Rozgrywki LT PL - II liga - XI sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - XI sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.01.2020

    Sportowa FC (b) : Real Madrid
    FC Köybaši : Wodnik Callander
    Victoria Pomorzowice : Unia Skierniewice
    MKS Orneta : ZIAJOK FC
    La Fiorita (s) : BuenosAmarenoS
    FC Brzeziny : ŚwidDług (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    Cargovia Kargowa : MaxiMilan
    KKS Kolejowy (b) : The Gunners


    Kolejka 2 - 04.01.2020

    Sportowa FC (b) : KKS Kolejowy (b)
    The Gunners : Cargovia Kargowa
    Real Madrid : Wodnik Callander
    Unia Skierniewice : FC Köybaši
    ZIAJOK FC : Victoria Pomorzowice
    BuenosAmarenoS : MKS Orneta
    ŚwidDług (s) : La Fiorita (s)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : FC Brzeziny
    MaxiMilan : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)


    Kolejka 3 - 05.01.2020

    KKS Kolejowy (b) : Real Madrid
    Wodnik Callander : Unia Skierniewice
    FC Köybaši : ZIAJOK FC
    Victoria Pomorzowice : BuenosAmarenoS
    MKS Orneta : ŚwidDług (s)
    La Fiorita (s) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    FC Brzeziny : MaxiMilan
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : The Gunners
    Cargovia Kargowa : Sportowa FC (b)


    Kolejka 4 - 06.01.2020

    Real Madrid : Unia Skierniewice
    ZIAJOK FC : Wodnik Callander
    BuenosAmarenoS : FC Köybaši
    ŚwidDług (s) : Victoria Pomorzowice
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : MKS Orneta
    MaxiMilan : La Fiorita (s)
    The Gunners : FC Brzeziny
    KKS Kolejowy (b) : Cargovia Kargowa
    Sportowa FC (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)


    Kolejka 5 - 07.01.2020

    Cargovia Kargowa : Real Madrid
    Unia Skierniewice : ZIAJOK FC
    Wodnik Callander : BuenosAmarenoS
    FC Köybaši : ŚwidDług (s)
    Victoria Pomorzowice : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    MKS Orneta : MaxiMilan
    La Fiorita (s) : The Gunners
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : KKS Kolejowy (b)
    FC Brzeziny : Sportowa FC (b)


    Kolejka 6 - 09.01.2020

    Real Madrid : ZIAJOK FC
    BuenosAmarenoS : Unia Skierniewice
    ŚwidDług (s) : Wodnik Callander
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : FC Köybaši
    MaxiMilan : Victoria Pomorzowice
    The Gunners : MKS Orneta
    Cargovia Kargowa : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    KKS Kolejowy (b) : FC Brzeziny
    Sportowa FC (b) : La Fiorita (s)


    Kolejka 7 - 11.01.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Real Madrid
    ZIAJOK FC : BuenosAmarenoS
    Unia Skierniewice : ŚwidDług (s)
    Wodnik Callander : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    FC Köybaši : MaxiMilan
    Victoria Pomorzowice : The Gunners
    FC Brzeziny : Cargovia Kargowa
    La Fiorita (s) : KKS Kolejowy (b)
    MKS Orneta : Sportowa FC (b)


    Kolejka 8 - 12.01.2020

    Real Madrid : BuenosAmarenoS
    ŚwidDług (s) : ZIAJOK FC
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Unia Skierniewice
    MaxiMilan : Wodnik Callander
    The Gunners : FC Köybaši
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : FC Brzeziny
    Cargovia Kargowa : La Fiorita (s)
    KKS Kolejowy (b) : MKS Orneta
    Sportowa FC (b) : Victoria Pomorzowice


    Kolejka 9 - 13.01.2020

    FC Brzeziny : Real Madrid
    BuenosAmarenoS : ŚwidDług (s)
    ZIAJOK FC : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    Unia Skierniewice : MaxiMilan
    Wodnik Callander : The Gunners
    La Fiorita (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    MKS Orneta : Cargovia Kargowa
    Victoria Pomorzowice : KKS Kolejowy (b)
    FC Köybaši : Sportowa FC (b)


    Kolejka 10 - 14.01.2020

    MaxiMilan : ZIAJOK FC
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : BuenosAmarenoS
    Real Madrid : ŚwidDług (s)
    The Gunners : Unia Skierniewice
    FC Brzeziny : La Fiorita (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : MKS Orneta
    Cargovia Kargowa : Victoria Pomorzowice
    KKS Kolejowy (b) : FC Köybaši
    Sportowa FC (b) : Wodnik Callander


    Kolejka 11 - 16.01.2020

    La Fiorita (s) : Real Madrid
    ŚwidDług (s) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    BuenosAmarenoS : MaxiMilan
    ZIAJOK FC : The Gunners
    MKS Orneta : FC Brzeziny
    Victoria Pomorzowice : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    FC Köybaši : Cargovia Kargowa
    Wodnik Callander : KKS Kolejowy (b)
    Unia Skierniewice : Sportowa FC (b)


    Kolejka 12 - 18.01.2020

    Real Madrid : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    MaxiMilan : ŚwidDług (s)
    The Gunners : BuenosAmarenoS
    La Fiorita (s) : MKS Orneta
    FC Brzeziny : Victoria Pomorzowice
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : FC Köybaši
    Cargovia Kargowa : Wodnik Callander
    KKS Kolejowy (b) : Unia Skierniewice
    Sportowa FC (b) : ZIAJOK FC


    Kolejka 13 - 19.01.2020

    MKS Orneta : Real Madrid
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : MaxiMilan
    ŚwidDług (s) : The Gunners
    Victoria Pomorzowice : La Fiorita (s)
    FC Köybaši : FC Brzeziny
    Wodnik Callander : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    Unia Skierniewice : Cargovia Kargowa
    ZIAJOK FC : KKS Kolejowy (b)
    BuenosAmarenoS : Sportowa FC (b)


    Kolejka 14 - 20.01.2020

    Real Madrid : MaxiMilan
    The Gunners : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    MKS Orneta : Victoria Pomorzowice
    La Fiorita (s) : FC Köybaši
    FC Brzeziny : Wodnik Callander
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Unia Skierniewice
    Cargovia Kargowa : ZIAJOK FC
    KKS Kolejowy (b) : BuenosAmarenoS
    Sportowa FC (b) : ŚwidDług (s)


    Kolejka 15 - 21.01.2020

    Victoria Pomorzowice : Real Madrid
    MaxiMilan : The Gunners
    FC Köybaši : MKS Orneta
    Wodnik Callander : La Fiorita (s)
    Unia Skierniewice : FC Brzeziny
    ZIAJOK FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    BuenosAmarenoS : Cargovia Kargowa
    ŚwidDług (s) : KKS Kolejowy (b)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Sportowa FC (b)


    Kolejka 16 - 23.01.2020

    Real Madrid : The Gunners
    Victoria Pomorzowice : FC Köybaši
    MKS Orneta : Wodnik Callander
    La Fiorita (s) : Unia Skierniewice
    FC Brzeziny : ZIAJOK FC
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : BuenosAmarenoS
    Cargovia Kargowa : ŚwidDług (s)
    KKS Kolejowy (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    Sportowa FC (b) : MaxiMilan


    Kolejka 17 - 25.01.2020

    Unia Skierniewice : MKS Orneta
    Wodnik Callander : Victoria Pomorzowice
    FC Köybaši : Real Madrid
    ZIAJOK FC : La Fiorita (s)
    BuenosAmarenoS : FC Brzeziny
    ŚwidDług (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Cargovia Kargowa
    MaxiMilan : KKS Kolejowy (b)
    The Gunners : Sportowa FC (b)

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 02.01.2020

    Sportowa FC (b) : Real Madrid (3:1)
    FC Köybaši : Wodnik Callander (3:2)
    Victoria Pomorzowice : Unia Skierniewice (2:2)
    MKS Orneta : ZIAJOK FC (0:3)
    La Fiorita (s) : BuenosAmarenoS (1:2)
    FC Brzeziny : ŚwidDług (s) (1:2)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:4)
    Cargovia Kargowa : MaxiMilan (3:0)
    KKS Kolejowy (b) : The Gunners (0:2)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 2 - 04.01.2020

    Sportowa FC (b) : KKS Kolejowy (b) (0:0)
    The Gunners : Cargovia Kargowa (2:1)
    Real Madrid : Wodnik Callander (2:4)
    Unia Skierniewice : FC Köybaši (3:2)
    ZIAJOK FC : Victoria Pomorzowice (4:1)
    BuenosAmarenoS : MKS Orneta (0:2)
    ŚwidDług (s) : La Fiorita (s) (2:0)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : FC Brzeziny (0:0)
    MaxiMilan : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (1:4)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 3 - 05.01.2020

    KKS Kolejowy (b) : Real Madrid (4:2)
    Wodnik Callander : Unia Skierniewice (2:2)
    FC Köybaši : ZIAJOK FC (1:3)
    Victoria Pomorzowice : BuenosAmarenoS (4:0)
    MKS Orneta : ŚwidDług (s) (5:0)
    La Fiorita (s) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (1:8)
    FC Brzeziny : MaxiMilan (2:2)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : The Gunners (0:2)
    Cargovia Kargowa : Sportowa FC (b) (0:0)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 4 - 06.01.2020

    Real Madrid : Unia Skierniewice (1:3)
    ZIAJOK FC : Wodnik Callander (3:0)
    BuenosAmarenoS : FC Köybaši (1:1)
    ŚwidDług (s) : Victoria Pomorzowice (0:11)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : MKS Orneta (4:1)
    MaxiMilan : La Fiorita (s) (2:3)
    The Gunners : FC Brzeziny (1:2)
    KKS Kolejowy (b) : Cargovia Kargowa (1:3)
    Sportowa FC (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (1:5)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 5 - 07.01.2020

    Cargovia Kargowa : Real Madrid (3:1)
    Unia Skierniewice : ZIAJOK FC (6:0)
    Wodnik Callander : BuenosAmarenoS (5:0)
    FC Köybaši : ŚwidDług (s) (3:1)
    Victoria Pomorzowice : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (2:4)
    MKS Orneta : MaxiMilan (0:0)
    La Fiorita (s) : The Gunners (0:2)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : KKS Kolejowy (b) (2:0)
    FC Brzeziny : Sportowa FC (b) (1:3)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 6 - 09.01.2020

    Real Madrid : ZIAJOK FC (2:4)
    BuenosAmarenoS : Unia Skierniewice (0:5)
    ŚwidDług (s) : Wodnik Callander (1:0)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : FC Köybaši (3:1)
    MaxiMilan : Victoria Pomorzowice (1:4)
    The Gunners : MKS Orneta (6:1)
    Cargovia Kargowa : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (1:1)
    KKS Kolejowy (b) : FC Brzeziny (0:2)
    Sportowa FC (b) : La Fiorita (s) (4:1)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 7 - 11.01.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Real Madrid (3:0)
    ZIAJOK FC : BuenosAmarenoS (6:0)
    Unia Skierniewice : ŚwidDług (s) (6:2)
    Wodnik Callander : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (2:2)
    FC Köybaši : MaxiMilan (2:0)
    Victoria Pomorzowice : The Gunners (0:2)
    FC Brzeziny : Cargovia Kargowa (0:0)
    La Fiorita (s) : KKS Kolejowy (b) (1:6)
    MKS Orneta : Sportowa FC (b) (1:0)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 8 - 12.01.2020

    Real Madrid : BuenosAmarenoS (5:0)
    ŚwidDług (s) : ZIAJOK FC (0:3)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Unia Skierniewice (5:0)
    MaxiMilan : Wodnik Callander (1:4)
    The Gunners : FC Köybaši (4:0)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : FC Brzeziny (1:1)
    Cargovia Kargowa : La Fiorita (s) (5:2)
    KKS Kolejowy (b) : MKS Orneta (3:0)
    Sportowa FC (b) : Victoria Pomorzowice (1:3)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 9 - 13.01.2020

    FC Brzeziny : Real Madrid (2:0)
    BuenosAmarenoS : ŚwidDług (s) (0:0)
    ZIAJOK FC : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (1:3)
    Unia Skierniewice : MaxiMilan (3:1)
    Wodnik Callander : The Gunners (2:2)
    La Fiorita (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (1:1)
    MKS Orneta : Cargovia Kargowa (1:1)
    Victoria Pomorzowice : KKS Kolejowy (b) (2:4)
    FC Köybaši : Sportowa FC (b) (1:0)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 10 - 14.01.2020

    MaxiMilan : ZIAJOK FC (3:2)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : BuenosAmarenoS (5:1)
    Real Madrid : ŚwidDług (s) (0:0)
    The Gunners : Unia Skierniewice (5:0)
    FC Brzeziny : La Fiorita (s) (2:3)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : MKS Orneta (1:2)
    Cargovia Kargowa : Victoria Pomorzowice (1:4)
    KKS Kolejowy (b) : FC Köybaši (4:0)
    Sportowa FC (b) : Wodnik Callander (1:3)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 11 - 16.01.2020

    La Fiorita (s) : Real Madrid (0:3)
    ŚwidDług (s) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:6)
    BuenosAmarenoS : MaxiMilan (3:2)
    ZIAJOK FC : The Gunners (0:2)
    MKS Orneta : FC Brzeziny (2:2)
    Victoria Pomorzowice : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (1:2)
    FC Köybaši : Cargovia Kargowa (1:1)
    Wodnik Callander : KKS Kolejowy (b) (0:6)
    Unia Skierniewice : Sportowa FC (b) (0:0)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 12 - 18.01.2020

    Real Madrid : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (1:5)
    MaxiMilan : ŚwidDług (s) (0:3)
    The Gunners : BuenosAmarenoS (6:0)
    La Fiorita (s) : MKS Orneta (0:3)
    FC Brzeziny : Victoria Pomorzowice (0:1)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : FC Köybaši (6:0)
    Cargovia Kargowa : Wodnik Callander (0:2)
    KKS Kolejowy (b) : Unia Skierniewice (2:3)
    Sportowa FC (b) : ZIAJOK FC (0:1)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 13 - 19.01.2020

    MKS Orneta : Real Madrid (1:1)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : MaxiMilan (8:1)
    ŚwidDług (s) : The Gunners (0:2)
    Victoria Pomorzowice : La Fiorita (s) (3:0)
    FC Köybaši : FC Brzeziny (0:8)
    Wodnik Callander : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (3:1)
    Unia Skierniewice : Cargovia Kargowa (0:3)
    ZIAJOK FC : KKS Kolejowy (b) (2:3)
    BuenosAmarenoS : Sportowa FC (b) (1:6)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 14 - 20.01.2020

    Real Madrid : MaxiMilan (6:1)
    The Gunners : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (1:5)
    MKS Orneta : Victoria Pomorzowice (1:4)
    La Fiorita (s) : FC Köybaši (0:0)
    FC Brzeziny : Wodnik Callander (2:6)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Unia Skierniewice (3:0)
    Cargovia Kargowa : ZIAJOK FC (0:2)
    KKS Kolejowy (b) : BuenosAmarenoS (6:0)
    Sportowa FC (b) : ŚwidDług (s) (1:0)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 15 - 21.01.2020

    Victoria Pomorzowice : Real Madrid (4:2)
    MaxiMilan : The Gunners (0:4)
    FC Köybaši : MKS Orneta (0:2)
    Wodnik Callander : La Fiorita (s) (1:1)
    Unia Skierniewice : FC Brzeziny (3:0)
    ZIAJOK FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (0:1)
    BuenosAmarenoS : Cargovia Kargowa (1:6)
    ŚwidDług (s) : KKS Kolejowy (b) (1:4)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Sportowa FC (b) (8:1)

    Kolejka 16 - 23.01.2020

    Real Madrid : The Gunners (0:3)
    Victoria Pomorzowice : FC Köybaši (4:1)
    MKS Orneta : Wodnik Callander (0:2)
    La Fiorita (s) : Unia Skierniewice (0:3)
    FC Brzeziny : ZIAJOK FC (10:0)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : BuenosAmarenoS (5:0)
    Cargovia Kargowa : ŚwidDług (s) (4:1)
    KKS Kolejowy (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (1:4)
    Sportowa FC (b) : MaxiMilan (7:0)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 17 - 25.01.2020

    Unia Skierniewice : MKS Orneta (2:1)
    Wodnik Callander : Victoria Pomorzowice (0:1)
    FC Köybaši : Real Madrid (0:1)
    ZIAJOK FC : La Fiorita (s) (0:8)
    BuenosAmarenoS : FC Brzeziny b](1:0)[/b]
    ŚwidDług (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (2:5)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Cargovia Kargowa (3:1)
    MaxiMilan : KKS Kolejowy (b) (1:0)
    The Gunners : Sportowa FC (b) (2:0)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).