Nowe rozwiazanie

Nowe rozwiazanie

Witam. Ja mam taka propozycje aby gra cały czas sie rozwijała .
      1. Proponuje aby były mozliwosci nabywania siły dla pojedynczego zawodnika . Zarówno wielkosc siły dla gracza ,jak i cena za nia jest do uzgodnienia np: 30Q za 30Cr , 20Q za 20Cr itp .Oczywiscie aby nie było samych Super graczy o poziomie messiego .To proponuje dla kazdej druzyny opcje jednego takiego wzmocnienia w sezonie.
      2.Druga moja propozycją jest dodawanie sily graczom którzy uczestniczą w meczach ligowych i towarzyskich .W treningach przyrost siły jest w stosunku 1 do 3 . Dlatego proponuje : 1 punkt do atrybutu dla seniora i 3 pkt do atrybutu dla juniora. Podobno mecze to najlepsze treningi...
      3 Zakłady bukmacherskie skoro juz sa to powinna byc również mozliwosc grania "liscia" tzn. kilka zakładów na jednym kuponie np.3 lub 4 wtedy ten kto chce rozwijac druzyne ma za co ja rozwijac...
      4. Rynek transferowy mocno kuleje , mój wniosek jest taki że za duzo jest zawodników na rynku czyli podaż jest duża a mały popyt. Juniorzy powinni do druzyny trafiac lepszej jakosci ,i powinno to byc w ten sposób ,ze druzyna zawsze powinna miec na stanie siedmiu juniorów..
      5. Pozycja ta poswiecona jest Skautowi ,wszyscy gracze narzekaja ze to pracownik darmozjad.... Moze warto go jakos reanimowac , moze niech szuka juniorów o odpowiedniej sile wtedy bedzie przydatniejszy ,niż przyprowadzic piłkarza 100Q do klubu ekstraklasy :)
      6. Zadowolenie kibiców , wypadało by zmienic jedne 10% zadowolenia na 5% bo gdy jest 95% procent zadowolenia to kasa idzie w bloto....Ewentualnie procenty do dawac nie do 100 tylko np do 110 i od nich odejmowac.

Post was edited 3 times, last by “Robin Lipski” ().

To są dobre rozwiązania do ożywienia rozgrywki. Co do zakupu siły za CR to nie wiem, bo zawsze się znajdzie taki ktoś kto wyda wypłatę w funtach na grę i będzie miały zespół który przez kilka sezonów będzie wygrywał wszystko. A jak będzie chciał sprzedać grajka np. PP o wartości Q700 to jego cena będzie zaporowa. Chyba, że ktoś skorzysta z klona. Z tą opcją szedłbym w trening. Np. za CR dostajesz dodatkowe punkt treningu. Teraz jest nie wiem 2 pkt? to przy CR powinno być 4 pkt.
      FC DANLIGHT

danlight wrote:

. Z tą opcją szedłbym w trening. Np. za CR dostajesz dodatkowe punkt treningu. Teraz jest nie wiem 2 pkt? to przy CR powinno być 4 pkt.

Treningi z CR są cały czas , jeżeli byś zwiększył pkt za daną jednostkę treningową , to różnica między drużynami grającymi z CR by się nie zmieniła , ale już różnica sil między tymi co grają beż CR tak. Dzisiaj jeżeli ktoś gra bez CR przy odpowiednim planowaniu ma szansę powalczyć z takimi drużynami , oczywiście przy odrobinie szczęścia :).Większość drużyn pewnie po dojściu do 1 ligi bądż Ekstraklasy odpuściła by grę , a jak widać za wielu nie gra. Oczywiście menago grający z CR oczekują czegoś więcej od gry niż tylko spędzenie czasu przy niej , co jest logiczne i zrozumiałe :)To oczywiście jest moje zdanie

Post was edited 1 time, last by “dullux” ().

Nico wrote:

A ja bym dodał że szperacz może znaleźć zawodnika z dużą siłą. Np ktoś nie podpisał kontraktu z zawodnikiem i odszedł. Taki zawodnik nie powinien przepadać, tylko powinien być dostępny dla szperacza.

Jak by to miało wyglądać ? Powiedzmy odchodzi zawodnik Q415/19( brak podpisania kontraktu) , czy możliwość wyszukania przez szperacza miał byś tylko Ty, czy inna drużyna ? Jeżeli ta druga opcja to jestem przekonany , ze szperacz był by najbardziej zapracowanym asystentem w tej grze :D
      Witajcie .
      Chcialbym zaproponowac taka zmiane amianowicie .
      Zawezenie przydzialu wieku juniora od 16 lat do 17 lat.
      Bo moim zdaniem niewiele graczy przyjmuje do skladu junora w wieku 18 lat , Ktorego i tak puzniej nikt nie chce kupic , wiekszosc graczy szuka na arynku atransferowym i tak dobrze wytrenowanych 19 latkow.
      Wiec taka prozba do Administratory lub jego przelozonych a nawet do wlasciciela futbolcup.
      Dziekuje.