Rozgrywki LT PL - VA liga - XI sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - VA liga - XI sezon - II runda



    Kolejka 18 - 26.01.2020

    WKS Jeziorki : LKS Czarni Lwów
    Old Squad Żory : WOLNY LOS
    WOLNY LOS1 : LKS Ursus Dachnów
    FC KOXY : FC Bartodzieje
    WOLNY LOS2 : Klasyczny
    posadzki ciechanów : Strzelec Umianowice
    WOLNY LOS3 : McKraków
    Palące Laczki : FC UWERAMAGI
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS4


    Kolejka 19 - 27.01.2020

    WOLNY LOS4 : LKS Czarni Lwów
    FC UWERAMAGI : Garbarnia Wadów
    Old Squad Żory : WKS Jeziorki
    WOLNY LOS : WOLNY LOS1
    LKS Ursus Dachnów : FC KOXY
    FC Bartodzieje : WOLNY LOS2
    Klasyczny : posadzki ciechanów
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS3
    McKraków : Palące Laczki


    Kolejka 20 - 28.01.2020

    WKS Jeziorki : WOLNY LOS4
    WOLNY LOS1 : Old Squad Żory
    FC KOXY : WOLNY LOS
    WOLNY LOS2 : LKS Ursus Dachnów
    posadzki ciechanów : FC Bartodzieje
    WOLNY LOS3 : Klasyczny
    Palące Laczki : Strzelec Umianowice
    Garbarnia Wadów : McKraków
    LKS Czarni Lwów : FC UWERAMAGI


    Kolejka 21 - 30.01.2020

    WOLNY LOS1 : WKS Jeziorki
    Old Squad Żory : FC KOXY
    WOLNY LOS : WOLNY LOS2
    LKS Ursus Dachnów : posadzki ciechanów
    FC Bartodzieje : WOLNY LOS3
    Klasyczny : Palące Laczki
    Strzelec Umianowice : Garbarnia Wadów
    FC UWERAMAGI : WOLNY LOS4
    McKraków : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 22 - 01.02.2020

    WKS Jeziorki : FC UWERAMAGI
    FC KOXY : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS2 : Old Squad Żory
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS
    WOLNY LOS3 : LKS Ursus Dachnów
    Palące Laczki : FC Bartodzieje
    Garbarnia Wadów : Klasyczny
    WOLNY LOS4 : McKraków
    LKS Czarni Lwów : Strzelec Umianowice


    Kolejka 23 - 02.02.2020

    FC KOXY : WKS Jeziorki
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS2
    Old Squad Żory : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS : WOLNY LOS3
    LKS Ursus Dachnów : Palące Laczki
    FC Bartodzieje : Garbarnia Wadów
    McKraków : FC UWERAMAGI
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS4
    Klasyczny : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 24 - 03.02.2020

    WKS Jeziorki : McKraków
    WOLNY LOS2 : FC KOXY
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS3 : Old Squad Żory
    Palące Laczki : WOLNY LOS
    Garbarnia Wadów : LKS Ursus Dachnów
    FC UWERAMAGI : Strzelec Umianowice
    WOLNY LOS4 : Klasyczny
    LKS Czarni Lwów : FC Bartodzieje


    Kolejka 25 - 04.02.2020

    WOLNY LOS2 : WKS Jeziorki
    FC KOXY : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS3
    Old Squad Żory : Palące Laczki
    WOLNY LOS : Garbarnia Wadów
    Strzelec Umianowice : McKraków
    Klasyczny : FC UWERAMAGI
    FC Bartodzieje : WOLNY LOS4
    LKS Ursus Dachnów : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 26 - 06.02.2020

    WKS Jeziorki : Strzelec Umianowice
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS3 : FC KOXY
    Palące Laczki : WOLNY LOS1
    Garbarnia Wadów : Old Squad Żory
    McKraków : Klasyczny
    FC UWERAMAGI : FC Bartodzieje
    WOLNY LOS4 : LKS Ursus Dachnów
    LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS


    Kolejka 27 - 08.02.2020

    FC KOXY : Palące Laczki
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS3
    posadzki ciechanów : WKS Jeziorki
    WOLNY LOS1 : Garbarnia Wadów
    Klasyczny : Strzelec Umianowice
    FC Bartodzieje : McKraków
    LKS Ursus Dachnów : FC UWERAMAGI
    WOLNY LOS : WOLNY LOS4
    Old Squad Żory : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 28 - 09.02.2020

    WKS Jeziorki : Klasyczny
    WOLNY LOS3 : posadzki ciechanów
    Palące Laczki : WOLNY LOS2
    Garbarnia Wadów : FC KOXY
    Strzelec Umianowice : FC Bartodzieje
    McKraków : LKS Ursus Dachnów
    FC UWERAMAGI : WOLNY LOS
    WOLNY LOS4 : Old Squad Żory
    LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS1


    Kolejka 29 - 10.02.2020

    WOLNY LOS3 : WKS Jeziorki
    posadzki ciechanów : Palące Laczki
    WOLNY LOS2 : Garbarnia Wadów
    FC Bartodzieje : Klasyczny
    LKS Ursus Dachnów : Strzelec Umianowice
    WOLNY LOS : McKraków
    Old Squad Żory : FC UWERAMAGI
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS4
    FC KOXY : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 30 - 11.02.2020

    WKS Jeziorki : FC Bartodzieje
    Palące Laczki : WOLNY LOS3
    Garbarnia Wadów : posadzki ciechanów
    Klasyczny : LKS Ursus Dachnów
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS
    McKraków : Old Squad Żory
    FC UWERAMAGI : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS4 : FC KOXY
    LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS2


    Kolejka 31 - 13.02.2020

    Palące Laczki : WKS Jeziorki
    WOLNY LOS3 : Garbarnia Wadów
    LKS Ursus Dachnów : FC Bartodzieje
    WOLNY LOS : Klasyczny
    Old Squad Żory : Strzelec Umianowice
    WOLNY LOS1 : McKraków
    FC KOXY : FC UWERAMAGI
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS4
    posadzki ciechanów : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 32 - 15.02.2020

    WKS Jeziorki : LKS Ursus Dachnów
    Garbarnia Wadów : Palące Laczki
    FC Bartodzieje : WOLNY LOS
    Klasyczny : Old Squad Żory
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS1
    McKraków : FC KOXY
    FC UWERAMAGI : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS4 : posadzki ciechanów
    LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS3


    Kolejka 33 - 16.02.2020

    Garbarnia Wadów : WKS Jeziorki
    WOLNY LOS : LKS Ursus Dachnów
    Old Squad Żory : FC Bartodzieje
    WOLNY LOS1 : Klasyczny
    FC KOXY : Strzelec Umianowice
    WOLNY LOS2 : McKraków
    posadzki ciechanów : FC UWERAMAGI
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4
    Palące Laczki : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 34 - 17.02.2020

    FC Bartodzieje : WOLNY LOS1
    LKS Ursus Dachnów : Old Squad Żory
    WKS Jeziorki : WOLNY LOS
    Klasyczny : FC KOXY
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS2
    McKraków : posadzki ciechanów
    FC UWERAMAGI : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS4 : Palące Laczki
    LKS Czarni Lwów : Garbarnia Wadów

    Post was edited 3 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 26.01.2020

    WKS Jeziorki : LKS Czarni Lwów (2:11)
    Old Squad Żory : WOLNY LOS (3:0)
    WOLNY LOS1 : LKS Ursus Dachnów (0:3)
    FC KOXY : FC Bartodzieje (0:9)
    WOLNY LOS2 : Klasyczny (0:3)
    posadzki ciechanów : Strzelec Umianowice (0:2)
    WOLNY LOS3 : McKraków (0:3)
    Palące Laczki : FC UWERAMAGI (1:7)
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS4 (3:0)

    Kolejka 19 - 27.01.2020

    WOLNY LOS4 : LKS Czarni Lwów (0:3)
    FC UWERAMAGI : Garbarnia Wadów (6:2)
    Old Squad Żory : WKS Jeziorki (5:2)
    WOLNY LOS : WOLNY LOS1 (0:0)
    LKS Ursus Dachnów : FC KOXY (3:0)
    FC Bartodzieje : WOLNY LOS2 (3:0)
    Klasyczny : posadzki ciechanów (0:6)
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS3 (3:0)
    McKraków : Palące Laczki (7:1)







    Kolejka 20 - 28.01.2020

    WKS Jeziorki : WOLNY LOS4 (3:0)
    WOLNY LOS1 : Old Squad Żory (0:3)
    FC KOXY : WOLNY LOS (3:0)
    WOLNY LOS2 : LKS Ursus Dachnów (0:3)
    posadzki ciechanów : FC Bartodzieje (0:8)
    WOLNY LOS3 : Klasyczny (0:3)
    Palące Laczki : Strzelec Umianowice (0:8)
    Garbarnia Wadów : McKraków (2:9)
    LKS Czarni Lwów : FC UWERAMAGI (7:0)







    Kolejka 21 - 30.01.2020

    WOLNY LOS1 : WKS Jeziorki (0:3)
    Old Squad Żory : FC KOXY (5:0)
    WOLNY LOS : WOLNY LOS2 (0:0)
    LKS Ursus Dachnów : posadzki ciechanów (7:1)
    FC Bartodzieje : WOLNY LOS3 (3:0)
    Klasyczny : Palące Laczki (1:2)
    Strzelec Umianowice : Garbarnia Wadów (7:2)
    FC UWERAMAGI : WOLNY LOS4 (3:0)
    McKraków : LKS Czarni Lwów (1:12)







    Kolejka 22 - 01.02.2020

    WKS Jeziorki : FC UWERAMAGI (1:3)
    FC KOXY : WOLNY LOS1 (3:0)
    WOLNY LOS2 : Old Squad Żory (0:3)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS (3:0)
    WOLNY LOS3 : LKS Ursus Dachnów (0:3)
    Palące Laczki : FC Bartodzieje (0:12)
    Garbarnia Wadów : Klasyczny (2:2)
    WOLNY LOS4 : McKraków (0:3)
    LKS Czarni Lwów : Strzelec Umianowice (8:2)







    Kolejka 23 - 02.02.2020

    FC KOXY : WKS Jeziorki (1:2)
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS2 (0:0)
    Old Squad Żory : posadzki ciechanów (3:1)
    WOLNY LOS : WOLNY LOS3 (0:0)
    LKS Ursus Dachnów : Palące Laczki (10:0)
    FC Bartodzieje : Garbarnia Wadów (13:2)
    McKraków : FC UWERAMAGI (5:0)
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS4 (3:0)
    Klasyczny : LKS Czarni Lwów (3:0w/o)







    Kolejka 24 - 03.02.2020

    WKS Jeziorki : McKraków (0:5)
    WOLNY LOS2 : FC KOXY (0:3)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS1 (3:0)
    WOLNY LOS3 : Old Squad Żory (0:3)
    Palące Laczki : WOLNY LOS (3:0)
    Garbarnia Wadów : LKS Ursus Dachnów (0:8)
    FC UWERAMAGI : Strzelec Umianowice (2:1)
    WOLNY LOS4 : Klasyczny (0:3)
    LKS Czarni Lwów : FC Bartodzieje (2:0)







    Kolejka 25 - 04.02.2020

    WOLNY LOS2 : WKS Jeziorki (0:3)
    FC KOXY : posadzki ciechanów (1:3)
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS3 (0:0)
    Old Squad Żory : Palące Laczki (8:0)
    WOLNY LOS : Garbarnia Wadów (0:3)
    Strzelec Umianowice : McKraków (2:3)
    Klasyczny : FC UWERAMAGI (0:5)
    FC Bartodzieje : WOLNY LOS4 (3:0)
    LKS Ursus Dachnów : LKS Czarni Lwów (2:6)







    Kolejka 26 - 06.02.2020

    WKS Jeziorki : Strzelec Umianowice (0:3)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS2 (3:0)
    WOLNY LOS3 : FC KOXY (0:3)
    Palące Laczki : WOLNY LOS1 (3:0)
    Garbarnia Wadów : Old Squad Żory (0:5)
    McKraków : Klasyczny (9:0)
    FC UWERAMAGI : FC Bartodzieje (0:5)
    WOLNY LOS4 : LKS Ursus Dachnów (0:3)
    LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS (3:0)







    Kolejka 27 - 08.02.2020

    FC KOXY : Palące Laczki (1:5)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS3 (0:0)
    posadzki ciechanów : WKS Jeziorki (4:1)
    WOLNY LOS1 : Garbarnia Wadów (0:3)
    Klasyczny : Strzelec Umianowice (0:6)
    FC Bartodzieje : McKraków (6:0)
    LKS Ursus Dachnów : FC UWERAMAGI (6:1)
    WOLNY LOS : WOLNY LOS4 (0:0)
    Old Squad Żory : LKS Czarni Lwów (0:5)







    Kolejka 28 - 09.02.2020

    WKS Jeziorki : Klasyczny (6:0)
    WOLNY LOS3 : posadzki ciechanów (0:3)
    Palące Laczki : WOLNY LOS2 (3:0)
    Garbarnia Wadów : FC KOXY (2:2)
    Strzelec Umianowice : FC Bartodzieje (2:7)
    McKraków : LKS Ursus Dachnów (1:5)
    FC UWERAMAGI : WOLNY LOS (3:0)
    WOLNY LOS4 : Old Squad Żory (0:3)
    LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS1 (3:0)







    Kolejka 29 - 10.02.2020

    WOLNY LOS3 : WKS Jeziorki (0:3)
    posadzki ciechanów : Palące Laczki (4:1)
    WOLNY LOS2 : Garbarnia Wadów (0:3)
    FC Bartodzieje : Klasyczny (7:1)
    LKS Ursus Dachnów : Strzelec Umianowice (2:3)
    WOLNY LOS : McKraków (0:3)
    Old Squad Żory : FC UWERAMAGI (0:0)
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS4 (0:0)
    FC KOXY : LKS Czarni Lwów (4:12)







    Kolejka 30 - 11.02.2020

    WKS Jeziorki : FC Bartodzieje (2:7)
    Palące Laczki : WOLNY LOS3 (3:0)
    Garbarnia Wadów : posadzki ciechanów (0:8)
    Klasyczny : LKS Ursus Dachnów (2:11)
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS (3:0)
    McKraków : Old Squad Żory (3:1)
    FC UWERAMAGI : WOLNY LOS1 (3:0)
    WOLNY LOS4 : FC KOXY (0:3)
    LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS2 (3:0)







    Kolejka 31 - 13.02.2020

    Palące Laczki : WKS Jeziorki (1:5)
    WOLNY LOS3 : Garbarnia Wadów (0:3)
    LKS Ursus Dachnów : FC Bartodzieje (2:7)
    WOLNY LOS : Klasyczny (0:3)
    Old Squad Żory : Strzelec Umianowice (2:0)
    WOLNY LOS1 : McKraków (0:3)
    FC KOXY : FC UWERAMAGI (3:2)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS4 (0:0)
    posadzki ciechanów : LKS Czarni Lwów (3:0w/o)







    Kolejka 32 - 15.02.2020

    WKS Jeziorki : LKS Ursus Dachnów (0:4)
    Garbarnia Wadów : Palące Laczki (1:4)
    FC Bartodzieje : WOLNY LOS (3:0)
    Klasyczny : Old Squad Żory (1:10)
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS1 (3:0)
    McKraków : FC KOXY (3:0)
    FC UWERAMAGI : WOLNY LOS2 (3:0)
    WOLNY LOS4 : posadzki ciechanów (0:3)
    LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS3 (3:0)







    Kolejka 33 - 16.02.2020

    Garbarnia Wadów : WKS Jeziorki (1:5)
    WOLNY LOS : LKS Ursus Dachnów (0:3)
    Old Squad Żory : FC Bartodzieje (0:7)
    WOLNY LOS1 : Klasyczny (0:3)
    FC KOXY : Strzelec Umianowice (1:0)
    WOLNY LOS2 : McKraków (0:3)
    posadzki ciechanów : FC UWERAMAGI (0:1)
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4 (0:0)
    Palące Laczki : LKS Czarni Lwów (3:0w/o)







    Kolejka 34 - 17.02.2020

    FC Bartodzieje : WOLNY LOS1 (3:0)
    LKS Ursus Dachnów : Old Squad Żory (1:1)
    WKS Jeziorki : WOLNY LOS (3:0)
    Klasyczny : FC KOXY (0:6)
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS2 (3:0)
    McKraków : posadzki ciechanów (3:1)
    FC UWERAMAGI : WOLNY LOS3 (3:0)
    WOLNY LOS4 : Palące Laczki (0:3)
    LKS Czarni Lwów : Garbarnia Wadów (0:3w/o)

    Zespół LKS Czarni Lwów przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli - niespełnienie pkt 3.9. regulaminu (dogranie spotkań oddanych w/o symulacjami), a tym samym złamanie pkt 3.8. Zespół będzie przydzielony do V ligi w kolejnym sezonie wraz z przyznanymi ujemnymi punktami za w/o.







    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().