Emerytura pracowników

    Emerytura pracowników

    Witam forumowiczów,
    zauważyłem wczoraj wchodząc do gry, że trwają jakieś prace nad serwerem (aktualizacja) i faktycznie kilka zmian można dostrzec.

    Jedną z nich jest emerytura pracowników - wczoraj mój fizjoterapeuta stwierdził, że jest za stary i odchodzi na emeryturę (zrozumiałe, każdy kiedyś musi odpocząć ;) ), no i dziś już go w klubie nie ma. Faktycznie była zapowiadana taka aktualizacja, jednak było to naprawdę dawno - na początku października i można było w zapowiedzi zobaczyć taki zapisek:

    3. Emerytury pracowników.
    (Wszyscy pracownicy w określonym wieku będą odchodzić na emeryturę - coś na wzór zawodników)

    4. Zostaną dodani nowi pracownicy.
    (Ze względu na dodanie wieku emerytalnego pracowników będziemy mogli z pewnym wyprzedzeniem zatrudnić ich następców aby osiągnęli odpowiedni poziom przed rozpoczęciem pracy w klubie)​


    Z tego co widzę punkt 3 został zrealizowany wręcz wzorcowo, można by nawet powiedzieć, że z godziny na godzinę, a o punkcie 4 ktoś chyba zapomniał.

    Śledzę wszystkie posty w zakładce "nowości i ogłoszenia" i nie widziałem ani zapowiedzi powyższej aktualizacji, ani nawet prostego ostrzeżenia "uważajcie zawodnik w wieku XX lat odejdzie na emeryturę". Stąd nasuwają się 2 pytania:
    1. Jaki jest wiek przejścia pracownika na emeryturę (i jaki jest maksymalny wiek podpisania kontraktu)?
    2. Gdzie pouciekali pracownicy na zastępstwo?

    Od siebie dodam tylko, że taka niezapowiedziana aktualizacja jest trochę nieuczciwa w stosunku do graczy. W moim przypadku dziś jest ostatni dzień sezonu, czyli zatrudniając dzisiaj nowego pracownika przeprowadzę mu co najwyżej 1 kurs (więc od razu 1 tracę), gdyby taka informacja została podana z minimalnym choć wyprzedzeniem można by znaleźć w porę pracowników na zastępstwo i w trakcie trwania sezonu byliby już po 2 kursach (przy odrobinie szczęścia pracownik taki miałby już poziom więcej). Można też było z wyprzedzeniem podać maksymalny wiek pracownika - pewnie niejeden gracz na własną rękę zmieniłby kadrę, aby uniknąć nagłego znikania pracowników.

    Post wyszedł nieco przydługi, ale mam nadzieję, że jasno opisałem swój problem, pozdrawiam :D
    Witaj @kokos96
    Masz rację postawiliśmy wielu użytkowników w bardzo niekomfortowej sytuacji.
    Dlatego opcja z odejściem pracowników po osiągnięciu wieku 65+ została wstrzymana w dniu dzisiejszym.

    Ze względu na Twój problem proszę zgłosić się do Support gry w celu przywrócenia pracownika.
    Mam nadzieję, że Administracja będzie mogła naprawić ten błąd.

    Opcja zostanie przywrócona przy następnych aktualizacjach, które wprowadzą dodatkowych Asystentów do klubu.

    Pozdrawiam