Görevi Bıraktım.

Bu oyuna gelen güzel etkinliklerden birisi diyebilirim.diyordumki askıya alınmış

Piyango çekilişine yazacaktım da silinmiş konu Kardeşim sen değerli bir insansın hakkım helal olsun

Ben kimim ?Ben bu oyuna 19.09.2007 de kayıt oldum.O tarihten itibaren oyuna ara verdiğimde oldu toplamda 9-10 sene garanti bu oyunu oynamışımdır.Biz bu oyunu eloda birinci yaptık.Gecemi gündüzüme kattığım genç oyuncu gelecek diye sabahlara kadar bu oyunun başında 24 saat bekleyen birisiyim.Fakat bu oyunu alan arkadaşlar neden bu oyuna birşeyler katmıyor veya elinden geldiğince bu oyuna gönül vermiş insanları neden üzüp emeklerine yardımcı olmak istemiyorlar.Moderatör arkadaşların sunmuş olduğu birçok yenilik bizlerin düşünceleridir.Moderatör arkadaşların sizlere iletmiş olduğu bu yenilik veya etkinlikler askıya alındığında veya iptal olduğunda siz aslında bizleri yok sayıyorsunuz. Moderatör arkadaşlarımızın yapmaya çalıştığı etkinlikleri neden askıya alıyorsunuz.Moderatör arkadaşlardan neden memnun değilsiniz ?Sayın gamedesign-claudia.

Yenilik istiyoruz bu oyunu birinci yapanlar oyuna gönül verenlerin hatrına birşeyler yapmaya çalışan arkadaşlarımız kardeşlerimize neden yol gösterici olmak yerine engel oluyorsunuz.Biz tüm moderatör arkadaşlardan memnunuz.Zaten önemli olan sizin memnun olmanız değil bizim memnun olmamız.Unutmayın ki Bizler varsak sizler varsınız.Tekrar bu oyuna yaprak dökümünü yaşatmayın..

Gördüğüm kadarıyla ki bundan sonra TR serverı bir olay daha atlatacak durumda değil.Kullacıları kendinize küstürüyorsunuz.Moderatör kardeşlerime abilerime sözüm yok hepsi layığıyla oyun için elinden gelenin en iyisini yapıyor.Bizlerden sizlere bir tavsiye bizleri küstürmeyin hep beraber elimizden geleni yapabilelim

Bir moderatör arkadaş Almancaya çevirirse mutlu olurum.
      Marques oyundan ayrıldı, çünkü moderatör olarak ne kadar özgürlüğe sahip olduğu ve hangi konularda bizimle istişare etmesi gerektiği konusunda anlaşmazlıklar vardı.

Faaliyetlerine ne kadar zaman harcadığı her moderatöre bırakılmıştır. Bütün gizliliğin önce olduğunu söylüyoruz ve eğer çok fazla şey söylerse, ekibi genişletiyoruz.

Hem girişimcilik hem de yasal riskleri taşıdığımız için, tüm moderatörlerin oyunlarımızda uyması gereken bazı kurallar koyarız. Bu nedenle, özellikle yüksek fiyatlar söz konusu olduğunda, her zamanki olayların ard arda bağımsız olarak değil, bizimle önceden görüşülmesini bekliyoruz. Bunu tüm oyunlarda ve ülkelerde aynı şekilde ele alıyoruz. Bütün ülkelerdeki moderatörler veya gönüllü destekçiler aynı özgürlüklere, haklara ve aynı zamanda kendilerine verdiğimiz görev veya beklentilere sahiptir, bu nedenle, bireysel sunucularla birlikte olsalar bile bunu TR sunucusunda ele aldığımızı anlıyoruz. Ne yazık ki, memnun olmadılar ve görünüşte hakaret olarak gördüler.

İç çalışma kaynaklarımızı mümkün olduğunca bütün ülkelerin bir şey alabileceği şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Bu nedenle, örneğin, başka hiçbir ülkenin anlamlı görmediği diller için oyunda büyük değişiklikler yapamayız. Maalesef, bireysel moderatörler için bunu netleştiremedik. Bu üzücü.

Şu ana kadar hiçbir mesaj yoktu, daha fazla moderatöre ihtiyacımız var. Ancak insanlar ekibi desteklemek için başvurabilirler.

Google tercümanı ile çevrilmiş, bu nedenle düşük ses kalitesi
      Marques, bu oyun için yaptıkları ve fikirleri bakımından değerli biri. Böylesine işini seven birini saygısızca itham etmek iyi bir fikir değildi Alman dostlarımız tarafından. Marques'i aldığı kararda destekliyor ve yanında olduğumu belirtiyorum. Marques'in doğru şeyler yapmaya çalıştığından şüpheniz olmasın.

Good Things Take Time :!:
      Herkese Selam,

Uzun süredir foruma girip mesaj yazmıyordum.Çünkü oyunun bir yerlere geleceğine,devamlı geriye gittiğini açık ve net şekilde,bende herkes gibi görüyorum.Biz istediğimizi yazalım,oyundaki hataları,oyunun gelişmesi için yapılaması gerekenleri (doğru-yanlış) istediğimiz kadar yazalım,bizi dinleyen,kayda alan,bir oyun yetkilisi yok maalesef karşımızda.Bu oyun yeniden açıldığından beri TR Serveri kaç yönetici değişti?Kaç menajer arkadaşım bu oyun için birşeyler yapmaya çalıştı?Elini taşın altına koyan herkes Oyun Yöneticileri tarafından afaroz edildi.

Bunun son örneğide Batuhan Arkadaşımızdır.Kendisi TR Serverinde sınırlı yetkileri ile elinden gelen çabayı göstermiş,bu serveri ayakta tutmak için özel hayatında yapabileceği bir sürü etkinlikten feraget etmiştir.Benim ve diğer menajer arkadaşların sorunlarını dinlemiş,yapılmasını,düzeltilmesini istediğimiz şeyleri defalarca Oyun Yöneticilerine iletmiştir.Bunu yaptığını ve her zaman yapacağını bilen birisi olarak şimdi şu geldiğimiz noktaya bakın.

Batuhan arkadaşımız oyunun canlanması,yeni katılımlar olması,oyundakileri kalıcı olması için elinden geleni yaparken görevi bırakmak zorunda kalmış,buda yetmiyormuş gibi Oyun Yöneticileri tarafından hakarete de uğramıştır.

Oyun yeniden açılıp el değiştirdiğini duyduğumuzda sevinen,artık daha iyi yönetiliriz diye umutlanan bizler,oyun açıldığından beri dayanılmaz hatalar ve sıkıntılar ile boğuşmamıza rağmen bu oyuna devam ettik.İnatla bie şeylerin düzeleceğini düşündük.Ama yanılmışız.Kendi hatalarının acısını TR Serverine atadıkları sınırlı yetkilere sahip yönetici arkadaşlardan çıkaran oyun yöneticileri,hepinize sesleniyorum:

Bu oyunu en kısa sürede kapatın.Madem kimsenin dediğini,yaptığını kabul etmeyecek,işi ileri götürüp,oyuna veda yazamadan,yöneticilerin mesajlarını silip Dİktatör Tavırlarınızdan vazgeçmeyeceksiniz,benide,onuda hepimizi banlayında bu iş olsun bitsin.Lütfen bizi bu işkenceden kurtarın!..
      @gamedesign-claudia , as I understand it ; You dont want us to have fun this game. We continued game despite everything , every mistakes and a lot of problems. Since our server was opened ; we face many problems but no one from us, didnt give up. Because we all trust to mods and you. but we dont trust anymore to you. You already dont anything for this game for years. The game doesnt develop from won 'best browser game' award. The game is far behind other manager games all round. Your job is think about this , not interfere our entertainment. thanks
      F.C Santos
      Dear Madam,
      gamedesign-Claudia.

Last 15 months , i am a member of Futbolcup.net . During this period , i have observed that some individual efforts of 3-4 game volunteers ( Marques, Carsi33, Eristavi, Peaky Bilinders ) are directing and maintaining Turkish Futbolcup.net. Without a doubt, Not only in the game but also at forum, they did WELL DONE. Due to your statistical datas, you may impartialy see the rates and rise of credits from Turkey. We do not comment your management principals. We respect the rules. But we want our devoted and unselfish Admin ( Marques ) back. i am sure YOU DON'T PAY for him and he doesn't earn money from the game. Nothing but a few credits maybe. That is why, my demand wil benefit you as well as it has done before. If you change our admin , this will be back to you as a lose. Credits will be less and low. Please think twice and reassign him to make more money as a commercial game designer. Thanks in advance and regards.

gamedesign-claudia schrieb:

Marques oyundan ayrıldı, çünkü moderatör olarak ne kadar özgürlüğe sahip olduğu ve hangi konularda bizimle istişare etmesi gerektiği konusunda anlaşmazlıklar vardı.

Faaliyetlerine ne kadar zaman harcadığı her moderatöre bırakılmıştır. Bütün gizliliğin önce olduğunu söylüyoruz ve eğer çok fazla şey söylerse, ekibi genişletiyoruz.

Hem girişimcilik hem de yasal riskleri taşıdığımız için, tüm moderatörlerin oyunlarımızda uyması gereken bazı kurallar koyarız. Bu nedenle, özellikle yüksek fiyatlar söz konusu olduğunda, her zamanki olayların ard arda bağımsız olarak değil, bizimle önceden görüşülmesini bekliyoruz. Bunu tüm oyunlarda ve ülkelerde aynı şekilde ele alıyoruz. Bütün ülkelerdeki moderatörler veya gönüllü destekçiler aynı özgürlüklere, haklara ve aynı zamanda kendilerine verdiğimiz görev veya beklentilere sahiptir, bu nedenle, bireysel sunucularla birlikte olsalar bile bunu TR sunucusunda ele aldığımızı anlıyoruz. Ne yazık ki, memnun olmadılar ve görünüşte hakaret olarak gördüler.

İç çalışma kaynaklarımızı mümkün olduğunca bütün ülkelerin bir şey alabileceği şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Bu nedenle, örneğin, başka hiçbir ülkenin anlamlı görmediği diller için oyunda büyük değişiklikler yapamayız. Maalesef, bireysel moderatörler için bunu netleştiremedik. Bu üzücü.

Şu ana kadar hiçbir mesaj yoktu, daha fazla moderatöre ihtiyacımız var. Ancak insanlar ekibi desteklemek için başvurabilirler.

Dear Madam,gamedesign-Claudia.Last 15 months , i am a member of Futbolcup.net . During this period , i have observed that some individual efforts of 3-4 game volunteers ( Marques, Carsi33, Eristavi, Peaky Bilinders ) are directing and maintaining Turkish Futbolcup.net. Without a doubt, Not only in the game but also at forum, they did WELL DONE. Due to your statistical datas, you may impartialy see the rates and rise of credits from Turkey. We do not comment your management principals. We respect the rules. But we want our devoted and unselfish Admin ( Marques ) back. i am sure YOU DON'T PAY for him and he doesn't earn money from the game. Nothing but a few credits maybe. That is why, my demand wil benefit you as well as it has done before. If you change our admin , this will be back to you as a lose. Credits will be less and low. Please think twice and reassign him to make more money as a commercial game designer. Thanks in advance and regards.
      Such a big loss. Nobody can ever contribute this game as much as he does at this server. You already can’t have any new user at Turkish server, moreover you will start to lose your current users by and by with this current and unfortunate development.

You better start to look forward to compromise with Marques. Just trust him as the rest of all users playing this game and make this game better again. It seems this is the last chance of the game.

-commented by one of the oldest users of this game and experienced all administrations- so i hope you won’t ignore my message.

gamedesign-claudia schrieb:

Marques important a manager in this game for Turkey. He did a lot for the game. Please think again.

Ahmet schrieb:

Dear Madam,
      gamedesign-Claudia.

Last 15 months , i am a member of Futbolcup.net . During this period , i have observed that some individual efforts of 3-4 game volunteers ( Marques, Carsi33, Eristavi, Peaky Bilinders ) are directing and maintaining Turkish Futbolcup.net. Without a doubt, Not only in the game but also at forum, they did WELL DONE. Due to your statistical datas, you may impartialy see the rates and rise of credits from Turkey. We do not comment your management principals. We respect the rules. But we want our devoted and unselfish Admin ( Marques ) back. i am sure YOU DON'T PAY for him and he doesn't earn money from the game. Nothing but a few credits maybe. That is why, my demand wil benefit you as well as it has done before. If you change our admin , this will be back to you as a lose. Credits will be less and low. Please think twice and reassign him to make more money as a commercial game designer. Thanks in advance and regards.

dear friends... I agree with my other friensds we wanto marques back we liked him so ıf you want to us you have to say : marques will be turn so good luck everybody :)

Dilovası schrieb:

Arkadaşlar mevcut yönetim mevcut koşullarda devam etmeme kararı aldı. Kısa zamanda yeni yönetim ile başarılar diliyorum

Peki yeni yönetim sizin sürdürdüğünüz prim sistemi olsun skor tahmin yarışması olsun bu gibi etkinlikleri sürdürecek mi? Yoksa bu sistemler sizin görevi birkamanizla tarihe mi karışmış oldu? +Yönetime aday birileri çıkacak mı? Ben aslında bu soruların yanıtını iyi biliyorum. Ne yeni yönetim olacak ne sistemler yürütülmeye devam edilecek. Almanlar sadece suyu bulandirmakla uğraşıyor sanırım.
      Bundan sonra yönetime talip olanların tek amacı bedava kredi kazanmak olur.Bunun haricinde bir şey yapmak için kimse yönetime talip olmaz.Yapmak isteyenlerin durumu ortadadır.Bu yğzden talip olacak arkadaşları bir daha düşünmeye davet ediyorum ben şahsım adına.Bu saatten sonra ben yönetici oldum TR serverinde diyenden şüphe duyarım ben.Oldun da ne için oldun?Diye sorarlar adama.Bu kaçıncı yünetim değişikliği.Altın gibi insanları oyundan soğuttular.Yeter artık!..

Kızıltan schrieb:

Bundan sonra yönetime talip olanların tek amacı bedava kredi kazanmak olur.Bunun haricinde bir şey yapmak için kimse yönetime talip olmaz.Yapmak isteyenlerin durumu ortadadır.Bu yğzden talip olacak arkadaşları bir daha düşünmeye davet ediyorum ben şahsım adına.Bu saatten sonra ben yönetici oldum TR serverinde diyenden şüphe duyarım ben.Oldun da ne için oldun?Diye sorarlar adama.Bu kaçıncı yünetim değişikliği.Altın gibi insanları oyundan soğuttular.Yeter artık!..

Kızıltan abi doğruları konuşmuş bu yönde benim düşüncemde aynı.

Alman forumunda TR ve 2 ülkeyede mooderatör aranıyor diye konu açmış bayan

Kızıltan schrieb:

oooo Murat hocam ne güzel özetlemişsin. Sardın başımıza :) :)

Zaten 1 hafta 10 gündür problem vardı giremiyordum isabet olmuş bir yönden de

Ne diyelim hayırlısı artık