Zapisy - Liga Mistrzów/Liga Europy/UEFA Europa Conference League

      Regulamin zapisujących się do turnieju Liga Mistrzów/Liga Europy/UEFA Europa Conference League

      1. Postanowienia ogólne.
      1.1. Każdy z menadżerów zapisujących się do turnieju LM/LE/UECL akceptuje regulamin LM/LE/UECL i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
      1.2. Zapisy są zawsze prowadzone na najbliższą edycję turnieju LM/LE/UECL.
      1.3. Każdy z zapisanych ma obowiązek zostawić wolne terminy na mecze towarzyskie zgodnie z terminarzem.
      1.4. Każdy z managerów, który się zapisał, a nie spełni wyżej wymienionych punktów regulaminu zostanie pozbawiony udziału w turnieju LM/LE/UECL.
      1.5. Kwestie nie zawarte w niniejszym regulaminie podlegają każdorazowo ocenie organizatora turnieju LM/LE/UECL.
      1.6. Organizatorem Turnieju jest Team FutbolCup – główni opiekunowie: sunshaine oraz mmysla92.

      Post was edited 2 times, last by “sunshaine” ().

      New

      1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine
      2. FC Masters Gliwice - Aztecky
      3. Dream Team Gniezno - The Special Schaft
      4. Husaria - pasy
      5. Terminatorzy_Głogów - Playstation
      6. Pato(L)egia - legionistabrd
      7. Duma Katalonii - Konrad08
      8. FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods

      New

      1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine
      2. FC Masters Gliwice - Aztecky
      3. Dream Team Gniezno - The Special Schaft
      4. Husaria - pasy
      5. Terminatorzy_Głogów - Playstation
      6. Pato(L)egia - legionistabrd
      7. Duma Katalonii - Konrad08
      8. FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods
      9 FK Aktöbe - MATEUSZJACS47

      New

      1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine
      2. FC Masters Gliwice - Aztecky
      3. Dream Team Gniezno - The Special Schaft
      4. Husaria - pasy
      5. Terminatorzy_Głogów - Playstation
      6. Pato(L)egia - legionistabrd
      7. Duma Katalonii - Konrad08
      8. FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods
      9 FK Aktöbe - MATEUSZJACS47[/quote]
      10. polanowice2019-kropka1

      New

      1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine
      2. FC Masters Gliwice - Aztecky
      3. Dream Team Gniezno - The Special Schaft
      4. Husaria - pasy
      5. Terminatorzy_Głogów - Playstation
      6. Pato(L)egia - legionistabrd
      7. Duma Katalonii - Konrad08
      8. FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods
      9 FK Aktöbe - MATEUSZJACS47[/quote]
      10. polanowice2019-kropka1
      11.BuenosAmarenoS - Olo96

      New

      1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine
      2. FC Masters Gliwice - Aztecky
      3. Dream Team Gniezno - The Special Schaft
      4. Husaria - pasy
      5. Terminatorzy_Głogów - Playstation
      6. Pato(L)egia - legionistabrd
      7. Duma Katalonii - Konrad08
      8. FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods
      9 FK Aktöbe - MATEUSZJACS47
      10. polanowice2019-kropka1
      11.BuenosAmarenoS - Olo96
      12.FC Cyganka - Dagmarina

      New

      1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine
      2. FC Masters Gliwice - Aztecky
      3. Dream Team Gniezno - The Special Schaft
      4. Husaria - pasy
      5. Terminatorzy_Głogów - Playstation
      6. Pato(L)egia - legionistabrd
      7. Duma Katalonii - Konrad08
      8. FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods
      9 FK Aktöbe - MATEUSZJACS47
      10. polanowice2019-kropka1
      11.BuenosAmarenoS - Olo96
      12.FC Cyganka - Dagmarina
      13. Wodnik Callander - szuwar

      New

      1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine
      2. FC Masters Gliwice - Aztecky
      3. Dream Team Gniezno - The Special Schaft
      4. Husaria - pasy
      5. Terminatorzy_Głogów - Playstation
      6. Pato(L)egia - legionistabrd
      7. Duma Katalonii - Konrad08
      8. FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods
      9 FK Aktöbe - MATEUSZJACS47
      10. polanowice2019-kropka1
      11.BuenosAmarenoS - Olo96
      12.FC Cyganka - Dagmarina
      13. Wodnik Callander - szuwar
      14. FC Zagórz - Rob

      New

      1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine
      2. FC Masters Gliwice - Aztecky
      3. Dream Team Gniezno - The Special Schaft
      4. Husaria - pasy
      5. Terminatorzy_Głogów - Playstation
      6. Pato(L)egia - legionistabrd
      7. Duma Katalonii - Konrad08
      8. FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods
      9 FK Aktöbe - MATEUSZJACS47
      10. polanowice2019-kropka1
      11.BuenosAmarenoS - Olo96
      12.FC Cyganka - Dagmarina
      13. Wodnik Callander - szuwar
      14. FC Zagórz - Rob
      15. Gabki Swidnica - CzyTaTa2

      New

      1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine
      2. FC Masters Gliwice - Aztecky
      3. Dream Team Gniezno - The Special Schaft
      4. Husaria - pasy
      5. Terminatorzy_Głogów - Playstation
      6. Pato(L)egia - legionistabrd
      7. Duma Katalonii - Konrad08
      8. FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods
      9 FK Aktöbe - MATEUSZJACS47
      10. polanowice2019-kropka1
      11.BuenosAmarenoS - Olo96
      12.FC Cyganka - Dagmarina
      13. Wodnik Callander - szuwar
      14. FC Zagórz - Rob
      15. Gabki Swidnica - CzyTaTa2
      16. Fox River FC - Theodor T-Bag Bagwell

      New

      1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine
      2. FC Masters Gliwice - Aztecky
      3. Dream Team Gniezno - The Special Schaft
      4. Husaria - pasy
      5. Terminatorzy_Głogów - Playstation
      6. Pato(L)egia - legionistabrd
      7. Duma Katalonii - Konrad08
      8. FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods
      9 FK Aktöbe - MATEUSZJACS47
      10. polanowice2019-kropka1
      11.BuenosAmarenoS - Olo96
      12.FC Cyganka - Dagmarina
      13. Wodnik Callander - szuwar
      14. FC Zagórz - Rob
      15. Gabki Swidnica - CzyTaTa2
      16.Fox River FC - Theodor T-Bag Bagwell
      17. Kraina Tysiaca Jezior - materazzii

      New

      1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine
      2. FC Masters Gliwice - Aztecky
      3. Dream Team Gniezno - The Special Schaft
      4. Husaria - pasy
      5. Terminatorzy_Głogów - Playstation
      6. Pato(L)egia - legionistabrd
      7. Duma Katalonii - Konrad08
      8. FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods
      9 FK Aktöbe - MATEUSZJACS47
      10. polanowice2019-kropka1
      11.BuenosAmarenoS - Olo96
      12.FC Cyganka - Dagmarina
      13. Wodnik Callander - szuwar
      14. FC Zagórz - Rob
      15. Gabki Swidnica - CzyTaTa2
      16.Fox River FC - Theodor T-Bag Bagwell
      17. Kraina Tysiaca Jezior - materazzii
      18. Legia - 1916 - wojti