Błąd w terminarzu

    Błąd w terminarzu

    Mam następujący błąd w terminarzu, otóż:
    - po pierwsze w terminarzu pokazuje 34 kolejki, gdzie rozgrywane są tylko 22. Po przejściu do podglądu 23 następuje dana informacja "Brak planu rozgrywek. Liga nie została jeszcze zestawiona"
    - po drugie widok terminarza pokazuje nam, jakoby kolejka 13, 14 oraz 15 zostały rozegrane (kolor szary), podczas gdy dzisiaj dopiero będzie rozgrywana 13 kolejka, a 16, która jest rozpisana na dzień dzisiejszy, jest planowana dopiero na 9.02



    Całe szczęście, taki błąd występuje tylko podczas widoku terminarza, gdyż spotkania są rozgrywane planowo.
    Pomijajac juz idiotyczny pomysl robienia 18 zespolowych lig na polskim FC nie rozumiem po jakiego grzyba dawac te puste kolejki w terminarzu zamiast normalnie skonczyc ta lige tym sposobem okienko ktore mialo byc 9.02 mam 17.02 i zamiast dostac zawodnika za 3 dni dostane go za prawie 2 tygodnie w dodatku nie trenujacego bo jakis cep usunal go z kadry mimo ze mogl przeniesc do kadry transferowej juz nie wspomne o silniku ktory mial faworyzowac lepsze druzyny a przegralem w turnieju noworocznym z druzyna z kadra na poziomie mojej 11.

    sebastian009 schrieb:

    Pomijajac juz idiotyczny pomysl robienia 18 zespolowych lig na polskim FC nie rozumiem po jakiego grzyba dawac te puste kolejki w terminarzu zamiast normalnie skonczyc ta lige tym sposobem okienko ktore mialo byc 9.02 mam 17.02 i zamiast dostac zawodnika za 3 dni dostane go za prawie 2 tygodnie w dodatku nie trenujacego bo jakis cep usunal go z kadry mimo ze mogl przeniesc do kadry transferowej juz nie wspomne o silniku ktory mial faworyzowac lepsze druzyny a przegralem w turnieju noworocznym z druzyna z kadra na poziomie mojej 11.


    To samo tyczy się podpisania nowego kontraktu. Sezon kończy mi się 15.02 i wcześniej podpisując z jednym zawodnikiem kontrakt, od 16 będzie on już miał nowa umowę, zaś podpisując dzisiaj z innym, umowa będzie obowiązywała dopiero od 28.02.
    Trzeba poczekać aż dokończą się aktualnie rozgrywane sezony żeby aktualizacja w pełni ruszyła.
    W nowym sezonie wszystko powinno wrócić do normy.

    Przypomnę że na starym Futbolcup sezony były po 18 drużyn.
    Nowy serwer wyruszył z krótszą formułą rozgrywek po 12 drużyn żeby szybciej ligi powstawały i szybciej dojść do ekstraklasy.
    Gdyby serwer wystartował że stara formułą od początku po 18 drużyn to na 1 ekstraklasę byśmy jeszcze czekali.




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:
    Podbijam Oldboya, ale ta nasza liga, Ekstraklasa 17 jest jakoś dokumentnie popsuta, wskoczyła ta aktualizacja zmieniająca wielkość eksy, że są 34 kolejki, nasz ma 22, wysłałem team na obóz, wrócili z obozu, wszystko fajnie, komunikat jest... więc w dniu pierwszego meczu ligowego po przerwie wykupiłem kolejny obóz. Loguje się do gry... i dostaję komunikat, że drużyna wróciła z obozu. W połowie sezonu. Bo na zaktualizowanych kolejkach wyświetla się kolejka 18, czyli w teorii przerwa w tych większych ligach. Ale to nie koniec, zająłem się ostatnio kupowaniem graczy, chce przebudować drużyne, kupuję 20 latków, ligę kończymy 12, myślałem że 13 oni będą już u mnie. Jakim cudem możliwe jest to, że oni przyjdą dopiero 25? Chciałem 20 latków a oni już przyjdą jako 21 latkowie... A w okienku "Rynek transferowy" mam info że transfery dojdą do skutku za 4 dni...
    Błędnie to interpretujesz.
    Ja też gram w ekstra 17 i liga kończy się 12.02
    To 13.02 gracze muszą przyjść- w przeciwnym razie zgłaszamy błąd.
    Zauważ że 23 kolejka i następne są puste bez terminarza.Jest to spowodowane aktualizacją.
    Więc domyślam się że data na rynku transferowym też jest przesunięta poprzez aktualizację bo liczy 34 kolejki i trzeba poczekać do końca sezonu.
    Gracze powinni przyjść 13.02.
    Co do obozu treningowego to tak masz rację tu jest błąd bo ja też skorzystałem z dodatkowego obozu-taki wynik aktualizacji ale na plus dla tych którzy z tego skorzystali.

    Ci gracze którzy mają podobnie proponuje poczekać do zakończenia obecnie rozgrywanych sezonów.
    Tak jak pisałem wyżej w nowym sezonie powinno działać wszystko i aktualizacja 18 drużyn w ligach ruszy pełną parą.
    Z tego co widzę to powstają już ligi po 18 drużyn i tam wszystko działa jak powinno.
    Pozdrawiam




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:
    Po aktualizacji, w której m.in. mieliśmy mieć zwiększenie ilości drużyn w poszczególnych ligach pojawiły się następujące sprawy:

    - nikt nie spada ze swojej ligi, gdyż system dodał dodatkowe kolejki w terminarzu rozgrywek, w wyniku czego czyta miejsca w tabelach również wg tego terminarzu.
    Przykład: Ekstraklasa z 12 zespołami do 22 kolejek otrzymała dodatkowe 12 kolejek, co w sumie daje 34 kolejki.
    Po zakończeniu ligi system czyta, że spadek mają drużyny z miejsc 16-18, a nie 10-12.
    Analogicznie jest w pozostałych ligach.
    Niestety na tym koniec plusów.
    Poprzez te dodatkowe kolejki powstało kilka bardzo sporych niedogodności.

    - zakupieni piłkarze przyjdą niestety zgodnie z tym wirtualnym terminarzem(terminarz z tymi dodatkowymi kolejkami).
    Problemu nie ma gdy piłkarz został kupiony jeszcze w pierwszej rundzie, gdyż dojdzie on w trakcie trwania ligi, po 17 kolejce zgodnie zgodnie z tym wirtualnym terminarzem. W Ekstraklasie będzie to miało miejsce po rozegraniu 14 kolejek z 22, następnego dnia.
    Sprawa wygląda inaczej gdy zakupimy zawodnika po 17 kolejce wg wirtualnego terminarza, gdyż on wtedy dotrze do nas nie po 22 kolejkach na koniec sezonu, ale po 34 kolejkach zgodnie z wirtualnym terminarzem.
    Piłkarz ten znajduje się u sprzedawcy i nadal trenuje, jednakże gdy sprzedawca dostanie nową ligę jest bardzo prawdopodobne ze zawodnik u niego zniknie i będzie widoczny tylko u kupującego. Niestety po zniknięciu u sprzedawcy zostanie pozbawiony treningu do momentu przyjścia.

    - podpisywanie kontraktów z zawodnikami stanowi tu największy problem. System cały czas czyta ten wirtualny terminarz, i posługując się cały czas Ekstraklasą, nowa umowa wejdzie w życie nie po 22 kolejkach tylko po 34.
    Niestety po 22 kolejkach zawodnicy z nowymi umowami są przenoszeni z kadry do transferów zakończonych oczekujących na przyjście i do momentu pojawienia się znowu w kadrze nie są trenowani.

    - podpisując umowy z juniorami też należy uwzględniać terminarz wirtualny i najlepiej podpisywać umowy w ostatnim dniu kiedy jr kończy umowę. W innym wypadku można stracić kilka dni okresu juniorskiego bo umowa seniorska wejdzie w życie w przerwie między rundami, gdyż wszystko jest liczone wg terminarza wirtualnego.

    Gdy ktoś ma już nową ligę, czyli powiększoną zgodnie z planami w aktualizacji wyżej wymienione problemy nie występują.
    Dotyczą one tylko graczy biorących udział w ligach wg starej wielkości.

    Pragnę dodać, że sprawa została już zgłoszona przez weekendem do Administracji Playzo.

    Jedynie co możemy zrobić w tym momencie jako Team FutbolCup, to PRZEPROSIĆ wszystkich graczy i prosić o trochę cierpliwości.

    Pozdrawiamy Team FutbolCup