Rozgrywki LT PL - VB liga - XI sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - VB liga - XI sezon - I runda


    Kolejka 1 - 02.01.2020

    Jägermeister : Warsaw Eagles
    WOLNY LOS : Bagwell Academy
    FC Baryła : WOLNY LOS1
    Zryw Dabrowka : Wawa
    Fopa i Nietakt : WOLNY LOS2
    Olimpia G-dz : Rings
    menele mahonka : WOLNY LOS3
    Everton : Cazador
    WOLNY LOS4 : RTS 1910 WIDZEW Łódż


    Kolejka 2 - 04.01.2020

    Jägermeister : WOLNY LOS4
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : Everton
    Warsaw Eagles : Bagwell Academy
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS
    Wawa : FC Baryła
    WOLNY LOS2 : Zryw Dabrowka
    Rings : Fopa i Nietakt
    WOLNY LOS3 : Olimpia G-dz
    Cazador : menele mahonka


    Kolejka 3 - 05.01.2020

    WOLNY LOS4 : Warsaw Eagles
    Bagwell Academy : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS : Wawa
    FC Baryła : WOLNY LOS2
    Zryw Dabrowka : Rings
    Fopa i Nietakt : WOLNY LOS3
    Olimpia G-dz : Cazador
    menele mahonka : RTS 1910 WIDZEW Łódż
    Everton : Jägermeister


    Kolejka 4 - 06.01.2020

    Warsaw Eagles : WOLNY LOS1
    Wawa : Bagwell Academy
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS
    Rings : FC Baryła
    WOLNY LOS3 : Zryw Dabrowka
    Cazador : Fopa i Nietakt
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : Olimpia G-dz
    WOLNY LOS4 : Everton
    Jägermeister : menele mahonka


    Kolejka 5 - 07.01.2020

    Everton : Warsaw Eagles
    WOLNY LOS1 : Wawa
    Bagwell Academy : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS : Rings
    FC Baryła : WOLNY LOS3
    Zryw Dabrowka : Cazador
    Fopa i Nietakt : RTS 1910 WIDZEW Łódż
    menele mahonka : WOLNY LOS4
    Olimpia G-dz : Jägermeister


    Kolejka 6 - 09.01.2020

    Warsaw Eagles : Wawa
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS1
    Rings : Bagwell Academy
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS
    Cazador : FC Baryła
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : Zryw Dabrowka
    Everton : menele mahonka
    WOLNY LOS4 : Olimpia G-dz
    Jägermeister : Fopa i Nietakt


    Kolejka 7 - 11.01.2020

    menele mahonka : Warsaw Eagles
    Wawa : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS1 : Rings
    Bagwell Academy : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS : Cazador
    FC Baryła : RTS 1910 WIDZEW Łódż
    Olimpia G-dz : Everton
    Fopa i Nietakt : WOLNY LOS4
    Zryw Dabrowka : Jägermeister


    Kolejka 8 - 12.01.2020

    Warsaw Eagles : WOLNY LOS2
    Rings : Wawa
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS1
    Cazador : Bagwell Academy
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : WOLNY LOS
    menele mahonka : Olimpia G-dz
    Everton : Fopa i Nietakt
    WOLNY LOS4 : Zryw Dabrowka
    Jägermeister : FC Baryła


    Kolejka 9 - 13.01.2020

    Olimpia G-dz : Warsaw Eagles
    WOLNY LOS2 : Rings
    Wawa : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS1 : Cazador
    Bagwell Academy : RTS 1910 WIDZEW Łódż
    Fopa i Nietakt : menele mahonka
    Zryw Dabrowka : Everton
    FC Baryła : WOLNY LOS4
    WOLNY LOS : Jägermeister


    Kolejka 10 - 14.01.2020

    Cazador : Wawa
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS2
    Warsaw Eagles : Rings
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : WOLNY LOS1
    Olimpia G-dz : Fopa i Nietakt
    menele mahonka : Zryw Dabrowka
    Everton : FC Baryła
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS
    Jägermeister : Bagwell Academy


    Kolejka 11 - 16.01.2020

    Fopa i Nietakt : Warsaw Eagles
    Rings : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS2 : Cazador
    Wawa : RTS 1910 WIDZEW Łódż
    Zryw Dabrowka : Olimpia G-dz
    FC Baryła : menele mahonka
    WOLNY LOS : Everton
    Bagwell Academy : WOLNY LOS4
    WOLNY LOS1 : Jägermeister


    Kolejka 12 - 18.01.2020

    Warsaw Eagles : WOLNY LOS3
    Cazador : Rings
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : WOLNY LOS2
    Fopa i Nietakt : Zryw Dabrowka
    Olimpia G-dz : FC Baryła
    menele mahonka : WOLNY LOS
    Everton : Bagwell Academy
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS1
    Jägermeister : Wawa


    Kolejka 13 - 19.01.2020

    Zryw Dabrowka : Warsaw Eagles
    WOLNY LOS3 : Cazador
    Rings : RTS 1910 WIDZEW Łódż
    FC Baryła : Fopa i Nietakt
    WOLNY LOS : Olimpia G-dz
    Bagwell Academy : menele mahonka
    WOLNY LOS1 : Everton
    Wawa : WOLNY LOS4
    WOLNY LOS2 : Jägermeister


    Kolejka 14 - 20.01.2020

    Warsaw Eagles : Cazador
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : WOLNY LOS3
    Zryw Dabrowka : FC Baryła
    Fopa i Nietakt : WOLNY LOS
    Olimpia G-dz : Bagwell Academy
    menele mahonka : WOLNY LOS1
    Everton : Wawa
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS2
    Jägermeister : Rings


    Kolejka 15 - 21.01.2020

    FC Baryła : Warsaw Eagles
    Cazador : RTS 1910 WIDZEW Łódż
    WOLNY LOS : Zryw Dabrowka
    Bagwell Academy : Fopa i Nietakt
    WOLNY LOS1 : Olimpia G-dz
    Wawa : menele mahonka
    WOLNY LOS2 : Everton
    Rings : WOLNY LOS4
    WOLNY LOS3 : Jägermeister


    Kolejka 16 - 23.01.2020

    Warsaw Eagles : RTS 1910 WIDZEW Łódż
    FC Baryła : WOLNY LOS
    Zryw Dabrowka : Bagwell Academy
    Fopa i Nietakt : WOLNY LOS1
    Olimpia G-dz : Wawa
    menele mahonka : WOLNY LOS2
    Everton : Rings
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS3
    Jägermeister : Cazador


    Kolejka 17 - 25.01.2020

    WOLNY LOS1 : Zryw Dabrowka
    Bagwell Academy : FC Baryła
    WOLNY LOS : Warsaw Eagles
    Wawa : Fopa i Nietakt
    WOLNY LOS2 : Olimpia G-dz
    Rings : menele mahonka
    WOLNY LOS3 : Everton
    Cazador : WOLNY LOS4
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : Jägermeister

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 02.01.2020

    Jägermeister : Warsaw Eagles (14:2)
    WOLNY LOS : Bagwell Academy (0:3)
    FC Baryła : WOLNY LOS1 (3:0)
    Zryw Dabrowka : Wawa (9:0)
    Fopa i Nietakt : WOLNY LOS2 (3:0)
    Olimpia G-dz : Rings (1:11)
    menele mahonka : WOLNY LOS3 (3:0)
    Everton : Cazador (4:0)
    WOLNY LOS4 : RTS 1910 WIDZEW Łódż (0:3)







    Kolejka 2 - 04.01.2020

    Jägermeister : WOLNY LOS4 (3:0)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : Everton (0:8)
    Warsaw Eagles : Bagwell Academy (1:2)
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS (0:0)
    Wawa : FC Baryła (0:13)
    WOLNY LOS2 : Zryw Dabrowka (0:3)
    Rings : Fopa i Nietakt (0:7)
    WOLNY LOS3 : Olimpia G-dz (0:3)
    Cazador : menele mahonka (0:5)







    Kolejka 3 - 05.01.2020

    WOLNY LOS4 : Warsaw Eagles (0:3)
    Bagwell Academy : WOLNY LOS1 (3:0)
    WOLNY LOS : Wawa (0:3)
    FC Baryła : WOLNY LOS2 (3:0)
    Zryw Dabrowka : Rings (12:1)
    Fopa i Nietakt : WOLNY LOS3 (3:0)
    Olimpia G-dz : Cazador (0:8)
    menele mahonka : RTS 1910 WIDZEW Łódż (6:0)
    Everton : Jägermeister (3:0w/o)







    Kolejka 4 - 06.01.2020

    Warsaw Eagles : WOLNY LOS1 (3:0)
    Wawa : Bagwell Academy (0:13)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS (0:0)
    Rings : FC Baryła (0:8)
    WOLNY LOS3 : Zryw Dabrowka (0:3)
    Cazador : Fopa i Nietakt (0:2)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : Olimpia G-dz (16:2)
    WOLNY LOS4 : Everton (0:3)
    Jägermeister : menele mahonka (0:3w/o)







    Kolejka 5 - 07.01.2020

    Everton : Warsaw Eagles (5:1)
    WOLNY LOS1 : Wawa (0:3)
    Bagwell Academy : WOLNY LOS2 (3:0)
    WOLNY LOS : Rings (0:3)
    FC Baryła : WOLNY LOS3 (3:0)
    Zryw Dabrowka : Cazador (3:3)
    Fopa i Nietakt : RTS 1910 WIDZEW Łódż (5:1)
    menele mahonka : WOLNY LOS4 (3:0)
    Olimpia G-dz : Jägermeister (2:14)







    Kolejka 6 - 09.01.2020

    Warsaw Eagles : Wawa (10:0)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS1 (0:0)
    Rings : Bagwell Academy (0:10)
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS (0:0)
    Cazador : FC Baryła (3:0)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : Zryw Dabrowka (1:2)
    Everton : menele mahonka (1:3)
    WOLNY LOS4 : Olimpia G-dz (0:3)
    Jägermeister : Fopa i Nietakt (2:5)







    Kolejka 7 - 11.01.2020
    menele mahonka : Warsaw Eagles (5:1)
    Wawa : WOLNY LOS2 (3:0)
    WOLNY LOS1 : Rings (0:3)
    Bagwell Academy : WOLNY LOS3 (3:0)
    WOLNY LOS : Cazador (0:3)
    FC Baryła : RTS 1910 WIDZEW Łódż (2:8)
    Olimpia G-dz : Everton (0:16)
    Fopa i Nietakt : WOLNY LOS4 (3:0)
    Zryw Dabrowka : Jägermeister (3:0w/o)







    Kolejka 8 - 12.01.2020

    Warsaw Eagles : WOLNY LOS2 (3:0)
    Rings : Wawa (7:0)
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS1 (0:0)
    Cazador : Bagwell Academy (2:2)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : WOLNY LOS (3:0)
    menele mahonka : Olimpia G-dz (14:1)
    Everton : Fopa i Nietakt (6:2)
    WOLNY LOS4 : Zryw Dabrowka (0:3)
    Jägermeister : FC Baryła (1:0)







    Kolejka 9 - 13.01.2020

    Olimpia G-dz : Warsaw Eagles (1:8)
    WOLNY LOS2 : Rings (0:3)
    Wawa : WOLNY LOS3 (3:0)
    WOLNY LOS1 : Cazador (0:3)
    Bagwell Academy : RTS 1910 WIDZEW Łódż (1:1)
    Fopa i Nietakt : menele mahonka (2:7)
    Zryw Dabrowka : Everton (0:2)
    FC Baryła : WOLNY LOS4 (3:0)
    WOLNY LOS : Jägermeister (0:3)







    Kolejka 10 - 14.01.2020

    Cazador : Wawa (8:0)
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS2 (0:0)
    Warsaw Eagles : Rings (8:1)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : WOLNY LOS1 (3:0)
    Olimpia G-dz : Fopa i Nietakt (2:17)
    menele mahonka : Zryw Dabrowka (8:2)
    Everton : FC Baryła (4:0)
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS (0:0)
    Jägermeister : Bagwell Academy (0:3w/o)







    Kolejka 11 - 16.01.2020

    Fopa i Nietakt : Warsaw Eagles (1:1)
    Rings : WOLNY LOS3 (3:0)
    WOLNY LOS2 : Cazador (0:3)
    Wawa : RTS 1910 WIDZEW Łódż (0:11)
    Zryw Dabrowka : Olimpia G-dz (10:0)
    FC Baryła : menele mahonka (0:9)
    WOLNY LOS : Everton (0:3)
    Bagwell Academy : WOLNY LOS4 (3:0)
    WOLNY LOS1 : Jägermeister (0:3)







    Kolejka 12 - 18.01.2020

    Warsaw Eagles : WOLNY LOS3 (3:0)
    Cazador : Rings (8:0)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : WOLNY LOS2 (3:0)
    Fopa i Nietakt : Zryw Dabrowka (4:3)
    Olimpia G-dz : FC Baryła (2:15)
    menele mahonka : WOLNY LOS (3:0)
    Everton : Bagwell Academy (5:0)
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS1 (0:0)
    Jägermeister : Wawa (6:0)







    Kolejka 13 - 19.01.2020

    Zryw Dabrowka : Warsaw Eagles (0:0)
    WOLNY LOS3 : Cazador (0:3)
    Rings : RTS 1910 WIDZEW Łódż (0:11)
    FC Baryła : Fopa i Nietakt (0:3)
    WOLNY LOS : Olimpia G-dz (0:3)
    Bagwell Academy : menele mahonka (2:6)
    WOLNY LOS1 : Everton (0:3)
    Wawa : WOLNY LOS4 (3:0)
    WOLNY LOS2 : Jägermeister (0:3)







    Kolejka 14 - 20.01.2020

    Warsaw Eagles : Cazador (1:5)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : WOLNY LOS3 (3:0)
    Zryw Dabrowka : FC Baryła (3:2)
    Fopa i Nietakt : WOLNY LOS (3:0)
    Olimpia G-dz : Bagwell Academy (0:12)
    menele mahonka : WOLNY LOS1 (3:0)
    Everton : Wawa (7:0)
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS2 (0:0)
    Jägermeister : Rings (14:1)







    Kolejka 15 - 21.01.2020

    FC Baryła : Warsaw Eagles (1:3)
    Cazador : RTS 1910 WIDZEW Łódż (1:2)
    WOLNY LOS : Zryw Dabrowka (0:3)
    Bagwell Academy : Fopa i Nietakt (0:0)
    WOLNY LOS1 : Olimpia G-dz (0:3)
    Wawa : menele mahonka (0:10)
    WOLNY LOS2 : Everton (0:3)
    Rings : WOLNY LOS4 (3:0)
    WOLNY LOS3 : Jägermeister (0:3)

    Kolejka 16 - 23.01.2020

    Warsaw Eagles : RTS 1910 WIDZEW Łódż (2:6)
    FC Baryła : WOLNY LOS (3:0)
    Zryw Dabrowka : Bagwell Academy (1:2)
    Fopa i Nietakt : WOLNY LOS1 (3:0)
    Olimpia G-dz : Wawa (2:2)
    menele mahonka : WOLNY LOS2 (3:0)
    Everton : Rings (9:0)
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS3 (0:0)
    Jägermeister : Cazador (3:1)







    Kolejka 17 - 25.01.2020

    WOLNY LOS1 : Zryw Dabrowka (0:3)
    Bagwell Academy : FC Baryła (2:8)
    WOLNY LOS : Warsaw Eagles (0:3)
    Wawa : Fopa i Nietakt (3:13)
    WOLNY LOS2 : Olimpia G-dz (0:3)
    Rings : menele mahonka (1:13)
    WOLNY LOS3 : Everton (0:3)
    Cazador : WOLNY LOS4 (3:0)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż : Jägermeister (6:1)