżeli liczba chętnych będzie zbyt mała) podzielonych na 8 grup po 4 zespoły.
    Z każdej grupy do fazy pucharowej awansują po 2 zespoły.
    Następnie w fazie pucharowej, przegrany dwumeczu odpada, zwycięzca awansuje dalej, i tak aż do finału.

    Nagrody w turnieju przedstawiają się następująco.

    - każdy kto awansuje do fazy grupowej - 3 mln (waluta w grze)
    - wygrany mecz grupowy - 1 mln
    - zremisowany mecz grupowy - 500 tys.
    - 1. miejsce w grupie - 6 mln
    - 2. miejsce w grupie - 4 mln
    - przegrany w 1/8 – 10 mln i 10 credits
    - przegrany w 1/4 – 15 mln i 15 credits
    - przegrany w 1/2 – 25 mln i 20 credits
    - finalista – 30 mln i 30 credits
    - zwycięzca turnieju – 40 mln i 40 credits
    - zwycięzca meczu o
    Superpuchar FutbolCup10 mln oraz tytuł menadżera dnia.
    Nagrody finansowe za awans do fazy grupowej będą wypłacana po zakończonych eliminacjach.
    Nagrody finansowe za wyniki grupowe będą wypłacane po zakończeniu fazy grupowej.
    Nagrody finansowe/credits za udział w poszczególnych fazach pucharowych będą wypłacana w momencie odpadnięcia z rozgrywek.
    Nagrody finansowe/credits w fazie pucharowej nie sumują się.

    Pozdrawiamy Team FutbolCup
    Drodzy Menadżerowie!

    Po zakończonych zapisach i podziale drużyn na poszczególne turnieje, nadszedł czas na przedstawienie zespołów, które zagrają w poszczególnych rundach eliminacyjnych, a także bezpośrednio w fazie grupowej UEFA Europa Conference League.

    FC Juventus
    DevilWariors
    Cazador
    Fopa i Nietakt
    KKS Lech Poznan Pany
    FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Mistrz Czaniec
    La Masía Barcelona
    FC WOJAKI
    Gang Dzikich Wieprzy
    RKS CHUWDU
    Mariu FC
    polanowice2019
    KKS WIOSKA 1922
    Bobeman
    KP POGOŃ SZCZECIN


    John Deere Team
    Strzelec Umianowice
    Inter Ptysio-Tut
    ŁKS Łochów 1966
    Orly z Ellaga
    LKS Pogórze Bachórz
    LKS Ursus Dachnów
    Korzyniec
    BuenosAnaremoS
    Orlęta
    Pato(L)egia
    Arsenał Zagroda
    TS Wisla Krakow
    Parszywa Jedenstka
    KS DELIN
    ŚwidDług


    Kraina Tysiąca Jezior
    Zryw Dabrowka
    FC Rokita
    paprotniarozrzutniki
    AFEteam
    Old Squad Żory
    BTMS
    McKraków
    Wisła Bieńkówka
    FK Aktöbe
    FC KOXY
    Mistrzowie z dzielnicy
    Cieszyn Poland
    Lech Umianowice
    Torpedo Ruziec
    OGIEŃ CZARNKÓW


    Bagwell Academy
    FC UWERAMAGI
    Beacon Hills
    Panathinaikos AO
    Palące Laczki
    Rings
    KS Iłżanka Baranów
    Man City
    Warsaw Eagles
    Kova United F.C.


    Kleopatra
    Redłovia Redło
    Olimpia G-DZ
    FC LEADIS
    FC Cyganka
    Gabki Swidnica


    Huta Jazz
    MakeWisłaKrakówGreatAgain
    KS Orzeł 1923 Łódź
    Marszal Team
    Studenciaki
    Łódzki K.S.


    Drużyny zaznaczone tym kolorem zagrają bezpośrednio w fazie grupowej.
    Drużyny zaznaczone tym kolorem zagrają w III rundzie eliminacyjnej jako rozstawione.
    Drużyny zaznaczone tym kolorem zagrają w II rundzie eliminacyjnej jako rozstawione.
    Drużyny zaznaczone tym kolorem zagrają w II rundzie eliminacyjnej jako nie rozstawione
    Drużyny zaznaczone tym kolorem zagrają w I rundzie eliminacyjnej jako rozstawione.
    Drużyny zaznaczone tym kolorem zagrają w I rundzie eliminacyjnej jako nie rozstawione

    Post was edited 2 times, last by “sunshaine” ().