TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

      Leech Pozz - ekstraklasa

      20.01.2020 18:00
      Ekstraklasa 21
      Husaria vs. Celtic Glasgow 1:3
      Ekstraklasa 22
      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 0:2
      Ekstraklasa 24
      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 2:1
      Ekstraklasa 25
      KS Kretovia vs. Jaga 1 2:4
      Ekstraklasa 27
      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 0:0

      21.02.2020 18:00
      Ekstraklasa 20
      Visca el Barca! vs. Słupia Black 2:2
      Ekstraklasa 27
      Petarda vs. FC Gibasan 2:1
      1 liga 1
      Victoria Skomlin vs. KS Warka 3:2
      1 liga 3
      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 1:1
      1 liga 6
      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 1:2
      synpenera - Feyenoord Rotterdam - 4 Liga

      20.01.2020 18:00
      Ekstraklasa 21
      Husaria vs. Celtic Glasgow 0:3
      Ekstraklasa 22
      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 1:2
      Ekstraklasa 24
      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 4:0
      Ekstraklasa 25
      KS Kretovia vs. Jaga 1 2:3
      Ekstraklasa 27
      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 1:1

      21.02.2020 18:00
      Ekstraklasa 20
      Visca el Barca! vs. Słupia Black 0:1
      Ekstraklasa 27
      Petarda vs. FC Gibasan 2:2
      1 liga 1
      Victoria Skomlin vs. KS Warka 2:2
      1 liga 3
      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 1:3
      1 liga 6
      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 2:5
      patrickswayze - Panathinaikos AO - 2 liga

      20.01.2020 18:00
      Ekstraklasa 21
      Husaria vs. Celtic Glasgow 1:2
      Ekstraklasa 22
      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 1:3
      Ekstraklasa 24
      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 2:1
      Ekstraklasa 25
      KS Kretovia vs. Jaga 1 2:3
      Ekstraklasa 27
      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 1:0

      21.02.2020 18:00
      Ekstraklasa 20
      Visca el Barca! vs. Słupia Black 1:1
      Ekstraklasa 27
      Petarda vs. FC Gibasan 0:3
      1 liga 1
      Victoria Skomlin vs. KS Warka 5:1
      1 liga 3
      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 2:4
      1 liga 6
      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 1:6
      20.01.2020 18:00
      Ekstraklasa 21
      Husaria vs. Celtic Glasgow 1:3
      Ekstraklasa 22
      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 2:4
      Ekstraklasa 24
      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 3:1
      Ekstraklasa 25
      KS Kretovia vs. Jaga 1 2:4
      Ekstraklasa 27
      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 3:1
      21.02.2020 18:00
      Ekstraklasa 20
      Visca el Barca! vs. Słupia Black 3:2
      Ekstraklasa 27
      Petarda vs. FC Gibasan 2:1
      1 liga 1
      Victoria Skomlin vs. KS Warka 0:2
      1 liga 3
      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 4:2
      1 liga 6
      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 1:3
      Gorgoń89 - John Deere Team - 1 liga

      20.01.2020 18:00
      Ekstraklasa 21
      Husaria vs. Celtic Glasgow 1:3
      Ekstraklasa 22
      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 0:2
      Ekstraklasa 24
      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 1:2
      Ekstraklasa 25
      KS Kretovia vs. Jaga 1 0:2
      Ekstraklasa 27
      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 0:2

      21.02.2020 18:00
      Ekstraklasa 20
      Visca el Barca! vs. Słupia Black 2:0
      Ekstraklasa 27
      Petarda vs. FC Gibasan 3:1
      1 liga 1
      Victoria Skomlin vs. KS Warka 2:0
      1 liga 3
      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 1:3
      1 liga 6
      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 0:2
      kmita - Internazionale Wodzisław Śląski - Ekstraklasa

      20.01.2020 18:00
      Ekstraklasa 21
      Husaria vs. Celtic Glasgow 0:3
      Ekstraklasa 22
      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 1:5
      Ekstraklasa 24
      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 1:3
      Ekstraklasa 25
      KS Kretovia vs. Jaga 1 0:2
      Ekstraklasa 27
      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 3:1

      21.02.2020 18:00
      Ekstraklasa 20
      Visca el Barca! vs. Słupia Black 3:2
      Ekstraklasa 27
      Petarda vs. FC Gibasan 3:1
      1 liga 1
      Victoria Skomlin vs. KS Warka 1:3
      1 liga 3
      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 0:3
      1 liga 6
      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 0:2
      twister-ekstraklasa

      20.01.2020 18:00
      Ekstraklasa 21
      Husaria vs. Celtic Glasgow 1:0
      Ekstraklasa 22
      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 0:3
      Ekstraklasa 24
      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 1:1
      Ekstraklasa 25
      KS Kretovia vs. Jaga 1 0:4
      Ekstraklasa 27
      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 2:0

      21.02.2020 18:00
      Ekstraklasa 20
      Visca el Barca! vs. Słupia Black 2:0
      Ekstraklasa 27
      Petarda vs. FC Gibasan 2:4
      1 liga 1
      Victoria Skomlin vs. KS Warka 4:2
      1 liga 3
      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 1:0
      1 liga 6
      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 3:1
      kropka1 polanowice2019 1 liga

      Ekstraklasa21
      Husaria vs. Celtic Glasgow 1:3
      Ekstraklasa 22
      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 2:2
      Ekstraklasa 24
      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 2:1
      Ekstraklasa 25
      KS Kretovia vs. Jaga 1 1:3
      Ekstraklasa 27
      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 1:1
      21.02.2020 18:00
      Ekstraklasa 20
      Visca el Barca! vs. Słupia Black 2:2
      Ekstraklasa 27
      Petarda vs. FC Gibasan 2:1
      1 liga 1
      Victoria Skomlin vs. KS Warka 3:3
      1 liga 3
      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 1:4
      1 liga 61
      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 4:2



      Post was edited 3 times, last by “kropka1” ().

      Tańczący z wilkami - FC KOXY - 2 liga

      20.01.2020 18:00
      Ekstraklasa 21
      Husaria vs. Celtic Glasgow 1:4
      Ekstraklasa 22
      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 1:4
      Ekstraklasa 24
      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 2:3
      Ekstraklasa 25
      KS Kretovia vs. Jaga 1 1:4
      Ekstraklasa 27
      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 1:2
      21.02.2020 18:00
      Ekstraklasa 20
      Visca el Barca! vs. Słupia Black 3:1
      Ekstraklasa 27
      Petarda vs. FC Gibasan 2:1
      1 liga 1
      Victoria Skomlin vs. KS Warka 2:1
      1 liga 3
      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 2:4
      1 liga 6
      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 0:2
      FC PZGW - ekstraklasa

      Ekstraklasa 21

      Husaria vs. Celtic Glasgow 0:3


      Ekstraklasa 22

      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 2:5

      Ekstraklasa 24

      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 3:1

      Ekstraklasa 25

      KS Kretovia vs. Jaga 1 2:5

      Ekstraklasa 27

      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 2:0

      21.02.2020 18:00

      Ekstraklasa 20

      Visca el Barca! vs. Słupia Black 1:3

      Ekstraklasa 27

      Petarda vs. FC Gibasan 1:4

      1 liga 1

      Victoria Skomlin vs. KS Warka 1:3

      1 liga 3

      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 2:7

      1 liga 6

      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 0:3
      JacuWoods - FC Bayern Sośnica-Brzeg - 1 Liga

      20.01.2020 18:00

      Ekstraklasa 21
      Husaria vs. Celtic Glasgow 0:3
      Ekstraklasa 22
      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 0:3
      Ekstraklasa 24
      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 2:0
      Ekstraklasa 25
      KS Kretovia vs. Jaga 1 0:3
      Ekstraklasa 27
      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 1:2

      21.02.2020 18:00

      Ekstraklasa 20
      Visca el Barca! vs. Słupia Black 0:3
      Ekstraklasa 27
      Petarda vs. FC Gibasan 3:0
      1 liga 1
      Victoria Skomlin vs. KS Warka 0:0
      1 liga 3
      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 0:3
      1 liga 6
      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 1:2
      Olo96 - BuenosAmarenoS - 1 liga

      20.01.2020 18:00
      Ekstraklasa 21
      Husaria vs. Celtic Glasgow 1:3
      Ekstraklasa 22
      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 1:4
      Ekstraklasa 24
      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 0:2
      Ekstraklasa 25
      KS Kretovia vs. Jaga 1 1:3
      Ekstraklasa 27
      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 2:1
      21.02.2020 18:00
      Ekstraklasa 20
      Visca el Barca! vs. Słupia Black 3:1
      Ekstraklasa 27
      Petarda vs. FC Gibasan 2:1
      1 liga 1
      Victoria Skomlin vs. KS Warka 1:0
      1 liga 3
      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 2:0
      1 liga 6
      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 0:3
      Matthew - Redłovia Redło - 3 Liga

      20.02.2020 18:00
      Ekstraklasa 21
      Husaria vs. Celtic Glasgow 1:4
      Ekstraklasa 22
      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 2:5
      Ekstraklasa 24
      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 3:1
      Ekstraklasa 25
      KS Kretovia vs. Jaga 1 0:4
      Ekstraklasa 27
      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 1:3

      21.02.2020 18:00
      Ekstraklasa 20
      Visca el Barca! vs. Słupia Black 3:1
      Ekstraklasa 27
      Petarda vs. FC Gibasan 3:1
      1 liga 1
      Victoria Skomlin vs. KS Warka 1:2
      1 liga 3
      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 2:1
      1 liga 6
      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 2:3
      soints ekstraklasa

      20.01.2020 18:00
      Ekstraklasa 21
      Husaria vs. Celtic Glasgow 2:5
      Ekstraklasa 22
      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 1:4
      Ekstraklasa 24
      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 4:2
      Ekstraklasa 25
      KS Kretovia vs. Jaga 1 3:1
      Ekstraklasa 27
      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 1:1
      21.02.2020 18:00
      Ekstraklasa 20
      Visca el Barca! vs. Słupia Black 3:1
      Ekstraklasa 27
      Petarda vs. FC Gibasan 3:1
      1 liga 1
      Victoria Skomlin vs. KS Warka 0:3
      1 liga 3
      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 2:1
      1 liga 6
      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 2:2


      Wyniki I kolejki:

      20.01.2020 18:00
      Ekstraklasa 21
      Husaria vs. Celtic Glasgow 5:2
      Ekstraklasa 22
      Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 2:5
      Ekstraklasa 24
      Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 2:4
      Ekstraklasa 25
      KS Kretovia vs. Jaga 1 2:6
      Ekstraklasa 27
      Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 5:2


      21.02.2020 18:00
      Ekstraklasa 20
      Visca el Barca! vs. Słupia Black 2:2
      Ekstraklasa 27
      Petarda vs. FC Gibasan 2:3
      1 liga 1
      Victoria Skomlin vs. KS Warka 0:1
      1 liga 3
      Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 2:3
      1 liga 6
      KKS Hat-Trick vs. CWKS Legia Warszawa 0:3


      Tabela punktowa:



      Tabela skuteczności:



      Zwycięzcą I kolejki został Aar00nQQ, który zdobył 11 punktów(350 tysięcy jest twoje)

      Następne spotkania do typowania:

      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni - : -
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION - : -

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 - : -
      Pirat Światowit vs. Koszmary - : -
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech - : -

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC - : -
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball - : -

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy - : -

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos - : -
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE - : -



      Czas typowania:
      22.02.2020 godz. 17:15
      Powodzenia :)

      Przypominajka:
      Jezeli typujesz pierwszy raz pamietaj o dodaniu nazwy menedzera,klubu i lige w której grasz:)
      Nie wiesz jak?? - przeczytaj regulamin :)


      Post was edited 2 times, last by “GL7” ().

      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 2 : 1
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 1 : 1

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 1 : 3
      Pirat Światowit vs. Koszmary 4 : 2
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 1 : 2

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 2 : 4
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 3 : 1

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 1 : 2

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 1 : 3
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 0 : 3

      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 1:4
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 2:8

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 0:4
      Pirat Światowit vs. Koszmary 2:1
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 2:5

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC - 2:2
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball - 0:6

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 1:3

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 0:3
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE - 3:0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 2 : 1
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 1 : 3

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 1 : 3
      Pirat Światowit vs. Koszmary 4 : 2
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 1 : 3

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 2 : 4
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 1 : 4

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 1 : 2

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 2 : 4
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 2 : 4
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni - 0-2

      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION - 0-3

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 - 0-1

      Pirat Światowit vs. Koszmary - 3-2

      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech - 1-3

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC - 1-2

      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball - 0-3

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy - 1-3

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos - 1-0

      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE - 3-0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 3 : 1
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 1 : 6

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 -1 : 3
      Pirat Światowit vs. Koszmary 2 : 1
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 3 : 1

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC -2: 2
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 1 : 8

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy -1:2

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 0 : 3
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 3 : 0