Rozgrywki LT PL - IVB liga - XI sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - IVB liga - XI sezon - II runda



    Kolejka 18 - 26.01.2020

    FC Brooklyn : BTMS (b)
    Pro Gram : Parszywa Jedenastka (b)
    Orlęta (b) : paprotniarozrzutniki
    KS Senior : Wawel Wirek
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : FC Equ
    FC Słupia Sulęczyno : Twierdza_Wrocław (b)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Brzozovia
    Hugo : Studzionka C.F.
    Amsterdamsche NV : FC Rokita (b)


    Kolejka 19 - 27.01.2020

    FC Rokita (b) : BTMS (b)
    Studzionka C.F. : Amsterdamsche NV
    Pro Gram : FC Brooklyn
    Parszywa Jedenastka (b) : Orlęta (b)
    paprotniarozrzutniki : KS Senior
    Wawel Wirek : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    FC Equ : FC Słupia Sulęczyno
    Twierdza_Wrocław (b) : TS Wisla Krakow R22 (b)
    Brzozovia : Hugo


    Kolejka 20 - 28.01.2020

    FC Brooklyn : FC Rokita (b)
    Orlęta (b) : Pro Gram
    KS Senior : Parszywa Jedenastka (b)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : paprotniarozrzutniki
    FC Słupia Sulęczyno : Wawel Wirek
    TS Wisla Krakow R22 (b) : FC Equ
    Hugo : Twierdza_Wrocław (b)
    Amsterdamsche NV : Brzozovia
    BTMS (b) : Studzionka C.F.


    Kolejka 21 - 30.01.2020

    Orlęta (b) : FC Brooklyn
    Pro Gram : KS Senior
    Parszywa Jedenastka (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    paprotniarozrzutniki : FC Słupia Sulęczyno
    Wawel Wirek : TS Wisla Krakow R22 (b)
    FC Equ : Hugo
    Twierdza_Wrocław (b) : Amsterdamsche NV
    Studzionka C.F. : FC Rokita (b)
    Brzozovia : BTMS (b)


    Kolejka 22 - 01.02.2020

    FC Brooklyn : Studzionka C.F.
    KS Senior : Orlęta (b)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Pro Gram
    FC Słupia Sulęczyno : Parszywa Jedenastka (b)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : paprotniarozrzutniki
    Hugo : Wawel Wirek
    Amsterdamsche NV : FC Equ
    FC Rokita (b) : Brzozovia
    BTMS (b) : Twierdza_Wrocław (b)


    Kolejka 23 - 02.02.2020

    KS Senior : FC Brooklyn
    Orlęta (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    Pro Gram : FC Słupia Sulęczyno
    Parszywa Jedenastka (b) : TS Wisla Krakow R22 (b)
    paprotniarozrzutniki : Hugo
    Wawel Wirek : Amsterdamsche NV
    Brzozovia : Studzionka C.F.
    Twierdza_Wrocław (b) : FC Rokita (b)
    FC Equ : BTMS (b)


    Kolejka 24 - 03.02.2020

    FC Brooklyn : Brzozovia
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : KS Senior
    FC Słupia Sulęczyno : Orlęta (b)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Pro Gram
    Hugo : Parszywa Jedenastka (b)
    Amsterdamsche NV : paprotniarozrzutniki
    Studzionka C.F. : Twierdza_Wrocław (b)
    FC Rokita (b) : FC Equ
    BTMS (b) : Wawel Wirek


    Kolejka 25 - 04.02.2020

    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : FC Brooklyn
    KS Senior : FC Słupia Sulęczyno
    Orlęta (b) : TS Wisla Krakow R22 (b)
    Pro Gram : Hugo
    Parszywa Jedenastka (b) : Amsterdamsche NV
    Twierdza_Wrocław (b) : Brzozovia
    FC Equ : Studzionka C.F.
    Wawel Wirek : FC Rokita (b)
    paprotniarozrzutniki : BTMS (b)


    Kolejka 26 - 06.02.2020

    FC Brooklyn : Twierdza_Wrocław (b)
    FC Słupia Sulęczyno : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : KS Senior
    Hugo : Orlęta (b)
    Amsterdamsche NV : Pro Gram
    Brzozovia : FC Equ
    Studzionka C.F. : Wawel Wirek
    FC Rokita (b) : paprotniarozrzutniki
    BTMS (b) : Parszywa Jedenastka (b)


    Kolejka 27 - 08.02.2020

    KS Senior : Hugo
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : TS Wisla Krakow R22 (b)
    FC Słupia Sulęczyno : FC Brooklyn
    Orlęta (b) : Amsterdamsche NV
    FC Equ : Twierdza_Wrocław (b)
    Wawel Wirek : Brzozovia
    paprotniarozrzutniki : Studzionka C.F.
    Parszywa Jedenastka (b) : FC Rokita (b)
    Pro Gram : BTMS (b)


    Kolejka 28 - 09.02.2020

    FC Brooklyn : FC Equ
    TS Wisla Krakow R22 (b) :
    Słupia Black
    Hugo : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    Amsterdamsche NV : KS Senior
    Twierdza_Wrocław (b) : Wawel Wirek
    Brzozovia : paprotniarozrzutniki
    Studzionka C.F. : Parszywa Jedenastka (b)
    FC Rokita (b) : Pro Gram
    BTMS (b) : Orlęta (b)


    Kolejka 29 - 10.02.2020

    TS Wisla Krakow R22 (b) : FC Brooklyn
    Słupia Black : Hugo
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Amsterdamsche NV
    Wawel Wirek : FC Equ
    paprotniarozrzutniki : Twierdza_Wrocław (b)
    Parszywa Jedenastka (b) : Brzozovia
    Pro Gram : Studzionka C.F.
    Orlęta (b) : FC Rokita (b)
    KS Senior : BTMS (b)


    Kolejka 30 - 11.02.2020

    FC Brooklyn : Wawel Wirek
    Hugo : TS Wisla Krakow R22 (b)
    Amsterdamsche NV :
    Słupia Black
    FC Equ : paprotniarozrzutniki
    Twierdza_Wrocław (b) : Parszywa Jedenastka (b)
    Brzozovia : Pro Gram
    Studzionka C.F. : Orlęta (b)
    FC Rokita (b) : KS Senior
    BTMS (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (b)


    Kolejka 31 - 13.02.2020

    Hugo : FC Brooklyn
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Amsterdamsche NV
    paprotniarozrzutniki : Wawel Wirek
    Parszywa Jedenastka (b) : FC Equ
    Pro Gram : Twierdza_Wrocław (b)
    Orlęta (b) : Brzozovia
    KS Senior : Studzionka C.F.
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : FC Rokita (b)
    Słupia Black : BTMS (b)


    Kolejka 32 - 15.02.2020

    FC Brooklyn : paprotniarozrzutniki
    Amsterdamsche NV : Hugo
    Wawel Wirek : Parszywa Jedenastka (b)
    FC Equ : Pro Gram
    Twierdza_Wrocław (b) : Orlęta (b)
    Brzozovia : KS Senior
    Studzionka C.F. : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    FC Rokita (b) :
    Słupia Black
    BTMS (b) : TS Wisla Krakow R22 (b)


    Kolejka 33 - 16.02.2020

    Amsterdamsche NV : FC Brooklyn
    Parszywa Jedenastka (b) : paprotniarozrzutniki
    Pro Gram : Wawel Wirek
    Orlęta (b) : FC Equ
    KS Senior : Twierdza_Wrocław (b)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Brzozovia
    Słupia Black : Studzionka C.F.
    TS Wisla Krakow R22 (b) : FC Rokita (b)
    Hugo : BTMS (b)


    Kolejka 34 - 17.02.2020

    Wawel Wirek : Orlęta (b)
    paprotniarozrzutniki : Pro Gram
    FC Brooklyn : Parszywa Jedenastka (b)
    FC Equ : KS Senior
    Twierdza_Wrocław (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (b)
    Brzozovia :
    Słupia Black
    Studzionka C.F. : TS Wisla Krakow R22 (b)
    FC Rokita (b) : Hugo
    BTMS (b) : Amsterdamsche NV

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 26.01.2020

    FC Brooklyn : BTMS (b) (0:4)
    Pro Gram : Parszywa Jedenastka (b) (0:3)
    Orlęta (b) : paprotniarozrzutniki (2:3)
    KS Senior : Wawel Wirek (1:1)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : FC Equ (1:1)
    FC Słupia Sulęczyno : Twierdza_Wrocław (b) (4:1)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Brzozovia (1:4)
    Hugo : Studzionka C.F. (0:10)
    Amsterdamsche NV : FC Rokita (b) (7:0)

    Kolejka 19 - 27.01.2020

    FC Rokita (b) : BTMS (b) (0:2)
    Studzionka C.F. : Amsterdamsche NV (2:3)
    Pro Gram : FC Brooklyn (6:2)
    Parszywa Jedenastka (b) : Orlęta (b) (3:2)
    paprotniarozrzutniki : KS Senior (7:1)
    Wawel Wirek : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (2:2)
    FC Equ : FC Słupia Sulęczyno (0:3)
    Twierdza_Wrocław (b) : TS Wisla Krakow R22 (b) (6:1)
    Brzozovia : Hugo (12:2)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 20 - 28.01.2020

    FC Brooklyn : FC Rokita (b) (1:2)
    Orlęta (b) : Pro Gram (1:0)
    KS Senior : Parszywa Jedenastka (b) (0:6)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : paprotniarozrzutniki (0:1)
    FC Słupia Sulęczyno : Wawel Wirek (4:0)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : FC Equ (0:0)
    Hugo : Twierdza_Wrocław (b) (1:10)
    Amsterdamsche NV : Brzozovia (1:2)
    BTMS (b) : Studzionka C.F. (2:7)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 21 - 30.01.2020

    Orlęta (b) : FC Brooklyn (7:0)
    Pro Gram : KS Senior (3:0w/o)
    Parszywa Jedenastka (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (11:0)
    paprotniarozrzutniki : FC Słupia Sulęczyno (1:5)
    Wawel Wirek : TS Wisla Krakow R22 (b) (2:2)
    FC Equ : Hugo (1:2)
    Twierdza_Wrocław (b) : Amsterdamsche NV (2:3)
    Studzionka C.F. : FC Rokita (b) (6:0)
    Brzozovia : BTMS (b) (8:2)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 22 - 01.02.2020

    FC Brooklyn : Studzionka C.F. (2:1)
    KS Senior : Orlęta (b) (1:4)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Pro Gram (3:0)
    FC Słupia Sulęczyno : Parszywa Jedenastka (b) (5:2)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : paprotniarozrzutniki (1:2)
    Hugo : Wawel Wirek (1:8)
    Amsterdamsche NV : FC Equ (2:4)
    FC Rokita (b) : Brzozovia (0:6)
    BTMS (b) : Twierdza_Wrocław (b) (0:7)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 23 - 02.02.2020

    KS Senior : FC Brooklyn (0:3)
    Orlęta (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (6:0)
    Pro Gram : FC Słupia Sulęczyno (0:7)
    Parszywa Jedenastka (b) : TS Wisla Krakow R22 (b) (2:0)
    paprotniarozrzutniki : Hugo (11:2)
    Wawel Wirek : Amsterdamsche NV (2:8)
    Brzozovia : Studzionka C.F. (3:1)
    Twierdza_Wrocław (b) : FC Rokita (b) (9:2)
    FC Equ : BTMS (b) (7:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 24 - 03.02.2020

    FC Brooklyn : Brzozovia (0:5)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : KS Senior (1:7)
    FC Słupia Sulęczyno : Orlęta (b) (4:1)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Pro Gram (1:0)
    Hugo : Parszywa Jedenastka (b) (0:7)
    Amsterdamsche NV : paprotniarozrzutniki (2:2)
    Studzionka C.F. : Twierdza_Wrocław (b) (4:2)
    FC Rokita (b) : FC Equ (0:8)
    BTMS (b) : Wawel Wirek (0:2)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 25 - 04.02.2020

    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : FC Brooklyn (3:1)
    KS Senior : FC Słupia Sulęczyno (0:3w/o)
    Orlęta (b) : TS Wisla Krakow R22 (b) (1:2)
    Pro Gram : Hugo (5:0)
    Parszywa Jedenastka (b) : Amsterdamsche NV (1:4)
    Twierdza_Wrocław (b) : Brzozovia (2:4)
    FC Equ : Studzionka C.F. (0:1)
    Wawel Wirek : FC Rokita (b) (3:0)
    paprotniarozrzutniki : BTMS (b) (2:0)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 26 - 06.02.2020

    FC Brooklyn : Twierdza_Wrocław (b) (2:8)
    FC Słupia Sulęczyno : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (5:1)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : KS Senior (0:1)
    Hugo : Orlęta (b) (1:8)
    Amsterdamsche NV : Pro Gram (4:0)
    Brzozovia : FC Equ (4:2)
    Studzionka C.F. : Wawel Wirek (3:0)
    FC Rokita (b) : paprotniarozrzutniki (1:4)
    BTMS (b) : Parszywa Jedenastka (b) (1:3)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 27 - 08.02.2020

    KS Senior : Hugo (4:0)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : TS Wisla Krakow R22 (b) (0:1)
    FC Słupia Sulęczyno : FC Brooklyn (0:3)
    Orlęta (b) : Amsterdamsche NV (0:6)
    FC Equ : Twierdza_Wrocław (b) (5:1)
    Wawel Wirek : Brzozovia (0:0)
    paprotniarozrzutniki : Studzionka C.F. (1:5)
    Parszywa Jedenastka (b) : FC Rokita (b) (7:2)
    Pro Gram : BTMS (b) (1:1)



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 28 - 09.02.2020

    FC Brooklyn : FC Equ (0:4)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Słupia Black (0:3)
    Hugo : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (0:6)
    Amsterdamsche NV : KS Senior (4:0)
    Twierdza_Wrocław (b) : Wawel Wirek (5:0)
    Brzozovia : paprotniarozrzutniki (10:2)
    Studzionka C.F. : Parszywa Jedenastka (b) (4:1)
    FC Rokita (b) : Pro Gram (1:4)
    BTMS (b) : Orlęta (b) (2:5)

    Zespół FC Słupia Sulęczyno zmienił nazwę na Słupia Black.



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 29 - 10.02.2020

    TS Wisla Krakow R22 (b) : FC Brooklyn (2:0)
    Słupia Black : Hugo (9:0)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Amsterdamsche NV (0:3)
    Wawel Wirek : FC Equ (0:9)
    paprotniarozrzutniki : Twierdza_Wrocław (b) (0:3)
    Parszywa Jedenastka (b) : Brzozovia (2:1)
    Pro Gram : Studzionka C.F. (0:0)
    Orlęta (b) : FC Rokita (b) (2:3)
    KS Senior : BTMS (b) (0:2)

    Zespół FC Słupia Sulęczyno zmienił nazwę na Słupia Black.



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 30 - 11.02.2020

    FC Brooklyn : Wawel Wirek (7:0)
    Hugo : TS Wisla Krakow R22 (b) (0:7)
    Amsterdamsche NV : Słupia Black (1:1)
    FC Equ : paprotniarozrzutniki (7:0)
    Twierdza_Wrocław (b) : Parszywa Jedenastka (b) (3:0)
    Brzozovia : Pro Gram (4:0)
    Studzionka C.F. : Orlęta (b) (5:2)
    FC Rokita (b) : KS Senior (0:1)
    BTMS (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (0:3)

    Zespół FC Słupia Sulęczyno zmienił nazwę na Słupia Black.



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 31 - 13.02.2020

    Hugo : FC Brooklyn (0:9)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : Amsterdamsche NV (0:4)
    paprotniarozrzutniki : Wawel Wirek (5:0)
    Parszywa Jedenastka (b) : FC Equ (1:6)
    Pro Gram : Twierdza_Wrocław (b) (1:5)
    Orlęta (b) : Brzozovia (1:0)
    KS Senior : Studzionka C.F. (0:4)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : FC Rokita (b) (1:11)
    Słupia Black : BTMS (b) (9:0)

    Zespół FC Słupia Sulęczyno zmienił nazwę na Słupia Black.



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 32 - 15.02.2020

    FC Brooklyn : paprotniarozrzutniki (0:0)
    Amsterdamsche NV : Hugo (10:0)
    Wawel Wirek : Parszywa Jedenastka (b) (2:5)
    FC Equ : Pro Gram (6:1)
    Twierdza_Wrocław (b) : Orlęta (b) (4:0)
    Brzozovia : KS Senior (4:0)
    Studzionka C.F. : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (4:2)
    FC Rokita (b) : Słupia Black (0:7)
    BTMS (b) : TS Wisla Krakow R22 (b) (1:3)

    Zespół FC Słupia Sulęczyno zmienił nazwę na Słupia Black.



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 33 - 16.02.2020

    Amsterdamsche NV : FC Brooklyn (9:1)
    Parszywa Jedenastka (b) : paprotniarozrzutniki (2:0)
    Pro Gram : Wawel Wirek (1:4)
    Orlęta (b) : FC Equ (0:4)
    KS Senior : Twierdza_Wrocław (b) (0:6)
    KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Brzozovia (3:0w/o)
    Słupia Black : Studzionka C.F. (6:2)
    TS Wisla Krakow R22 (b) : FC Rokita (b) (4:2)
    Hugo : BTMS (b) (1:7)

    Zespół FC Słupia Sulęczyno zmienił nazwę na Słupia Black.



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 34 - 17.02.2020

    Wawel Wirek : Orlęta (b) (3:0)
    paprotniarozrzutniki : Pro Gram (w/o0:0w/o)
    FC Brooklyn : Parszywa Jedenastka (b) (0:3)
    FC Equ : KS Senior (4:1)
    Twierdza_Wrocław (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (7:0)
    Brzozovia : Słupia Black (0:3w/o)
    Studzionka C.F. : TS Wisla Krakow R22 (b) (w/o0:0w/o)
    FC Rokita (b) : Hugo (w/o0:0w/o)
    BTMS (b) : Amsterdamsche NV (0:7)

    Zespół FC Słupia Sulęczyno zmienił nazwę na Słupia Black.



    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie).