Rozgrywki LT PL - II liga - XI sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - XI sezon - II runda



    Kolejka 18 - 26.01.2020

    Real Madrid : Sportowa FC (b)
    Wodnik Callander : FC Köybaši
    Unia Skierniewice : Victoria Pomorzowice
    ZIAJOK FC : MKS Orneta
    BuenosAmarenoS : La Fiorita (s)
    ŚwidDług (s) : FC Brzeziny
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    MaxiMilan : Cargovia Kargowa
    The Gunners : KKS Kolejowy (b)


    Kolejka 19 - 27.01.2020

    KKS Kolejowy (b) : Sportowa FC (b)
    Cargovia Kargowa : The Gunners
    Wodnik Callander : Real Madrid
    FC Köybaši : Unia Skierniewice
    Victoria Pomorzowice : ZIAJOK FC
    MKS Orneta : BuenosAmarenoS
    La Fiorita (s) : ŚwidDług (s)
    FC Brzeziny : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : MaxiMilan


    Kolejka 20 - 28.01.2020

    Real Madrid : KKS Kolejowy (b)
    Unia Skierniewice : Wodnik Callander
    ZIAJOK FC : FC Köybaši
    BuenosAmarenoS : Victoria Pomorzowice
    ŚwidDług (s) : MKS Orneta
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : La Fiorita (s)
    MaxiMilan : FC Brzeziny
    The Gunners : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    Sportowa FC (b) : Cargovia Kargowa


    Kolejka 21 - 30.01.2020

    Unia Skierniewice : Real Madrid
    Wodnik Callander : ZIAJOK FC
    FC Köybaši : BuenosAmarenoS
    Victoria Pomorzowice : ŚwidDług (s)
    MKS Orneta : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    La Fiorita (s) : MaxiMilan
    FC Brzeziny : The Gunners
    Cargovia Kargowa : KKS Kolejowy (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Sportowa FC (b)


    Kolejka 22 - 01.02.2020

    Real Madrid : Cargovia Kargowa
    ZIAJOK FC : Unia Skierniewice
    BuenosAmarenoS : Wodnik Callander
    ŚwidDług (s) : FC Köybaši
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Victoria Pomorzowice
    MaxiMilan : MKS Orneta
    The Gunners : La Fiorita (s)
    KKS Kolejowy (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    Sportowa FC (b) : FC Brzeziny


    Kolejka 23 - 02.02.2020

    ZIAJOK FC : Real Madrid
    Unia Skierniewice : BuenosAmarenoS
    Wodnik Callander : ŚwidDług (s)
    FC Köybaši : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    Victoria Pomorzowice : MaxiMilan
    MKS Orneta : The Gunners
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Cargovia Kargowa
    FC Brzeziny : KKS Kolejowy (b)
    La Fiorita (s) : Sportowa FC (b)


    Kolejka 24 - 03.02.2020

    Real Madrid : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    BuenosAmarenoS : ZIAJOK FC
    ŚwidDług (s) : Unia Skierniewice
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Wodnik Callander
    MaxiMilan : FC Köybaši
    The Gunners : Victoria Pomorzowice
    Cargovia Kargowa : FC Brzeziny
    KKS Kolejowy (b) : La Fiorita (s)
    Sportowa FC (b) : MKS Orneta


    Kolejka 25 - 04.02.2020

    BuenosAmarenoS : Real Madrid
    ZIAJOK FC : ŚwidDług (s)
    Unia Skierniewice : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    Wodnik Callander : MaxiMilan
    FC Köybaši : The Gunners
    FC Brzeziny : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    La Fiorita (s) : Cargovia Kargowa
    MKS Orneta : KKS Kolejowy (b)
    Victoria Pomorzowice : Sportowa FC (b)


    Kolejka 26 - 06.02.2020

    Real Madrid : FC Brzeziny
    ŚwidDług (s) : BuenosAmarenoS
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : ZIAJOK FC
    MaxiMilan : Unia Skierniewice
    The Gunners : Wodnik Callander
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : La Fiorita (s)
    Cargovia Kargowa : MKS Orneta
    KKS Kolejowy (b) : Victoria Pomorzowice
    Sportowa FC (b) : FC Köybaši


    Kolejka 27 - 08.02.2020

    ZIAJOK FC : MaxiMilan
    BuenosAmarenoS : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    ŚwidDług (s) : Real Madrid
    Unia Skierniewice : The Gunners
    La Fiorita (s) : FC Brzeziny
    MKS Orneta : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    Victoria Pomorzowice : Cargovia Kargowa
    FC Köybaši : KKS Kolejowy (b)
    Wodnik Callander : Sportowa FC (b)


    Kolejka 28 - 09.02.2020

    Real Madrid : La Fiorita (s)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : ŚwidDług (s)
    MaxiMilan : BuenosAmarenoS
    The Gunners : ZIAJOK FC
    FC Brzeziny : MKS Orneta
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Victoria Pomorzowice
    Cargovia Kargowa : FC Köybaši
    KKS Kolejowy (b) : Wodnik Callander
    Sportowa FC (b) : Unia Skierniewice


    Kolejka 29 - 10.02.2020

    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Real Madrid
    ŚwidDług (s) : MaxiMilan
    BuenosAmarenoS : The Gunners
    MKS Orneta : La Fiorita (s)
    Victoria Pomorzowice : FC Brzeziny
    FC Köybaši : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    Wodnik Callander : Cargovia Kargowa
    Unia Skierniewice : KKS Kolejowy (b)
    ZIAJOK FC : Sportowa FC (b)


    Kolejka 30 - 11.02.2020

    Real Madrid : MKS Orneta
    MaxiMilan : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    The Gunners : ŚwidDług (s)
    La Fiorita (s) : Victoria Pomorzowice
    FC Brzeziny : FC Köybaši
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Wodnik Callander
    Cargovia Kargowa : Unia Skierniewice
    KKS Kolejowy (b) : ZIAJOK FC
    Sportowa FC (b) : BuenosAmarenoS


    Kolejka 31 - 13.02.2020

    MaxiMilan : Real Madrid
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : The Gunners
    Victoria Pomorzowice : MKS Orneta
    FC Köybaši : La Fiorita (s)
    Wodnik Callander : FC Brzeziny
    Unia Skierniewice : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    ZIAJOK FC : Cargovia Kargowa
    BuenosAmarenoS : KKS Kolejowy (b)
    ŚwidDług (s) : Sportowa FC (b)


    Kolejka 32 - 15.02.2020

    Real Madrid : Victoria Pomorzowice
    The Gunners : MaxiMilan
    MKS Orneta : FC Köybaši
    La Fiorita (s) : Wodnik Callander
    FC Brzeziny : Unia Skierniewice
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : ZIAJOK FC
    Cargovia Kargowa : BuenosAmarenoS
    KKS Kolejowy (b) : ŚwidDług (s)
    Sportowa FC (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)


    Kolejka 33 - 16.02.2020

    The Gunners : Real Madrid
    FC Köybaši : Victoria Pomorzowice
    Wodnik Callander : MKS Orneta
    Unia Skierniewice : La Fiorita (s)
    ZIAJOK FC : FC Brzeziny
    BuenosAmarenoS : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s)
    ŚwidDług (s) : Cargovia Kargowa
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : KKS Kolejowy (b)
    MaxiMilan : Sportowa FC (b)


    Kolejka 34 - 17.02.2020

    MKS Orneta : Unia Skierniewice
    Victoria Pomorzowice : Wodnik Callander
    Real Madrid : FC Köybaši
    La Fiorita (s) : ZIAJOK FC
    FC Brzeziny : BuenosAmarenoS
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : ŚwidDług (s)
    Cargovia Kargowa : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    KKS Kolejowy (b) : MaxiMilan
    Sportowa FC (b) : The Gunners

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 26.01.2020

    Real Madrid : Sportowa FC (b) (2:1)
    Wodnik Callander : FC Köybaši (0:1)
    Unia Skierniewice : Victoria Pomorzowice (0:3)
    ZIAJOK FC : MKS Orneta (3:1)
    BuenosAmarenoS : La Fiorita (s) (1:3)
    ŚwidDług (s) : FC Brzeziny (2:1)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (3:0)
    MaxiMilan : Cargovia Kargowa (0:3)
    The Gunners : KKS Kolejowy (b) (0:0)

    Kolejka 19 - 27.01.2020

    KKS Kolejowy (b) : Sportowa FC (b) (1:2)
    Cargovia Kargowa : The Gunners (2:2)
    Wodnik Callander : Real Madrid (4:0)
    FC Köybaši : Unia Skierniewice (w/o0:w/o)
    Victoria Pomorzowice : ZIAJOK FC (0:0)
    MKS Orneta : BuenosAmarenoS (1:2)
    La Fiorita (s) : ŚwidDług (s) (2:2)
    FC Brzeziny : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (2:6)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : MaxiMilan (5:2)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.





    Kolejka 20 - 28.01.2020

    Real Madrid : KKS Kolejowy (b) (3:2)
    Unia Skierniewice : Wodnik Callander (1;3)
    ZIAJOK FC : FC Köybaši (6:1)
    BuenosAmarenoS : Victoria Pomorzowice (0:6)
    ŚwidDług (s) : MKS Orneta (3:2)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : La Fiorita (s) (6:0)
    MaxiMilan : FC Brzeziny (1:0)
    The Gunners : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (1:3)
    Sportowa FC (b) : Cargovia Kargowa (2:2)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.





    Kolejka 21 - 30.01.2020

    Unia Skierniewice : Real Madrid (1:2)
    Wodnik Callander : ZIAJOK FC (2:7)
    FC Köybaši : BuenosAmarenoS (3:0)
    Victoria Pomorzowice : ŚwidDług (s) (6:2)
    MKS Orneta : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:4)
    La Fiorita (s) : MaxiMilan (1:0)
    FC Brzeziny : The Gunners (2:4)
    Cargovia Kargowa : KKS Kolejowy (b) (1:3)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Sportowa FC (b) (4:2)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.





    Kolejka 22 - 01.02.2020

    Real Madrid : Cargovia Kargowa (1:3)
    ZIAJOK FC : Unia Skierniewice (2:0)
    BuenosAmarenoS : Wodnik Callander (9:0)
    ŚwidDług (s) : FC Köybaši (w/o0:0w/o)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Victoria Pomorzowice (4:0)
    MaxiMilan : MKS Orneta (2:5)
    The Gunners : La Fiorita (s) (5:0)
    KKS Kolejowy (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (1:2)
    Sportowa FC (b) : FC Brzeziny (0:1)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.





    Kolejka 23 - 02.02.2020

    ZIAJOK FC : Real Madrid (4:1)
    Unia Skierniewice : BuenosAmarenoS (4:0)
    Wodnik Callander : ŚwidDług (s) (1:5)
    FC Köybaši : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (1:9)
    Victoria Pomorzowice : MaxiMilan (4:1)
    MKS Orneta : The Gunners (0:3)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Cargovia Kargowa (1:0)
    FC Brzeziny : KKS Kolejowy (b) (0:1)
    La Fiorita (s) : Sportowa FC (b) (0:5)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.





    Kolejka 24 - 03.02.2020

    Real Madrid : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (0:4)
    BuenosAmarenoS : ZIAJOK FC (1:5)
    ŚwidDług (s) : Unia Skierniewice (0:0)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Wodnik Callander (0:2)
    MaxiMilan : FC Köybaši (3:0)
    The Gunners : Victoria Pomorzowice (1:1)
    Cargovia Kargowa : FC Brzeziny (2:0)
    KKS Kolejowy (b) : La Fiorita (s) (6:2)
    Sportowa FC (b) : MKS Orneta (1:1)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.





    Kolejka 25 - 04.02.2020

    BuenosAmarenoS : Real Madrid (1:5)
    ZIAJOK FC : ŚwidDług (s) (5:2)
    Unia Skierniewice : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:3)
    Wodnik Callander : MaxiMilan (3:0)
    FC Köybaši : The Gunners (0:2)
    FC Brzeziny : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (3:2)
    La Fiorita (s) : Cargovia Kargowa (1:5)
    MKS Orneta : KKS Kolejowy (b) (0:0)
    Victoria Pomorzowice : Sportowa FC (b) (3:1)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.





    Kolejka 26 - 06.02.2020

    Real Madrid : FC Brzeziny (0:2)
    ŚwidDług (s) : BuenosAmarenoS (0:0)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : ZIAJOK FC (5:2)
    MaxiMilan : Unia Skierniewice (0:3)
    The Gunners : Wodnik Callander (1:2)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : La Fiorita (s) (6:2)
    Cargovia Kargowa : MKS Orneta (3:1)
    KKS Kolejowy (b) : Victoria Pomorzowice (0:2)
    Sportowa FC (b) : FC Köybaši (0:0)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.





    Kolejka 27 - 08.02.2020

    ZIAJOK FC : MaxiMilan (5:0)
    BuenosAmarenoS : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:6)
    ŚwidDług (s) : Real Madrid (1:2)
    Unia Skierniewice : The Gunners (1:4)
    La Fiorita (s) : FC Brzeziny (0:3)
    MKS Orneta : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (7:1)
    Victoria Pomorzowice : Cargovia Kargowa (0:2)
    FC Köybaši : KKS Kolejowy (b) (0:6)
    Wodnik Callander : Sportowa FC (b) (3:1)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.





    Kolejka 28 - 09.02.2020

    Real Madrid : La Fiorita (s) (1:1)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : ŚwidDług (s) (5:2)
    MaxiMilan : BuenosAmarenoS (5:2)
    The Gunners : ZIAJOK FC (2:2)
    FC Brzeziny : MKS Orneta (0:1)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Victoria Pomorzowice (0:3)
    Cargovia Kargowa : FC Köybaši (5:0)
    KKS Kolejowy (b) : Wodnik Callander (4:1)
    Sportowa FC (b) : Unia Skierniewice (2:4)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.





    New

    Kolejka 29 - 10.02.2020

    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Real Madrid (1:2)
    ŚwidDług (s) : MaxiMilan (1:3)
    BuenosAmarenoS : The Gunners (1:6)
    MKS Orneta : La Fiorita (s) (2:0)
    Victoria Pomorzowice : FC Brzeziny (3:0)
    FC Köybaši : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (w/o0:0w/o)
    Wodnik Callander : Cargovia Kargowa (0:2)
    Unia Skierniewice : KKS Kolejowy (b) (2:5)
    ZIAJOK FC : Sportowa FC (b) (3:1)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.





    New

    Kolejka 30 - 11.02.2020

    Real Madrid : MKS Orneta (2:4)
    MaxiMilan : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (2:0)
    The Gunners : ŚwidDług (s) (8:2)
    La Fiorita (s) : Victoria Pomorzowice (1:5)
    FC Brzeziny : FC Köybaši (2:3)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : Wodnik Callander (3:0)
    Cargovia Kargowa : Unia Skierniewice (2:0)
    KKS Kolejowy (b) : ZIAJOK FC (3:2)
    Sportowa FC (b) : BuenosAmarenoS (3:0)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.





    New

    Kolejka 31 - 13.02.2020

    MaxiMilan : Real Madrid (1:2)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : The Gunners (3:2)
    Victoria Pomorzowice : MKS Orneta (5:1)
    FC Köybaši : La Fiorita (s) (1:3)
    Wodnik Callander : FC Brzeziny (5:3)
    Unia Skierniewice : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (1:3)
    ZIAJOK FC : Cargovia Kargowa (4:2)
    BuenosAmarenoS : KKS Kolejowy (b) (1:6)
    ŚwidDług (s) : Sportowa FC (b) (2:6)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.





    New

    Kolejka 32 - 15.02.2020

    Real Madrid : Victoria Pomorzowice (2:1)
    The Gunners : MaxiMilan (4:2)
    MKS Orneta : FC Köybaši (4:0)
    La Fiorita (s) : Wodnik Callander (0:3)
    FC Brzeziny : Unia Skierniewice (3:2)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : ZIAJOK FC (4:2)
    Cargovia Kargowa : BuenosAmarenoS (9:3)
    KKS Kolejowy (b) : ŚwidDług (s) (3:0)
    Sportowa FC (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:6)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.





    New

    Kolejka 33 - 16.02.2020

    The Gunners : Real Madrid (4:0)
    FC Köybaši : Victoria Pomorzowice (2:5)
    Wodnik Callander : MKS Orneta (4:0)
    Unia Skierniewice : La Fiorita (s) (4:0)
    ZIAJOK FC : FC Brzeziny (3:0)
    BuenosAmarenoS : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (0:4)
    ŚwidDług (s) : Cargovia Kargowa (0:6)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : KKS Kolejowy (b) (4:2)
    MaxiMilan : Sportowa FC (b) (0:2)



    Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpłata na nagrody.