Faza grupowa - UEFA Europa Conference League

    New

    Grupa A

    Kolejka 1 - 28.10.2019
    KS Ruch Radzionków : FC Zagórz
    FC Cyganka : Old Squad Żory

    Kolejka 2 - 30.10.2019
    Old Squad Żory : KS Ruch Radzionków
    FC Zagórz : FC Cyganka

    Kolejka 3 - 04.11.2019
    FC Zagórz : Old Squad Żory
    FC Cyganka : KS Ruch Radzionków

    Kolejka 4 - 06.11.2019
    FC Zagórz : KS Ruch Radzionków
    Old Squad Żory : FC Cyganka

    Kolejka 5 - 11.11.2019
    KS Ruch Radzionków : Old Squad Żory
    FC Cyganka : FC Zagórz

    Kolejka 6 - 13.11.2019
    Old Squad Żory : FC Zagórz
    KS Ruch Radzionków : FC Cyganka

    Post was edited 2 times, last by “sunshaine” ().

    New

    Grupa B

    Kolejka 1 - 28.10.2019
    FK Aktöbe : Strzelec Umianowice
    KS Hetman Zamość : FC Janke

    Kolejka 2 - 30.10.2019
    FC Janke : FK Aktöbe
    Strzelec Umianowice : KS Hetman Zamość

    Kolejka 3 - 04.11.2019
    Strzelec Umianowice : FC Janke
    KS Hetman Zamość : FK Aktöbe

    Kolejka 4 - 06.11.2019
    Strzelec Umianowice : FK Aktöbe
    FC Janke : KS Hetman Zamość

    Kolejka 5 - 11.11.2019
    FK Aktöbe : FC Janke
    KS Hetman Zamość : Strzelec Umianowice

    Kolejka 6 - 13.11.2019
    FC Janke : Strzelec Umianowice
    FK Aktöbe : KS Hetman Zamość

    Post was edited 1 time, last by “sunshaine” ().

    New

    Grupa C

    Kolejka 1 - 28.10.2019
    Palące laczki : FC PrzemoTeam
    KP POGOŃ SZCZECIN : FC Umianowice

    Kolejka 2 - 30.10.2019
    FC Umianowice : Palące laczki
    FC PrzemoTeam : KP POGOŃ SZCZECIN

    Kolejka 3 - 04.11.2019
    FC PrzemoTeam : FC Umianowice
    KP POGOŃ SZCZECIN : Palące laczki

    Kolejka 4 - 06.11.2019
    FC PrzemoTeam : Palące laczki
    FC Umianowice : KP POGOŃ SZCZECIN

    Kolejka 5 - 11.11.2019
    Palące laczki : FC Umianowice
    KP POGOŃ SZCZECIN : FC PrzemoTeam

    Kolejka 6 - 13.11.2019
    FC Umianowice : FC PrzemoTeam
    Palące laczki : KP POGOŃ SZCZECIN

    Post was edited 1 time, last by “sunshaine” ().

    New

    Grupa D

    Kolejka 1 - 28.10.2019
    FC UWERAMAGI : Mariu FC
    DZIKI GON : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń

    Kolejka 2 - 30.10.2019
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC UWERAMAGI
    Mariu FC : DZIKI GON

    Kolejka 3 - 04.11.2019
    Mariu FC : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    DZIKI GON : FC UWERAMAGI

    Kolejka 4 - 06.11.2019
    Mariu FC : FC UWERAMAGI
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : DZIKI GON

    Kolejka 5 - 11.11.2019
    FC UWERAMAGI : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    DZIKI GON : Mariu FC

    Kolejka 6 - 13.11.2019
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Mariu FC
    FC UWERAMAGI : DZIKI GON

    Post was edited 1 time, last by “sunshaine” ().

    New

    Grupa E

    Kolejka 1 - 28.10.2019
    paprotniarozrzutniki : Pato(L)egia
    BTMS : Olimpia G-DZ

    Kolejka 2 - 30.10.2019
    Olimpia G-DZ : paprotniarozrzutniki
    Pato(L)egia : BTMS

    Kolejka 3 - 04.11.2019
    Pato(L)egia : Olimpia G-DZ
    BTMS : paprotniarozrzutniki

    Kolejka 4 - 06.11.2019
    Pato(L)egia : paprotniarozrzutniki
    Olimpia G-DZ : BTMS

    Kolejka 5 - 11.11.2019
    paprotniarozrzutniki : Olimpia G-DZ
    BTMS : Pato(L)egia

    Kolejka 6 - 13.11.2019
    Olimpia G-DZ : Pato(L)egia
    paprotniarozrzutniki : BTMS

    Post was edited 1 time, last by “sunshaine” ().

    New

    Grupa F

    Kolejka 1 - 28.10.2019
    Fc Barcelona8 : Man City
    Redłovia Redło : LA Galaxy

    Kolejka 2 - 30.10.2019
    LA Galaxy : Fc Barcelona8
    Man City : Redłovia Redło

    Kolejka 3 - 04.11.2019
    Man City : LA Galaxy
    Redłovia Redło : Fc Barcelona8

    Kolejka 4 - 06.11.2019
    Man City : Fc Barcelona8
    LA Galaxy : Redłovia Redło

    Kolejka 5 - 11.11.2019
    Fc Barcelona8 : LA Galaxy
    Redłovia Redło : Man City

    Kolejka 6 - 13.11.2019
    LA Galaxy : Man City
    Fc Barcelona8 : Redłovia Redło

    Post was edited 1 time, last by “sunshaine” ().

    New

    Grupa G

    Kolejka 1 - 28.10.2019
    Zryw Dabrowka : Kraina Tysiaca Jezior
    Inter Ptysio-Tut : IMMORTAL SPARTANS

    Kolejka 2 - 30.10.2019
    IMMORTAL SPARTANS : Zryw Dabrowka
    Kraina Tysiaca Jezior : Inter Ptysio-Tut

    Kolejka 3 - 04.11.2019
    Kraina Tysiaca Jezior : IMMORTAL SPARTANS
    Inter Ptysio-Tut : Zryw Dabrowka

    Kolejka 4 - 06.11.2019
    Kraina Tysiaca Jezior : Zryw Dabrowka
    IMMORTAL SPARTANS : Inter Ptysio-Tut

    Kolejka 5 - 11.11.2019
    Zryw Dabrowka : IMMORTAL SPARTANS
    Inter Ptysio-Tut : Kraina Tysiaca Jezior

    Kolejka 6 - 13.11.2019
    IMMORTAL SPARTANS : Kraina Tysiaca Jezior
    Zryw Dabrowka : Inter Ptysio-Tut

    Post was edited 1 time, last by “sunshaine” ().

    New

    Grupa H

    Kolejka 1 - 28.10.2019
    Gang Dzikich Wieprzy : FC Juventus
    FC Rokita : polanowice2019

    Kolejka 2 - 30.10.2019
    polanowice2019 : Gang Dzikich Wieprzy
    FC Juventus : FC Rokita

    Kolejka 3 - 04.11.2019
    FC Juventus : polanowice2019
    FC Rokita : Gang Dzikich Wieprzy

    Kolejka 4 - 06.11.2019
    FC Juventus : Gang Dzikich Wieprzy
    polanowice2019 : FC Rokita

    Kolejka 5 - 11.11.2019
    Gang Dzikich Wieprzy : polanowice2019
    FC Rokita : FC Juventus

    Kolejka 6 - 13.11.2019
    polanowice2019 : FC Juventus
    Gang Dzikich Wieprzy : FC Rokita

    Post was edited 1 time, last by “sunshaine” ().