Eliminacje - I runda
Pierwsze spotkania
14.10.2020
Olimpia G-DZ - FC Bols 10-2
Man City - FC Janke 2-3
polanowice2019 - FC KOXY 8-2
Inter Ptysio-Tut - FC UWERAMAGI 2-3
Kraina Tysiaca Jezior - Koszoły FC 11-0
LKS Rzepiennik - FK Aktöbe 1-12
paprotniarozrzutniki - KS Orzeł 1923 Łódź 3-0 w/o
Redłovia Redło - Palące laczki 2-4
MKS Stal Jasień - KWT Daleszynek 0-0 - obustronny walkower
Amsterdamische AFC Ajax - AFEteam 0-0 - obustronny walkower
Fc Barcelona8 - Polska Opole 3-0 w/o
Januszki - KS Hetman Zamość 0-6
Lech Umianowice - Terminatorzy_Głogów 0-0 - obustronny walkower
DZIKI GON - FC Rokita 0-1
FC Cyganka - Feyenoord Rotterdam 0-0
Spotkania rewanżowe
16.10.2020
FC Bols - Olimpia G-DZ 1-10
Dwumecz: 3-20
Awans: Olimpia G-DZ
FC Janke - Man City 5-3
Dwumecz: 8-5
Awans: FC Janke
FC KOXY - polanowice2019 0-6
Dwumecz: 2-14
Awans: polanowice2019
FC UWERAMAGI - Inter Ptysio-Tut 2-5
Dwumecz: 5-7
Awans: Inter Ptysio-Tut
Koszoły FC - Kraina Tysiaca Jezior 0-11
Dwumecz: 0-22
Awans: Kraina Tysiaca Jezior
FK Aktöbe - LKS Rzepiennik 10-0
Dwumecz: 22-1
Awans: FK Aktöbe
KS Orzeł 1923 Łódź - paprotniarozrzutniki 0-3 w/o
Dwumecz: 0-6
Awans: paprotniarozrzutniki
Palące laczki - Redłovia Redło 4-2
Dwumecz: 8-4
Awans: Palące laczki
KWT Daleszynek - MKS Stal Jasień 0-0 - obustronny walkower
Dwumecz: 0-0
Awans: Dyskwalifikacja obu zespołów
AFEteam - Amsterdamische AFC Ajax 0-0 - obustronny walkower
Dwumecz: 0-0
Awans: Dyskwalifikacja obu zespołów
Polska Opole - Fc Barcelona8 0-3 w/o
Dwumecz: 0-6
Awans: Fc Barcelona8
KS Hetman Zamość - Januszki 7-2
Dwumecz: 13-2
Awans: KS Hetman Zamość
Terminatorzy_Głogów - Lech Umianowice 6-0
Dwumecz: 6-0
Awans: Terminatorzy_Głogów - rezygnacja z udziału w rozgrywkach
FC Rokita - DZIKI GON 0-2
Dwumecz: 1-2
Awans: DZIKI OGON
Feyenoord Rotterdam - FC Cyganka 0-0
Dwumecz: 0-0
Mecze symulowane: 1-6; 1-8
Awans: FC Cyganka
Ważne: Gospodarzem spotkania jest zespół występujący jako pierwszy w parze.
14.10.2020
Olimpia G-DZ - FC Bols 10-2
Man City - FC Janke 2-3
polanowice2019 - FC KOXY 8-2
Inter Ptysio-Tut - FC UWERAMAGI 2-3
Kraina Tysiaca Jezior - Koszoły FC 11-0
LKS Rzepiennik - FK Aktöbe 1-12
paprotniarozrzutniki - KS Orzeł 1923 Łódź 3-0 w/o
Redłovia Redło - Palące laczki 2-4
MKS Stal Jasień - KWT Daleszynek 0-0 - obustronny walkower
Amsterdamische AFC Ajax - AFEteam 0-0 - obustronny walkower
Fc Barcelona8 - Polska Opole 3-0 w/o
Januszki - KS Hetman Zamość 0-6
Lech Umianowice - Terminatorzy_Głogów 0-0 - obustronny walkower
DZIKI GON - FC Rokita 0-1
FC Cyganka - Feyenoord Rotterdam 0-0
Spotkania rewanżowe
16.10.2020
FC Bols - Olimpia G-DZ 1-10
Dwumecz: 3-20
Awans: Olimpia G-DZ
FC Janke - Man City 5-3
Dwumecz: 8-5
Awans: FC Janke
FC KOXY - polanowice2019 0-6
Dwumecz: 2-14
Awans: polanowice2019
FC UWERAMAGI - Inter Ptysio-Tut 2-5
Dwumecz: 5-7
Awans: Inter Ptysio-Tut
Koszoły FC - Kraina Tysiaca Jezior 0-11
Dwumecz: 0-22
Awans: Kraina Tysiaca Jezior
FK Aktöbe - LKS Rzepiennik 10-0
Dwumecz: 22-1
Awans: FK Aktöbe
KS Orzeł 1923 Łódź - paprotniarozrzutniki 0-3 w/o
Dwumecz: 0-6
Awans: paprotniarozrzutniki
Palące laczki - Redłovia Redło 4-2
Dwumecz: 8-4
Awans: Palące laczki
KWT Daleszynek - MKS Stal Jasień 0-0 - obustronny walkower
Dwumecz: 0-0
Awans: Dyskwalifikacja obu zespołów
AFEteam - Amsterdamische AFC Ajax 0-0 - obustronny walkower
Dwumecz: 0-0
Awans: Dyskwalifikacja obu zespołów
Polska Opole - Fc Barcelona8 0-3 w/o
Dwumecz: 0-6
Awans: Fc Barcelona8
KS Hetman Zamość - Januszki 7-2
Dwumecz: 13-2
Awans: KS Hetman Zamość
Terminatorzy_Głogów - Lech Umianowice 6-0
Dwumecz: 6-0
Awans: Terminatorzy_Głogów - rezygnacja z udziału w rozgrywkach
FC Rokita - DZIKI GON 0-2
Dwumecz: 1-2
Awans: DZIKI OGON
Feyenoord Rotterdam - FC Cyganka 0-0
Dwumecz: 0-0
Mecze symulowane: 1-6; 1-8
Awans: FC Cyganka
Ważne: Gospodarzem spotkania jest zespół występujący jako pierwszy w parze.
Dieser Beitrag wurde bereits 13 mal editiert, zuletzt von „sunshaine“ ()