Rozgrywki LT PL - IVB liga - XI sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - IVB liga - XI sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.01.2020

    BTMS (b) : FC Brooklyn
    Parszywa Jedenastka (b) : Pro Gram
    paprotniarozrzutniki : Orlęta (b)
    Wawel Wirek : KS Senior
    FC Equ : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    Twierdza_Wrocław (b) : FC Słupia Sulęczyno
    Brzozovia : TS Wisla Krakow R22 (b)
    Studzionka C.F. : Hugo
    FC Rokita (b) : Amsterdamsche NV


    Kolejka 2 - 04.01.2020

    BTMS (b) : FC Rokita (b)
    Amsterdamsche NV : Studzionka C.F.
    FC Brooklyn : Pro Gram
    Orlęta (b) : Parszywa Jedenastka (b)
    KS Senior : paprotniarozrzutniki
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Wawel Wirek
    FC Słupia Sulęczyno : FC Equ
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Twierdza_Wrocław (b)
    Hugo : Brzozovia


    Kolejka 3 - 05.01.2020

    FC Rokita (b) : FC Brooklyn
    Pro Gram : Orlęta (b)
    Parszywa Jedenastka (b) : KS Senior
    paprotniarozrzutniki : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    Wawel Wirek : FC Słupia Sulęczyno
    FC Equ : TS Wisla Krakow R22 (b)
    Twierdza_Wrocław (b) : Hugo
    Brzozovia : Amsterdamsche NV
    Studzionka C.F. : BTMS (b)


    Kolejka 4 - 06.01.2020

    FC Brooklyn : Orlęta (b)
    KS Senior : Pro Gram
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Parszywa Jedenastka (b)
    FC Słupia Sulęczyno : paprotniarozrzutniki
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Wawel Wirek
    Hugo : FC Equ
    Amsterdamsche NV : Twierdza_Wrocław (b)
    FC Rokita (b) : Studzionka C.F.
    BTMS (b) : Brzozovia


    Kolejka 5 - 07.01.2020

    Studzionka C.F. : FC Brooklyn
    Orlęta (b) : KS Senior
    Pro Gram : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    Parszywa Jedenastka (b) : FC Słupia Sulęczyno
    paprotniarozrzutniki : TS Wisla Krakow R22 (b)
    Wawel Wirek : Hugo
    FC Equ : Amsterdamsche NV
    Brzozovia : FC Rokita (b)
    Twierdza_Wrocław (b) : BTMS (b)


    Kolejka 6 - 09.01.2020

    FC Brooklyn : KS Senior
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Orlęta (b)
    FC Słupia Sulęczyno : Pro Gram
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Parszywa Jedenastka (b)
    Hugo : paprotniarozrzutniki
    Amsterdamsche NV : Wawel Wirek
    Studzionka C.F. : Brzozovia
    FC Rokita (b) : Twierdza_Wrocław (b)
    BTMS (b) : FC Equ


    Kolejka 7 - 11.01.2020

    Brzozovia : FC Brooklyn
    KS Senior : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    Orlęta (b) : FC Słupia Sulęczyno
    Pro Gram : TS Wisla Krakow R22 (b)
    Parszywa Jedenastka (b) : Hugo
    paprotniarozrzutniki : Amsterdamsche NV
    Twierdza_Wrocław (b) : Studzionka C.F.
    FC Equ : FC Rokita (b)
    Wawel Wirek : BTMS (b)


    Kolejka 8 - 12.01.2020

    FC Brooklyn : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    FC Słupia Sulęczyno : KS Senior
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Orlęta (b)
    Hugo : Pro Gram
    Amsterdamsche NV : Parszywa Jedenastka (b)
    Brzozovia : Twierdza_Wrocław (b)
    Studzionka C.F. : FC Equ
    FC Rokita (b) : Wawel Wirek
    BTMS (b) : paprotniarozrzutniki


    Kolejka 9 - 13.01.2020

    Twierdza_Wrocław (b) : FC Brooklyn
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : FC Słupia Sulęczyno
    KS Senior : TS Wisla Krakow R22 (b)
    Orlęta (b) : Hugo
    Pro Gram : Amsterdamsche NV
    FC Equ : Brzozovia
    Wawel Wirek : Studzionka C.F.
    paprotniarozrzutniki : FC Rokita (b)
    Parszywa Jedenastka (b) : BTMS (b)


    Kolejka 10 - 14.01.2020

    Hugo : KS Senior
    TS Wisla Krakow R22 (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    FC Brooklyn : FC Słupia Sulęczyno
    Amsterdamsche NV : Orlęta (b)
    Twierdza_Wrocław (b) : FC Equ
    Brzozovia : Wawel Wirek
    Studzionka C.F. : paprotniarozrzutniki
    FC Rokita (b) : Parszywa Jedenastka (b)
    BTMS (b) : Pro Gram


    Kolejka 11 - 16.01.2020

    FC Equ : FC Brooklyn
    FC Słupia Sulęczyno : TS Wisla Krakow R22 (b)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Hugo
    KS Senior : Amsterdamsche NV
    Wawel Wirek : Twierdza_Wrocław (b)
    paprotniarozrzutniki : Brzozovia
    Parszywa Jedenastka (b) : Studzionka C.F.
    Pro Gram : FC Rokita (b)
    Orlęta (b) : BTMS (b)


    Kolejka 12 - 18.01.2020

    FC Brooklyn : TS Wisla Krakow R22 (b)
    Hugo : FC Słupia Sulęczyno
    Amsterdamsche NV : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    FC Equ : Wawel Wirek
    Twierdza_Wrocław (b) : paprotniarozrzutniki
    Brzozovia : Parszywa Jedenastka (b)
    Studzionka C.F. : Pro Gram
    FC Rokita (b) : Orlęta (b)
    BTMS (b) : KS Senior


    Kolejka 13 - 19.01.2020

    Wawel Wirek : FC Brooklyn
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Hugo
    FC Słupia Sulęczyno : Amsterdamsche NV
    paprotniarozrzutniki : FC Equ
    Parszywa Jedenastka (b) : Twierdza_Wrocław (b)
    Pro Gram : Brzozovia
    Orlęta (b) : Studzionka C.F.
    KS Senior : FC Rokita (b)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : BTMS (b)


    Kolejka 14 - 20.01.2020

    FC Brooklyn : Hugo
    Amsterdamsche NV : TS Wisla Krakow R22 (b)
    Wawel Wirek : paprotniarozrzutniki
    FC Equ : Parszywa Jedenastka (b)
    Twierdza_Wrocław (b) : Pro Gram
    Brzozovia : Orlęta (b)
    Studzionka C.F. : KS Senior
    FC Rokita (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    BTMS (b) : FC Słupia Sulęczyno


    Kolejka 15 - 21.01.2020

    paprotniarozrzutniki : FC Brooklyn
    Hugo : Amsterdamsche NV
    Parszywa Jedenastka (b) : Wawel Wirek
    Pro Gram : FC Equ
    Orlęta (b) : Twierdza_Wrocław (b)
    KS Senior : Brzozovia
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Studzionka C.F.
    FC Słupia Sulęczyno : FC Rokita (b)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : BTMS (b)


    Kolejka 16 - 23.01.2020

    FC Brooklyn : Amsterdamsche NV
    paprotniarozrzutniki : Parszywa Jedenastka (b)
    Wawel Wirek : Pro Gram
    FC Equ : Orlęta (b)
    Twierdza_Wrocław (b) : KS Senior
    Brzozovia : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    Studzionka C.F. : FC Słupia Sulęczyno
    FC Rokita (b) : TS Wisla Krakow R22 (b)
    BTMS (b) : Hugo


    Kolejka 17 - 25.01.2020

    Orlęta (b) : Wawel Wirek
    Pro Gram : paprotniarozrzutniki
    Parszywa Jedenastka (b) : FC Brooklyn
    KS Senior : FC Equ
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Twierdza_Wrocław (b)
    FC Słupia Sulęczyno : Brzozovia
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Studzionka C.F.
    Hugo : FC Rokita (b)
    Amsterdamsche NV : BTMS (b)

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 02.01.2020

    BTMS (b) : FC Brooklyn (2:4)
    Parszywa Jedenastka (b) : Pro Gram (0:0)
    paprotniarozrzutniki : Orlęta (b) (3:1)
    Wawel Wirek : KS Senior (2:10)
    FC Equ : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (6:2)
    Twierdza_Wrocław (b) : FC Słupia Sulęczyno (2:4)
    Brzozovia : TS Wisla Krakow R22 (b) (1:1)
    Studzionka C.F. : Hugo (11:2)
    FC Rokita (b) : Amsterdamsche NV (2:6)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 2 - 04.01.2020

    BTMS (b) : FC Rokita (b) (1:1)
    Amsterdamsche NV : Studzionka C.F. (2:0)
    FC Brooklyn : Pro Gram (2:5)
    Orlęta (b) : Parszywa Jedenastka (b) (2:1)
    KS Senior : paprotniarozrzutniki (0:2)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Wawel Wirek (7:0)
    FC Słupia Sulęczyno : FC Equ (2:0)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Twierdza_Wrocław (b) (0:4)
    Hugo : Brzozovia (0:11)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 05.01.2020

    FC Rokita (b) : FC Brooklyn (2:2)
    Pro Gram : Orlęta (b) (3:2)
    Parszywa Jedenastka (b) : KS Senior (0:0)
    paprotniarozrzutniki : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (2:2)
    Wawel Wirek : FC Słupia Sulęczyno (2:7)
    FC Equ : TS Wisla Krakow R22 (b) (4:0)
    Twierdza_Wrocław (b) : Hugo (13:1)
    Brzozovia : Amsterdamsche NV (2:3)
    Studzionka C.F. : BTMS (b) (7:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 4 - 06.01.2020

    FC Brooklyn : Orlęta (b) (0:2)
    KS Senior : Pro Gram (0:3w/o)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Parszywa Jedenastka (b) (2:3)
    FC Słupia Sulęczyno : paprotniarozrzutniki (6:1)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Wawel Wirek (1:2)
    Hugo : FC Equ (2:8)
    Amsterdamsche NV : Twierdza_Wrocław (b) (1:0)
    FC Rokita (b) : Studzionka C.F. (0:6)
    BTMS (b) : Brzozovia (0:6)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 5 - 07.01.2020

    Studzionka C.F. : FC Brooklyn (8:1)
    Orlęta (b) : KS Senior (2:2)
    Pro Gram : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (0:2)
    Parszywa Jedenastka (b) : FC Słupia Sulęczyno (1:3)
    paprotniarozrzutniki : TS Wisla Krakow R22 (b) (0:1)
    Wawel Wirek : Hugo (10:1)
    FC Equ : Amsterdamsche NV (1:3)
    Brzozovia : FC Rokita (b) (7:0)
    Twierdza_Wrocław (b) : BTMS (b) (9:1)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 6 - 09.01.2020

    FC Brooklyn : KS Senior (2:2)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Orlęta (b) (0:10)
    FC Słupia Sulęczyno : Pro Gram (9:1)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Parszywa Jedenastka (b) (0:0)
    Hugo : paprotniarozrzutniki (0:6)
    Amsterdamsche NV : Wawel Wirek (6:0)
    Studzionka C.F. : Brzozovia (3:1)
    FC Rokita (b) : Twierdza_Wrocław (b) (0:5)
    BTMS (b) : FC Equ (0:7)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 7 - 11.01.2020

    Brzozovia : FC Brooklyn (2:3)
    KS Senior : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (0:3w/o)
    Orlęta (b) : FC Słupia Sulęczyno (5:2)
    Pro Gram : TS Wisla Krakow R22 (b) (0:0)
    Parszywa Jedenastka (b) : Hugo (6:0)
    paprotniarozrzutniki : Amsterdamsche NV (1:0)
    Twierdza_Wrocław (b) : Studzionka C.F. (4:2)
    FC Equ : FC Rokita (b) (9:0)
    Wawel Wirek : BTMS (b) (5:1)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 8 - 12.01.2020

    FC Brooklyn : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (9:0)
    FC Słupia Sulęczyno : KS Senior (7:0)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Orlęta (b) (0:0)
    Hugo : Pro Gram (0:10)
    Amsterdamsche NV : Parszywa Jedenastka (b) (6:2)
    Brzozovia : Twierdza_Wrocław (b) (1:1)
    Studzionka C.F. : FC Equ (0:3)
    FC Rokita (b) : Wawel Wirek (1:3)
    BTMS (b) : paprotniarozrzutniki (1:5)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 9 - 13.01.2020

    Twierdza_Wrocław (b) : FC Brooklyn (3:0)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : FC Słupia Sulęczyno (0:5)
    KS Senior : TS Wisla Krakow R22 (b) (2:3)
    Orlęta (b) : Hugo (6:0)
    Pro Gram : Amsterdamsche NV (0:3)
    FC Equ : Brzozovia (4:2)
    Wawel Wirek : Studzionka C.F. (1:1)
    paprotniarozrzutniki : FC Rokita (b) (3:0)
    Parszywa Jedenastka (b) : BTMS (b) (3:2)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 10 - 14.01.2020

    Hugo : KS Senior (1:10)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (2:4)
    FC Brooklyn : FC Słupia Sulęczyno (0:5)
    Amsterdamsche NV : Orlęta (b) )(5:0)
    Twierdza_Wrocław (b) : FC Equ (2:2)
    Brzozovia : Wawel Wirek (5:0)
    Studzionka C.F. : paprotniarozrzutniki (3:0)
    FC Rokita (b) : Parszywa Jedenastka (b) (0:0)
    BTMS (b) : Pro Gram (2:3)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 11 - 16.01.2020

    FC Equ : FC Brooklyn (3:0)
    FC Słupia Sulęczyno : TS Wisla Krakow R22 (b) (5:1)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Hugo (1:3)
    KS Senior : Amsterdamsche NV (1:8)
    Wawel Wirek : Twierdza_Wrocław (b) (1:6)
    paprotniarozrzutniki : Brzozovia (1:5)
    Parszywa Jedenastka (b) : Studzionka C.F. (0:7)
    Pro Gram : FC Rokita (b) (2:0)
    Orlęta (b) : BTMS (b) (0:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 12 - 18.01.2020

    FC Brooklyn : TS Wisla Krakow R22 (b) (2:3)
    Hugo : FC Słupia Sulęczyno (0:12)
    Amsterdamsche NV : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (0:1)
    FC Equ : Wawel Wirek (8:0)
    Twierdza_Wrocław (b) : paprotniarozrzutniki (0:1)
    Brzozovia : Parszywa Jedenastka (b) (2:0)
    Studzionka C.F. : Pro Gram (4:1)
    FC Rokita (b) : Orlęta (b) (2:6)
    BTMS (b) : KS Senior (1:1)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 13 - 19.01.2020

    Wawel Wirek : FC Brooklyn (2:0)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Hugo (9:2)
    FC Słupia Sulęczyno : Amsterdamsche NV (3:2)
    paprotniarozrzutniki : FC Equ (2:2)
    Parszywa Jedenastka (b) : Twierdza_Wrocław (b) (0:3)
    Pro Gram : Brzozovia (0:3)
    Orlęta (b) : Studzionka C.F. (3:2)
    KS Senior : FC Rokita (b) (0:1)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : BTMS (b) (4:1)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 14 - 20.01.2020

    FC Brooklyn : Hugo (8:0)
    Amsterdamsche NV : TS Wisla Krakow R22 (b) (5:1)
    Wawel Wirek : paprotniarozrzutniki (3:2)
    FC Equ : Parszywa Jedenastka (b) (2:3)
    Twierdza_Wrocław (b) : Pro Gram (5:0)
    Brzozovia : Orlęta (b) (6:2)
    Studzionka C.F. : KS Senior (6:1)
    FC Rokita (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (1:0)
    BTMS (b) : FC Słupia Sulęczyno (2:9)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 15 - 21.01.2020

    paprotniarozrzutniki : FC Brooklyn (1:2)
    Hugo : Amsterdamsche NV (0:6)
    Parszywa Jedenastka (b) : Wawel Wirek (3:0)
    Pro Gram : FC Equ (0:5)
    Orlęta (b) : Twierdza_Wrocław (b) (1:4)
    KS Senior : Brzozovia (0:6)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Studzionka C.F. (0:4)
    FC Słupia Sulęczyno : FC Rokita (b) (9:0)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : BTMS (b) (2:2)

    Kolejka 16 - 23.01.2020

    FC Brooklyn : Amsterdamsche NV (1:5)
    paprotniarozrzutniki : Parszywa Jedenastka (b) (0:5)
    Wawel Wirek : Pro Gram (0:1)
    FC Equ : Orlęta (b) (4:1)
    Twierdza_Wrocław (b) : KS Senior (5:0)
    Brzozovia : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (6:2)
    Studzionka C.F. : FC Słupia Sulęczyno (0:0)
    FC Rokita (b) : TS Wisla Krakow R22 (b) (2:2)
    BTMS (b) : Hugo (10:1)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 17 - 25.01.2020

    Orlęta (b) : Wawel Wirek (3:1)
    Pro Gram : paprotniarozrzutniki (2:4)
    Parszywa Jedenastka (b) : FC Brooklyn (0:0)
    KS Senior : FC Equ (1:0)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Twierdza_Wrocław (b) (0:1)
    FC Słupia Sulęczyno : Brzozovia (3:1)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Studzionka C.F. (2:6)
    Hugo : FC Rokita (b) (0:5)
    Amsterdamsche NV : BTMS (b) (7:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).