IV Turniej BTF vs Reprezentacja Serwera - rozgrywki

      IV Turniej BTF vs Reprezentacja Serwera - rozgrywki

      IV Turniej BTF - Reprezentacja Serwera.

      Start turnieju 1 stycznia 2020 roku godzina 13.00.

      Cały turniej zostanie rozegrany w systemie Round Robin i w formie fair play.

      Turniej składał się będzie z następujących etapów:

      I Etap (01.01 – 07.01) - eliminacje grupowe w 4 grupach 8 zespołowych (w każdej grupie zagra 4 przedstawicieli BTF i 4 przedstawicieli Reprezentacji Serwera) - awans do półfinałów uzyskają 4 najlepsze zespoły z każdej grupy

      II Etap (15.01.- 21.01) – rozgrywki półfinałowe (dwa 8 zespołowe półfinały) – awans do Wielkiego finału uzyskają 4 najlepsze zespoły z każdego półfinału

      III etap (29.01.- 04.02) – Wielki finał


      Wszystkie mecze turniejowe będą organizowane przez przedstawicieli BTF.

      Przewidywane nagrody:

      I Etap – nagroda po 400k dla każdego (nagroda od organizatora poszczególnej grupy)
      II Etap – nagroda po 500k dla każdego (nagroda od organizatorów półfinałów)
      III Etap – nagroda po 600k dla każdego (nagroda od organizatora Wielkiego Finału)

      Pula nagród zostanie dodatkowo zwiększona o kwotę zebraną podczas zapisów na turniej. Każdy chętny może zadeklarować indywidualna kwotę na nagrody turniejowe. Może, ale nie musi. Dotyczy to wszystkich (niekoniecznie uczestników turnieju).Po zakończonych zapisach zebrana pula zostanie rozdzielona na 32 mniejsze kwoty. Przed startem turnieju zostaną podane wysokości dodatkowych nagród za miejsca 1-32, które zostaną wypłacone po Wielkim Finale.

      Po zakończonym turnieju zostanie stworzona klasyfikacja indywidualna kolejno wg:
      - zdobytego miejsca w Wielkim Finale,
      - zdobytego miejsca w półfinale,
      - zdobytego miejsca w rozgrywkach grupowych.

      W przypadku zajęcia tego samego miejsca na poszczególnym etapie turnieju o wyższej pozycji w klasyfikacji decyduje kolejno:

      liczba zdobytych punktów
      bilans bramkowy
      liczba strzelonych bramek
      losowanie.

      Dodatkowo zostanie stworzona klasyfikacja zespołowa Reprezentacji BTF i Reprezentacji Serwera. Każdy zdobyty punkt przez przedstawiciela jednej z grup wpłynie na wynik końcowy danej ekipy.


      Najlepsza „8” Reprezentacji Serwera zagwarantuje sobie prawo gry w kolejnej edycji turnieju.

      Uwaga:
      1. Informuję, że w turnieju obowiązuje gra fair i będę pilnował, aby tego przestrzegać. Zespoły które zostaną wykluczone z turnieju za zbyt ostrą grę nie będą mogły zagrać w kolejnej edycji.
      2. Zespoły, które po utworzeniu grup, półfinałów z różnych powodów nie zagrają w nich (zajęty, termin, zmiana planów) nie będą mogły zagrać w kolejnej edycji turnieju. Ewentualne rezygnacje proszę zgłaszać wcześniej (przed losowaniem).

      Skład Reprezentacji Serwera:

      1.thorrgall – thorrgall
      2.FC Masters Gliwice – Aztecky
      3.9kompania – czarny_agent2 Visca el Barca! - berni94pl
      4.Huragan Humniska – Zbogiem
      5.PGG ROW RYBNIK – Martino Martinez
      6.Cargovia Kargowa – Mkkosa
      7.Internazionale Wodzisław Śląski – Kmita
      8.Twister – tornado
      9. Polonia Bytom - Maciejewski
      10. Leech Pozz - lukasz7812
      11. Sparta Radlin F.C. - Lewus19
      12. Old Squad Żory - Jarosław
      13. KS Kretovia - Kret
      14. FC Bartekx - Bartek_x
      15. paprotniarozrzutniki - szwagier
      16. LKS Ursus Dachnów - Janusz



      Skład BTF:

      1. Gladiatorzy z Miasta Noży- Rodoxim
      2. Łęg Łowce - Niemczyc
      3. Chelsea KnO FC - Mateo Di Stefano
      4. LKS Czaszyn - Kozuszi
      5. Real i Biedronka - cpt-nemo
      6. Tuciak United Team - Tuta96
      7. KKS Kolejowy - Sławol
      8. Orly z Elblaga - emdeys
      9. Celtic Glasgow - Kameleon
      10. FC PZGW - HARY KEJN
      11. ŚwidDług - Cinek
      12. Carbon Start Gniezno - DoNoubt
      13. unia niećkowo - lokario (dzika karta od Kolejowego)
      14. FC.Jamajka - Zimny69 (dzika karta od Casanowy)
      15. Victoria Pomorzowice - Radek25 (dzika karta od Kolejowego)
      16. The Gunners - Special One FcBarcelona8 - Mateusz8 (dzika karta od lokario)


      Komentujemy turniej w dziale bar.


      Post was edited 11 times, last by “lokario” ().

      Wszystkich chętnych, którzy chcieliby coś od siebie dorzucić na nagrody w turnieju (za zdobyte miejsca 1-32), serdecznie zapraszam do wpisu na poniższą listę. Darowizny zostaną pobrane po zakończeniu wielkiego finału (po 04.02.2020 r.)

      Lista sponsorów:

      1.
      Lista sponsorów:
      1. Mkkosa - Cargovia Kargowa - 1mln
      2. unia niećkowo - 3 mln
      3. tornado - Twister - 2 mln
      4. KS Kretovia - Kret - 3 mln
      5. thorrgall - thorrgall - 3mln
      6. LKS Czaszyn - kozuszi - 3 mln
      7. Cinek - ŚwidDług - 2 mln
      8. Emdeys - Orly z Elabaga - 2mln
      Lista sponsorów:
      1. Mkkosa - Cargovia Kargowa - 1mln
      2. unia niećkowo - 3 mln
      3. tornado - Twister - 2 mln
      4. KS Kretovia - Kret - 3 mln
      5. thorrgall - thorrgall - 3mln
      6. LKS Czaszyn - kozuszi - 3 mln
      7. Cinek - ŚwidDług - 2 mln
      8. Emdeys - Orly z Elabaga - 2mln
      9. Mateo Di Stefano - Chelsea KnO FC - 5mln
      Lista sponsorów:
      1. Mkkosa - Cargovia Kargowa - 1mln
      2. unia niećkowo - 3 mln
      3. tornado - Twister - 2 mln
      4. KS Kretovia - Kret - 3 mln
      5. thorrgall - thorrgall - 3mln
      6. LKS Czaszyn - kozuszi - 3 mln
      7. Cinek - ŚwidDług - 2 mln
      8. Emdeys - Orly z Elabaga - 2mln
      9. Mateo Di Stefano - Chelsea KnO FC - 5mln
      10.zimny69-fc jamajka - 1,5 mln
      Lista sponsorów:
      1. Mkkosa - Cargovia Kargowa - 1mln
      2. unia niećkowo - 3 mln
      3. tornado - Twister - 2 mln
      4. KS Kretovia - Kret - 3 mln
      5. thorrgall - thorrgall - 3mln
      6. LKS Czaszyn - kozuszi - 3 mln
      7. Cinek - ŚwidDług - 2 mln
      8. Emdeys - Orly z Elabaga - 2mln
      9. Mateo Di Stefano - Chelsea KnO FC - 5mln
      10.zimny69-fc jamajka - 1,5 mln
      11. HARY KEJN - 3 mln

      Aar00nQQ wrote:

      Lista sponsorów:
      1. Mkkosa - Cargovia Kargowa - 1mln
      2. unia niećkowo - 3 mln
      3. tornado - Twister - 2 mln
      4. KS Kretovia - Kret - 3 mln
      5. thorrgall - thorrgall - 3mln
      6. LKS Czaszyn - kozuszi - 3 mln
      7. Cinek - ŚwidDług - 2 mln
      8. Emdeys - Orly z Elabaga - 2mln
      9. Mateo Di Stefano - Chelsea KnO FC - 5mln
      10.zimny69-fc jamajka - 1,5 mln
      11. HARY KEJN - 3 mln
      12. kmita - Internazionale Wodzisław Śląski - 2 mln
      Lista sponsorów:
      1. Mkkosa - Cargovia Kargowa - 1mln
      2. unia niećkowo - 3 mln
      3. tornado - Twister - 2 mln
      4. KS Kretovia - Kret - 3 mln
      5. thorrgall - thorrgall - 3mln
      6. LKS Czaszyn - kozuszi - 3 mln
      7. Cinek - ŚwidDług - 2 mln
      8. Emdeys - Orly z Elabaga - 2mln
      9. Mateo Di Stefano - Chelsea KnO FC - 5mln
      10.zimny69-fc jamajka - 1,5 mln
      11. HARY KEJN - 3 mln
      12. kmita - Internazionale Wodzisław Śląski - 2 mln
      13. Radek25 - Victoria Pomorzowice - 1 mln
      VICTORIA POMORZOWICE
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------

      Lista sponsorów:
      1. Mkkosa - Cargovia Kargowa - 1mln
      2. unia niećkowo - 3 mln
      3. tornado - Twister - 2 mln
      4. KS Kretovia - Kret - 3 mln
      5. thorrgall - thorrgall - 3mln
      6. LKS Czaszyn - kozuszi - 3 mln
      7. Cinek - ŚwidDług - 2 mln
      8. Emdeys - Orly z Elabaga - 2mln
      9. Mateo Di Stefano - Chelsea KnO FC - 5mln
      10.zimny69-fc jamajka - 1,5 mln
      11. HARY KEJN - 3 mln
      12. kmita - Internazionale Wodzisław Śląski - 2 mln
      13. Radek25 - Victoria Pomorzowice - 1 mln
      14. Jarosław - Old Squad Żory - 1m
      Lista sponsorów:
      1. Mkkosa - Cargovia Kargowa - 1mln
      2. unia niećkowo - 3 mln
      3. tornado - Twister - 2 mln
      4. KS Kretovia - Kret - 3 mln
      5. thorrgall - thorrgall - 3mln
      6. LKS Czaszyn - kozuszi - 3 mln
      7. Cinek - ŚwidDług - 2 mln
      8. Emdeys - Orly z Elabaga - 2mln
      9. Mateo Di Stefano - Chelsea KnO FC - 5mln
      10.zimny69-fc jamajka - 1,5 mln
      11. HARY KEJN - 3 mln
      12. kmita - Internazionale Wodzisław Śląski - 2 mln
      13. Radek25 - Victoria Pomorzowice - 1 mln
      14. Jarosław - Old Squad Żory - 1m
      15. szwagier24- paprotniarozrzutniki 2 mln
      Podział na koszyki do losowania wg ELO na 23.12.2019 godz. 16.30:

      Reprezentacja Serwera

      Koszyk 1:
      1.PGG ROW RYBNIK – Martino Martinez, ELO 1
      2.Internazionale Wodzisław Śląski – Kmita, ELO 5
      3.Twister – tornado, ELO 10
      4.thorrgall – thorrgall, ELO 12

      Koszyk 2:
      1.FC Masters Gliwice – Aztecky, ELO 18
      2.Polonia Bytom - Maciejewski, ELO 21
      3.Leech Pozz - lukasz8712, ELO 22
      4.FC Bartekx – Bartek_x, ELO 26

      Koszyk 3:
      1. Visca el Barca! - berni94pl, ELO 42
      2.Cargovia Kargowa – Mkkosa, ELO 44
      3.KS Kretovia – Kret, ELO 75
      4.Sparta Radlin F.C. - Lewus19, ELO 87

      Koszyk 4:
      1. Huragan Humniska - Zbogiem, ELO 178
      2. LKS Ursus Dachnów - Janusz, ELO 241
      3.Old Squad Żory - Jarosław, ELO 379
      4. paprotniarozrzutniki- szwagier, ELO 431


      Reprezentacja Stowarzyszenia BTF

      Koszyk 1:
      1.Celtic Glasgow – Kameleon, ELO 9
      2.Tuciak United Team - Tuta96, ELO 11
      3.Łęg Łowce – Niemczyc, ELO 13
      4. LKS Czaszyn - kozuszi, ELO 28


      Koszyk 2:
      1. KKS Kolejowy - Sławol, ELO 37
      2. Victoria Pomorzowice - Radek25, ELO 38
      3. Chelsea KnO FC - Mateo Di Stefano, ELO 43
      4. Gladiatorzy Z Miasta Noży - Rodoxim, ELO 53

      Koszyk 3:
      1. unia nieckowo- lokario, ELO 67
      2. Real i Biedronka - cpt-nemo, ELO 95
      3. Orly Z Elblaga – emdeys, ELO 113
      4. FcBarcelona8 - Mateusz8, ELO 171

      Koszyk 4:
      1. Carbon Start Gniezno - DoNoubt, ELO 178
      2. ŚwidDług - Cinek, ELO 201
      3. FC PZGW - HARY KEJN, ELO 208
      4. FC.Jamajka - Zimny69, ELO 244


      Wylosowane grupy:


      Grupa A:

      1. Tuciak United Team
      2. PGG ROW RYBNIK
      3. Gladiatorzy Z Miasta Noży
      4. Leech Pozz
      5. FcBarcelona8 - organizator
      6. Cargovia Kargowa
      7. Carbon Start Gniezno
      8. paprotniarozrzutniki



      Grupa B:

      1. Łęg Łowce
      2. Twister
      3. KKS Kolejowy - organizator
      4. FC Bartekx
      5. Real i Biedronka
      6. KS Kretovia
      7. ŚwidDług
      8. Huragan Humniska



      Grupa C:

      1. Celtic Glasgow
      2. Internazionale Wodzisław Śląski
      3. Chelsea KnO FC - organizator
      4. Polonia Bytom
      5. Orly Z Elblaga
      6. Visca el Barca!
      7. FC.Jamajka
      8. LKS Ursus Dachnów



      Grupa D:

      1. LKS Czaszyn- organizator

      2. Thorrgall
      3. Victoria Pomorzowice
      4. FC Masters Gliwice
      5. unia niećkowo
      6. Sparta Radlin F.C.
      7. FC PZGW
      8. Old Squad Żory


      W najbliższych dniach zostaną utworzone grupy i wysłane hasła do turnieju. Start turnieju 01.01.2020 r. godz 13.00

      Z każdej grupy do półfinałów awansują cztery najlepsze drużyny.

      Przypominam w turnieju obowiązuje gra fair. Inna gra będzie karana dyskwalifikacją i utratą wygranej za zajęte miejsce.


      Powodzenia:)

      Post was edited 8 times, last by “lokario” ().

      Lista sponsorów:
      1. Mkkosa - Cargovia Kargowa - 1mln
      2. unia niećkowo - 3 mln
      3. tornado - Twister - 2 mln
      4. KS Kretovia - Kret - 3 mln
      5. thorrgall - thorrgall - 3mln
      6. LKS Czaszyn - kozuszi - 3 mln
      7. Cinek - ŚwidDług - 2 mln
      8. Emdeys - Orly z Elabaga - 2mln
      9. Mateo Di Stefano - Chelsea KnO FC - 5mln
      10.zimny69-fc jamajka - 1,5 mln
      11. HARY KEJN - 3 mln
      12. kmita - Internazionale Wodzisław Śląski - 2 mln
      13. Radek25 - Victoria Pomorzowice - 1 mln
      14. Jarosław - Old Squad Żory - 1m
      15. szwagier24- paprotniarozrzutniki 2 mln
      16. Mateusz8 -Fc Barcelona8 1,5mln
      Lista sponsorów:
      1. Mkkosa - Cargovia Kargowa - 1mln
      2. unia niećkowo - 3 mln
      3. tornado - Twister - 2 mln
      4. KS Kretovia - Kret - 3 mln
      5. thorrgall - thorrgall - 3mln
      6. LKS Czaszyn - kozuszi - 3 mln
      7. Cinek - ŚwidDług - 2 mln
      8. Emdeys - Orly z Elabaga - 2mln
      9. Mateo Di Stefano - Chelsea KnO FC - 5mln
      10.zimny69-fc jamajka - 1,5 mln
      11. HARY KEJN - 3 mln
      12. kmita - Internazionale Wodzisław Śląski - 2 mln
      13. Radek25 - Victoria Pomorzowice - 1 mln
      14. Jarosław - Old Squad Żory - 1m
      15. szwagier24- paprotniarozrzutniki 2 mln
      16. Mateusz8 -Fc Barcelona8 1,5mln
      17. Aztecky - FC Masters Gliwice 2 mln