Update 2019 - dyskusja

A mi ostatnio silnik mocno zagrał na nosie.Mam grac ligówkę . Tuż przed 17 zauważyłem ,że mam pp w niepełnej dyspozycji ,a nie mogłem go zmienić przed meczem,bo rywal zobaczył mój skład.Wszedłem już podczas rozgrywki w ok 20 minucie przy prowadzeniu 2:0.Wstawiłem MOCNIEJSZEGO i ZDROWEGO PP->PP.Efekt? Z 2:0 zrobiło się 2:6.Ciężko skomentować logikę działanie silnika.
      Propozycja jest jedna... Ja na pewno nie będę czekał do czasu, gdy naprawią tą aktualizację - wg. informacji ma być to pierwsze półrocze przyszedłego roku więc albo styczeń albo luty albo i czerwiec a to sporo czasu. Jeśli każdy z nas zdecyduje się napisać do supportu, może to cofną do końca roku? Są jakieś szanse? No no sorry, jak może cieszyć gdy w czterech ostatnich meczach (liga/turniej/towarzyski/liga) strzeliłem 32 bramki? Jeśli zmieniliby to jeszcze w grudniu - spoko, reszta może zostać. Nie mam zamiaru w to grać i rozgrywać takie mecze mimo że na moją korzyść... Może by tak wymyślić jakąś "mini" petycję, krótki tekst który każdy z niezadowolonych wysłałby do supportu i wpłynęlibyśmy na ich decyzje? Proponuję:

"Witam! Piszę do Państwa w związku z wprowadzoną ostatnio aktualizacją na Polskim serwerze futbolcup. Z racji, że silnik wariuje mecze na każdym szczeblu zaskakują ilością bramek - widzimy wyniki 12:0, 14:0, 16:5. w których różnica siły wyjściowej 11'stki nie różni się drastycznie zwracam się do Was z prośbą o przywrócenie systemu rozstrzygania meczy do stanu poprzedniego. Takim sposobem zniechęcacie nowych jak i tych starych graczy co może sprawić, że serwer zacznie pustoszeć. Wg. informacji kolejna aktualizacja ma nastąpić w pierwszym półroczu 2020 roku jednak może się okazać, że nawet w te kilka miesięcy społeczność futbolcup bardzo zmaleje. Gra przestaje zaskakiwać a tak ogromne wyniki spotkań to paranoja i nieporozumienie. Proszę o jak najszybsze rozważenie problemu jeszcze w tym roku, póki gra nas satysfakcjonuje"

Jeśli wpłynie kilkadziesiąt takich zgłoszeń, może wrócą? Co Myślicie? Chyba że wolimy czekać...

Post was edited 2 times, last by “Heterokrates” ().

Są moderatorzy który mają z nimi stały kontakt - oni też grają w tą grę. Jak oni nie są w stanie nic wskórać to my raczej też nie damy rady. Dla mnie osobiście rozgrywka stała się bezsensowna. Próbować zawsze warto, oczywiście ale sam widzisz...wgrali na niemiecki - widzieli co jest a i tak dali to na PL - logiki w tym zero. Ktoś zrobił kopiuj, wklej z plikami i szczęśliwi. Aktualizacja? Aktualizacja.
      FC DANLIGHT

danlight wrote:

Są moderatorzy który mają z nimi stały kontakt - oni też grają w tą grę. Jak oni nie są w stanie nic wskórać to my raczej też nie damy rady. Dla mnie osobiście rozgrywka stała się bezsensowna. Próbować zawsze warto, oczywiście ale sam widzisz...wgrali na niemiecki - widzieli co jest a i tak dali to na PL - logiki w tym zero. Ktoś zrobił kopiuj, wklej z plikami i szczęśliwi. Aktualizacja? Aktualizacja.

Kto wie czy na niemieckim serwerze w ogóle był jakiś odzew? Jeśli kilkadziesiąt graczy napisałoby taką petycje to myślę że przemyśleliby to dość szybko ;) Ja już wysyłam, zachęcę też ludzi z ZUPF...
      Było widać ewidentnie co się działo na niemieckim serwerze na forum więc nie podparrymi faktami nie ma co opowiadać że nie było na niemieckim odzewu i tak to nic nie da czekaliśmy pół roku na aktualizację to teraz poczekamy kolejne na poprawki

Odpowiedź supportu na treść zgłoszenia. Każdy z nas otrzymał taką samą:

"......................"
      Zobaczymy czy coś ruszy...

"Publikowanie wiadomości prywatnych z forum lub gry jest zabronione. Ponadto użytkownik forum zobowiązuje się unikać stosowania anonimowych cytatów, gdyż pozbawiają one ich autorów możliwości zajęcia stanowiska i obrony."

Komunikat z supportu gry jest wiadomością prywatną z gry i zgodnie z regulaminem nie można jej zamieszczać.
      Tym razem tylko ostrzeżenie.

sunshaine

Post was edited 1 time, last by “sunshaine” ().

Odświeżamy dyskusje na temat ostatnich aktualizacji na serwerach futbolcup. Jakie są wasze odczucia po ostatnim update? Uważacie, że przed nami jeszcze długi okres nerwów i pisania wiadomości do supportu?

Jeśli nie chcą stracić graczy niech powoli myślą nad rekompensatami za straconych zawodników (podpisane kontrakty), zamieszenia w grze i liczne błędy...

Post was edited 1 time, last by “Heterokrates” ().

A jakie mogą być odczucia po kolejnym popisie dyletanctwa ze strony playzo? Ja na ten przykład prawdopodobnie stracę 2300 netto w pierwszej 11 na 2 tygodnie, przez co przez najbliższy miesiąc w zasadzie nie będę miał po co wchodzić na FC bo i tak liga będzie już przegrana (nie mówię nawet o spadku w rankingu ELO, startach punktów w LT; przegranych w turniejach). Po co właściciele gry biorą się za wypuszczanie kolejnych aktualizacji, skoro nie potrafią naprawić błędów z poprzednich. W maju wyszła aplikacja mobilna, która spotkała się z niezwykle chłodnym przyjęciem. Zamiast poświęcać czas na wprowadzenie na nasz serwer wadliwego silnika zmieniającego grę w piłkę ręczną, może lepiej byłoby popracować nad apką i przywrócić jej grywalność. Jednym pocieszeniem dla mnie w obecnej sytuacji zdaje się być to, że problemy dotkną każdego w miarę po równo, i nie będzie tych bardziej i mniej pokrzywdzonych ;)