IV Turniej BTF vs Reprezentacja Serwera - rozgrywki

      Lista sponsorów:
      1. Mkkosa - Cargovia Kargowa - 1mln
      2. unia niećkowo - 3 mln
      3. tornado - Twister - 2 mln
      4. KS Kretovia - Kret - 3 mln
      5. thorrgall - thorrgall - 3mln
      6. LKS Czaszyn - kozuszi - 3 mln
      7. Cinek - ŚwidDług - 2 mln
      8. Emdeys - Orly z Elabaga - 2mln
      9. Mateo Di Stefano - Chelsea KnO FC - 5mln
      10.zimny69-fc jamajka - 1,5 mln
      11. HARY KEJN - 3 mln
      12. kmita - Internazionale Wodzisław Śląski - 2 mln
      13. Radek25 - Victoria Pomorzowice - 1 mln
      14. Jarosław - Old Squad Żory - 1m
      15. szwagier24- paprotniarozrzutniki 2 mln
      16. Mateusz8 -Fc Barcelona8 1,5mln
      17. Aztecky - FC Masters Gliwice 2 mln
      18. lukasz7812 - Leech Pozz - 1 mln
      Lista sponsorów:
      1. Mkkosa - Cargovia Kargowa - 1mln
      2. unia niećkowo - 3 mln
      3. tornado - Twister - 2 mln
      4. KS Kretovia - Kret - 3 mln
      5. thorrgall - thorrgall - 3mln
      6. LKS Czaszyn - kozuszi - 3 mln
      7. Cinek - ŚwidDług - 2 mln
      8. Emdeys - Orly z Elabaga - 2mln
      9. Mateo Di Stefano - Chelsea KnO FC - 5mln
      10.zimny69-fc jamajka - 1,5 mln
      11. HARY KEJN - 3 mln
      12. kmita - Internazionale Wodzisław Śląski - 2 mln
      13. Radek25 - Victoria Pomorzowice - 1 mln
      14. Jarosław - Old Squad Żory - 1m
      15. szwagier24- paprotniarozrzutniki 2 mln
      16. Mateusz8 -Fc Barcelona8 1,5mln
      17. Aztecky - FC Masters Gliwice 2 mln
      18. lukasz7812 - Leech Pozz - 1 mln
      19. Niemczyc - Łęg Łowce - 3 mln
      Lista sponsorów:
      1. Mkkosa - Cargovia Kargowa - 1mln
      2. unia niećkowo - 3 mln
      3. tornado - Twister - 2 mln
      4. KS Kretovia - Kret - 3 mln
      5. thorrgall - thorrgall - 3mln
      6. LKS Czaszyn - kozuszi - 3 mln
      7. Cinek - ŚwidDług - 2 mln
      8. Emdeys - Orly z Elabaga - 2mln
      9. Mateo Di Stefano - Chelsea KnO FC - 5mln
      10.zimny69-fc jamajka - 1,5 mln
      11. HARY KEJN - 3 mln
      12. kmita - Internazionale Wodzisław Śląski - 2 mln
      13. Radek25 - Victoria Pomorzowice - 1 mln
      14. Jarosław - Old Squad Żory - 1m
      15. szwagier24- paprotniarozrzutniki 2 mln
      16. Mateusz8 -Fc Barcelona8 1,5mln1
      7. Aztecky - FC Masters Gliwice 2 mln
      18. lukasz7812 - Leech Pozz - 1 mln
      19. Niemczyc - Łęg Łowce - 3 mln
      20. MartinoMartinez - PGG ROW RYBNIK - 5mln
      21. Tuta96 - Tuciak United Team -3mln
      Ostateczna lista sponsorów IV turnieju BTF - Serwer:

      1. Mkkosa - Cargovia Kargowa - 1mln
      2. unia niećkowo - 3 mln
      3. tornado - Twister - 2 mln
      4. KS Kretovia - Kret - 3 mln
      5. thorrgall - thorrgall - 3mln
      6. LKS Czaszyn - kozuszi - 3 mln
      7. Cinek - ŚwidDług - 2 mln
      8. Emdeys - Orly z Elabaga - 2mln
      9. Mateo Di Stefano - Chelsea KnO FC - 5mln
      10.zimny69-fc jamajka - 1,5 mln
      11. HARY KEJN - 3 mln
      12. kmita - Internazionale Wodzisław Śląski - 2 mln
      13. Radek25 - Victoria Pomorzowice - 1 mln
      14. Jarosław - Old Squad Żory - 1m
      15. szwagier24- paprotniarozrzutniki 2 mln
      16. Mateusz8 -Fc Barcelona8 1,5mln
      17. Aztecky - FC Masters Gliwice 2 mln
      18. lukasz7812 - Leech Pozz - 1 mln
      19. Niemczyc - Łęg Łowce - 3 mln
      20. MartinoMartinez - PGG ROW RYBNIK - 5mln
      21. Tuta96 - Tuciak United Team -3mln

      Łącznie 50 milionów


      Nagrody za zdobyte w turnieju miejsca 1-32:

      1. 5,2 miliona
      2. 4,3 miliona
      3. 3,8 miliona
      4. 3,3 miliona
      5. 3,1 miliona
      6. 2,9 miliona
      7. 2,7 miliona
      8. 2,5 miliona
      9. 1,9 miliona
      10. 1,8 miliona
      11. 1,7 miliona
      12. 1,6 miliona
      13. 1,5 miliona
      14. 1,4 miliona
      15. 1,3 miliona
      16. 1,2 miliona
      17. 950k
      18. 900k
      19. 850k
      20. 800k
      21. 750k
      22. 700k
      23. 650k
      24. 600k
      25. 560k
      26. 530k
      27. 500k
      28. 470k
      29. 430k
      30. 400k
      31. 370k
      32. 340k


      Proszę wszystkich uczestników turnieju o grę fair. Kto zostanie wyrzucony z turnieju za ostrą grę nie otrzyma nagrody za zdobyte miejsce!

      Post was edited 2 times, last by “lokario” ().

      01.01.2020

      Grupa A:

      Tuciak United Team - Carbon Start Gniezno 1 : 3
      Leech Pozz - Gladiatorzy Z Miasta Noży 3 : 2
      Fc Barcelona8 - paprotniarozrzutniki 1 : 2
      Cargovia Kargowa - PGG ROW RYBNIK 0 : 5

      BTF- Serwer - 3:9


      Grupa B:

      KKS Kolejowy - Huragan Humniska 0 : 1
      ŚwidDług - Łęg Łowce 1 : 10
      Real & Biedronka - KS Kretovia 1 : 2
      FC Bartekx - Twister 2 : 5

      BTF- Serwer - 3:9


      Grupa C:

      Celtic Glasgow - Orly z Elblaga 7 : 2
      FC.Jamajka - Internazionale Wodzisław Śląski 1 : 1
      LKS Ursus Dachnów - Visca el Barca! 0 : 6
      Polonia Bytom - Chelsea KnO FC 0 : 0

      BTF- Serwer - 5:5


      Grupa D:

      unia niećkowo - Sparta Radlin F.C. 6 : 2
      Old Squad Żory - FC PZGW 1 : 5
      Victoria Pomorzowice - FC Masters Gliwice 1 : 4
      LKS Czaszyn - thorrgall 1 : 3

      BTF- Serwer - 6:6


      Stan rywalizacji po pierwszym dniu turnieju:

      BTF- Serwer - 17:29

      02.01.2020

      Grupa A:

      Tuciak United Team - Fc Barcelona8 3 : 0
      Carbon Start Gniezno - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 5
      PGG ROW RYBNIK - Leech Pozz 5 : 0
      paprotniarozrzutniki - Cargovia Kargowa 0 : 7

      BTF- Serwer - 6:6


      Grupa B:

      KKS Kolejowy - Real & Biedronka 3 : 1
      Huragan Humniska - Łęg Łowce 1 : 5
      Twister - ŚwidDług 12 : 0
      KS Kretovia - FC Bartekx 2 : 4

      BTF- Serwer - 6:6


      Grupa C:

      Celtic Glasgow - LKS Ursus Dachnów 6 : 2
      Orly z Elblaga - Internazionale Wodzisław Śląski 1 : 9
      Chelsea KnO FC - FC.Jamajka 4 : 1
      Visca el Barca! - Polonia Bytom 2 : 0

      BTF- Serwer - 6:6


      Grupa D:

      unia niećkowo - Victoria Pomorzowice 1 : 1
      Sparta Radlin F.C. - FC PZGW 0 : 3
      thorrgall - Old Squad Żory 8 : 1
      FC Masters Gliwice - LKS Czaszyn 2 : 0

      BTF- Serwer - 5:6

      Wynik drugiego dnia turnieju:

      BTF- Serwer - 23:24



      Stan rywalizacji po dwóch dniach turnieju:

      Grupa A:



      Grupa B:



      Grupa C:



      Grupa D:



      BTF- Serwer - 40:53


      03.01.2020

      Grupa A:

      Leech Pozz - paprotniarozrzutniki 6 : 0
      Fc Barcelona8 - Carbon Start Gniezno 0 : 1
      Cargovia Kargowa - Tuciak United Team 0 : 5
      Gladiatorzy Z Miasta Noży- PGG ROW RYBNIK 1 : 6

      BTF- Serwer - 6:6


      Grupa B:

      ŚwidDług - KS Kretovia 0 : 3
      Real & Biedronka - Huragan Humniska 2 : 1
      FC Bartekx - KKS Kolejowy 2 : 0
      Łęg Łowce - Twister 2 : 2

      BTF- Serwer - 4:7


      Grupa C:

      FC.Jamajka - Visca el Barca! 1 : 6
      LKS Ursus Dachnów - Orly z Elblaga 2 : 3
      Polonia Bytom - Celtic Glasgow 0 : 3
      Internazionale Wodzisław Śląski - Chelsea KnO FC 6 : 1

      BTF- Serwer - 6:6


      Grupa D:

      Old Squad Żory - FC Masters Gliwice 0 : 7
      Victoria Pomorzowice - Sparta Radlin F.C. 6 : 0
      LKS Czaszyn - unia niećkowo 2 : 0
      FC PZGW - thorrgall 2 : 9

      BTF- Serwer - 6:6


      Wynik trzeciego dnia turnieju:

      BTF- Serwer - 22:25


      Stan rywalizacji po trzech dniach turnieju:

      Grupa A:



      Grupa B:



      Grupa C:



      Grupa D:



      BTF- Serwer - 62:78



      04.01.2020

      Grupa A:

      Tuciak United Team - Leech Pozz 0 : 1
      Fc Barcelona8 - Cargovia Kargowa 0 : 4
      Carbon Start Gniezno - PGG ROW RYBNIK 0 : 6
      paprotniarozrzutniki - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 4

      BTF- Serwer - 3:9


      Grupa B:

      KKS Kolejowy - ŚwidDług 4 : 1
      Real & Biedronka - FC Bartekx 0 : 3
      Huragan Humniska - Twister 2 : 5
      KS Kretovia - Łęg Łowce 1 : 4

      BTF- Serwer - 6:6


      Grupa C:

      Celtic Glasgow - FC.Jamajka 7 : 2
      LKS Ursus Dachnów - Polonia Bytom 1 : 5
      Orly z Elblaga - Chelsea KnO FC 0 : 6
      Visca el Barca! - Internazionale Wodzisław Śląski 2 : 7

      BTF- Serwer - 6:6

      Grupa D:

      unia niećkowo - Old Squad Żory 5 : 0
      Victoria Pomorzowice - LKS Czaszyn 4 : 1
      Sparta Radlin F.C. - thorrgall 0 : 7
      FC Masters Gliwice - FC PZGW 6 : 2

      BTF- Serwer - 6:6

      Wynik czwartego dnia turnieju:

      BTF- Serwer - 21:27


      Stan rywalizacji po czterech dniach turnieju:

      Grupa A:




      Grupa B:



      Grupa C:



      Grupa D:



      BTF- Serwer - 83:105



      05.01.2020

      Grupa A:

      Leech Pozz - Fc Barcelona8 0 : 0
      Cargovia Kargowa - Carbon Start Gniezno 7 : 2
      PGG ROW RYBNIK - paprotniarozrzutniki 7 : 1
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Tuciak United Team 0 : 4

      BTF- Serwer - 4:7

      Grupa B:

      ŚwidDług - Real & Biedronka 2 : 7
      FC Bartekx - Huragan Humniska 0 : 1
      Twister - KS Kretovia 7 : 1
      Łęg Łowce - KKS Kolejowy 1 : 3

      BTF- Serwer - 6:6

      Grupa C:

      FC.Jamajka - LKS Ursus Dachnów 1 : 2
      Polonia Bytom - Orly z Elblaga 7 : 0
      Chelsea KnO FC - Visca el Barca! 1 : 4
      Internazionale Wodzisław Śląski - Celtic Glasgow 1 : 3

      BTF- Serwer - 3:9

      Grupa D:

      Old Squad Żory - Victoria Pomorzowice 1 : 6
      LKS Czaszyn - Sparta Radlin F.C. 4 : 0
      thorrgall - FC Masters Gliwice 0 : 0
      FC PZGW - unia niećkowo 1 : 3

      BTF- Serwer - 9:2

      Wynik piątego dnia turnieju:

      BTF- Serwer - 22:24

      Stan rywalizacji po pięciu dniach turnieju:

      Grupa A:



      Grupa B:



      Grupa C:



      Grupa D:




      BTF- Serwer - 105:129


      06.01.2020

      Grupa A:

      Tuciak United Team - PGG ROW RYBNIK 0 : 2
      Fc Barcelona8 - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 4
      Cargovia Kargowa - Leech Pozz 0 : 2
      Carbon Start Gniezno - paprotniarozrzutniki 2 : 4

      BTF- Serwer - 3:9


      Grupa B:

      KKS Kolejowy - Twister 2 : 4
      Real & Biedronka - Łęg Łowce 0 : 3
      FC Bartekx - ŚwidDług 9 : 0
      Huragan Humniska - KS Kretovia 1 : 0

      BTF- Serwer - 3:9


      Grupa C:

      Celtic Glasgow - Chelsea KnO FC 0 : 0
      LKS Ursus Dachnów - Internazionale Wodzisław Śląski 2 : 8
      Polonia Bytom - FC.Jamajka 1 : 1
      Orly z Elblaga - Visca el Barca! 2 : 6

      BTF- Serwer - 3:7

      Grupa D:

      unia niećkowo - thorrgall 0 : 4
      Victoria Pomorzowice - FC PZGW 4 : 1
      LKS Czaszyn - Old Squad Żory 4 : 0
      Sparta Radlin F.C. - FC Masters Gliwice 6 : 1

      BTF- Serwer - 6:6

      Wynik szóstego dnia turnieju:

      BTF- Serwer - 15:31



      Post was edited 7 times, last by “lokario” ().

      Stan rywalizacji po sześciu dniach turnieju:

      Grupa A:



      Grupa B:



      Grupa C:



      Grupa D:



      BTF- Serwer - 120:160


      07.01.2020

      Grupa A:

      Leech Pozz - Carbon Start Gniezno 6:0
      PGG ROW RYBNIK - Fc Barcelona8 7:1
      paprotniarozrzutniki - Tuciak United Team 2:11
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Cargovia Kargowa 2:1

      BTF- Serwer - 6:6

      Grupa B:

      ŚwidDług - Huragan Humniska 2:12
      Twister - Real & Biedronka 7:2
      KS Kretovia - KKS Kolejowy 1:3
      Łęg Łowce - FC Bartekx 2:0

      BTF- Serwer - 6:6


      Grupa C:

      FC.Jamajka - Orly z Elblaga 2:0
      Chelsea KnO FC - LKS Ursus Dachnów 8:1
      Visca el Barca! - Celtic Glasgow 0:3
      Internazionale Wodzisław Śląski - Polonia Bytom 1:6

      BTF- Serwer - 9:3


      Grupa D:

      Old Squad Żory - Sparta Radlin F.C. 0:3
      thorrgall - Victoria Pomorzowice 3:0
      FC Masters Gliwice - unia niećkowo 5:1
      FC PZGW - LKS Czaszyn 0:3

      BTF- Serwer - 3:9

      Wynik siódmego dnia turnieju:

      BTF- Serwer - 24:24


      Końcowe tabele grup:

      Grupa A:



      Grupa B:



      Grupa C:



      Grupa D:



      Stan turnieju po fazie grupowej:

      BTF- Serwer - 144:184

      Post was edited 3 times, last by “lokario” ().

      Półfinaliści turnieju:

      1. PGG ROW RYBNIK - Serwer
      2. Leech Pooz - Serwer
      3. Tuciak United Team - BTF
      4. Gladiatorzy Z Miasta Noży - BTF
      5. Twister - Serwer
      6. Łęg Łowce - BTF
      7. FC Bartekx - Serwer
      8. Huragan Humniska - Serwer
      9. Celtic Glasgow - BTF
      10. Visca el Barca! - Serwer
      11. Internazionale Wodzisław Śląski - Serwer
      12. Polonia Bytom - Serwer
      13. thorrgall - Serwer
      14. FC Masters Gliwice - Serwer
      15. Victoria Pomorzowice - BTF
      16. LKS Czaszyn - BTF


      Podział na koszyki do losowania, w g ELO z dnia 08.01.2020 godz. 19.00:

      Koszyk 1 - Serwer

      1. PG ROW RYBNIK, ELO 1
      2. Twister, ELO 7
      3. Internazionale Wodzisław Śląski, ELO 9
      4. thorrgall, ELO 11

      Koszyk 2 - BTF

      1. Tuciak United Team, ELO 2
      2. Łęg Łowce, ELO 5
      3. Celtic Glasgow, ELO 16
      4. LKS Czaszyn, ELO 39

      Koszyk 3 - Serwer

      1. Polonia Bytom, ELO 17
      2. FC Masters Gliwice, ELO 18
      3. FC Bartekx, ELO 20
      4. Leech Pooz, ELO 23

      Koszyk 4 - Mieszany

      1. Victoria Pomorzowice, ELO 42
      2. Gladiatorzy Z Miasta Noży, ELO 43
      3. Visca el Barca!, ELO 55
      4. Huragan Humniska, ELO 153

      Losowanie dzisiaj o 21.00

      W każdym z półfinałów znajdą się po dwie drużyny z każdego z koszyków.


      Post was edited 1 time, last by “lokario” ().

      Wylosowane półfinały.

      Półfinał 1:

      1. Twister
      2. PGG ROW RYBNIk
      3. Łęg Łowce
      4. Tuciak United Team
      5. FC Masters Gliwice
      6. FC Bartekx
      7. Visca el Barca!
      8. Gladiatorzy Z Miasta Noży - organizator


      Półfinał 2:

      1. Internazionale Wodzisław Śląski
      2. thorrgall
      3. LKS Czaszyn - organizator
      4. Celtic Glasgow
      5. Leech Pozz
      6. Polonia Bytom
      7. Huragan Humniska
      8. Victoria Pomorzowice

      Start półfinałów 15.01.2020.

      Powodzenia i proszę o grę fair :)

      New

      15.01.2020

      Półfinał 1:

      Tuciak United Team - FC Bartekx 5 : 1
      Visca el Barca! - Gladiatorzy Z Miasta Noży 4 : 2
      Łęg Łowce - FC Masters Gliwice 3 : 2
      Twister - PGG ROW RYBNIK 1 : 1

      BTF - Serwer - 6:5


      Półfinał 2:

      Celtic Glasgow - Internazionale Wodzisław Śląski 0 : 3
      Leech Pozz - Victoria Pomorzowice 2 : 3
      Polonia Bytom - Huragan Humniska 5 : 1
      LKS Czaszyn - thorrgall 0 : 0

      BTF- Serwer - 4:7

      Wynik ósmego dnia turnieju:

      BTF- Serwer - 10:12


      Stan rywalizacji po ośmiu dniach turnieju:

      BTF- Serwer - 154:196

      16.01.2020

      Półfinał 1:

      Tuciak United Team - Łęg Łowce 1 : 2
      FC Bartekx - Gladiatorzy Z Miasta Noży 4 : 2
      PGG ROW RYBNIK - Visca el Barca! 3 : 0
      FC Masters Gliwice - Twister 1 : 5

      BTF- Serwer - 3:9


      Półfinał 2:

      Celtic Glasgow - Polonia Bytom 2 : 2
      Internazionale Wodzisław Śląski - Victoria Pomorzowice 5 : 0
      thorrgall - Leech Pozz 3 : 1
      Huragan Humniska - LKS Czaszyn 0 : 2

      BTF - Serwer - 4:7

      Wynik dziewiątego dnia turnieju:

      BTF- Serwer - 7:16


      Stan rywalizacji w półfinałach:

      Półfinał 1:



      Półfinał 2:




      Stan rywalizacji po dziewięciu dniach turnieju:

      BTF- Serwer - 161:212


      17.01.2019

      Półfinał 1:

      Visca el Barca! - FC Masters Gliwice 1 : 0
      Łęg Łowce - FC Bartekx 3 : 1
      Twister - Tuciak United Team 3 : 2
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - PGG ROW RYBNIK 2 : 2

      BTF - Serwer - 4:7


      Półfinał 2:

      Leech Pozz - Huragan Humniska 1 : 0
      Polonia Bytom - Internazionale Wodzisław Śląski 2 : 2
      LKS Czaszyn - Celtic Glasgow 0 : 2
      Victoria Pomorzowice - thorrgall 2 : 5

      BTF- Serwer - 3:8

      Wynik dziesiątego dnia turnieju:

      BTF- Serwer - 7:15


      Stan rywalizacji w półfinałach:

      Półfinał 1:



      Półfinał 2:



      Stan rywalizacji po dziesięciu dniach turnieju:

      BTF- Serwer - 168:227


      18.01.2020

      Półfinał 1:

      Tuciak United Team - Visca el Barca! 3 : 0
      Łęg Łowce - Twister 1 : 0
      FC Bartekx - PGG ROW RYBNIK 2 : 1
      FC Masters Gliwice - Gladiatorzy Z Miasta Noży 5 : 3

      BTF - Serwer - 6:6

      Półfinał 2:

      Celtic Glasgow - Leech Pozz 5 : 1
      Polonia Bytom - LKS Czaszyn 0 : 0
      Internazionale Wodzisław Śląski - thorrgall 3 : 1
      Huragan Humniska - Victoria Pomorzowice 0 : 2

      BTF- Serwer - 7:4



      Wynik jedenastego dnia turnieju:

      BTF- Serwer - 13:10


      Stan rywalizacji w półfinałach:

      Półfinał 1:



      Półfinał 2:




      Stan rywalizacji po jedenastu dniach turnieju:

      BTF- Serwer - 181:237



      19.01.2020

      Półfinał 1:

      Visca el Barca! - Łęg Łowce 0 : 3
      Twister - FC Bartekx 4 : 2
      PGG ROW RYBNIK - FC Masters Gliwice 2 : 0
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Tuciak United Team 2 : 6

      BTF- Serwer - 6:6


      Półfinał 2:

      Leech Pozz - Polonia Bytom 1 : 2
      LKS Czaszyn - Internazionale Wodzisław Śląski 2 : 6
      thorrgall - Huragan Humniska 5 : 0
      Victoria Pomorzowice - Celtic Glasgow 0 : 4

      BTF- Serwer - 3:9


      Wynik dwunastego dnia turnieju:

      BTF- Serwer - 9:15


      Stan rywalizacji w półfinałach:

      Półfinał 1:



      Półfinał 2:




      Stan rywalizacji po dwunastu dniach turnieju:

      BTF- Serwer - 190:252


      20.01.2020

      Półfinał 1:

      Tuciak United Team - PGG ROW RYBNIK 3 : 2
      Łęg Łowce - Gladiatorzy Z Miasta Noży 2 : 0
      Twister - Visca el Barca! 3 : 0
      FC Bartekx - FC Masters Gliwice 6 : 1

      BTF- Serwer - 6:6


      Półfinał 2:

      Celtic Glasgow - thorrgall 3 : 1
      Polonia Bytom - Victoria Pomorzowice 2 : 0
      LKS Czaszyn - Leech Pozz 1 : 3
      Internazionale Wodzisław Śląski - Huragan Humniska 3 : 0

      BTF- Serwer - 3:9

      Wynik trzynastego dnia turnieju:

      BTF- Serwer - 9:15


      Stan rywalizacji w półfinałach:

      Półfinał 1:



      Półfinał 2:



      Stan rywalizacji po trzynastu dniach turnieju:

      BTF- Serwer - 199:267



      Post was edited 5 times, last by “lokario” ().

      New

      21.01.2020

      Półfinał 1:

      Visca el Barca! - FC Bartekx
      PGG ROW RYBNIK - Łęg Łowce
      FC Masters Gliwice - Tuciak United Team
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Twister

      Pófinał 2:

      Leech Pozz - Internazionale Wodzisław Śląski
      thorrgall - Polonia Bytom
      Huragan Humniska - Celtic Glasgow
      Victoria Pomorzowice - LKS Czaszyn