Rozgrywki LT PL - VA liga - XI sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - VA liga - XI sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.01.2020

    LKS Czarni Lwów : WKS Jeziorki
    WOLNY LOS : Old Squad Żory
    LKS Ursus Dachnów : WOLNY LOS1
    FC Bartodzieje : FC KOXY
    Klasyczny : WOLNY LOS2
    Strzelec Umianowice : posadzki ciechanów
    McKraków : WOLNY LOS3
    FC UWERAMAGI : Palące Laczki
    WOLNY LOS4 : Garbarnia Wadów


    Kolejka 2 - 04.01.2020

    LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS4
    Garbarnia Wadów : FC UWERAMAGI
    WKS Jeziorki : Old Squad Żory
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS
    FC KOXY : LKS Ursus Dachnów
    WOLNY LOS2 : FC Bartodzieje
    posadzki ciechanów : Klasyczny
    WOLNY LOS3 : Strzelec Umianowice
    Palące Laczki : McKraków


    Kolejka 3 - 05.01.2020

    WOLNY LOS4 : WKS Jeziorki
    Old Squad Żory : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS : FC KOXY
    LKS Ursus Dachnów : WOLNY LOS2
    FC Bartodzieje : posadzki ciechanów
    Klasyczny : WOLNY LOS3
    Strzelec Umianowice : Palące Laczki
    McKraków : Garbarnia Wadów
    FC UWERAMAGI : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 4 - 06.01.2020

    WKS Jeziorki : WOLNY LOS1
    FC KOXY : Old Squad Żory
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS
    posadzki ciechanów : LKS Ursus Dachnów
    WOLNY LOS3 : FC Bartodzieje
    Palące Laczki : Klasyczny
    Garbarnia Wadów : Strzelec Umianowice
    WOLNY LOS4 : FC UWERAMAGI
    LKS Czarni Lwów : McKraków


    Kolejka 5 - 07.01.2020

    FC UWERAMAGI : WKS Jeziorki
    WOLNY LOS1 : FC KOXY
    Old Squad Żory : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS : posadzki ciechanów
    LKS Ursus Dachnów : WOLNY LOS3
    FC Bartodzieje : Palące Laczki
    Klasyczny : Garbarnia Wadów
    McKraków : WOLNY LOS4
    Strzelec Umianowice : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 6 - 09.01.2020

    WKS Jeziorki : FC KOXY
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS1
    posadzki ciechanów : Old Squad Żory
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS
    Palące Laczki : LKS Ursus Dachnów
    Garbarnia Wadów : FC Bartodzieje
    FC UWERAMAGI : McKraków
    WOLNY LOS4 : Strzelec Umianowice
    LKS Czarni Lwów : Klasyczny


    Kolejka 7 - 11.01.2020

    McKraków : WKS Jeziorki
    FC KOXY : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS1 : posadzki ciechanów
    Old Squad Żory : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS : Palące Laczki
    LKS Ursus Dachnów : Garbarnia Wadów
    Strzelec Umianowice : FC UWERAMAGI
    Klasyczny : WOLNY LOS4
    FC Bartodzieje : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 8 - 12.01.2020

    WKS Jeziorki : WOLNY LOS2
    posadzki ciechanów : FC KOXY
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS1
    Palące Laczki : Old Squad Żory
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS
    McKraków : Strzelec Umianowice
    FC UWERAMAGI : Klasyczny
    WOLNY LOS4 : FC Bartodzieje
    LKS Czarni Lwów : LKS Ursus Dachnów


    Kolejka 9 - 13.01.2020

    Strzelec Umianowice : WKS Jeziorki
    WOLNY LOS2 : posadzki ciechanów
    FC KOXY : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS1 : Palące Laczki
    Old Squad Żory : Garbarnia Wadów
    Klasyczny : McKraków
    FC Bartodzieje : FC UWERAMAGI
    LKS Ursus Dachnów : WOLNY LOS4
    WOLNY LOS : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 10 - 14.01.2020

    Palące Laczki : FC KOXY
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS2
    WKS Jeziorki : posadzki ciechanów
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS1
    Strzelec Umianowice : Klasyczny
    McKraków : FC Bartodzieje
    FC UWERAMAGI : LKS Ursus Dachnów
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS
    LKS Czarni Lwów : Old Squad Żory


    Kolejka 11 - 16.01.2020

    Klasyczny : WKS Jeziorki
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS2 : Palące Laczki
    FC KOXY : Garbarnia Wadów
    FC Bartodzieje : Strzelec Umianowice
    LKS Ursus Dachnów : McKraków
    WOLNY LOS : FC UWERAMAGI
    Old Squad Żory : WOLNY LOS4
    WOLNY LOS1 : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 12 - 18.01.2020

    WKS Jeziorki : WOLNY LOS3
    Palące Laczki : posadzki ciechanów
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS2
    Klasyczny : FC Bartodzieje
    Strzelec Umianowice : LKS Ursus Dachnów
    McKraków : WOLNY LOS
    FC UWERAMAGI : Old Squad Żory
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS1
    LKS Czarni Lwów : FC KOXY


    Kolejka 13 - 19.01.2020

    FC Bartodzieje : WKS Jeziorki
    WOLNY LOS3 : Palące Laczki
    posadzki ciechanów : Garbarnia Wadów
    LKS Ursus Dachnów : Klasyczny
    WOLNY LOS : Strzelec Umianowice
    Old Squad Żory : McKraków
    WOLNY LOS1 : FC UWERAMAGI
    FC KOXY : WOLNY LOS4
    WOLNY LOS2 : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 14 - 20.01.2020

    WKS Jeziorki : Palące Laczki
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS3
    FC Bartodzieje : LKS Ursus Dachnów
    Klasyczny : WOLNY LOS
    Strzelec Umianowice : Old Squad Żory
    McKraków : WOLNY LOS1
    FC UWERAMAGI : FC KOXY
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS2
    LKS Czarni Lwów : posadzki ciechanów


    Kolejka 15 - 21.01.2020

    LKS Ursus Dachnów : WKS Jeziorki
    Palące Laczki : Garbarnia Wadów
    WOLNY LOS : FC Bartodzieje
    Old Squad Żory : Klasyczny
    WOLNY LOS1 : Strzelec Umianowice
    FC KOXY : McKraków
    WOLNY LOS2 : FC UWERAMAGI
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS4
    WOLNY LOS3 : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 16 - 23.01.2020

    WKS Jeziorki : Garbarnia Wadów
    LKS Ursus Dachnów : WOLNY LOS
    FC Bartodzieje : Old Squad Żory
    Klasyczny : WOLNY LOS1
    Strzelec Umianowice : FC KOXY
    McKraków : WOLNY LOS2
    FC UWERAMAGI : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS3
    LKS Czarni Lwów : Palące Laczki


    Kolejka 17 - 25.01.2020

    WOLNY LOS1 : FC Bartodzieje
    Old Squad Żory : LKS Ursus Dachnów
    WOLNY LOS : WKS Jeziorki
    FC KOXY : Klasyczny
    WOLNY LOS2 : Strzelec Umianowice
    posadzki ciechanów : McKraków
    WOLNY LOS3 : FC UWERAMAGI
    Palące Laczki : WOLNY LOS4
    Garbarnia Wadów : LKS Czarni Lwów

    Post was edited 3 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 02.01.2020

    LKS Czarni Lwów : WKS Jeziorki (0:3w/o)
    WOLNY LOS : Old Squad Żory (0:3)
    LKS Ursus Dachnów : WOLNY LOS1 (3:0)
    FC Bartodzieje : FC KOXY (8:0)
    Klasyczny : WOLNY LOS2 (3:0)
    Strzelec Umianowice : posadzki ciechanów (0:6)
    McKraków : WOLNY LOS3 (3:0)
    FC UWERAMAGI : Palące Laczki (6:1)
    WOLNY LOS4 : Garbarnia Wadów (0:3)







    Kolejka 2 - 04.01.2020

    LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS4 (3:0)
    Garbarnia Wadów : FC UWERAMAGI (0:3)
    WKS Jeziorki : Old Squad Żory (1:5)
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS (0:0)
    FC KOXY : LKS Ursus Dachnów (2:6)
    WOLNY LOS2 : FC Bartodzieje (0:3)
    posadzki ciechanów : Klasyczny (4:0)
    WOLNY LOS3 : Strzelec Umianowice (0:3)
    Palące Laczki : McKraków (7:2)







    Kolejka 3 - 05.01.2020

    WOLNY LOS4 : WKS Jeziorki (0:3)
    Old Squad Żory : WOLNY LOS1 (3:0)
    WOLNY LOS : FC KOXY (0:3)
    LKS Ursus Dachnów : WOLNY LOS2 (3:0)
    FC Bartodzieje : posadzki ciechanów (9:0)
    Klasyczny : WOLNY LOS3 (3:0)
    Strzelec Umianowice : Palące Laczki (9:0)
    McKraków : Garbarnia Wadów (0:8)
    FC UWERAMAGI : LKS Czarni Lwów (0:8)







    Kolejka 4 - 06.01.2020

    WKS Jeziorki : WOLNY LOS1 (3:0)
    FC KOXY : Old Squad Żory (2:9)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS (0:0)
    posadzki ciechanów : LKS Ursus Dachnów (1:0)
    WOLNY LOS3 : FC Bartodzieje (0:3)
    Palące Laczki : Klasyczny (0:6)
    Garbarnia Wadów : Strzelec Umianowice (2:6)
    WOLNY LOS4 : FC UWERAMAGI (0:3)
    LKS Czarni Lwów : McKraków (8:0)







    Kolejka 5 - 07.01.2020

    FC UWERAMAGI : WKS Jeziorki (2:0)
    WOLNY LOS1 : FC KOXY (0:3)
    Old Squad Żory : WOLNY LOS2 (3:0)
    WOLNY LOS : posadzki ciechanów (0:3)
    LKS Ursus Dachnów : WOLNY LOS3 (3:0)
    FC Bartodzieje : Palące Laczki (9:0)
    Klasyczny : Garbarnia Wadów (0:4)
    McKraków : WOLNY LOS4 (3:0)
    Strzelec Umianowice : LKS Czarni Lwów (0:7)







    Kolejka 6 - 09.01.2020

    WKS Jeziorki : FC KOXY (2:3)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS1 (0:0)
    posadzki ciechanów : Old Squad Żory (1:1)
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS (0:0)
    Palące Laczki : LKS Ursus Dachnów (0:11)
    Garbarnia Wadów : FC Bartodzieje (2:9)
    FC UWERAMAGI : McKraków (0:3)
    WOLNY LOS4 : Strzelec Umianowice (0:3)
    LKS Czarni Lwów : Klasyczny (13:0)







    Kolejka 7 - 11.01.2020

    McKraków : WKS Jeziorki (5:1)
    FC KOXY : WOLNY LOS2 (3:0)
    WOLNY LOS1 : posadzki ciechanów (0:3)
    Old Squad Żory : WOLNY LOS3 (3:0)
    WOLNY LOS : Palące Laczki (0:3)
    LKS Ursus Dachnów : Garbarnia Wadów (8:0)
    Strzelec Umianowice : FC UWERAMAGI (2:1)
    Klasyczny : WOLNY LOS4 (3:0)
    FC Bartodzieje : LKS Czarni Lwów (0:5)







    Kolejka 8 - 12.01.2020

    WKS Jeziorki : WOLNY LOS2 (3:0)
    posadzki ciechanów : FC KOXY (2:2)
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS1 (0:0)
    Palące Laczki : Old Squad Żory (1:10)
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS (3:0)
    McKraków : Strzelec Umianowice (2:2)
    FC UWERAMAGI : Klasyczny (8:3)
    WOLNY LOS4 : FC Bartodzieje (0:3)
    LKS Czarni Lwów : LKS Ursus Dachnów (9:1)







    Kolejka 9 - 13.01.2020

    Strzelec Umianowice : WKS Jeziorki (1:1)
    WOLNY LOS2 : posadzki ciechanów (0:3)
    FC KOXY : WOLNY LOS3 (3:0)
    WOLNY LOS1 : Palące Laczki (0:3)
    Old Squad Żory : Garbarnia Wadów (7:2)
    Klasyczny : McKraków (2:11)
    FC Bartodzieje : FC UWERAMAGI (14:0)
    LKS Ursus Dachnów : WOLNY LOS4 (3:0)
    WOLNY LOS : LKS Czarni Lwów (0:3)







    Kolejka 10 - 14.01.2020

    Palące Laczki : FC KOXY (2:1)
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS2 (0:0)
    WKS Jeziorki : posadzki ciechanów (0:0)
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS1 (3:0)
    Strzelec Umianowice : Klasyczny (7:1)
    McKraków : FC Bartodzieje (0:7)
    FC UWERAMAGI : LKS Ursus Dachnów (2:9)
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS (0:0)
    LKS Czarni Lwów : Old Squad Żory (0:3w/o)







    Kolejka 11 - 16.01.2020

    Klasyczny : WKS Jeziorki (2:7)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS3 (3:0)
    WOLNY LOS2 : Palące Laczki (0:3)
    FC KOXY : Garbarnia Wadów (4:2)
    FC Bartodzieje : Strzelec Umianowice (8:0)
    LKS Ursus Dachnów : McKraków (5:2)
    WOLNY LOS : FC UWERAMAGI (0:3)
    Old Squad Żory : WOLNY LOS4 (3:0)
    WOLNY LOS1 : LKS Czarni Lwów (0:3)







    Kolejka 12 - 18.01.2020

    WKS Jeziorki : WOLNY LOS3 (3:0)
    Palące Laczki : posadzki ciechanów (0:7)
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS2 (3:0)
    Klasyczny : FC Bartodzieje (0:11)
    Strzelec Umianowice : LKS Ursus Dachnów (1:1)
    McKraków : WOLNY LOS (3:0)
    FC UWERAMAGI : Old Squad Żory (1:0)
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS1 (0:0)
    LKS Czarni Lwów : FC KOXY (9:0)







    Kolejka 13 - 19.01.2020

    FC Bartodzieje : WKS Jeziorki (12:2)
    WOLNY LOS3 : Palące Laczki (0:3)
    posadzki ciechanów : Garbarnia Wadów (5:0)
    LKS Ursus Dachnów : Klasyczny (5:0)
    WOLNY LOS : Strzelec Umianowice (0:3)
    Old Squad Żory : McKraków (2:3)
    WOLNY LOS1 : FC UWERAMAGI (0:3)
    FC KOXY : WOLNY LOS4 (3:0)
    WOLNY LOS2 : LKS Czarni Lwów (0:3)







    Kolejka 14 - 20.01.2020

    WKS Jeziorki : Palące Laczki (5:0)
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS3 (3:0)
    FC Bartodzieje : LKS Ursus Dachnów (5:0)
    Klasyczny : WOLNY LOS (3:0)
    Strzelec Umianowice : Old Squad Żory (0:3w/o)
    McKraków : WOLNY LOS1 (3:0)
    FC UWERAMAGI : FC KOXY (5:2)
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS2 (0:0)
    LKS Czarni Lwów : posadzki ciechanów (7:1)







    Kolejka 15 - 21.01.2020

    LKS Ursus Dachnów : WKS Jeziorki (5:0)
    Palące Laczki : Garbarnia Wadów (1:2)
    WOLNY LOS : FC Bartodzieje (0:3)
    Old Squad Żory : Klasyczny (8:1)
    WOLNY LOS1 : Strzelec Umianowice (0:3)
    FC KOXY : McKraków (1:0)
    WOLNY LOS2 : FC UWERAMAGI (0:3)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS4 (3:0)
    WOLNY LOS3 : LKS Czarni Lwów (0:3)

    Kolejka 16 - 23.01.2020

    WKS Jeziorki : Garbarnia Wadów (0:0)
    LKS Ursus Dachnów : WOLNY LOS (3:0)
    FC Bartodzieje : Old Squad Żory (8:1)
    Klasyczny : WOLNY LOS1 (3:0)
    Strzelec Umianowice : FC KOXY (5:0)
    McKraków : WOLNY LOS2 (3:0)
    FC UWERAMAGI : posadzki ciechanów (2:1)
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS3 (0:0)
    LKS Czarni Lwów : Palące Laczki (6:0)







    Kolejka 17 - 25.01.2020

    WOLNY LOS1 : FC Bartodzieje (0:3)
    Old Squad Żory : LKS Ursus Dachnów (2:3)
    WOLNY LOS : WKS Jeziorki (0:3)
    FC KOXY : Klasyczny (7:3)
    WOLNY LOS2 : Strzelec Umianowice (0:3)
    posadzki ciechanów : McKraków (2:4)
    WOLNY LOS3 : FC UWERAMAGI (0:3)
    Palące Laczki : WOLNY LOS4 (3:0)
    Garbarnia Wadów : LKS Czarni Lwów 93:0w/o)