Rozgrywki LT PL - IVA liga - XI sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - IVA liga - XI sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.01.2020

    FC WOJAKI (b) : Fc Barcelona8
    Wisła Puławy : Cebularnia
    Petarda : FKS Stal Mielec
    LKS Uście Gorlickie : K.S. Jaroslawiec
    heFALUNpy : FC POLACY RODACY
    MKS Stal Jasień : Chelsea KnO FC
    FC Bartekx : Torpedo Ruziec (b)
    Andrus : Korzyniec
    Real Madrid Club De Futbol (b) : kaliszfornia


    Kolejka 2 - 04.01.2020

    FC WOJAKI (b) : Real Madrid Club De Futbol (b)
    kaliszfornia : Andrus
    Fc Barcelona8 : Cebularnia
    FKS Stal Mielec : Wisła Puławy
    K.S. Jaroslawiec : Petarda
    FC POLACY RODACY : LKS Uście Gorlickie
    Chelsea KnO FC : heFALUNpy
    Torpedo Ruziec (b) : MKS Stal Jasień
    Korzyniec : FC Bartekx


    Kolejka 3 - 05.01.2020

    Real Madrid Club De Futbol (b) : Fc Barcelona8
    Cebularnia : FKS Stal Mielec
    Wisła Puławy : K.S. Jaroslawiec
    Petarda : FC POLACY RODACY
    LKS Uście Gorlickie : Chelsea KnO FC
    heFALUNpy : Torpedo Ruziec (b)
    MKS Stal Jasień : Korzyniec
    FC Bartekx : kaliszfornia
    Andrus : FC WOJAKI (b)


    Kolejka 4 - 06.01.2020

    Fc Barcelona8 : FKS Stal Mielec
    K.S. Jaroslawiec : Cebularnia
    FC POLACY RODACY : Wisła Puławy
    Chelsea KnO FC : Petarda
    Torpedo Ruziec (b) : LKS Uście Gorlickie
    Korzyniec : heFALUNpy
    kaliszfornia : MKS Stal Jasień
    Real Madrid Club De Futbol (b) : Andrus
    FC WOJAKI (b) : FC Bartekx


    Kolejka 5 - 07.01.2020

    Andrus : Fc Barcelona8
    FKS Stal Mielec : K.S. Jaroslawiec
    Cebularnia : FC POLACY RODACY
    Wisła Puławy : Chelsea KnO FC
    Petarda : Torpedo Ruziec (b)
    LKS Uście Gorlickie : Korzyniec
    heFALUNpy : kaliszfornia
    FC Bartekx : Real Madrid Club De Futbol (b)
    MKS Stal Jasień : FC WOJAKI (b)


    Kolejka 6 - 09.01.2020

    Fc Barcelona8 : K.S. Jaroslawiec
    FC POLACY RODACY : FKS Stal Mielec
    Chelsea KnO FC : Cebularnia
    Torpedo Ruziec (b) : Wisła Puławy
    Korzyniec : Petarda
    kaliszfornia : LKS Uście Gorlickie
    Andrus : FC Bartekx
    Real Madrid Club De Futbol (b) : MKS Stal Jasień
    FC WOJAKI (b) : heFALUNpy


    Kolejka 7 - 11.01.2020

    FC Bartekx : Fc Barcelona8
    K.S. Jaroslawiec : FC POLACY RODACY
    FKS Stal Mielec : Chelsea KnO FC
    Cebularnia : Torpedo Ruziec (b)
    Wisła Puławy : Korzyniec
    Petarda : kaliszfornia
    MKS Stal Jasień : Andrus
    The Reds Moose : Real Madrid Club De Futbol (b)
    LKS Uście Gorlickie : FC WOJAKI (b)


    Kolejka 8 - 12.01.2020

    Fc Barcelona8 : FC POLACY RODACY
    Chelsea KnO FC : K.S. Jaroslawiec
    Torpedo Ruziec (b) : FKS Stal Mielec
    Korzyniec : Cebularnia
    kaliszfornia : Wisła Puławy
    FC Bartekx : MKS Stal Jasień
    Andrus :
    The Reds Moose
    Real Madrid Club De Futbol (b) : LKS Uście Gorlickie
    FC WOJAKI (b) : Petarda


    Kolejka 9 - 13.01.2020

    MKS Stal Jasień : Fc Barcelona8
    FC POLACY RODACY : Chelsea KnO FC
    K.S. Jaroslawiec : Torpedo Ruziec (b)
    FKS Stal Mielec : Korzyniec
    Cebularnia : kaliszfornia
    The Reds Moose : FC Bartekx
    LKS Uście Gorlickie : Andrus
    Petarda : Real Madrid Club De Futbol (b)
    Wisła Puławy : FC WOJAKI (b)


    Kolejka 10 - 14.01.2020

    Korzyniec : K.S. Jaroslawiec
    Torpedo Ruziec (b) : FC POLACY RODACY
    Fc Barcelona8 : Chelsea KnO FC
    kaliszfornia : FKS Stal Mielec
    MKS Stal Jasień :
    The Reds Moose
    FC Bartekx : LKS Uście Gorlickie
    Andrus : Petarda
    Real Madrid Club De Futbol (b) : Wisła Puławy
    FC WOJAKI (b) : Cebularnia


    Kolejka 11 - 16.01.2020

    The Reds Moose : Fc Barcelona8
    Chelsea KnO FC : Torpedo Ruziec (b)
    FC POLACY RODACY : Korzyniec
    K.S. Jaroslawiec : kaliszfornia
    LKS Uście Gorlickie : MKS Stal Jasień
    Petarda : FC Bartekx
    Wisła Puławy : Andrus
    Cebularnia : Real Madrid Club De Futbol (b)
    FKS Stal Mielec : FC WOJAKI (b)


    Kolejka 12 - 18.01.2020

    Fc Barcelona8 : Torpedo Ruziec (b)
    Korzyniec : Chelsea KnO FC
    kaliszfornia : FC POLACY RODACY
    The Reds Moose : LKS Uście Gorlickie
    MKS Stal Jasień : Petarda
    FC Bartekx : Wisła Puławy
    Andrus : Cebularnia
    Real Madrid Club De Futbol (b) : FKS Stal Mielec
    FC WOJAKI (b) : K.S. Jaroslawiec


    Kolejka 13 - 19.01.2020

    LKS Uście Gorlickie : Fc Barcelona8
    Torpedo Ruziec (b) : Korzyniec
    Chelsea KnO FC : kaliszfornia
    Petarda :
    The Reds Moose
    Wisła Puławy : MKS Stal Jasień
    Cebularnia : FC Bartekx
    FKS Stal Mielec : Andrus
    K.S. Jaroslawiec : Real Madrid Club De Futbol (b)
    FC POLACY RODACY : FC WOJAKI (b)


    Kolejka 14 - 20.01.2020

    Fc Barcelona8 : Korzyniec
    kaliszfornia : Torpedo Ruziec (b)
    LKS Uście Gorlickie : Petarda
    The Reds Moose : Wisła Puławy
    MKS Stal Jasień : Cebularnia
    FC Bartekx : FKS Stal Mielec
    Andrus : K.S. Jaroslawiec
    Real Madrid Club De Futbol (b) : FC POLACY RODACY
    FC WOJAKI (b) : Chelsea KnO FC


    Kolejka 15 - 21.01.2020

    Petarda : Fc Barcelona8
    Korzyniec : kaliszfornia
    Wisła Puławy : LKS Uście Gorlickie
    Cebularnia :
    The Reds Moose
    FKS Stal Mielec : MKS Stal Jasień
    K.S. Jaroslawiec : FC Bartekx
    FC POLACY RODACY : Andrus
    Chelsea KnO FC : Real Madrid Club De Futbol (b)
    Torpedo Ruziec (b) : FC WOJAKI (b)


    Kolejka 16 - 23.01.2020

    Fc Barcelona8 : kaliszfornia
    Petarda : Wisła Puławy
    LKS Uście Gorlickie : Cebularnia
    The Reds Moose : FKS Stal Mielec
    MKS Stal Jasień : K.S. Jaroslawiec
    FC Bartekx : FC POLACY RODACY
    Andrus : Chelsea KnO FC
    Real Madrid Club De Futbol (b) : Torpedo Ruziec (b)
    FC WOJAKI (b) : Korzyniec


    Kolejka 17 - 25.01.2020

    FKS Stal Mielec : LKS Uście Gorlickie
    Cebularnia : Petarda
    Wisła Puławy : Fc Barcelona8
    K.S. Jaroslawiec :
    The Reds Moose
    FC POLACY RODACY : MKS Stal Jasień
    Chelsea KnO FC : FC Bartekx
    Torpedo Ruziec (b) : Andrus
    Korzyniec : Real Madrid Club De Futbol (b)
    kaliszfornia : FC WOJAKI (b)

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 02.01.2020

    FC WOJAKI (b) : Fc Barcelona8 (1:5)
    Wisła Puławy : Cebularnia (2:5)
    Petarda : FKS Stal Mielec (8:0)
    LKS Uście Gorlickie : K.S. Jaroslawiec (6:0)
    heFALUNpy : FC POLACY RODACY (13:2)
    MKS Stal Jasień : Chelsea KnO FC (1:5)
    FC Bartekx : Torpedo Ruziec (b) (6:1)
    Andrus : Korzyniec (2:4)
    Real Madrid Club De Futbol (b) : kaliszfornia (0:4)



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 2 - 04.01.2020

    FC WOJAKI (b) : Real Madrid Club De Futbol (b) (1:4)
    kaliszfornia : Andrus (8:2)
    Fc Barcelona8 : Cebularnia (0:2)
    FKS Stal Mielec : Wisła Puławy (0:9)
    K.S. Jaroslawiec : Petarda (0:4)
    FC POLACY RODACY : LKS Uście Gorlickie (0:3w/o)
    Chelsea KnO FC : heFALUNpy (0:1)
    Torpedo Ruziec (b) : MKS Stal Jasień (2:3)
    Korzyniec : FC Bartekx (0:3)



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 05.01.2020

    Real Madrid Club De Futbol (b) : Fc Barcelona8 (0:1)
    Cebularnia : FKS Stal Mielec (5:0)
    Wisła Puławy : K.S. Jaroslawiec (5:2)
    Petarda : FC POLACY RODACY (8:0)
    LKS Uście Gorlickie : Chelsea KnO FC (2:2)
    heFALUNpy : Torpedo Ruziec (b) (6:0)
    MKS Stal Jasień : Korzyniec (2:0)
    FC Bartekx : kaliszfornia (2:2)
    Andrus : FC WOJAKI (b) (3:2)



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 4 - 06.01.2020

    Fc Barcelona8 : FKS Stal Mielec (8:0)
    K.S. Jaroslawiec : Cebularnia (0:3w/o)
    FC POLACY RODACY : Wisła Puławy (0:3w/o)
    Chelsea KnO FC : Petarda (2:0)
    Torpedo Ruziec (b) : LKS Uście Gorlickie (1:2)
    Korzyniec : heFALUNpy (2:6)
    kaliszfornia : MKS Stal Jasień (5:0)
    Real Madrid Club De Futbol (b) : Andrus (0:1)
    FC WOJAKI (b) : FC Bartekx (0:5)



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 5 - 07.01.2020

    Andrus : Fc Barcelona8 (0:4)
    FKS Stal Mielec : K.S. Jaroslawiec (1:1)
    Cebularnia : FC POLACY RODACY (8:0)
    Wisła Puławy : Chelsea KnO FC (1:5)
    Petarda : Torpedo Ruziec (b) (4:0)
    LKS Uście Gorlickie : Korzyniec (5:0)
    heFALUNpy : kaliszfornia (2:0)
    FC Bartekx : Real Madrid Club De Futbol (b) (4:1)
    MKS Stal Jasień : FC WOJAKI (b) (1:0)



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 6 - 09.01.2020

    Fc Barcelona8 : K.S. Jaroslawiec (4:1)
    FC POLACY RODACY : FKS Stal Mielec (0:4)
    Chelsea KnO FC : Cebularnia (4:0)
    Torpedo Ruziec (b) : Wisła Puławy (3:2)
    Korzyniec : Petarda (2:5)
    kaliszfornia : LKS Uście Gorlickie (3:0)
    Andrus : FC Bartekx (2:6)
    Real Madrid Club De Futbol (b) : MKS Stal Jasień (3:2)
    FC WOJAKI (b) : heFALUNpy (0:5)



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 7 - 11.01.2020

    FC Bartekx : Fc Barcelona8 (7:0)
    K.S. Jaroslawiec : FC POLACY RODACY (3:0w/o)
    FKS Stal Mielec : Chelsea KnO FC (0:7)
    Cebularnia : Torpedo Ruziec (b) (3:1)
    Wisła Puławy : Korzyniec (2:0)
    Petarda : kaliszfornia (0:4)
    MKS Stal Jasień : Andrus (3:1)
    The Reds Moose : Real Madrid Club De Futbol (b) (6:1)
    LKS Uście Gorlickie : FC WOJAKI (b) (6:2)

    Zespół heFALUNpy zmienił nazwę na The Reds Moose.



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 8 - 12.01.2020

    Fc Barcelona8 : FC POLACY RODACY (6:0)
    Chelsea KnO FC : K.S. Jaroslawiec (8:4)
    Torpedo Ruziec (b) : FKS Stal Mielec (2:2)
    Korzyniec : Cebularnia (1:2)
    kaliszfornia : Wisła Puławy (2:2)
    FC Bartekx : MKS Stal Jasień (5:2)
    Andrus : The Reds Moose (4:7)
    Real Madrid Club De Futbol (b) : LKS Uście Gorlickie (0:3)
    FC WOJAKI (b) : Petarda (0:7)

    Zespół heFALUNpy zmienił nazwę na The Reds Moose.



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 9 - 13.01.2020

    MKS Stal Jasień : Fc Barcelona8 (1:3)
    FC POLACY RODACY : Chelsea KnO FC (0:8)
    K.S. Jaroslawiec : Torpedo Ruziec (b) (0:6)
    FKS Stal Mielec : Korzyniec (0:3)
    Cebularnia : kaliszfornia (0:3)
    The Reds Moose : FC Bartekx (1:3)
    LKS Uście Gorlickie : Andrus (3:1)
    Petarda : Real Madrid Club De Futbol (b) (4:1)
    Wisła Puławy : FC WOJAKI (b) (2:0)

    Zespół heFALUNpy zmienił nazwę na The Reds Moose.



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 10 - 14.01.2020

    Korzyniec : K.S. Jaroslawiec (5:2)
    Torpedo Ruziec (b) : FC POLACY RODACY (3:0w/o)
    Fc Barcelona8 : Chelsea KnO FC (3:6)
    kaliszfornia : FKS Stal Mielec (8:0)
    MKS Stal Jasień : The Reds Moose (1:5)
    FC Bartekx : LKS Uście Gorlickie (3:0)
    Andrus : Petarda (0:3)
    Real Madrid Club De Futbol (b) : Wisła Puławy (1:0)
    FC WOJAKI (b) : Cebularnia (2:6)

    Zespół heFALUNpy zmienił nazwę na The Reds Moose.



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 11 - 16.01.2020

    The Reds Moose : Fc Barcelona8 (6:0)
    Chelsea KnO FC : Torpedo Ruziec (b) (6:3)
    FC POLACY RODACY : Korzyniec (0:3w/o)
    K.S. Jaroslawiec : kaliszfornia (0:9)
    LKS Uście Gorlickie : MKS Stal Jasień (4:0)
    Petarda : FC Bartekx (0:2)
    Wisła Puławy : Andrus (4:0)
    Cebularnia : Real Madrid Club De Futbol (b) (2:3)
    FKS Stal Mielec : FC WOJAKI (b) (0:2)

    Zespół heFALUNpy zmienił nazwę na The Reds Moose.



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 12 - 18.01.2020

    Fc Barcelona8 : Torpedo Ruziec (b) (3:4)
    Korzyniec : Chelsea KnO FC (1:9)
    kaliszfornia : FC POLACY RODACY (7:1)
    The Reds Moose : LKS Uście Gorlickie (6:2)
    MKS Stal Jasień : Petarda (0:2)
    FC Bartekx : Wisła Puławy (4:0)
    Andrus : Cebularnia (2:7)
    Real Madrid Club De Futbol (b) : FKS Stal Mielec (6:2)
    FC WOJAKI (b) : K.S. Jaroslawiec (4:2)

    Zespół heFALUNpy zmienił nazwę na The Reds Moose.



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 13 - 19.01.2020

    LKS Uście Gorlickie : Fc Barcelona8 (2:2)
    Torpedo Ruziec (b) : Korzyniec (2:2)
    Chelsea KnO FC : kaliszfornia (0:0)
    Petarda : The Reds Moose (1:5)
    Wisła Puławy : MKS Stal Jasień (4:1)
    Cebularnia : FC Bartekx (0:5)
    FKS Stal Mielec : Andrus (1:0)
    K.S. Jaroslawiec : Real Madrid Club De Futbol (b) (0:2)
    FC POLACY RODACY : FC WOJAKI (b) (0:7)

    Zespół heFALUNpy zmienił nazwę na The Reds Moose.



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 14 - 20.01.2020

    Fc Barcelona8 : Korzyniec (4:0)
    kaliszfornia : Torpedo Ruziec (b) (6:0)
    LKS Uście Gorlickie : Petarda (3:2)
    The Reds Moose : Wisła Puławy (3:0)
    MKS Stal Jasień : Cebularnia (2:4)
    FC Bartekx : FKS Stal Mielec (6:0)
    Andrus : K.S. Jaroslawiec (5:0)
    Real Madrid Club De Futbol (b) : FC POLACY RODACY (10:0)
    FC WOJAKI (b) : Chelsea KnO FC (0:6)

    Zespół heFALUNpy zmienił nazwę na The Reds Moose.



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 15 - 21.01.2020

    Petarda : Fc Barcelona8 (1:1)
    Korzyniec : kaliszfornia (0:7)
    Wisła Puławy : LKS Uście Gorlickie (2:0)
    Cebularnia : The Reds Moose (0:2)
    FKS Stal Mielec : MKS Stal Jasień (0:6)
    K.S. Jaroslawiec : FC Bartekx (0:5)
    FC POLACY RODACY : Andrus (0:4)
    Chelsea KnO FC : Real Madrid Club De Futbol (b) (4:0)
    Torpedo Ruziec (b) : FC WOJAKI (b) (6:0)

    Kolejka 16 - 23.01.2020

    Fc Barcelona8 : kaliszfornia (0:4)
    Petarda : Wisła Puławy (3:1)
    LKS Uście Gorlickie : Cebularnia (0:3)
    The Reds Moose : FKS Stal Mielec (7:0)
    MKS Stal Jasień : K.S. Jaroslawiec (7:1)
    FC Bartekx : FC POLACY RODACY (7:0)
    Andrus : Chelsea KnO FC (0:3)
    Real Madrid Club De Futbol (b) : Torpedo Ruziec (b) (12:2)
    FC WOJAKI (b) : Korzyniec (1:3)

    Zespół heFALUNpy zmienił nazwę na The Reds Moose.



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 17 - 25.01.2020

    FKS Stal Mielec : LKS Uście Gorlickie (0:4)
    Cebularnia : Petarda (2:6)
    Wisła Puławy : Fc Barcelona8 (3:1)
    K.S. Jaroslawiec : The Reds Moose (2:6)
    FC POLACY RODACY : MKS Stal Jasień (2:11)
    Chelsea KnO FC : FC Bartekx (2:1)
    Torpedo Ruziec (b) : Andrus (0:6)
    Korzyniec : Real Madrid Club De Futbol (b) (2:4)
    kaliszfornia : FC WOJAKI (b) (6:2)

    Zespół heFALUNpy zmienił nazwę na The Reds Moose.



    Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 25 punktów (5 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().