Kadra

    Dzień dobry
    Moje pytanie odnosi się do zakładki "Kadra" otóż podpisałem z zawodnikami nowe kontrakty w trakcie obecnego sezonu, które zaczynają się w marcu(9.03) lecz sezon mój dobiega końca jeszcze w lutym. Doszły mnie słuchy, że owi zawodnicy do 9.03 odejdą poza kadrę tak jakby zostali dopiero co kupieni i dojdą do zespołu dopiero właśnie 9.03. Czy ktoś mi tutaj może mi wytłumaczyć sensownie o co chodzi? Nigdy takiego czegoś nie było, a nie przypominam sobie żeby jakakolwiek informacja na ten temat podczas ostatniego update była.
    Przecież jest to kolosalna strata dla zespołu tym bardziej, gdy przedłużamy kontrakty z najsilniejszymi zawodnikami w zespole, i co? I teraz przez dwa tygodnie nie będą trenowani bo podpisałem z nimi nową umowę?
    Rzadko kiedy się tutaj udzielam i nie miałem zamiaru ale to już idzie w nieodpowiednim kierunku i skręcamy nie w tą stronę w którą gra powinna iść :)
    Czekam na wytłumaczenie oraz życzę miłego dnia :)


    =

    Problem już został poruszony i jest znany administracji.
    Dodam tylko że jest mnóstwo drużyn które dopadł ten sam bląd ,lecz wina nie leży po twojej stronie tylko administracji.

    sunshaine schrieb:

    Po aktualizacji, w której m.in. mieliśmy mieć zwiększenie ilości drużyn w poszczególnych ligach pojawiły się następujące sprawy:

    - nikt nie spada ze swojej ligi, gdyż system dodał dodatkowe kolejki w terminarzu rozgrywek, w wyniku czego czyta miejsca w tabelach również wg tego terminarzu.
    Przykład: Ekstraklasa z 12 zespołami do 22 kolejek otrzymała dodatkowe 12 kolejek, co w sumie daje 34 kolejki.
    Po zakończeniu ligi system czyta, że spadek mają drużyny z miejsc 16-18, a nie 10-12.
    Analogicznie jest w pozostałych ligach.
    Niestety na tym koniec plusów.
    Poprzez te dodatkowe kolejki powstało kilka bardzo sporych niedogodności.

    - zakupieni piłkarze przyjdą niestety zgodnie z tym wirtualnym terminarzem(terminarz z tymi dodatkowymi kolejkami).
    Problemu nie ma gdy piłkarz został kupiony jeszcze w pierwszej rundzie, gdyż dojdzie on w trakcie trwania ligi, po 17 kolejce zgodnie zgodnie z tym wirtualnym terminarzem. W Ekstraklasie będzie to miało miejsce po rozegraniu 14 kolejek z 22, następnego dnia.
    Sprawa wygląda inaczej gdy zakupimy zawodnika po 17 kolejce wg wirtualnego terminarza, gdyż on wtedy dotrze do nas nie po 22 kolejkach na koniec sezonu, ale po 34 kolejkach zgodnie z wirtualnym terminarzem.
    Piłkarz ten znajduje się u sprzedawcy i nadal trenuje, jednakże gdy sprzedawca dostanie nową ligę jest bardzo prawdopodobne ze zawodnik u niego zniknie i będzie widoczny tylko u kupującego. Niestety po zniknięciu u sprzedawcy zostanie pozbawiony treningu do momentu przyjścia.

    - podpisywanie kontraktów z zawodnikami stanowi tu największy problem. System cały czas czyta ten wirtualny terminarz, i posługując się cały czas Ekstraklasą, nowa umowa wejdzie w życie nie po 22 kolejkach tylko po 34.
    Niestety po 22 kolejkach zawodnicy z nowymi umowami są przenoszeni z kadry do transferów zakończonych oczekujących na przyjście i do momentu pojawienia się znowu w kadrze nie są trenowani.


    - podpisując umowy z juniorami też należy uwzględniać terminarz wirtualny i najlepiej podpisywać umowy w ostatnim dniu kiedy jr kończy umowę. W innym wypadku można stracić kilka dni okresu juniorskiego bo umowa seniorska wejdzie w życie w przerwie między rundami, gdyż wszystko jest liczone wg terminarza wirtualnego.

    Gdy ktoś ma już nową ligę, czyli powiększoną zgodnie z planami w aktualizacji wyżej wymienione problemy nie występują.
    Dotyczą one tylko graczy biorących udział w ligach wg starej wielkości.

    Pragnę dodać, że sprawa została już zgłoszona przez weekendem do Administracji Playzo.

    Jedynie co możemy zrobić w tym momencie jako Team FutbolCup, to PRZEPROSIĆ wszystkich graczy i prosić o trochę cierpliwości.

    Pozdrawiamy Team FutbolCup




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:
    Z tego co wiem tak - zawodników nie będzie i do tego czasu nie trenują. Ile w tym prawdy? Trzeba dopytać tych, którzy mają z tym styczność. Ja sam stracę trochę na 11'stce przez to nieporozumienie... Wszystko to krąży w kole zwanym "Update" i tym, że powiększone zostały ligi, m.in. Ekstraklasa z 12 na 18 zespołów. To akurat jest na plus ale szkoda, że my jako menadżerowie na tym tracimy i raczej nie będziemy mieli żadnej rekompensaty... Nie ma sensu pisania do supportu ponieważ już wiele osób zwracało się do nich z tym problemem. Jedyne co zostaje to czekać i nie zniechęcać się co jest trudne... Już paru zakończyło grę a każdy dzień z takimi patologicznymi wydarzeniami oddala futbolcup od tendencji wzrostowej graczy.

    TheSpecialSchaft schrieb:

    Szkoda strzepic ryja jak to mówi Zbyszek
    Jeśli zawodnicy nie będę trenowani w przypadku przedłużenie kontraktu czy kupna to mam 15 zawodników bez treningu przez prawie 2 tygodnie....
    Do silnika gry nic nie mam, ale w tym przypadku coś powinno być zrobione


    Gdy po zakupie zawodnika sprzedawca przeniesie go do "kadry transferowej" zawodnik jest dalej trenowany.
    To taki mały plus tego zamieszania delikatnie mówiąc.
    Nieźle, ja dostałem nowy przydział do ligi dzisiaj patrzę, a tam nie ma bramkarza. Przyjdzie dopiero 29.02. A 25 już jest pierwszy mecz i 4 kolejki mam grać bez bramkarza albo sobie kupić jakiegoś na 4 kolejki. Nie wiem, kto robił tą aktualizację, ale mi się odechciało grać po dzisiejszym...

    W ogóle ktoś zdawał sobie sprawę z tego, że takie coś może nastąpić? Wydaję mi się, że jeśli nawet nikt się tego nie spodziewał, ale już po aktualizacji ktoś zauważył, że coś jest nie tak, to powinniśmy zostać jakoś o tym poinformowani, żeby się jako tako przygotować.

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „StephenForest“ ()